Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej Dorost 8.kolo Těžký soupeř čeká Znojmo so 17.11.2018 od 14.00hodin záznam

Dorost byl vyrovnaným soupeřem jen do poloviny utkání. Urostlejší hosté čtyřmi brankami v závěrečné třetině rozhohli o vysokém vítězství.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD - mac budapestMAC Budapešt  1 : 7  (0:1,1:2,0:4) záznam

Branky a nahrávky: 10. Csollak M. (Strenk), 34. Keresztes L. (Schleckmann), 40. Schleckmann M (Kedves), 42. Szalman B. (Csollak), 45. Schleckmann M. (Keresztes), 55. Schleckmann M. (Keresztes), Strenk O. (Pataki) - 31. Bazala M. (Kratochvíl) Střely na branku: 28:37 Vyloučení: 11:8

14.kolo Dorostencům se moc nedaří so 3.11.2018

Dorostencům nevyšli poslední dvě utkání. Zajímavostí je, že vtom posledním bylo mnoho vyloučení hlavně na straně hostů ze Znojma. Ti tak nemohli pomýšlet na lepší výsledek.

debrecen miskolceDebreceni Hoki Klub - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD   6 : 1  (5:1,0:0,1:0)

Branky a nahrávky: 4. Ivanov A., 7. Kovacs R.(Dioszegi-Szabo B.,Ivanov), 11 Ivanov A. (Bartsok, Szabo), 15. Ivanov A.(Bartok), 17.Dioszegi-Szabo B.(Ivanov,Bartok), 42. Szabo K.(Bartok,Dioszegi-Szabo)  - 5. Molnár J. Střely na branku: 33:26 Oslabení: 14:19

19.kolo Znojmo dostalo lekci  so 27.10.2018 od 16.00hodin

Znojemští dorostenci vlétli na soupeře, ale byli to naopak hosté, kteří v první třetině stříleli branky. Domácí tým jako by odpadl a Salzburg potvrzoval proč je lídrem. Rychlými přihrávkami se dostávali do šancí a ty také dokázali proměňovat. Naopak Znojmo se trápilo. Bylo vidět velký rozdíl v taktice. Orli se snažili indiduálně, zato Salzburg si více nahrával a rychle bruslil a domácí nestačili.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD - RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg   4 : 10  (0:2,2:4,2:4)

12.kolo Do Znojma míří akademie Salzburgu so 20.10.2018 od 18.45hodin záznam

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD - RBS neu 08 09 weissSPG RB Salzburg/EKZ Juniors   7 : 5  (1:2,4:2,2:1)

Branky a nahrávky:14.Špaček A. (Kobylnyk), 23.Špaček A (Molnár), 23.Molnár J. (Špaček), 28.Sarkisyants V. (Machala), 31.Marcinko J. (Matecha), 45.Špaček A., 60.Kratochvíl J. (Špaček) - 5.Hüther M. (Mackner,Burghart), 9.Rizzi L. (Niedermayer M.), 22.Hüther M. (Burghart), 36.Obojes N. (Niedermayer), 43.Mackner J. Střely na branku: 45:17 Vyloučení: 5:2 Průběh utkání:0:2,1:2,1:3,5:3,5:5,7:5

10.kolo Dorostenci si schutí zastříleli. so 13.10.2018 od 19.15hodin

Znojemští dorostenci na soupeře vlétli schutí a nadali mu sebemenší šanci. V dresu domácích se zaskvěl Adam Špaček, který vsítil šest branek.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD - hokiklub budapestHokiklub Budapest  12 : 1  (5:1,5:0,2:0)

Branky a nahrávky: 1.Špaček A (Bittner), 3.Molnár J. (Marcinko), 12.Matecha D.(Pitsa L.), 14.Molnár J. 19.Špaček A. (Chlubna), 24.Molnár J. (Marcinko J), 27.Špaček A. (Machala), 30.Chlubna M. (Bittner)33.Kratochvíl J. (Matecha), 40.Špaček A. (Bittner), 42.Špaček A. (Chlubna), 54.Špaček A. (Matecha) - 13.Laczkovszki A. (Kekesi) Střely na branku: 51:16 Vyloučení: 3:6

25.kolo Závěrečný tlak Znojma na body nestačil. st  10.10.2018

Znojmo ve Vídni už prohrávalo hrozivých 5:0 a bylo na ručník. V závěru druhé třetiny dali hosté první branku a v poslední třetině byli jasně lepším týmem, ale domácí Vídeń si vítězství pohlídala

ViennaCapitals 4c 2010UPC Vienna Capitals - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD  6 : 4  (3:0,2:1,1:3)

Branky a nahrávky: 3.Granitz N., 9.Granitz N., 18.Wölfl N., 29.Mosaad B. (Kainz,Wölfl N.), 45.Böhm P. (Mitter M) - 39.Špaček A. (Kratochvíl J.), 50.Bazala M. 51.Molnár J. (Špaček,Bittner), 59.Kratochvíl J. (Machala,Šána) Střely na branku: 34:36 Vyloučení: 6:4 Průběh utkání: 5:0,5:1,6:1,6:4

8.kolo Divoký zápas pro Znojmo ne 7.10.2018

V divokém zápase dorost bojoval až do konce a v prodloužení rozhodl o vítězství. Zajímavostí je množství vyloučených hráčů na obou stranách.

ute budapestUTE Budapešt - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD  3 : 4p  (0:0,3:2,0:1-0:1)

Branky a nahrávky: 26.Bulcsu L. (Kaposi J.,Banga J.), 28.Zsigmond A. (Wagner O.), 35.Molnár A (Wagner O.), -  29.Molnár J. (Bazala M.), 36.Molnár J. (Bazala M.), 58.Kobylnyk D (Špaček A.), 63. Šána M (Bazala M) Střely na branku: 39:32 Vyloučení: 23:22

7.kolo Gólové hody dorostu so 6.10.2018 od 14.15hodin

Ikdyž skóre otevřeli hosté, po zbatek zápasu to byla hra najednu branku. Znojmo si schutí zastřílelo a připsalo zasloužené vítězství.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD - Ferencvaros tcFerencvarosi Torna Club  15 : 1  (3:1,6:0,6:0)

Branky a nahrávky:12.Molnar J. (Svoboda O.), 13.Sarkisyants V. (Špaček A.), 20.Svoboda O. (Bazala M.), 28.Svoboda O. (Kratochvíl J.), 32.Bazala M. (Molnár J.), 34.Ptitsa L. (Chlubna M.), 36.Králík R. (Kobylnyk D.), 40.Svoboda O. (Šána M.), 40.Králík R. (Kobylnyk D.), 47.Špaček A. (Machala S.), 52.Chlubna M., 53.Svoboda O. (Bazala M.), 56.Bazala M. (Svoboda O.), 59.Špaček A. (Sarkisyants V.), 60.Králík R. (Chlubna M.) - 5.Hegedüs M. Střely na branku: 87:15

6.kolo Rozhodla druhá třetina pá 5.10.2018

Vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina. V té nejprve Znojmo vyrovnalo, ale domácí během pěti minut vstřelili tři branky a to stačilo na vítězství. Hosté už nedokázali reagovat a s výsledkem něco udělat.

mac budapestMAC Budapešt - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD  4 : 1  (1:0,3:1,0:0)

Branky a nahrávky: 3.Danalizi G, 23.Molnar B. (Schlekmann M.), 25.Keresztes L. (Schlekmann M.), 28.Kritski A. (Schlekmann M.)  - 21.Svoboda O. (Kratochvíl J.) Střely na branku: 39:208, Rozhodčí: PÁLKÖVI Zsombor - FÉNYI Barnabás - PÁLYI Kiss Patrick

5.kolo ne 30.9.2018

SteinmarkEishockey Akademie Steiermark - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD  4 : 6  (1:2,0:3,3:1)

4.kolo Zápas rozhodli dorostenci až v závěru st 26.9.2018

gyor hcGyöri Nemak-Dana ETO HC - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD  2 : 5  (1:1,1:2,0:2)

Branky a nahrávky: 14.Görbea T. (Karda N.), 35. Nemeth A.(Görbea T.) - 19.Kratochvil J.(,Svoboda,Molnár), 37.Svoboda O. (Matecha), 40.Spacek A. (Kratochvíl,Svoboda), 45.Svoboda O. (Machala), 59.Machala S. (Svoboda).  Střely na branku: 25:57 Vyloučení: 7:5

3.kolo Dorostenci rozstříleli Ferencvároš so 15.9.2018

Ferencvaros tcFerencvarosi Torna Club - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD  2 : 9  (0:0,1:4,1:5)

Branky a nahrávky: 27. Nagy (Racz), 44. Nagy - 27. Molnár (Skalka), 29. Svoboda (Molnár), 32. Sarkisyants (Kratochvíl), 40. Matěcha (Šána, Molnár), 42. Ujjobbagy (Špaček, Marcinko), 43. Matěcha (Molnár, Šána), 49. Svoboda (Molnár, Bazala), 49. Kratochvíl, 54. Šána (Molnár, Bazala). Rozhodčí: Haszonits - Szabo, Schumacher-Kovacs. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 22:72. Průběh utkání: 1:0, 1:6, 2:6, 2:9.

1.kolo První výhra se rodila těžce ne 2.9.2018

I druhý mládežnický zástupce v rakouské lize vstoupil do sezony úspěšně. O svém vítězství rozhodli dorostenci až v závěrečné třetině.

vasas logoVASAS Budapešt - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo SD  0 : 2  (0:0,0:0,0:2)

Branky a nahrávky: 46. Machala S. (Matecha D.), 60. Bazala Vyloučení: 2:3 Střely na branku: 30:38