konečné tabulky MLST Znojmo 2018/19

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Konečné tabulky 

 EXTRALIGA :

Pořadí

Mužstvo

Zápasů

Výher

Remíz

Proher

Skóre

Body

1

Pomona "R"            

18

17

1

0

141:39

53

2

VHS Plus

18

15

0

3

132:48

48

3

Pošta "A"

18

13

2

3

121:59

46

4

PSK Znojmo "A"

18

9

0

9

89:91

36

5

Pošta "C"

18

8

1

9

89:91

35

6

Pošta "B"

18

5

3

10

67:113

31

7

TJ Hodonice "C"

18

5

3

10

75:105

31

8

OSŽ "A"

18

5

3

10

74:106

31

9

Sokol Jevišovice

18

4

2

12

59:121

28

10

TJ Hodonice "A"          

18

1

1

16

53:127

21

 I. liga

Pořadí

Mužstvo

Zápasů

Výher

Remíz

Proher

Skóre

Body

1

Plaveč "A"

18

16

2

0

125:55

52

2

Pomona "A"

18

13

1

4

121:59

45

3

TJ Hodonice "X"

18

11

4

3

106:74

44

4

Pivnice u Šneka

18

9

4

5

98:82

40

5

Orel Pavlice

18

6

6

6

91:89

36

6

Orel Mramotice "A"

18

6

4

8

87:93

34

7

OSŽ Znojmo "T"

18

6

4

8

85:95

34

8

PSK Znojmo "B"

18

4

1

13

66:114

27

9

TJ Hodonice "D"

18

2

3

13

62:118

25

10

ZŠ Václavák                 

18

1

3

14

59:121

23

 II. liga

Pořadí

Mužstvo

Zápasů

Výher

Remíz

Proher

Skóre

Body

1

Máslové trubičky "A"

18

17

1

0

147:33

53

2

Pivnice u Bárta "A"

18

14

1

3

115:65

47

3

SÚS Znojmo

18

13

2

3

119:61

46

4

Republika "A"

18

12

3

3

119:61

45

5

Pomona "C"

18

6

4

8

86:94

34

6

Dobšice "C"

18

6

2

10

70:110

32

7

Máslové trubičky "B"

18

5

1

12

75:105

29

8

Pomona "B"

18

5

1

12

77:103

29

9

Dobšice "A"

18

3

1

14

49:131

25

10

TJ Hodonice "B"           

18

1

0

17

43:137

20

 III. liga

Pořadí

Mužstvo

Zápasů

Výher

Remíz

Proher

Skóre

Body

1

OSŽ Znojmo "B"

22

17

3

2

153:67

59

2

Plaveč "B"

22

16

2

4

144:76

56

3

Orel Mramotice "B"

22

14

4

4

140:80

54

4

Kohouti Mackovice "A"

22

14

4

4

138:82

54

5

Orli Únanov

22

12

2

8

124:96

48

6

PSK Znojmo "C"

22

9

4

9

113:107

44

7

Dobšice "B"

22

9

4

9

114:106

44

8

Finance

22

7

5

10

107:113

41

9

Pivnice U Bárta "B"

22

8

3

11

109:111

41

10

Althans Milíčovice "A"

22

6

0

16

73:147

34

11

Dobšice "D"

22

3

1

18

69:151

29

12

TJ Hodonice "Z"

22

1

0

21

36:184

24

 IV. liga

Pořadí

Mužstvo

Zápasů

Výher

Remíz

Proher

Skóre

Body

1

Republika "B"

20

16

3

1

150:50

55

2

Pinec Břežany

20

16

3

1

144:56

55

3

KaEsTe Hnízdo

20

17

1

2

137:63

55

4

OSŽ Znojmo "C"

20

12

2

6

119:81

46

5

STK Lukov

20

10

1

9

107:93

41

6

Kohouti Mackovice "B"

20

7

4

9

100:100

38

7

WSPK Znojmo

20

6

3

11

83:117

35

8

Althans Milíčovice "B"

20

5

4

11

87:113

34

9

Orel Mramotice "C"

20

5

3

12

85:115

33

10

Pivnice u Bárta "C"

20

3

0

17

57:143

26

11

Nebytovka

20

0

2

18

31:169

21

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 2   10 1   6
2 Graz 2   8 4   5
3 EC-KAC 2   7 3   4
4 Villach 1   7 2   3
5 Vídeň 2   4 4   3
6 Fehervar 2   1 5   3
7 Dornbirn 2   2 6   2
8 Innsbruck 1   1 2   1
9 Linz 1   0 1   0
10 Znojmo 1   3 6   0
11 Bolzano 2   3 12   0
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. FK Blansko 8    18:4    18
2. SK Olomouc B 8   19:9   15
3. SK Uničov 8   14:11   15
4. MFK Frk-Místek 8   14:10   14
5. FC BOstrava B 8   21:10   13
6. SK HS Kroměříž 8   17:10   13
7. FC Slovan Rosice 8   7:6   12
8. SFK Vrchovina 8   11:10   11
9. FC Petřkovice 8   11:11   11
10. 1.FC Slovácko B 8   10:16   11
11. FC Fastav Zlín B 8   15:16   10
12. FC Otrokovice 8   7:12   10
13. ČSK UhBrod 8   11:12   9
14. FC Velké Meziříčí 8   11:17   9
15. FC Hlučín 8   2:8   9
16. 1. SC Znojmo FK 8   4:10   8
17. MFK Vyškov 8   6:11   7
18. FC DBenešov 8   8:23   1
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZ S B
1. Rakšice A 6    30:8    16
2. Dobšice B 6   28:11   16
3. Suchohrdly 6   21:13   13
4. Hostěradice 6   23:19   11
5. FK Znojmo B 6   21:21   10
6. Jezeřany 6   15:16   8
7. Jaroslavice A 6   21:20   7
8. Hrádek 6   16:19   7
9. M. Krumlov B 6   14:15   6
10. Hostim 6   9:12   6
11. HKounice A 6   13:18   6
12. Božice A 6   9:17   4
13. Prosiměřice A 6   14:27   3
14. Práče A 6   12:30   2
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Kladno 2 18:8 6
2 Chomutov 3 26:20 6
3 Karlovy Vary
2 12:7 6
4 Sokol Brno
2 13:10 6
5 Ústí n Labem
1 8:2 3
6 Jaroměř 2 10:8 3
7 Petrovice 2 7:6 3
8 Bulldogs Brno
2 11:10 3
9 Praha-Kunratice 2 13:15 3
10 TJ Znojmo 2 10:15 2
11 Rožnov p/R 1 8:12 1
12 Havířov 1 6:9 0
13 Č. Budějovice
2 14:18 0
14 Havířov 3 16:32 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 113 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo