Hodnocení MLST 2013-14

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

 MLST (MONA liga stolní tenis) Znojmo - 2013/2014 – 41. ročník

stolni tenisPřinášíme Vám celkové shrnutí Městské ligy stolního tenisu Znojmo jak v tabulkách tak i v hodnocení jednotlivých hráčů od extraligy až po IV.ligu.
 
EXTRALIGA Z V R P Skore B
1. VHS PLUS 18 16 2 0 131 : 49 52
2. POŠTA "A" 18 16 1 1 146 : 34 51
3. PSK "A" 18 9 5 4 106 : 74 41
4. POŠTA "C" 18 8 4 6 103 : 77 38
5. TJ HODONICE "A" 18 7 3 8 81 : 96 35
6. ZŠ VÁCLAVÁK 18 6 3 9 77 :103 33
7. JEVIŠOVICE "A" 18 5 4 9 78 :102 32 x
8. POMONA "A" 18 4 6 8 79 :101 32 x
9. TJ HODONICE "X" 18 1 3 14 52 :128 23 x
10. POŠTA "B" 18 0 5 13 49 :131 23 x
 
I. LIGA
1. TJ HODONICE "C" 18 15 1 2 125 : 55 49
2. VS LECHOVICE 18 10 6 2 100 : 80 44
3. MONA "Y" 18 10 4 4 101 : 79 42
4. POMONA-REPUBLIKA 18 9 2 7 86 : 84 38
5. SOKOL PLAVEČ "A" 18 6 6 6 91 : 89 36
6. PSK "B" 18 5 7 6 93 : 87 35
7. REPUBLIKA "A" 18 6 4 8 78 :102 34
8. KOOPERATIVA 18 4 2 12 83 : 97 28
9. TJ HODONICE "B" 18 2 5 11 69 :111 27 x
10. DOBŠICE "A" 18 3 3 12 64 :116 27 x
 
II. LIGA
1. MONA "X" 16 13 3 0 125 : 35 45
2. JEVIŠOVICE "B" 16 13 2 1 118 : 42 44
3. MRAMOTICE "A" 16 8 5 3 94 : 66 37
4. DOBŠICE "C" 16 7 5 4 82 : 78 35
5. POMONA "B" 16 7 2 7 85 : 75 32
6. PSK "C" 16 6 1 9 63 : 97 29
7. TJ HODONICE "D" 16 3 1 12 61 : 99 23
8. NEBYTOVKA "A" 16 2 2 12 41 :119 22
9. SÚS 16 2 1 13 51 :109 21
 
III. LIGA
1. FINANCE 16 12 3 1 107 : 53 43
2. REPUBLIKA "C" 16 9 6 1 94 : 66 40
3. DOBŠICE "B" 16 10 3 3 92 : 68 39
4. ORLI ÚNANOV 16 8 5 3 97 : 63 37
5. JEVIŠOVICE "C" 16 6 3 7 82 : 78 31
6. SOKOL PLAVEČ "B" 16 6 1 9 76 : 84 29 x
7. KARLOVA PĚTKA 16 6 1 9 71 : 89 29 x
8. MRAMOTICE "B" 16 4 0 12 67 : 93 24
9. TJ KRAVSKO 16 0 0 16 34 :126 16
 
IV. LIGA
1. OSŽ "A" 18 18 0 0 145 : 35 54
2. H+M OKNA 18 16 0 2 139 : 41 50
3. MILÍČOVICE "A" 18 11 1 6 106 : 74 41
4. WSPK 18 10 2 6 108 : 72 40 x
5. DDM ZNOJMO 18 10 2 6 102 : 78 40 x
6. MILÍČOVICE "B" 18 7 2 9 83 : 97 34
7. OSŽ "B" 18 5 2 11 70 :110 30
8. NEBYTOVKA "B" 18 4 1 13 58 :122 27
9. PIVNICE U BÁRTA 18 4 0 14 63 :117 26
10. AZYL ZNOJMO 18 0 0 18 26 :154 18
x – o pořadí v tabulkách rozhodly vzájemné zápasy
Úspěšnost hráčů – Extraliga
Jméno Mužstvo Počet Počet % zápasů výher úspěšnost
1. Tejral Roman Pošta "A" 54 51 94,44
2. Sedláček Tomáš VHS Plus 46 43 93,47
3. Dohnal Oldřich Pošta "A" 51 47 92,15
4. Meister Josef VHS Plus 48 36 75,00
5. Kudyn Jaroslav Pošta "C" 52 38 73,07
6. Pfeffer Bohunil Václavák 39 26 66,66
7. Sedláček Jaroslav VHS Plus 52 34 65,38
8. Krula Miroslav PSK "A" 54 34 62,96
Kříž Michal PSK "A 54 34 62,96
10. Ludvík Kamil Jevišovice "A" 47 28 59,57
11. Fiala Jiří Pošta "A" 41 24 58,53
12. Housar Jiří Pošta "C" 49 28 57,14
Úspěšnost hráčů – I. Liga
1. Fišer Michael S. Plaveč "A" 53 53 100,00
2. Vítek Jiří TJ Hodonice "C" 51 39 76,47
3. Kazík Luděk MOna "Y" 52 38 73,07
4. Jiřička Hynek Pomona-Republika 52 37 71,15
5. Zahradník Pavel VS Lechovice 51 36 70,58
6. Karásek Karel Psk "B" 53 35 66,03
7. Hien Tran Kooperativa 54 35 64,81
8. Ryška Zdeněk TJ Hodonice "C" 50 32 64,00
9. Dušek Bronislav Kooperativa 54 34 62,96
10. Koryťák Pavel TJ Hodonice "C" 51 32 62,74
11. Šenkýř Petr PSK "B" 54 33 61,11
12. Mareš Alois ml. Mona "Y" 52 29 55,76
Zahradník Tomáš VS Lechovice 52 29 55,76
Úspěšnost hráčů – II. Liga
1. Novák Milan MONA "X" 48 40 83,33
2. Horák Jan Jevišovice "B" 39 32 82,05
3. Chmelka Ivan PSK "C" 30 24 80,00
4. Gerža Josef Pomona "B" 36 28 77,77
5. Chvátal Aleš MONA "X" 48 37 77,08
Mareš Alois st. MONA "X" 48 37 77,08
7. Stehlík Aleš Mramotice "A" 47 36 76,59
8. Křemenský Dušan Dobšice "C" 34 26 76,47
9. Kovařík Leoš Jevišovice "B" 42 32 76,19
10. Havel Petr Dobšice "C" 36 27 75,00
11. Burian Josef Jevišovice "B" 43 32 74,41
12. Stehlík Petr Mramotice "A" 45 33 73,33
Úspěšnost hráčů – III. Liga
1. Toman Bohumil Mramotice "B" 45 38 84,44
2. Zezulka Bohumil Finance 30 25 83,33
3. Musil Vladimír st. Dobšice "B" 45 36 80,00
4. Kráčman František Jevišovice "C" 48 37 77,08
Polák Jaroslav Republika "C" 48 37 77,08
6. Babáček Josef Finance 48 35 72,91
7. Sháněl Karel Finance 47 34 72,34
8. Pěnčík Otto O. Únanov 48 32 66,66
9. Pokorný Karel Jevišovice "C" 36 23 63,88
10. Plotzer Petr O. Únanov 45 28 62,22
11. Mikulič Zdeněk Republika "C" 38 23 60,52
12. Kabátek Jaroslav Dobšice "B" 48 28 58,33
Úspěšnost hráčů – IV. Liga
1. Stloukal Daniel st. OSŽ "A" 38 37 97,36
2. Svoboda Martin H+M Okna 43 41 95,34
3. Svoboda Mojmír OSŽ "A" 32 30 93,75
4. Pevný Vlastimil Milíčovice "A" 41 37 90,24
5. Stloukal Daniel ml. OSŽ "A" 40 32 80,00
6. Paseka Michal H+M Okna 33 26 78,78
7. Auer Miroslav Milíčovice "B" 48 37 77,08
8. Koc František OSŽ "B" 32 22 68,75
9. Chalupníková Klára DDM 40 27 67,50
10. Pexa Jan H+M Okna 35 23 65,71
11. Mrkvička Adam DDM 42 27 64,28

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 2   10 1   6
2 Graz 2   8 4   5
3 EC-KAC 2   7 3   4
4 Villach 1   7 2   3
5 Vídeň 2   4 4   3
6 Fehervar 2   1 5   3
7 Dornbirn 2   2 6   2
8 Innsbruck 1   1 2   1
9 Linz 1   0 1   0
10 Znojmo 1   3 6   0
11 Bolzano 2   3 12   0
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. FK Blansko 8    18:4    18
2. SK Olomouc B 8   19:9   15
3. SK Uničov 8   14:11   15
4. MFK Frk-Místek 8   14:10   14
5. FC BOstrava B 8   21:10   13
6. SK HS Kroměříž 8   17:10   13
7. FC Slovan Rosice 8   7:6   12
8. SFK Vrchovina 8   11:10   11
9. FC Petřkovice 8   11:11   11
10. 1.FC Slovácko B 8   10:16   11
11. FC Fastav Zlín B 8   15:16   10
12. FC Otrokovice 8   7:12   10
13. ČSK UhBrod 8   11:12   9
14. FC Velké Meziříčí 8   11:17   9
15. FC Hlučín 8   2:8   9
16. 1. SC Znojmo FK 8   4:10   8
17. MFK Vyškov 8   6:11   7
18. FC DBenešov 8   8:23   1
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZ S B
1. Rakšice A 6    30:8    16
2. Dobšice B 6   28:11   16
3. Suchohrdly 6   21:13   13
4. Hostěradice 6   23:19   11
5. FK Znojmo B 6   21:21   10
6. Jezeřany 6   15:16   8
7. Jaroslavice A 6   21:20   7
8. Hrádek 6   16:19   7
9. M. Krumlov B 6   14:15   6
10. Hostim 6   9:12   6
11. HKounice A 6   13:18   6
12. Božice A 6   9:17   4
13. Prosiměřice A 6   14:27   3
14. Práče A 6   12:30   2
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Kladno 2 18:8 6
2 Chomutov 3 26:20 6
3 Karlovy Vary
2 12:7 6
4 Sokol Brno
2 13:10 6
5 Ústí n Labem
1 8:2 3
6 Jaroměř 2 10:8 3
7 Petrovice 2 7:6 3
8 Bulldogs Brno
2 11:10 3
9 Praha-Kunratice 2 13:15 3
10 TJ Znojmo 2 10:15 2
11 Rožnov p/R 1 8:12 1
12 Havířov 1 6:9 0
13 Č. Budějovice
2 14:18 0
14 Havířov 3 16:32 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 111 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo