Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej 7.kolo ne 16.9.2018

Znojemská juniorka se během napínavého duelu proti Budapešti čtyřikrát ujala vedení. Domácí třikrát dokázali brzy dorovnat. Na čtvrý úder Orlí letky, ale odpověď nenašli, a tak Orli vybojovali další cennou výhru do tabulky.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - ute budapestUTE Budapešt  3 : 4  (1:1,1:1,1:2)

Branky a nahrávky: 15. Papa (Zsigmond, Galos), 33. Mansson (Gaspar, Barta), 51. Paterka (Peres, Pokornyi) – 12. Matěcha (Kosnar, Piš), 26. Stromko (Del Favero, Fruvirt), 42. Piš (Pílek, Sigmund), 52. Piš (Stromko). Rozhodčí: Diváci: 36. . Rozhodčí: Halassy – Kovács, Pálkövi. Vyloučení: 6:7, navíc Beres 10 min OT. Využití: 1:0. Diváci: 36. Střely na branku: 38:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

6.kolo Juniorka opět prohrála čt 13.9.2018

Mladým Orlům se čtvrteční utkání s Györem nevydařilo. Hosté si v průběhu dvou třetin vytvořili čtyřbrankové vedení, které se Orlům dotahovalo jen velmi těžce. Ačkoliv se Znojmáci od druhé poloviny zápasu dali dohromady, velké gólové manko, které si soupeř vybudoval, se jim smazat nepodařilo.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - gyor hcGyőri NEMAK ETO HC  4 : 5  (0:1,2:3,2:1)

Branky a nahrávky: 31. Bazala, 39. Svoboda (Sorger), 48. Svoboda (Kosnar), 60. Kosnar – 2. Roth, 22. Antal (Simon), 26. Andras-Csaki (Sandor-Szekely), 30. Karda (Andras, Andras-Csaki), 45. Sandor-Szekely (Tamas, Karda). Rozhodčí: Mayer – Bosnyák, Márkus. Vyloučení: 11:12, navíc Jonáš (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 2:2. Diváci: 48. Střely na branku: 37:38. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5, 4:5.

5.kolo První porážka v sezoně ne 9.9.2018

vsv logo ab10 11EC Villacher SV - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  7 : 0  (1:0,4:0,2:0)

Branky a nahrávky: 2. Sertschnig (Zeloth, Schützenhofer), 29. Rainer, 33. Müller (Rainer, Pölzl), 35. Pirsch (Wuntschek), 39. Sertschnig (Kleiss), 45. Pölzl (Schützenhofer, Urbanek), 60. Sertschnig Rozhodčí: Palkövi – Loicht, Kedveš

4.kolo Junioři zatím bez porážky so 8.9.2018

První branka padla až v osmadvacáté minutě z hole Tomáše Sigmunda, Linz však brzy z přesilové hry vyrovnal. Před koncem druhé dvacetiminutovky se Znojmo ujalo znovu vedení a po dvou minutách třetí třetiny získalo dvougólový náskok. Linz ještě dokázal snížit, vyrovnat mu ale Orli nedovolili, a tak se závěrečnou sirénou získali počtvrté v řadě plný bodový zisk.

linz2EHC LIWEST Black Wings Linz - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  2 : 3  (0:0,1:2,1:1)

Branky a nahrávky: 32. Mayrhofer (Holzinger, Kail), 57. Rosenberger (Holzinger) – 28. Sigmund (Matěcha, Piš), 36. Kosnar (Molnár), 41. Matěcha (Pilek, Ludvík). Rozhodčí: Reisinger – Riecken, Kedveš. Vyloučení: 7:4, navíc Bazala 10 min osobní trest. Využití: 2:1. Diváci: 15. Střely na branku: 14:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.

3.kolo pá 7.9.2018

Přestože nám první, gólově vyrovnaná třetina, o vítězi mnohé neprozradila, od 20. minuty už bylo vše jinak. Dvě vstřelené branky ze strany hostujícího týmu představovaly pro Jesenici nedosažitelný náskok. Svěřenci Miroslava Vybírala tak zvládli na výbornou i třetí utkání nového ročníku EBYSL.

jesenice HD MladiHK Acroni Jesenice - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun  1 : 3  (1:1,0:1,0:1)

Branky a nahrávky: 8. Pretnar – 4. Piš (Ludvík, Sigmund), 30. Špaček (Pílek, Bazala), 41. Šána (Kosnar). Rozhodčí: Palkövi – Moidl, Matthey. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. Diváci: 10. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.

2.kolo Junioři zatím stoprocentní ne 2.9.2018

mac budapestMAC Budapešt - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  0 : 1  (0:1,0:0,0:0)

Branky a nahrávky: 6. Ludvík (Pilek). Rozhodčí: azala, Špaček. Rozhodčí: Pálkövi – Molnár, Kocsány. Vyloučení: 5:5. Bez využití. Diváci: 25. Střely na branku: 35:34. Průběh utkání: 0:1.

1.kolo Junioři vstoupili do sezony vítězně so 1.9.2018

Mladí Orli vstoupili do nové sezóny EBYSL výhrou! Znojemští si již v první třetině vybudovali dvougólový náskok. Hosté se ale nevzdali a na začátku třetí periody vyrovnali. Orli se brzy dostali zpět do vedení, když v padesáté minutě vsítili dvě rychlé branky, kterými si zajistili výhru v úvodním zápase nové sezóny.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo jun - innsbruck logoHC TWK Innsbruck  5 : 4  (2:0,1:2,2:2)

Branky a nahrávky: 16. Svoboda (Pilek, Kosnar), 18. Jonáš (Kosnar), 38. Sigmund (Klus, Kosnar), 50. Svoboda (Sorger, Kosnar), 50. Ludvík (Sigmund, Del Favero) – 34. Schiefer (Fender), 39. Gratzer (Fender, Schiefer), 42. Fender (Zeiner, Krippels), 53. Ludin (Brandstätter, Zeiner). Rozhodčí: Kopeček - Rampír, Klouda. Vyloučení: 11:4 + ZNO: 5+20 Jonáš, INS: 4 + 5+20 Kuprian, 5+20 Capella Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Střely na branku: 52:33. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 5:3, 5:4.