MLST - tabulky po 1. polovině soutěžního ročníku 2015/2016

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
EXTRALIGA     Z V R P   skore body
                     
1. POŠTA "A"   9 6 2 1   60 : 30 23
2. POŠTA "C"     9 6 2 1   57 : 33 23
3. VHS PLUS     9 6 1 2   60 : 30 22
4. JEVIŠOVICE "A"   9 5 3 1   57 : 33 22
5. PSK ZNOJMO "A"   9 4 2 3   46 : 44 19
6. ZŠ VÁCLAVÁK "A"   9 4 1 4   50 : 40 18
7. TJ HODONICE "C"   9 3 1 5   36 : 54 16
8. POŠTA "B"     9 2 1 6   36 : 54 14
9. TJ HODONICE "A"   9 1 1 7   29 : 61 12
10. VS LECHOVICE   9 1 0 8   19 : 71 11
                     
I. LIGA                    
1. TJ HODONICE "X"      9 8 1 0   61 : 29 26
2. PIVNICE U ŠNEKA    9 5 4 0   52 : 38 23
3. MÁSLOVÉ TRUBIČKY "A" 9 5 2 2   48 : 42 21
4. PSK ZNOJMO "B"    9 3 4 2   51 : 39 19
5. POMONA "R"   9 5 0 4   48 : 42 19
6. ZŠ REPUBLIKA "A" 9 3 2 4   41 : 49 17
7. SOKOL PLAVEČ "A" 9 2 3 4   42 : 46 16
8. JEVIŠOVICE "B"   9 1 2 6   36 : 54 13
9. DOBŠICE "A"   9 1 2 6   36 : 54 13
10. MRAMOTICE "A"    9 1 2 6   35 : 55 13
                     
 II.liga                    
1. OSŽ ZNOJMO "A"          9 8 1 0   61 : 24 26
2. ZŠ REPUBLIKA "C"       9 6 2 1   54 : 36 23
3. MÁSLOVÉ TRUBIČKY "B"    9 5 1 3   51 : 39 20
4. TJ HODONICE "D"          9 4 2 3   49 : 41 19
5. POMONA "B"               9 4 2 3   45 : 45 19
6. DOBŠICE "C"             9 3 3 3   51 : 39 18
7. TJ HODONICE "B"           9 3 3 3   46 : 44 18
8. SÚS ZNOJMO               9 2 2 5   38 : 52 15
9. FINANCE                  9 2 0 7   28 : 62 13
10. H+M OKNA "A"            9 0 0 9   27 : 63 9
                     
                     
III. LIGA                  
                     
1. H+M OKNA "B"              9 9 0 0   81 : 9 27
2. JEVIŠOVICE "C"           9 7 1 1   61 : 29 24
3. ORLI ÚNANOV               9 4 3 2   49 : 41 20
4. DOBŠICE "B"            9 4 2 3   46 : 44 19
5. PSK ZNOJMO "C"          9 4 2 3   44 : 46 19
6. MRAMOTICE "B"             9 2 4 3   42 : 48 17
7. SOKOL PLAVEČ "B"       9 2 3 4   41 : 49 16
8. POMONA "K"              9 2 3 4   35 : 55 16
9. MILÍČOVICE "A"          9 1 2 6   30 : 60 13
10. TJ KRAVSKO              9 0 0 9   21 : 69 9

 

IV. LIGA                  
                   
1. ZŠ VÁCLAVÁK "B"           9 9 0 0   83 : 7
2. OSŽ ZNOJMO "B"          9 7 1 1   56 : 34
3. WSPK                    9 6 1 2   56 : 34
4. TJ HODONICE mládež      9 5 1 3   53 : 37
5. PIVNICE U BÁRTA "B"       9 3 1 5   44 : 46
6. PIVNICE U BÁRTA "A"       9 3 1 5   39 : 51
7. DDM ZNOJMO              9 3 0 6   35 : 55
8. MILÍČOVICE "B"           9 3 0 6   32 : 58
9. DOBŠICE "D"              9 2 1 6   30 : 60
10. NEBYTOVKA                9 1 0 6   22 : 68
                   
