Hokej EBYSL 2018-19

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej junioři 16.kolo Junioři vysoko zvítězili čt 15.11.2018 od 19.45hodin záznam

Domácí hokejisté dnes zabojovali a připisují si na konto plný počet bodů za vysoké vítězství 9:2. Soupeře jednoznačně předčili ve všech činnostech a to se projevilo i na skóre.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - gyor hcGyöri Nemak-Dana ETO HC  9 : 2  (3:0,2:1,4:1) záznam

Branky a nahrávky: 15. Hladonik (Piš), 17. Kuluris (Ludvík), 20. Sorger (Bazala), 25. Hladonik (Sigmund), 28. Fruvirt (Ludvik), 45. Kosnar (Pílek), 51. Hladonik (Piš), 54. Fruvirt, (Sorger) 54. Del Favero – 23. Kovacs (Roth), 60. Andras-Csaki. Rozhodčí: Ondráček - Rampír, Roupec. Vyloučení: 5:6, navíc Tamas (NEM) - 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 68. Střely na branku: 51:27. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1, 9:2.

14.kolo Junioři tentokrát i doma bez bodů  čt 1.11.2018 od 18.30hodin záznam

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes jsme byli po celou dobu aktivnější a hráli jsme nátlakový hokej. Svoji převahu jsme ale nezúročili ani v přesilových hrách. Bohužel jsme nedokázali skórovat ani v nejvyloženějších šancích. Přesto ale kluci zaslouží pochvalu.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - RBS neu 08 09 weissSPG RB Salzburg/EKZ Juniors  3 : 6  (2:2,0:1,1:3) záznam

Branky a nahrávky: 10. Favero (Stromko), 20. Ludvík (Klus, Molnar), 59. Kosnar (Stromko) – 6. Zanoff (Auer, Dietl), 18. Nedwed (Rattensberger B., Lohninger), 35. Tschiersch (Rattensberger D.), 51. Frandl (Auer, Dietl), 58. Tschiersch, 60. Zanoff (Dietl). Vyloučení: 2:7. Využití: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5, 3:5, 3:6.

15.kolo Juniorka nestačila na Maďary ne 28.10.2018

mac budapestMAC Budapešt - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  5 : 2  (3:1,1:1,1:0)

Branky a nahrávky: 3. Grkovic, 14. Subotic (Toth G.), 20. Djumic (Toth A.), 37. Djumic (Ferencz), 59. Csicsak (Djumic, Toth A.) - 18. Fruvirt (Ludvík, Stromko), 21. Kosnar (Sorger). Rozhodčí: Varjú – Kocsány, Soltész. Vyloučení: 2:7, navíc ZNO: Hrubý do konce utkání. Bez využití.Diváci: 25. Střely na branku: 41:35. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2.

14.kolo Juniorka získala povinně tři body čt 25.10.2018 od 19.45hodin záznam

Moc pohledný hokej dvacítka diváků neviděla. Domácí šli do dvoubrankového vedení, ale šance na lepší výsledek hostů držel skvěle chytající brankář Okanaganu. Zápas byl nakonec vyrovnaný až do samotného závěru, kdy za stavu 3:2 pečetil výhru domácích v power play Klus.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - okanagan2Okanagan Hockey Club  4 : 2  (2:0,0:0,2:2) záznam

12.kolo Junioři tentokrát nebodovali 13.10.2018 od 18.00hodin

SteinmarkEishockey Akademie Steiermark - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  3 : 1  (1:0,0:1,2:0)

Branky a nahrávky: 12.Krammer P. (Pichler), 41.Pauschenwein J. (Krammer), 59.Pichler L. (Stradner) - Sigmund T. (Pilek) Střely na branku: 19:25 Vyloučení: 9:7

11.kolo Junioři nedotáhli zápas do vítězného konce.ne 7.10.2018 od 18.45hodin

Po první třetině se zdálo být jasné kdo vyhraje. Hosté však od druhé třetiny začali více bruslit a dokázali vyrovnat. V poslední třetině Znojmo v závěru vyrovnalo na 4:4 a zdálo se že se bude prodlužovat. Budapešt však půl minuty před koncem dokázala skórovat a odvézt si plný bodový zisk.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - hokiklub budapestHokiklub Budapešt  4 : 5  (3:1,0:2,1:2)

10.kolo Těžká rána pro juniory so 29.9.2018

Velmi nepovedené utkání mají na domácím ledě junioři. Dvě třetiny nestačili na hosty, Poslední třetina však zaváhání v úvodu již nemohla ztrátu dohnat.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - ute budapestUTE Budapešt  1 : 5  (0:2,0:3,1:0)

Branky a nahrávky: 44. Bazala - 4. Paterka (Beres, Szalma), 8. Szalma (Paterka), 22. Beres (Paterka, Szalma), 27. Kovacs (Szalma, Fekete), 32. Egyedi (Csatadi). Rozhodčí: Dufka - Zapletal, Zedník. Vyloučení: 4:7, do konce utkání Kosnar. Využití: 0:1. Diváci: 57. Střely na branku: 35:35. Průběh utkání: 0:5, 1:5.

8.kolo O bodech rozhodla poslední třetina ne 23.9.2018

Po první klidně odehrané třetině začala na ledě ve Fehérváru teprve ta pravá podívaná. Oba celky se do sebe navzájem opřely a do sítě zaplouval jeden kotouč za druhým. Naneštěstí pro Znojmo padla většina přesných střel právě do jejich sítě.

fehervar av19Fehervár AV19 - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  10 : 4  (1:0,4:3,5:1)

Branky a nahrávky: 6. Nemeth K. (Vizi, Almasi), 23. Buzas (Rajz), 24. Mihaly (Madacsi), 31. Peter (Mihaly), 32. Madacsi (Mihaly, Peter), 41. Madacsi (Erdely), 45. Koger (Kovacs), 51. Madacsi (Retfalvi, Mihaly), 55. Madacsi (Sandor), 56. Kovacs (Dezsi) – 22. Hladoník (Piš), 36. Svoboda, 39. Piš (Kosnar), 43. Jonáš. Rozhodčí: Árkovics – Bencze, Márkus. Vyloučení: 8:5, navíc Rajz (FEH) - 10 min. OT. Bez využití. Diváci: 65. Střely na branku: 41:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1. 5:3, 6:3, 6:4, 10:4.

7.kolo Těsná prohra ne 16.9.2018

Znojemská juniorka se během napínavého duelu proti Budapešti čtyřikrát ujala vedení. Domácí třikrát dokázali brzy dorovnat. Na čtvrý úder Orlí letky, ale odpověď nenašli, a tak Orli vybojovali další cennou výhru do tabulky.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - ute budapestUTE Budapešt  3 : 4  (1:1,1:1,1:2)

Branky a nahrávky: 15. Papa (Zsigmond, Galos), 33. Mansson (Gaspar, Barta), 51. Paterka (Peres, Pokornyi) – 12. Matěcha (Kosnar, Piš), 26. Stromko (Del Favero, Fruvirt), 42. Piš (Pílek, Sigmund), 52. Piš (Stromko). Rozhodčí: Diváci: 36. . Rozhodčí: Halassy – Kovács, Pálkövi. Vyloučení: 6:7, navíc Beres 10 min OT. Využití: 1:0. Diváci: 36. Střely na branku: 38:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

6.kolo Juniorka opět prohrála čt 13.9.2018

Mladým Orlům se čtvrteční utkání s Györem nevydařilo. Hosté si v průběhu dvou třetin vytvořili čtyřbrankové vedení, které se Orlům dotahovalo jen velmi těžce. Ačkoliv se Znojmáci od druhé poloviny zápasu dali dohromady, velké gólové manko, které si soupeř vybudoval, se jim smazat nepodařilo.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - gyor hcGyőri NEMAK ETO HC  4 : 5  (0:1,2:3,2:1)

Branky a nahrávky: 31. Bazala, 39. Svoboda (Sorger), 48. Svoboda (Kosnar), 60. Kosnar – 2. Roth, 22. Antal (Simon), 26. Andras-Csaki (Sandor-Szekely), 30. Karda (Andras, Andras-Csaki), 45. Sandor-Szekely (Tamas, Karda). Rozhodčí: Mayer – Bosnyák, Márkus. Vyloučení: 11:12, navíc Jonáš (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 2:2. Diváci: 48. Střely na branku: 37:38. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5, 4:5.

5.kolo První porážka v sezoně ne 9.9.2018

vsv logo ab10 11EC Villacher SV - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  7 : 0  (1:0,4:0,2:0)

Branky a nahrávky: 2. Sertschnig (Zeloth, Schützenhofer), 29. Rainer, 33. Müller (Rainer, Pölzl), 35. Pirsch (Wuntschek), 39. Sertschnig (Kleiss), 45. Pölzl (Schützenhofer, Urbanek), 60. Sertschnig Rozhodčí: Palkövi – Loicht, Kedveš

4.kolo Junioři zatím bez porážky so 8.9.2018

První branka padla až v osmadvacáté minutě z hole Tomáše Sigmunda, Linz však brzy z přesilové hry vyrovnal. Před koncem druhé dvacetiminutovky se Znojmo ujalo znovu vedení a po dvou minutách třetí třetiny získalo dvougólový náskok. Linz ještě dokázal snížit, vyrovnat mu ale Orli nedovolili, a tak se závěrečnou sirénou získali počtvrté v řadě plný bodový zisk.

linz2EHC LIWEST Black Wings Linz - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  2 : 3  (0:0,1:2,1:1)

Branky a nahrávky: 32. Mayrhofer (Holzinger, Kail), 57. Rosenberger (Holzinger) – 28. Sigmund (Matěcha, Piš), 36. Kosnar (Molnár), 41. Matěcha (Pilek, Ludvík). Rozhodčí: Reisinger – Riecken, Kedveš. Vyloučení: 7:4, navíc Bazala 10 min osobní trest. Využití: 2:1. Diváci: 15. Střely na branku: 14:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.

3.kolo pá 7.9.2018

Přestože nám první, gólově vyrovnaná třetina, o vítězi mnohé neprozradila, od 20. minuty už bylo vše jinak. Dvě vstřelené branky ze strany hostujícího týmu představovaly pro Jesenici nedosažitelný náskok. Svěřenci Miroslava Vybírala tak zvládli na výbornou i třetí utkání nového ročníku EBYSL.

jesenice HD MladiHK Acroni Jesenice - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  1 : 3  (1:1,0:1,0:1)

Branky a nahrávky: 8. Pretnar – 4. Piš (Ludvík, Sigmund), 30. Špaček (Pílek, Bazala), 41. Šána (Kosnar). Rozhodčí: Palkövi – Moidl, Matthey. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. Diváci: 10. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.

2.kolo Junioři zatím stoprocentní ne 2.9.2018

mac budapestMAC Budapešt - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  0 : 1  (0:1,0:0,0:0)

Branky a nahrávky: 6. Ludvík (Pilek). Rozhodčí: azala, Špaček. Rozhodčí: Pálkövi – Molnár, Kocsány. Vyloučení: 5:5. Bez využití. Diváci: 25. Střely na branku: 35:34. Průběh utkání: 0:1.

1.kolo Junioři vstoupili do sezony vítězně so 1.9.2018

Mladí Orli vstoupili do nové sezóny EBYSL výhrou! Znojemští si již v první třetině vybudovali dvougólový náskok. Hosté se ale nevzdali a na začátku třetí periody vyrovnali. Orli se brzy dostali zpět do vedení, když v padesáté minutě vsítili dvě rychlé branky, kterými si zajistili výhru v úvodním zápase nové sezóny.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - innsbruck logoHC TWK Innsbruck  5 : 4  (2:0,1:2,2:2)

Branky a nahrávky: 16. Svoboda (Pilek, Kosnar), 18. Jonáš (Kosnar), 38. Sigmund (Klus, Kosnar), 50. Svoboda (Sorger, Kosnar), 50. Ludvík (Sigmund, Del Favero) – 34. Schiefer (Fender), 39. Gratzer (Fender, Schiefer), 42. Fender (Zeiner, Krippels), 53. Ludin (Brandstätter, Zeiner). Rozhodčí: Kopeček - Rampír, Klouda. Vyloučení: 11:4 + ZNO: 5+20 Jonáš, INS: 4 + 5+20 Kuprian, 5+20 Capella Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Střely na branku: 52:33. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 5:3, 5:4.