Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej junioři EBYSL 24.kolo so 2.12.2017 od 16.00hodin živě

Orli zaslouženě vyhráli domácí zápas proti Innsbrucku, ve kterém byli již od začátku jasně lepším týmem. Znojmo svého dnešního soupeře porazilo jasně i na střely 46:26.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - innsbruck logoHC TWK Innsbruck  8 : 1  (3:0,1:0,4:1)

Branky a nahrávky: 5. Sigmund (Piš), 11. Kosnar, 16. Sigmund (Roubal, Piš), 28. Konečný (Kosnar), 47. Sigmund (Roubal), 48. Bazala (Ligocký), 56. Kosnar (Svoboda), 57. Svoboda (Zmeškal) – 48. Brandstätter (Plattner). Rozhodčí: Pešina – Kubíček, Šimánek. Vyloučení: 9:6. Využití: 1:0. Diváci: 41. Střely na branku: 46:26

7.kolo Junioři prožívají krušné období čt 30.11.2017 od 19.30hodin záznam

Junioři od začátku utkání tahali za kratší konec. Ikdyž se dostali do dvoubrankového vedení 3:1, Budapešt dokázala do konce třetiny skóre otočit na 3:4. Svým důrazem a kolektivním pojetím dělali domácím velké problémy a nebýt domácího brankáře mohlo být po dvou třetinách rozhodnuto. Znojmo hrálo složitě, chyběl pohyb a přesná přihrávka.  Zápas dospěl do prodloužení kde rozhodli hosté a zisku bodu navíc.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - hokiklub budapestHokiklub Budapešt  5 : 6p  (3:4,1:1,1:0-0:1)

Branky a nahrávky: 6. Hladil (Sigmund), 9. Brabec (Kosnar), 13. Stromko, 31. Roubal (Štěpanovský), 41. Zmeškal – 4. Szücs (Dobry, Horvath), 14. Bogo (Szücs), 15. Halaszik (Szücs), 16. Szücs, 24. Szücs (Horvath, Szecsi), 64. Dobry. Rozhodčí: Ondráček – Polák, Rampír. Vyloučení: 5:5, navíc Horvath (HKB) 10 minut. Bez využití. Diváci: 32. Střely na branku: 31:31. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:5, 5:5, 5:6.

10.kolo Divoký zápas nekonec junioři zvládli. ut 28.11.2017 od 19.30hodin záznam

Po první třetině, ve které byli lepším týmem hosté, odcházeli Orli do kabin za stavu 0:3, a nevypadalo to tak pro domácí dobře. Ve druhé třetině však Orli svůj výkon zvedli a vsítili soupeřovi čtyři branky. Ve třetí třetině si připsal hattrick Lukáš Změškal. Hosté se sice ještě snažili vyrovnat, čas jim to však již nedovolil.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - linz2EHC LIWEST Black Wings Linz  7 : 6  (0:3,4:0,3:3)

Branky a nahrávky: 25. Miščík (Kosnar), 30. Svoboda (Hladil, Kosnar), 33. Sigmund (Štěpanovský, Bazala), 38. Svoboda (Miščík), 43. Zmeškal (Miščík, Rudy), 49. Zmeškal (Kosnar, Rudy), 55. Zmeškal (Štěpanovský, Kosnar) – 3. Koudelka (Rosenberger), 7. Ahonen (Koudelka, Heinz), 12. Konya (Brunner, Škvarek), 49. Schmiedmayer (Liesch, Heinz), 59. Frühwirt (Schwarzbauer, Kleiss), 59. Schwarzbauer (Rosenberger, Ahonen). Rozhodčí: Čuňučka – Měkýš, Reich. Vyloučení: 5:8. Využití: 4:1. Diváci: 69. Střely na branku: 30:33. Průběh utkání: 0:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:6.

20.kolo Růžové tkaničky juniorům štěstí nenesou.  pá 24.11.2017 od 19.10hodin záznam

Byli to sice znojemští junioři, kteří ve dvanácté minutě otevřeli skóre. Hosté však vzápětí dorovnali a ve druhé třetině si začali budovat náskok, na který Orli nestačili. Domácí tak Salzburgu podlehli 2:5, přestože vyslali na bránu o sedmnáct střel více než hosté.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg  2 : 5  (1:1,1:2,0:2)

Branky a nahrávky: 12. Bulín P. (Rudy, Brabec), 28. Roubal (Kosnar, Sigmund) – 16. Predan (Auer), 25. Frandl (Predan), 34. Predan (Sander), 55. Wallenta (Sander, Kail), 59. Predan (Auer). Rozhodčí: Vrba – Vašíček, Král. Vyloučení: 7:6. Využití: 2:3. Diváci: 86. Střely na branku: 46:29 . Průběh utkání:1:0,1:2,2:2,2:5

19.kolo Rozpačitý výkon na body nestačil čt 23.11.2017 od 19.20hodin záznam

Přestože do poslední třetiny nastupovali oba týmy za vyrovnaného stavu, povedlo se třetí třetinu naprosto ovládnout maďarskému celku, který v poslední části hry vsítil Znojmu čtyři branky, a tak si zajistil výhru, která Znojmo sesadila z prvního místa skupiny B.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - fehervar av19Fehervár AV19  2 : 6  (0:1,2:1,0:4)

Branky a nahrávky: 23. Bulín P. (Růžička), 35. Roubal (Piš) – 8. Busaz (Madacsi, Csaszar), 25. Mihaly (Szabo), 42. Dersi (Vertes), 50. Csaszar (Vas), 52. Gergö, 59. Kovacs (Vincze). Rozhodčí: Homola – Klouda, Zídek. Vyloučení: 5:4 + Csaszar 10 min OT. Využití: Bez využití. Diváci: 68.

27.kolo Juniorka rozhodla o bodech až v závěru ne 19.11.2017 od 14.50hodin živě

Mladí Orli nastoupili do zápasu jako favorité, ale třikrát prohrávali. Až v samotném závěru zápasu se Znojmu podařilo urvat vítězství na svou stranu. Vítězství režíroval dvěma góly Martin Kosnar.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - debrecen miskolceDebrecen Miskolce  4 : 3  (1:2,1:0,2:1)

Branky a nahrávky: 2. Bulín J. (P.), 22. Kosnar (Miščík, Zelenkov), 52. Roubal (Bazala), 60. Kosnar (Miščík) – 2. Koppany (Racz), 12. Markov (Racz), 49. Kuleshov (Jaroslavov, Sallo). Vyloučení: 3:4, navíc Kiss (DEM) 5+DKU. Využití: 1:0. Diváci: 52. Střely na branku: 49:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.

26.kolo Utkání vedoucích týmů. čt 16.11.2017

Znojemští junioři sice otevřeli v Budapešti skóre, jenže domácí se nenechali zastrašit a brzy dorovnali. Budapešť si poté začala budovat náskok, na který Orli nestačili a Budapešti tak podlehli.

mac budapestMAC Budapešt - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  4 : 2  (1:1,2:1,1:0)

Branky a nahrávky: 12. Toth, 33. Fejes (Sarcia, Majoross), 44. Galantai (Toth), 46. Fejes (Sarcia) – 5. Bulín P. (Stromko, Růžička), 57. Piš (Zmeškal, Brabec). Rozhodčí: Soós – Kövesi, Váczi. Vyloučení: 4:5, navíc Kosnar (ZNO) 10 minut OT. Využití: 1:2. Diváci: 26. Střely na branku: 34:46. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

18.kolo Skvělou formu drží juniorský tým ne 5.11.2017

Junioři měli hned od začátku zápasu více ze hry. Ve čtrnácté minutě se Znojemští ujali vedení, které si udrželi až do konce zápasu, a tak porazili VASAS 3:1. Znojemští junioři tedy zůstávají již pět zápasů neporaženým týmem.

vasas logoVASAS Budapešt - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  1 : 3  (0:1,0:0,1:2)

Branky a nahrávky: 51. Csiki (Czako, Oroszi) – 14. Miščík (Zelenkov), 49. Kosnar (Peří), 59. Sigmund. Rozhodčí: Pálkövi – Kis-Király, Kovács. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 93. Střely na branku: 37:46. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

17.kolo Junioři i nadále válcují soupeře 2.11.2017 od 19.00hodin

Mladí Orli měli již od začátku zápas ve svých rukou. Už v páté minutě se ujali vedení, které v průběhu utkání neustále navyšovali. Ačkoliv se Budapešť snažila, za záda hostujícího brankáře dostala pouze tři kotouče, které na vítězství rozhodně nestačily.

ute budapestUTE Budapešt - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  3 : 4  (1:2,1:2,1:0)

Branky a nahrávky: 17. Szalma (Kiss), 39. Szalma (Pokornyi), 51. Szalma (Pokornyi) – 5. Kosnar (Hrubý), 5. Bulín P. (Růžička, Rudy), 29. Roubal (Sigmund, Štěpanovský), 36. Miščík (Štěpanovský). Rozhodčí: Berger – Hernady, Soltesz. Vyloučení: 10:8, navíc Kosnar (ZNO) - 10 min OT. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 58. Střely na branku: 27:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4.

15.kolo Souboj muselo rozhodnout až prodloužení čt 26.10.2017 od 16.15hodin

V první třetině jsme viděli 3 branky. Znojemští měli více ze hry což dokázali i brankově. Přestože oba týmy měly mnoho šancí ve druhé třetině, neviděli jsme v ní žádnou branku.Orli nakonec Budapešť v prodloužení poráží 4:3 a z dnešního zápasu si tak odnáší 2 body.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - mac budapestMAC Budapešt   4 : 3p  (2:1,0:0,1:2-1:0) záznam

Branky a nahrávky: 3. Bulín J. (Bulín P.), 7. Kosnar (Zelenkov), 44. Piš (Sigmund), 63. Bulín J. (Bulín P.) – 6. Molnár (Boros, Löczi), 45. Molnár (Csicsak, Kedves), 56. Lösczi (Körösi) Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Rampír Diváci: 66

Náročný víkend juniorů 22.kolo so 21.10.2017 od 19.00hodin

jesenice HD MladiHD Mladi Jesenice - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  3 : 5  (1:3,2:0,0:2)

Branky a nahrávky: 14. Glavic (Zor, Urukalo), 32. Glavic (Sersen, Brglez), 34. Jeklic (Korosec, Urukalo) – 3. Zelenkov (Hladil), 6. Kosnar (Minarčík, Zelenkov), 15. Piš (Štěpanovský, Bazala), 43. Zelenkov (Zmeškal), 59. Zelenkov. Rozhodčí: Ofner – Martin, Snizek. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 24:37. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:5.

14.kolo Znojemští bez problémů zvítězili. ne 22.10.2017 od 16.00hodin

slavia lublanSlavija Ljubljana - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  1 : 6  (0:3,0:0,1:3)

Branky a nahrávky: 53. Vilfan (Jeriha, Trskan) – 1. Štěpanovský (Bazala, Roubal), 13. Zelenkov (Kosnar, Zmeškal), 19. Zelenkov (Strnad, Bulín P.), 42. Sigmund (Piš, Bazala), 59. Michálek (Miščík, Kosnar), 59. Kosnar. Rozhodčí: Ofner – Huber, Eisl. Vyloučení: 11:12, navíc Brabec (ZNO) 5 minut + DKU. Využití: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 17:57. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6.

16.kolo První klopýtnutí juniorů 20.10.2017 od 13.40hodin

Přestože svěřenci Miroslava Vybírala dlouho drželi se svým soupeřem krok, nakonec podlehli. Ještě necelé tři minuty před koncem utkání měli juniorští Orli šanci protáhnout zápas alespoň do prodloužení. Villach ale bojoval o plný bodový zisk a dvěma rychlými brankami během dvou minut si vystřelil vítězství.

vsv logo ab10 11EC VSV Villacher - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  6 : 3  (1:1,2:0,3:1)

Branky a nahrávky: 4. Wuntschek (Nusser), 28. Nusser (Friedrich, Wuntschek), 36. Rauter (Steurer, Rainer), 55. Wohlfahrt B. (Schützenhofer, Wohlfahrt P.), 59. Wohlfahrt B., 60. Steurer – 6. Roubal (Piš), 51. Kosnar (Rudy, Brabec), 58. Bulín J. (Strnad, Roubal). Rozhodčí: Holzer – Martin, Huber. Vyloučení: 4:8, navíc Kosnar (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 2:0. Diváci: 110. Střely na branku: 25:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 6:3.

12.kolo Spanilá jízda juniorů soutěží končí ne 15.10.2017 od 15.00hodin živě

Hrál se vyrovnaný hokej, ve kterém měli místy větší tlak domácí, místy zase hosté. Orli však udělali jednu chybu, kterou soupeř potrestal, a tak prohrávají rozdílem jedné branky. Ještě však mají šedesát minut na vstřelení branky. Ve druhé třetině byli lepším týmem Orli, kteří postupně přebírají kontrolu nad zápasem. Přestože měli více ze hry, nepodařilo se jim skórovat tolikrát, aby dění na ledě vyjádřili i ve formě skóre. Ve třetí třetině jsme viděli vyrovnaný hokej. O něco více ze hry měli ale domácí Orli, kteří dokázali vsítit dvě branky, a vyrovnali tak skóre zápasu. Budapešť získává dva body za ubojovanou výhru v prodloužení. Orli poprvé v sezóně ztratili zápas, přesto zůstávají na prvním místě tabulky.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - vasas logoVASAS Budapešt  3 : 4p  (0:1,1:1,2:1-0:1)

8.kolo Junioři stále bez porážky. čt 12.10.2017 od 18.50hodin  záznam

Svěřenci Miroslava Vybírala vlétli do zápasu velmi aktivně a po první části vedli tříbrankovým náskokem. Ve své aktivitě i nadále pokračovali a sázeli do vídeňské klece jednu branku za druhou. Nakonec se jejich gólový účet zastavil až na čísle osm. Vídeňský tým se zmohl jen na dvě branky, které na vítězství rozhodně nemohli stačit.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - ViennaCapitals 4c 2010UPC Vienna Capitals  8 : 2  (3:0,4:1,1:1)

Branky a nahrávky: 10. Roubal, 15. Růžička (Bulín J., Bulín P.), 16. Kosnar (Zmeškal), 25. Roubal (Sigmund), 26. Kosnar (Zelenkov, Zmeškal), 34. Bulín P., 39. Zmeškal (Kosnar), 54. Piš (Roubal) – 30. Babusek (Mauer), 59. Hofer (Müller). Rozhodčí: Čech – Reich, Nechvátal. Vyloučení: 2:6. V oslabení: 1:0 Bez využití. Diváci: 107. Střely na branku: 49:32. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1, 8:2.

9.kolo Junioři dokázali udržet vítěznou vlnu čt 5.10.2017 od 19.00hodin záznam

Ačkoliv utkání začalo velmi pozvolna, ke konci bylo na ledě k vidění pořádné drama. V první třetině se vedení ujali domácí. Hosté sice dokázali snížit, Orli ale měli připravenou rychlou odpověď. Ve třetím dějství se však pozice lídra zápasu otočila, a Znojmáci tak měli co dohánět. Nakonec však slibně rozehrané utkání dokázali dotáhnout do vítězného konce.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - okanagan2Okanagan Hockey Club   5 : 3  (1:0,1:1,3:2)

Branky a nahrávky: 12. Zelenkov (Kosnar), 32. Růžička (Hladil), 52. Zmeškal (Zelenkov), 57. Bazala, 59. Zmeškal (Kolupaev) – 31. Stupak (Müller), 44. Müller (Gellon), 49. Trötham (Stupak). Rozhodčí: Homola – Klouda, Zídek. Vyloučení: 10:6, navíc Trötham (OKA)- 10 min. OT. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 28. Střely na branku: 32:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 5:3.

6.kolo Juniorka kráčí stále bez porážky ne 24.9.2017 od 12.40hodin

Druhé domácí utkání v nové sezóně se mladým Orlům vydařilo. Už od prvních vteřin měli zápas pevně ve svých rukou. Do soupeřovy sítě se jim podařilo propasírovat rovných sedm kotoučů. Díky dalšímu vysokému vítězství si tak upevnili první pozici v B tabulce.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - ute budapestUTE Budapešt  7 : 1  (2:0,3:1,2:0)

Branky a nahrávky: 4. Zelenkov (Bulín J.), 17. Bulín J. (Růžička), 21. Bulín J. (Brabec), 31. Rudy (Kolupaev), 32. Bulín P. (Růžička, Brabec), 49. Stromko (Zelenkov), 59. Rudy (Bulín J.) – 26. Galos (Szabo, Selmeczi). Rozhodčí: Held – Mikšík, Čelechovský. Vyloučení: 11:13, navíc Roubal (ZNO) - 5+DKU, Csatadi (UTE) - 10 min. OT. Využití: 2:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 67. Střely na branku: 41:21. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.

5.kolo Juniorka stále bez ztráty bodu. 21.9.2017

Znojemští junioři přivážejí další vítězství. Tentokrát si poradili s celkem HK Budapešť, který porazili poměrem 6:2. Na gólmana soupeře navíc vyslali téměř osmdesát střel! Po pěti zápasech tak nadále vévodí tabulce své skupiny.

hokiklub budapestKHM Budapešt - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  2 : 6  (0:2,2:2,0:2)

Branky a nahrávky: 24. Horvath, 29. Ozsvath – 17. Zmeškal (Kosnar, Rudý), 19. Štěpanovský (Hladil), 27. Růžička (Roubal, Sigmund), 28. Zelenkov (Hladil), 41. Bulín J. (Bulín P., Růžička), 46. Bulín J. (Bulín P.). Rozhodčí: Tímár – Muzsik, Korbuly. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. Diváci: 38. Střely na branku: 24:79. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:6.

4.kolo Junioři stále neporaženi ne 17.9.2017

Znojemští junioři zcela ovládli zápas v Grazu. Zvítězili 5:2, soupeře zasypali více jak šedesáti střelami na branku a po čtyřech utkáních zůstávají na prvním místě se stoprocentní bilancí.

MM graz99ers orangeGraz 99ers - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  2 : 5  (1:1,1:3,0:1)

Branky a nahrávky: 6. Kauer (Mitsch, Stradner), 33. Pichler (Kucher, Pirker) – 11. Rudý (P. Bulín), 21. Pis (Rudý), 21. Roubal (Hladil, Sigmund), 23. Zmeškal (Zelenkov, Kosnar), 43. Kosnar (Zelenkov, Hladil). Rozhodčí: Ofner – Bärnthaler, Holzer. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:2. Diváci: 36. Střely na branku: 19:62. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5.

3.kolo Juniorka s čistým kontem a třemi body čt 14.9.2017

Znojemští junioři si s Miškolcem poradili na výbornou. Zásluhou Jana Bulína se mladí Orli dostali do dvoubrankového vedení, na které v závěrečné třetině navázal Vojtěch Michálek. Domácí se v utkání nezmohli ani na jedinou přesnou střelu, a tak mimo třetího vítězství v řadě si mladí Orli připisují také první čisté konto.

debrecen miskolceHKM Debrecen-Miskolce - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  0 : 3  (0:0,0:2,0:1)

Branky a nahrávky: 30. Bulín J. (Rudý), 37. Bulín J., 54. Michálek (Štěpanovský). Rozhodčí: Vincze D. – Vincze L., Szabó. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 67. Střely na branku: 19:32. Průběh utkání: 0:3.

2.kolo Juniorka si s chutí zastřílela ne 10.9.2017

Druhý zápas letošního ročníku EBYSL přinesl znojemským juniorům vítězství, které se hned tak nevidí. Svému maďarskému soupeři nasázeli rovných jedenáct branek, přičemž sami inkasovali pouze jedinou. Na znojemské konto tak putují další důležité body za druhé vítězství v řadě.

Branky a nahrávky: 19. Fenyvesi (Jaszai, Komjati) – 14. Roubal (Pis), 15. Bulín J. (Brabec), 18. Simgmund (Pis), 23. Zmeškal (Zelenkov), 23. Ligocký (Peři), 23. Hrubý, 28. Bulín P. (Růžička, Bulín J.), 32. Hrubý (Zelenkov), 36. Kosnar (Zelenkov), 54. Zmeškal (Strnad, Kosnar), 56. Zelenkov (Zmeškal, Kosnar). Rozhodčí: Sós – Berkesi, Váczy. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:3. Diváci: 32. Střely na branku: 11:74. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:11.

1.kolo Znojmo dokázalo otočit výsledek  so 2.9.2017 od 16.40hodin záznam

Znojmo tak získává v úvodním zápase sezóny cenné tři body, poté co v utkání prohrávalo 0:2, zvládlo ale skóre proti silnému soupeři otočit.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - fehervarFehervár AV19   3 : 2  (0:1,1:1,2:0)

Branky a nahrávky:39. J. Bulín (Hladil), 47. Zelenkov (Rudy), 53. Zmeškal (Košnar) – 17. Vincze (Madacsi), 38. Vertes (Peter)Rozhodčí:Čech – Nechvátal, Reich