                   
MLST - úspěšnost hráčů po 1. polovině soutěžního ročníku 2015/16  
                   
EXTRALIGA         zápasy výhry %  
                   
1. Sedláček Tomáš      VHS PLUS 15 14 93,33  
2. Tejral Roman      POŠTA "A" 27 25 92,59  
3. Bednář Pavel        VHS PLUS 22 20 90,90  
4. Kudyn Jaroslav    POŠTA "C" 27 22 81,48  
5. Meister Josef      VHS PLUS 25 19 76,00  
6. Ludvík Kamil      JEVIŠOVICE "A" 26 19 73,07  
7. Dohnal Oldřich    POŠTA "A" 27 19 70,37  
8. Pfeffer Bohumil    VÁCLAVÁK "A" 26 18 69,23  
9. Kaláb Pavel        JEVIŠOVICE "A" 27 17 62,96  
10. Housar Jiří        POŠTA "C" 27 17 62,96  
11. Bednář Rostislav    VÁCLAVÁK "A" 26 16 61,53  
12. Krula Miroslav      PSK "A" 27 16 59,25  
                   
I. LIGA                  
                   
1. Fišer Michael        S. PLAVEČ "A" 27 26 96,29  
2. Koryťák Pavel        HODONICE "X" 27 20 74,07  
3. Hien Tran              PIVN. U ŠNEKA 27 20 74,07  
4. Dušek Bronislav      PIVN. U ŠNEKA 27 19 70,37  
5. Medek Ivo          HODONICE "X" 27 19 70,37  
6. Stehlík Petr      MRAMOTICE "A" 27 17 62,96  
7. Horák Jan            JEVIŠOVICE "B" 27 17 62,96  
8. Kazík Luděk        MÁSL. TRUB. "A" 27 17 62,96  
9.-12. Jelínek Eduard      PSK "B" 27 16 59,25  
  Jiřička Hynek      POMONA "R" 27 16 59,25  
  Šenkýř Petr          PSK "B" 27 16 59,25  
  Veselý Martin        POMONA "R" 27 16 59,25  
                   
                   
II. LIGA                  
                   
1. Palatka Stanislav ml.   REPUBLIKA "C" 27 27 100,00  
2. Havel Petr     DOBŠICE "C" 16 15 93,75  
3. Balík Libor     POMONA "B" 27 23 85,18  
4. Stloukal Daniel st.   OSŽ "A" 26 22 84,61  
5. Svoboda Mojmír   OSŽ "A" 16 13 81,25  
6. Křemenský Dušan   DOBŠICE "C" 20 15 75,00  
7. Svoboda Václav   HODONICE "D" 22 15 68,18  
8. Novák Milan   MÁSL. TRUB. "B" 27 18 66,66  
  Stloukal Daniel ml.   OSŽ "A" 27 18 66,66  
  Vajčner Pavel   HODONICE "B" 27 18 66,66  
11. Čop Jan     HODONICE "D" 27 17 62,96  
12. Polák Jaroslav   REPUBLIKA "C" 27 16 59,25  
                   
                   
III. LIGA                
                   
1. Paseka Michal   H+M OKNA "B" 27 27 100,00  
  Svoboda Martin   H+M OKNA "B" 21 21 100,00  
3. Čaněk Karel   H+M OKNA "B" 24 23 95,83  
4. Kráčman František   JEVIŠOVICE "C" 27 21 77,77  
  Swoboda Jan   PSK "C" 27 21 77,77  
6. Fouček Jaroslav   JEVIŠOVICE "C" 24 18 75,00  
7. Musil Vladimír st.   DOBŠICE "B" 27 20 74,07  
8. Pokorný Karel   JEVIŠOVICE "C" 27 19 70,37  
9. Toman Bohumír   MRAMOTICE "B" 24 16 66,66  
  Tunka Marek   ORLI ÚNANOV 27 18 66,66  
11. Kabátek Jaroslav   DOBŠICE "B" 27 17 62,96  
12. Pevný Vlastimil   MILÍČOVICE "A" 21 12 57,14  
                   
                   
IV. LIGA                  
                   
1. Pop Bohumil   VÁCLAVÁK "B" 27 27 100,00  
2. Pospíšek Josef   VÁCLAVÁK "B" 27 26 96,29  
3. Pikart Petr   OSŽ "B"    19 17 89,47  
4. Petlák Josef   VÁCLAVÁK "B" 15 13 86,66  
5. Volánek Zdeněk   OSŽ "B"    18 15 83,33  
6. Staněk Pavel   HODONICE mládež 24 18 75,00  
7. Wimmer Antonín   WSPK   27 20 74,07  
8. Klapica Antonín   WSPK   22 16 72,72  
9. Biháry Petr st.   PIVN. U BÁRTA "B" 27 19 70,37  
  Svoboda David   HODONICE mládež 27 19 70,37  
11. Karpíšek Jakub   DDM   21 12 57,14  
12. Petrželka Petr   DOBŠICE "D" 27 15 55,55  

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 2   10 1   6
2 Graz 2   8 4   5
3 EC-KAC 2   7 3   4
4 Villach 1   7 2   3
5 Vídeň 2   4 4   3
6 Fehervar 2   1 5   3
7 Dornbirn 2   2 6   2
8 Innsbruck 1   1 2   1
9 Linz 1   0 1   0
10 Znojmo 1   3 6   0
11 Bolzano 2   3 12   0
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. FK Blansko 8    18:4    18
2. SK Olomouc B 8   19:9   15
3. SK Uničov 8   14:11   15
4. MFK Frk-Místek 8   14:10   14
5. FC BOstrava B 8   21:10   13
6. SK HS Kroměříž 8   17:10   13
7. FC Slovan Rosice 8   7:6   12
8. SFK Vrchovina 8   11:10   11
9. FC Petřkovice 8   11:11   11
10. 1.FC Slovácko B 8   10:16   11
11. FC Fastav Zlín B 8   15:16   10
12. FC Otrokovice 8   7:12   10
13. ČSK UhBrod 8   11:12   9
14. FC Velké Meziříčí 8   11:17   9
15. FC Hlučín 8   2:8   9
16. 1. SC Znojmo FK 8   4:10   8
17. MFK Vyškov 8   6:11   7
18. FC DBenešov 8   8:23   1
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZ S B
1. Rakšice A 6    30:8    16
2. Dobšice B 6   28:11   16
3. Suchohrdly 6   21:13   13
4. Hostěradice 6   23:19   11
5. FK Znojmo B 6   21:21   10
6. Jezeřany 6   15:16   8
7. Jaroslavice A 6   21:20   7
8. Hrádek 6   16:19   7
9. M. Krumlov B 6   14:15   6
10. Hostim 6   9:12   6
11. HKounice A 6   13:18   6
12. Božice A 6   9:17   4
13. Prosiměřice A 6   14:27   3
14. Práče A 6   12:30   2
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Kladno 2 18:8 6
2 Chomutov 3 26:20 6
3 Karlovy Vary
2 12:7 6
4 Sokol Brno
2 13:10 6
5 Ústí n Labem
1 8:2 3
6 Jaroměř 2 10:8 3
7 Petrovice 2 7:6 3
8 Bulldogs Brno
2 11:10 3
9 Praha-Kunratice 2 13:15 3
10 TJ Znojmo 2 10:15 2
11 Rožnov p/R 1 8:12 1
12 Havířov 1 6:9 0
13 Č. Budějovice
2 14:18 0
14 Havířov 3 16:32 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 112 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo