Hokej

Oprava hokejového stadionu komplikuje začátek sezony

Hodnocení uživatelů:  / 0

oprava zimniho stadionu 2018V dopoledních hodinách obdržel klub oficiální vyjádření od zhotovitele a města Znojma o průběhu oprav na Zimním stadionu ve Znojmě, kde specializovaná firma od konce května provádí kompletní technologickou obměnu chladícího zařízení. Rekonstrukce se provádí z důvodu již nevyhovujícího stavu technologie chlazení ledové plochy. „Jelikož se k chlazení používá čpavek, což je vysoce toxická látka, nejde o banální věc, ale naopak o velmi významnou opravu na zimním stadionu. Únik čpavku by byl velmi nebezpečný, proto jsme se rozhodli pro kompletní obměnu technologie. Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě,“ připomíná starosta města Znojma Jan Grois. Jak ukázaly kontrolní dny na stavbě, jedná se opravdu o technologicky náročný proces oprav, jehož součástí je mj. položení 24 km trubek chlazení. V průběhu rekonstrukce se ale objevily jiné neočekávané komplikace. Byl zjištěn problémový stav svislé železobetonové stěny chladícího kanálu, který byl odhalen právě až po odkrytí vrchních vrstev chladicího systému. Degradovaný povrch kanálu se musí očistit, doplnit hydroizolací, musí se provést očištění a doplnění výztuže a tepelně-izolačních vrstev a nakonec se musí aplikovat sanační hmoty. To jsou vše práce, se kterými se nepočítalo. „Tyto komplikace měly plánované práce natáhnout až o dva měsíce, což pro nás bylo nepředstavitelné. Po důkladném zvážení všech možností a po dohodě s firmou se nám nakonec podařilo domluvit, že na led se bude moci na konci září. Jiné řešení s ohledem na zdraví a bezpečnost neexistuje,“ přináší závěry z dnešního kontrolního dne na stadionu starosta Grois. Na stadionu probíhá kompletní technologickou obměnu chladícího zařízení.....více

Číst dál...

Orli jsou sedmnáctý nejlepší klub v ČR, určili evropští statistici

Hodnocení uživatelů:  / 0

logo orliZnojemští hokejisté se v žebříčku dvě stě padesáti nejlepších hokejových klubů Evropy umístili na 141. příčce, což je sice oproti předchozí stříbrné sezóně zhoršení, avšak i tak zaujali sedmnácté místo mezi českými týmy. Žebříček, jenž každoročně sestavují přední statistici, vyhrál podvanácté v řadě klub ruské Kontinentální hokejové ligy. Prvenství patří Petrohradu, čerstvému vítězi Gagarinova poháru. Těsně za ním se umístil Magnitogorsk, jejich finálový konkurent. Na třetí příčce pak skončil CSKA Moskva, jenž před rokem hájil první místo.

TOP 10

 • 1. Petrohrad (RUS)
 • 2. Magnitogorsk (RUS)
 • 3. CSKA Moskva (RUS)
 • 4. HV 71 Jönköping (SWE)
 • 5. Bern (SUI)
 • 6. Tappara Tampere (FIN)
 • 7. Frölunda (SWE)
 • 8. Brynäs (SWE)
 • 9. Jaroslavl (RUS)
 • 10. Zug (SUI)

Číst dál...

Orli v lize mistrů 2016

Hodnocení uživatelů:  / 0

orli znojmo bilyOrli Znojmo se při své premiérové účasti v Lize mistrů utkají s německým mistrem Red Bullem Mnichov a švýcarským týmem Fribourg-Gotterón. Rozhodlo o tom úterní losování v Curychu. Záznam losování naleznete zde.

Rozlosování ostatních skupin:....

Číst dál...

Reprezentace ve Znojmě 2016 - poslední příprava před MS

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej 2.zápas Repre vrátilo porážku Švédům pá 29.4.2016 od 19.20hodin

Česká hokejová reprezentace složila před vyprodanou znojemskou arénou reparát středečního debaklu se Švédy a stejného soupeře v pátek deklasovala poměrem

ceska republika mČeská Republika - svedsko mŠvédsko  7 : 1  (2:0,1:1,4:0)

Branky a nahrávky: 1. Červenka (Jeřábek, Jordán), 13. Pastrňák (Červenka, Plekanec), 35. Kašpar (Kundrátek, Polášek), 51. Šimek (Birner, Kovář), 51. Jarůšek (Doudera), 53. Birner (Řepík, Šimek), 57. Kousal (Doudera) – 30. Backlund (Cehlin). Rozhodčí: Anisimov, Ravodin (oba RUS) – Lhotský, Svoboda (oba CZE). Vyloučení: 8:8, navíc Sandberg (SWE) 10 minut a do konce utkání. Využití: 2:1. Diváci: 4 400 (vyprodáno). Střely na branku: 32:20. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1.

Číst dál...

Hokejová reprezentace opět ve Znojmě

Hodnocení uživatelů:  / 0

repre dekovacka topMěsto Znojmo si letos užije hokeje opravdu do sytosti! Orli bojují mezi čtyřmi nejlepšími týmy v play-off mezinárodní EBEL ligy, zajistili si účast v evropské Lize mistrů a na konci dubna navíc zavítá na jih Moravy znovu česká hokejová reprezentace!

Národní tým pod vedením hlavního trenéra Vladimíra Vůjtka a jeho asistentů Josefa Jandače, Jiřího Kalouse a Jaroslava Špačka odcestuje v posledním dubnovém týdnu do Znojma, aby zde rozbil kemp před mistrovstvím světa, které letos v době od 6. do 22. května hostí ruská města Moskva a Petrohrad. Vyvrcholením kempu bude dvojzápas se Švédskem. Utkání jsou na programu ve středu 27. dubna a v pátek 29. dubna.....více

Číst dál...

Ženská reprezentacezentace ve Znojmě

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej ženy Česky na třetí pokus zdolaly Rusky  ne 31.8.2014

České hráčky tak slaví zasloužené vítězství nad Ruskem, vůbec první v historii ženského hokeje. Snad s výjimkou posledních deseti minut třetí části hry byly Češky aktivnějším celkem na ledě, nebezpečnější v ofenzivě a precizní v obraně, navíc podpořené dobře chytající Peslarovou.

ceska-republika-mČesko - ruskoRusko  4 : 1  (2:1,1:0,1:0)

Branky a nahrávky: 5. Bukolská (Pejzlová, Zíková), 18. Vanišová (Přibylová), 37. Polenská (Chmelová, Manhartová), 60. Vanišová (Pejzlová) – 17. Kolmykovová (Bulatovová)

Číst dál...

Orli Znojmo vs Kometa Brno 2016

Hodnocení uživatelů:  / 1

Hokej Znojmo nestačilo na extraligovou Kometu pá 12.2.2016

Po nevyužitých šancích Znojma udeřilo jako první Brno, které využilo přesilovou hru. Ve druhé části Orli vyrovnali, ovšem soupeř vzápětí znovu odskočil. Těsný stav vydržel až do úplného závěru, kdy hosté potrestali otevřenou znojemskou obranu a pečetili své vítězství.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - kometa2HC Kometa Brno   1 : 3  (0:1,1:1,0:1)

Branky a nahrávky: 27. Šeda (Beroun) – 18. Dočekal (Raška), 28. R. Zohorna (Dostálek), 60. Dočekal (Vondráček). Rozhodčí: Homola, Čech – Skopal, Reich. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Diváci: 4 800 (vyprodáno). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.

{2avsplayer videoid=432}

Jiří Režnar (Znojmo): Byli jsme asi hodně přemotivovaní. S takovým výkonem a chybami do obrany bychom v naší soutěži nebyli tam, kde jsme. I když to nebylo mistrovské utkání, tak jsme chtěli vyhrát, bohužel jsme ale udělali více chyb a soupeř nás potrestal. Za tři týdny nás čeká vrchol sezóny, je potřeba se dobře připravit. Teď musíme vyhrát dva domácí zápasy a ve Vídni se pokusit o body.

Kamil Pokorný (Kometa): Vyprodané hale se muselo utkání líbit. Tempo bylo vynikající. Obě mužstva hrála s obrovským nasazením, hlavně my jsme za to rádi. Vyzkoušeli jsme si hru pod tlakem. Jediné, co mě mrzí, že jsme měli hodně situací dva na jednoho a tři sólové nájezdy a většinu jsme neproměnili. Každé vítězství týmu zvedá sebevědomí.

Ženská reprezentace ve Znojmě

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej ženy Jak na Rusky? út 13.8.2013 od 13.30hodin

Ani ve třetím vzájemném utkání nedokázaly české hokejistky porazit tým Ruska. Tentokrát ve Znojmě podlehly vysoko 1:6. Češky se sice v zápase ujaly vedení, pak se ale prosazovaly již jen Rusky. 

ceska-republika-mČesko - ruskoRusko  1 : 6  (1:2,0:1,0:3)

Branky a nahrávky: 8. Tejralová (Kaplanová) – 18. Bjeljakovová (Gončarenková), 18. Lebeděvová, 24. Pavlovová (Lebeděvová), 42. Vafinová (Bjeljakovová), 48. Pavlovová, 58. Lebeděvová (Pavlová).

Podaří se nedělní odveta? ne 11.8.2013 od 18.00hod

Češky ani v neděli nedokázaly porazit ruskou reprezentaci a těsně jí podlehly. Další duel je na programu v úterý od 13:30 hodin opět na znojemském zimním stadionu.

ceska-republika-mČesko - ruskoRusko  1 : 2  (0:0,0:1,1:1)

Branky a nahrávky: 41. Vanišová (Povová) – 37. Mitrofanovová (Solovjovová), 49. Gončarenková (Vafinová, Bjeljakovová)

Číst dál...

Ženský hokej ve Znojmě mezinárodně 31.8.2012

Hodnocení uživatelů:  / 0

Po dvou velice napínavých třetinách přišlo rozuzlení v podobě tří českých gólů, které rozhodly dnešní zápas. V posledním dějství se s góly doslova roztrhl pytel, hokej byl mnohem atraktivnější.  pá 31.8. od 18.00  ceska-republika-mČR - slovenskoSlovensko  3 : 1  (0:0,0:0,3:1) 

Branky a nahrávky: 48. Solničková (Polenská), 59. Mrázová (Polenská, Flachsová), 60. Chmelová - 42. Veličková
 
České reprezentantky tedy ukořistily i třetí vítězství ze tří přípravných zápasů se Slovenkami.
ne 2.9. od 12.00    ceska-republika-mČR - slovenskoSlovensko  12 : 2  (3:1,6:1,3:0)
Branky a nahrávky: 10. Chmelová (Vanišová, Přibylová), 11. Křížová (Herzigová), 13. Chmelová (Přibylová, Lásková), 23. Polenská (Lásková), 29. Křížová (Lásková, Mrázová), 31. Vanišová (Kolowrat), 33. Solničková (Lédlová), 34. Vanišová (Chmelová, Přibylová), 38. Melicheríková, 47. Vanišová, 56. Kaplanová (Mrázová), 56. Kaplanová - 6. Veličková, 25. Kapustová (Mikesková)

Hokej EBEL 2018-19

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej 27.kolo Povinná výhra orlů se nerodila hladce  ne 9.12.2018

Kdo ze znojemských fanoušků po první části čekal, že to bude nakonec takový tuhý boj a Orli budou muset ještě dotahovat. Ještě v úvodu třetí části svítil na ukazateli stav 5:3 pro domácí, hosté však zbraně nesložili a otočili stav na 5:6. Znojmo však v kritické chvíli proměnilo přesilovou hru, i přes šance na obou stranách duel dospěl do samostatných nájezdů, ve kterých Lassila, který vystřídal po páté inkasované brance Halásze, neinkasoval, za domácí se naopak trefil Stretch. Díky tomu Orli po více jak sedmi letech poráží chorvatský tým na svém ledě.  

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - medvescak logoMedveščak Záhřeb  7 : 6sn  (4:1,0:2,2:3-0:0)

Branky a nahrávky: 3. Hlava (Němec, Stehlík), 9. Luciani (Kujawinski, Parkkonen), 10. Novák (Parkkonen, Luciani), 14. Matuš (Hlava, Sedlák), 42. Němec (Hlava), 58. Vainonen (McPherson), rozh. náj. C.J. Stretch – 6. Sylvestre (Armstrong, Lemťjugov), 33. Sauve (Mauldin, Aviani), 35. Mauldin (Lemťjugov, Sauve), 44. Kudělka (Aviani), 44. Mauldin (Aviani, Cepon), 54. Brine (Svensson, Mauldin). Rozhodčí: Piragić, Bulovec – Nemeth, Rezek. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 2417. Střely na branku: 56:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:6, 7:6.

26.kolo Znojmo katem vedoucích týmů pá 7.12.2018 od 19.15hodin

Byl to boj, ale Orli to zvládli! Další skalp lídra tabulky se zrodil již v první třetině, kterou Znojmo jednoznačně ovládlo a zápas již dobojovalo do zdárného konce. Za zmínku rozhodně stojí, že KAC vstřelili čtyři branky, z toho všechny čtyři v početní výhodě!  

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - KACEC KAC Klagenfurt  8 : 4  (4:2,2:2,2:0)

Branky a nahrávky: 12. Luciani (Lattner, Novák), 15. Vainonen (Parkkonen, Luciani), 16. Kalus (Stretch, Parkkonen), 18. Hlava (Matuš, Němec), 27. McPherson (Stretch, Sedlák), 35. Kujawinski (Luciani, Parkkonen), 50. Sedlák (Kalus, Lattner), 60. Kujawinski (Novák, Parkkonen) – 9. Wahl (Gartner), 20. Kozek (Fischer), 26. Neal (Wahl, Bischhofberger), 38. Fischer (Geier, Koch). Rozhodčí: Berneker, Štolc – Nagy, Nemeth. Vyloučení: 6:4, navíc Comrie (KLG) 10 min. OT. Využití: 2:4. Diváci: 2468. Střely na branku: 32:26. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 6:3, 6:4, 8:4.

Číst dál...

Orli začínají přípravné zápasy

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej Příprava Poslední přípravné utkání se vydařilo st 5.9.2018

Vysoké vítězství si odvážejí hokejisté Znojma z hodonínského ledu, kde si pohráli s účastníkem slovenské nejvyšší soutěže. Zvolen zasypali hned devíti góly, a přestože se soupeř snažil vzdorovat, podařilo se mu jen snížit na konečných 4:9.

zvolenHKM Zvolen - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  4 : 9  (1:2,0:5,3:2)

Branky a nahrávky: 11. Vandas (Vandane, Lušňák), 43. Holovič (Lušňák), 46. Zuzin, 50. Magdolen - 3. Stehlík (Lattner, Němec), 15. Hlava (Braes, McPherson), 21. Braes (McPherson), 22. Hlava (McPherson, Stehlík), 26. Stretch (Sedlák, Parkkonen), 36. Luciani (Stretch, Parkkonen), 39. Lattner (Stretch, Luciani), 46. Luciani (Stretch, Kalus), 52. Guman (Špaček, Bartoš). Vyloučení: 7:7. Využití: 1:3. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7, 2:7, 2:8, 4:8, 4:9.

Číst dál...

Do orlího hnízda se vrací André Lakos

Hodnocení uživatelů:  / 0

andre lakos vicZnojmo hlásí posilu do zadních řad. A měla by být pořádně vidět i cítit. Na jih Moravy se totiž vrací dvoumetrový ostřílený rakouský zádak André Lakos, který byl součástí stříbrného týmu před dvěma sezónami. Lakos patří mezi nejúspěšnější rakouské hráče. Už v šestnácti vyrazil do zámoří, kde sbíral zkušenosti v juniorce a AHL. Draftovalo jej New Jersey, NHL si však nezahrál. Místo toho se vrátil do Evropy, nejprve do mateřské Vídně, posléze přesídlil do Salzburgu, kde třikrát slavil mistrovský titul. Působil také ve Švédsku, Rusku a Německu. Reprezentoval Rakousko na devíti mistrovstvích světa a dvou olympijských hrách v Salt Lake City 2002 a Soči 2014.

André Lakos

 • 3x mistr EBEL, 2x na olympijských hrách
 • 201 cm, 108 kg znamená fyzický důraz před oběma brankami
 • více jak 440 utkání v EBEL
 • člen stříbrného týmu Orlů ze sezóny 2015/16

Dobré známý je i pro všechny aktéry EBEL, nejprve působil tři sezóny v dresu Vienna Capitals, poté necelé dvě sezóny ve Znojmě. Letos patřil mezi lídry týmu Tölzer Löwen ve druhé německé lize. "Cítíme, že na ledě i v kabině našemu týmu trochu chybí lídr a klíčová osobnost. André se svou zkušeností a důrazem je hráčem, který by nám v tomto ohledu měl pomoct. Sázíme na jeho kombinaci vůdčích schopností a hokejovosti," říká sportovní manažer Rostislav Dočekal.

Rozpis EBEL liga 2018-19

Hodnocení uživatelů:  / 0

erstebankliga logoSezóna 2018/19 mezinárodní Erste Bank Eishockey Ligy zná svůj herní plán. Orli do svého osmého ročníku v této soutěži vstoupí 14. září ve Villachu, o dva dny později přivítají doma Klagenfurt.V populárním Vánočním období zavítá na Štěpána do Znojma Fehérvár, tradiční novoroční souboj obstará domácí střet proti Linzi. Populární derby s Vídní uvidí Nevoga aréna dvakrát v neděli: 14. října a poté 6. ledna.

Časy domácích utkání zůstávají stejné jako loni, tzn. 18:30 ve všední dny a 17:30 o víkendu. Základní část EBEL má opět na programu 44 kol, to poslední bude sehráno v neděli 3. února, kdy český celek zajíždí do Záhřebu. Poté se tabulka soutěže rozdělí na horní a spodní šestici a bude následovat desetikolová nadstavba.

Prvních pět utkání Orlů v sezóně 2017/18
pátek 14. 9. Villach – Znojmo
neděle 16. 9. Znojmo – Klagenfurt
pátek 21. 9. Znojmo – Salzburg
neděle 23. 9. Graz – Znojmo
pátek 28. 9. Znojmo – Záhřeb

Hokej EBEL 2017-18

Hodnocení uživatelů:  / 1

Hokej 44.kolo Znojmo podalo sympatický výkon, bez bodového efektu ne 28.1.2018 od 17.45hodin

Poslední utkání základní části je za námi. První třetina se nesla ve vyrovnaném duchu, oba celky vstřelily po dvou brankách na každé straně a vypadalo to na atraktivní podívanou. Druhá třetina už však gólově patřila hostům, kteří vstřelili hned dva, zatímco domácí ani jeden. V závěrečné části se ještě Orli snažili o vyrovnání, ale Záhřeb bojující o jistotu účasti v play-off si vedení uhlídal.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - medvescak logoMedveščak Záhřeb  2 : 5  (2:2,0:2,0:1)

Branky a nahrávky: 13. Číp (Yellow Horn, Biro), 18. Raška (Číp, Němec) – 16. Netík (Tikkanen, Koskiranta), 18. Noonan (Netík, Poyhonen), 26. Mahbod (Puskarich, Aviani), 29. Puskarich (Aviani), 59. Olden . Rozhodčí: Baluška, Nikolič – Schauer, Nagy. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Diváci: 2396. Střely na branku: 35:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 5:2.

Číst dál...

Nadstavbová část EBEL 2017/18

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej N10 Potrápí Znojmo lišky? ne 4.3.2018

V první třetině, ve které předvedli Orli parádní výkon a komplikovali domácím postup do play-off. Protože Fehérvár vedl v Grazu, Bolzano muselo vstřelit minimálně čtyři branky, pokud chtělo pomýšlet na vyřazovací boje. Druhá třetina, byla jasně ve prospěch domácích, kteří dokázali stáhnout třígólové manko a vyrovnali utkání. Na herním projevu soupeře je vidět, o jak důležité body jim jde. Diváci tleskali ve stoje. Ve třetí třetině,  jsme neviděli ani jednu branku. To však domácím vůbec nemusí vadit, protože naplno můžou slavit postup do play-off! EBEL tak zná všechny účastníky letošních vyřazovacích bojů.

Bolzano 2HC Bolzano - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo   4 : 3sn  (0:3,3:0,0:0-0:0)

Branky a nahrávky:28. Monardo (Oleksuk), 35. Frank (Frigo, Bernard), 40. Egger (Micelli, Smith), rozh. náj. Halmo – 15. Číp (Raška, Lattner), 19. Zajíc (Tejnor), 20. Špaček (Číp, Raška)

Číst dál...

Znojemský hokej opět pomohl dobré věci.

Hodnocení uživatelů:  / 0

orli charita 2017Nový dres pokřtil Dominik Hašek. V sobotu v odpoledních hodinách proběhla na Horním náměstí ve Znojmě akce s názvem Orli pomáhají. Na programu byla autogramiáda celého týmu, křest nových dresů a další atrakce. Celá událost, jak již název vypovídá, nesla charitativní podtext.

Křtu nových dresů znojemských hokejistů se ujal Dominik Hašek. "Znojemským Orlům přeji vydařenou sezónu a fanouškům naopak to, aby si hokej ve svém městě co nejvíce užívali," řekl legendární gólman na pódiu. Orli představili bílou i červenou sadu. Barevná kombinace tmavého dresu vzešla z hlasování čtenářů na oficiálním klubovém webu. Během sobotního odpoledne navštívilo akci více než osm set fanoušků.

Veškeré finanční prostředky získané na akci, kterou pořádala společnost HB Production ve spolupráci s Oblastní charitou Znojmo a hokejovým klubem Orli Znojmo, poputují na výlohy za sociální služby pro Marcela Kosačíka. Znojemští hokejisté přispěli částkou přesahující 27 tisíc korun.

Znojemští orli bez trenéra Šimíček končí

Hodnocení uživatelů:  / 0

simicek 2016Vedení klubu Orli Znojmo rozvázalo po vzájemné dohodě spolupráci s hlavním trenérem Romanem Šimíčkem. O jeho nástupci se intenzivně jedná. Vedení A-týmu tak dočasně přebírá sportovní manažer Rostislav Dočekal.Roman Šimíček převzal znojemský tým v prosinci 2016 po odvolání Jiřího Režnara a v loňské nadstavbě s ním dokázal postoupit do play-off, kde Orli podlehli ve čtvrtfinálové sérii Klagenfurtu. V letošním ročníku mužstvo pod jeho vedením skvěle začalo, postupně se ale tabulkou propadalo níže a základní část EBEL zakončilo s bilancí 16 výher a 28 porážek.

„Romanu Šimíčkovi patří dík za jeho nasazení a práci, kterou ve Znojmě odvedl, do budoucí kariéry i života mu přejeme jen to nejlepší," řekl prezident klubu Pavel Ohera. „Aktuálně intenzivně jednáme s několika adepty na pozici hlavního kouče a chceme mít jasno co nejdříve," dodává.

A-mužstvo, které se připravuje na víkendový start nadstavby v pátek proti Dornbirnu a v neděli s Bolzanem, dočasně přebírá sportovní manažer Rostislav Dočekal. Zdroj hcorli.cz

Obvinění Orlů od gólmana Frazeeho byl výmysl

Hodnocení uživatelů:  / 0

erstebankliga logoNejdřív se zdálo, že jde o velký problém, ale nakonec jen o křivé nařčení. Bývalý brankář slovinského celku Olimpija Lublaň Jeff Frazee před několika dny uvedl, že se ho znojemský hokejový celek pokusil podplatit. „Náš klub nebyl a není z ničeho obviněn nebo dokonce vyšetřován, jak některá média uvedla,“ zdůrazňuje manažer Orlů Petr Veselý.

Frazee podle rakouského deníku Nachrichten zaslal vedení soutěže e-mail s apelem, že jej skrz lublaňského trenéra brankářů kontaktovali Orli s dotazem, za kolik utkání pustí. „O této kauze jsme se dozvěděli jako ostatní z informací v rakouském tisku. Považujeme za nehoráznost, že se někdo takovýmto způsobem otírá o dobré jméno našeho klubu,“ říká Veselý. Třicetiletý americký gólman také uvedl, že mu Lublaň dluží osmnáct tisíc eur. „Dle našeho názoru je celá věc zaměřená zejména na vytvoření tlaku na ligu, aby pomohla americkému hráči řešit jeho dluhy s bývalým klubem. Zveřejnění poškozuje dobrou pověst ligy a jméno Orlů Znojmo bylo v této situaci pouze nástroj a rukojmí,“ prohlašuje manažer klubu....více

Číst dál...

Nominace na All-Star Cup: osm Kanaďanů i Jan Lattner

Hodnocení uživatelů:  / 0

erstebankliga logoErste Bank Eishockey liga zveřejnila nominaci trenérů na letošní první ročník All-Star Cupu, který se uskuteční 17. února v Bratislavě a v němž poměří síly celky ze čtyř středoevropských lig – české, slovenské, německé a mezinárodní EBEL.

Hlavním trenérem byl vybrán Daniel Welser, který ještě na podzim oblékal dres Salzburgu, po mrtvici ale oznámil konec kariéry. Sedminásobný mistr rakouské ligy v létě dovršil trenérskou A licenci a na All-Star Cupu povede tým premiérově.....nominace hráčů více

Číst dál...

Orlí příprava na sezonu 2017-18

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej Příprava Znojmo prověří silný soupeř z Maďarska čt 31.8.2017 od 18.00hodin

Osm dnů před startem nového ligového ročníku prověří znojemský tým v posledním přípravném duelu zajímavý soupeř. Orli se přetahovali o výsledek s maďarským soupeřem až do závěrečné dvacetiminutovky. V té ale třikrát udeřili, na což již Budapešť nedokázala zareagovat.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - mac budapestMAC Budapešt  5 : 3  (1:0,1:2,3:1)

Branky a nahrávky: 7. Beroun (Mrázek, Bořuta), 38. Číp (Račuk, Lattner), 52. Plíhal (Račuk, Biro), 54. Biro (Račuk, Plíhal), 59. Němec – 23. Nagy G. (Klempa), 39. Maculay (Jokila), 48. Brown. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:1. Diváci: 1624. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 5:3.

Číst dál...

Podkategorie

   

Hledání na tomto webu  

   

Anketa  

Uvítali by jste více přímých přenosů?

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Klagenfurt 24 76:51 49
2. Graz 25 93:66 48
3. Vídeň 25 81:71 47
4. Salzburg 24 103:68 45
5. Linz 25 77:67 44
6. Bolzano 25 67:62 42
7. Innsbruck 25 93:96 34
8. Znojmo 24 72:84 33
9. Dornbirn 25 74:80 32
10. Fehérvár 25 77:98 31
11. Záhřeb 22 53:84 20
12. Villach 25 59:98 16
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. Fan Club
3 21:11 8
2. Stehlík
3 24:15 7
3. TAS 3 23:15 7
4. Kamikaze 3 8:15 3
5. Tango 3 11:14 1
6. Černí Koně 3 13:31 0
   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Č. Budějovice
16   31:14   36
2. FC Jihlava
16   26:12   33
3. FC Hr. Králové 16   21:10   30
4. FK Varnsdorf 16   15:9   29
5. FK Pardubice 16   28:19   26
6. FK Ústí n Labem 16   23:23   25
7. FC Zbr.  Brno 16   26:20   23
8. FC Vlašim 16   22:22   21
9. FK Baník Sokolov 16   17:20   21
10. MFK Vítkovice 16   19:30   21
11. FK Fotbal Třinec 16   16:19   20
12. 1. SK Prostějov 16   12:20   18
13. 1. SC Znojmo FK 16   20:23   16
14. MFK Chrudim 16   20:28   14
15. FC MAS Táborsko 16   19:27   13
16. FK ViktoriaŽižkov 16   16:35   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
13   80: 46  
37
2.
ML. Boleslav
13   106: 53  
32
3.
Chodov
14   100: 60  
30
4.
Vítkovice
13   88: 54  
30
5.
Liberec
14   83: 82  
24
6.
Střešovice
14   78: 71  
23
7.
Ostrava
13   77: 65  
19
8.
Otrokovice
14   62: 64  
16
               
9.
Brno
14   47: 93  
16
10.
Bohemians
14 69: 74
15
11.
Č. Lípa
14   72: 83   13
12.
 Pardubice
14 59: 93
13
13.
 Bohemians
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
14 65: 112
9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes157
VčeraVčera909
TýdenTýden157
MěsícMěsíc9675
CELKEMCELKEM1810365
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 53 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo