Městská liga stolního tenisu 2017/18

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
stolni tenisMLST Znojmo je  soutěž určená pro amatérské, neregistrované hráče stolního tenisu, kteří mají trvalý pobyt na okrese Znojmo.
Dle názvu je to sice "městská" soutěž, ale za poslední roky se rozrostla tak, že svým způsobem zahrnujeme prakticky celý okres Znojmo. 
V soutěži hrají tříčlenná družstva, nejen mužská, protože v posledních letech si zde zahrálo a hraje i několik žen či děvčat, rozdělených do 5 lig - Extraligou počínaje a IV. ligou konče. Tato soutěž je vlastně největší v republice, co se týká v poměru družstev na počet obyvatel města (okresu) v porovnání se všemi podobnými soutěžemi v ČR.
Letošní soutěžní ročník 2017/18 u nás odehrálo celkem 52 mužstev, ve kterých bylo na soupiskách uvedeno celkem 232 hráčů a hráček.
Během sezony se zároveň uskuteční i několik turnajů, nejen společné pro všechny hráče od Extraligy po IV. ligu, ale i turnaje rozdělené dle výkonnosti hráčů (např. turnaj pro I. + II. ligu a turnaj pro III. + IV. ligu).
A co je na celé věci nejzajímavější, že tuto soutěž hrají hráči počínaje žáky do 18 let, po nejstarší aktivní účastníky, kteří se svým věkem blíží k osmdesátým narozeninám.
Toto je ukázka toho, že se stolní tenis netýká jen registrovaných hráčů, ale že má i velkou základnu hobby hráčů, kteří hrají stolní tenis s vážností, ale i s elánem a radostí ......
Konečné tabulky - sezona 2017/18
                              Z     V     R     P      SKORE    B
   EXTRALIGA
 1. POMONA "R"               18    17     1     0    140 :  40  53
 2. VHS PLUS                 18    16     0     2    129 :  51  50
 3. POŠTA "A"                18    14     0     4    122 :  58  46
 4. SOKOL JEVIŠOVICE "A"     18     9     0     9     92 :  88  36
 5. PSK ZNOJMO "A"           18     8     1     9     78 : 102  35
 6. POŠTA "C"                18     6     4     8     85 :  95  34 vz. záp.
 7. POŠTA "B"                18     8     0    10     78 : 102  34 vz. záp.
 8. TJ HODONICE "C"          18     4     3    11     68 : 112  29
 9. TJ HODONICE "A"          18     1     2    15     53 : 127  22
10. TJ HODONICE "X"          18     0     3    15     55 : 125  21
   I. LIGA
 1. OSŽ ZNOJMO "A"           18    10     5     3    100 :  80  43
 2. ZŠ VÁCLAVÁK              18     9     3     6     94 :  86  39 vz. záp.
 3. PLAVEČ "A"               18     8     5     5     94 :  86  39 vz. záp.
 4. OSŽ ZNOJMO "TOP"         18     8     4     6     99 :  81  38
 5. PIVNICE U ŠNEKA          18     9     1     8     93 :  87  37
 6. MRAMOTICE "A"            18     6     6     6     90 :  90  36 vz. záp.
 7. OREL PAVLICE "A"         18     6     6     6     97 :  83  36 vz. záp.
 8. TJ HODONICE "D"          18     5     6     7     89 :  91  34
 9. MÁSLOVÉ TRUBIČKY "A"     18     4     3    11     81 :  97  29 vz. záp.
10. DOBŠICE "A"              18     4     3    11     63 : 117  29 vz. záp.
    II. LIGA
 1. POMONA "V"               18    15     2     1     125 :  55  50
 2. PSK ZNOJMO "B"           18    14     3     1     135 :  45  49
 3. ZŠ REPUBLIKA "A"         18    12     3     3     127 :  53  45
 4. SÚS ZNOJMO               18    10     2     6     103 :  77  40
 5. TJ HODONICE "B"          18    10     1     7      95 :  85  39
 6. MÁSLOVÉ TRUBIČKY "B"     18     9     0     9      92 :  88  36
 7. DOBŠICE "C"              18     7     0    11      76 : 104  32
 8. POMONA "A"               18     4     1    13      64 : 116  27
 9. SOKOL JEVIŠOVICE "B"     18     2     0    16      58 : 122  22
10. FINANCE                  18     1     0    17      25 : 155  20
  
   III. LIGA 
 1. POMONA "C"               18    17     0     1     130 :  50  52
 2. PIVNICE U BÁRTA "A"      18    13     3     2     116 :  64  47
 3. OSŽ ZNOJMO "B"           18    10     3     5     100 :  80  41
 4. PSK ZNOJMO "C"           18    10     1     7     104 :  76  39
 5. DOBŠICE "B"              18     7     4     7      96 :  84  36
 6. PLAVEČ "B"               18     5     7     6      88 :  92  35
 7. ORLI ÚNANOV              18     6     4     8      89 :  91  34
 8. MILÍČOVICE "A"           18     3     5    10      68 : 112  29
 9. DOBŠICE "P"              18     3     4    11      72 : 108  28
10. POMONA "K"               18     1     0    17      37 : 143  20
   IV. LIGA
 1. MRAMOTICE "B"            22    20     2     0     167 :  53  64
 2. ST KOHOUTI MACKOVICE     22    17     3     2     155 :  65  59
 3. TJ HODONICE mládež       22    18     0     4     157 :  63  58
 4. PIVNICE U BÁRTA "B"      22    17     0     5     151 :  69  56
 5. HOSPŮDKA HNÍZDO          22     9     4     9     112 : 108  44
 7. OSŽ ZNOJMO "C"           22     8     4    10     109 : 111  42 vz. z.
 6. DOBŠICE "D"              22     9     2    11      96 : 124  42 vz. z.
 8. WSPK ZNOJMO              22     9     1    12      98 : 122  41
 9. MILÍČOVICE "B"           22     7     1    14      81 : 139  37
10. MK ŘEZNOVICE "L"         22     2     5    15      78 : 142  31   
11. PIVNICE U BÁRTA "C"      22     3     1    18      76 : 144  29
12. NEBYTOVKA                22     1     1    20      41 : 179  25
MLST Znojmo - konečná úspěšnost hráčů sezona 2017/18

 Jméno              Mužstvo             Počet         Počet     % úspěšnost
                                        zápasů        výher
  EXTRALIGA
 1. Palatka Stanislav ml.  Pomona "R"     49            45          91,83
 2. Sedláček Tomáš         VHS            43            39          90,69
 3. Bednář Pavel           VHS            45            38          84,44
 4. Tejral Roman           Pošta "A"      53            44          83,01
 5. Kudyn Jaroslav         Pošta "C"      43            32          74,41
 6. Polák Jaromír          Pomona "R"     39            26          66,66
 7. Dřevojan Radim         Pošta "A"      49            32          65,30
 8. Housar Jiří            Pošta "C"      49            30          61,22
 9. Kaláb Pavel            Jevišovice "A" 45            27          60,00
10. Kříž Michal            PSK "A"        52            29          55,76
11. Jiřička Hynek          Pomona "R"     37            20          54,05
12. Bednář Rostislav       Pošta "B"      53            28          52,83
  I. LIGA
 1. Fišer Michael          Plaveč "A"     51            50          98,03
 2. Drahokoupil Ivo        Pavlice        30            23          76,66
 3. Stavinoha Jan          Hodonice "D"   51            36          70,58
 4. Svoboda Mojmír         OSŽ "A"        45            31          68,88
 5. Pop Miroslav           Václavák       54            37          68,51
 6. Stehlík Aleš           Mramotice "A"  54            36          66,66
    Křemenský Dušan        Dobšice "A"    27            18          66,66
 8. Stehlík Petr           Mramotice "A"  51            33          64,70
 9. Vítek Oldřich          OSŽ "TOP"      52            33          63,46
10. Stloukal Daniel ml.    OSŽ "A"        51            31          60,78       
11. Zahradník Pavel        OSŽ "TOP"      50            30          60,00
12. Kazík Luděk            Másl. tr. "A"  54            31          57,40
  II. LIGA
 1. Pavlíček Josef         SÚS            41            36          87,80
 2. Polák Jaroslav         Republika      51            42          82,35
 3. Jelínek Eduard         PSK "C"        53            43          81,13
 4. Šenkýř Petr            PSK "C"        53            42          79,24
 5. Havel Petr             Dobšice "C"    38            29          76,31   
 6. Novák Milan            Másl. tr. "B"  54            41          75,92
 7. Svoboda Václav         Hodonice "B"   32            24          75,00
 8. Balík Libor            Pomona "V"     51            37          72,54
 9. Kubík Pavel            Republika      53            38          71,69
10. Karásek Karel          PSK "C"        53            36          67,92
11. Gerža Josef            Pomona "V"     48            31          64,58
12. Kráčman František      Jevišovice "B" 48            27          56,20
  III. LIGA
 1. Hloušek Petr           Pomona "C"     48           46           95,86
 2. Buchal Jaromír         Pomona "C"     52           47           90,38
 3. Mucha Karel            Pivn. U B. "A" 54           46           85,18
 4  Chmelka Ivan           PSK "C"        47           38           80,85
 5. Volánek Zdeněk         OSŽ "B"        50           38           76,00
 6. Čech Petr              Dobšice "P"    54           41           75,92
 7. Tunka Marek            Únanov         51           34           66,66
    Swoboda Jan            PSK "C"        54           36           66,66
 9. Musil Vladimír st.     Dobšice "B"    53           35           66,03
10. Andorko Pavel          Plaveč "B"     54           35           64,81
11. Kabátek Jaroslav       Dobšice "B"    54           32           59,25
12. Biháry Petr st.        Pivn. U B. "A" 48           28           58,33
  IV. LIGA
  1. Schöner Václav        Hosp. Hnízdo   66            57          86,36
  2. Toman Bohumír         Mramotice "B"  64            55          85,93
  3. Radkovský David       OSŽ "C"        49            42          85,71
  4. Hrnčár Petr           Mackovice      61            51          83,60
  5. Masařík  Jaroslav     Mackovice      44            36          81,81
  6. Lattner Petr          Hodonice ml.   66            52          78,78
  7. Vala Bronislav        Mramotice "B"  61            46          75,40
  8. Svoboda David         Hodonice ml.   62            45          72,58
  9. Chytrý Josef          Mramotice "B"  52            36          69,23
 10. Rezek Pavel           Pivn. U B. "B" 57            39          68,42
 11. Staněk Pavel          Hodonice ml.   66            45          68,18
 12. Petrželka Petr        Dobšice "D"    66            44          66,66

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Článek je k ukončené letošní sezoně MLST Znojmo 2017/18.

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 123 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo