Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej Starší dorost P2 Starší dorost nestačil na favorita a sezona pro něj končí. so 5.3.2016

Přestože mladí Orli skórovali zásluhou Davida Matůška v utkání jako první, vítězného konce se nedočkali. Budapešť v následujících dvou třetinách na ledě dominovala a osmi přesnými střelami ukončila cestu staršího dorostu v sezóně 2015/2016.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - mac budapestMAC Budapešt  1 : 8  (1:0,0:2,0:6)

Branky a nahrávky: 11. Matůšek - 33. Djumic (Markovic), 39. Kreisz (Toth), 42. Kedves (Fejes), 45. Fejes (Sebestyen), 48. Szigeti (Kreisz, Sarcia), 50. Korchma (Bugar), 51. Szigeti (Sarcia), 57. Türmer (Kreisz, Bugar). Rozhodčí: Held - Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 5:4, navíc Minarčík (ZNO) - 10 min. OT, Bulín P. (ZNO) - 5+DKU. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 19:46. Průběh utkání: 1:0, 1:8.

P1 Dorost neměl sebemenší šanci. st 2.3.2016

Starší dorost vstoupil do bojů play of vysokou porážkou s favoritem. Ten rozhodl již v první třetině o osudu utkání čtyřmi brankami. Druhé utkání sehrají dorostenci již tuto sobotu. Pokud nechtějí ukončit sezonu musí nutně favorita porazit.

mac budapestMAC Budapešt - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  6 : 0  (4:0,1:0,1:0)

Dorost dokázal otočit vývoj utkání 27.kolo so 27.2.2016

Starší dorost tahal po celé utkání za kratší konec. Vídeň byla aktivnější a vše vypadalo, že si odveze všechny body. Domácím vyšla poslední dvouminutovka, kdy dokázali nejprve vyrovnat a v hektickém závěru strhnout vítězství na svou stranu.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - ViennaCapitals 4c 2010UPC Vienna Capitals  4 : 3  (1:2,1:1,2:0)

Branky a nahrávky: 5. Kuntoš (Ružička), 23. Kuntoš (Matůšek), 57. Kubek (Brabec), 60. Konečný (Frimel, Stromko) - 2. Hofer (Voican), 6. Fridman, 33. Zeiner (Maurer, Voican). Rozhodčí: Humpolíček - Procházka, Vašíček. Vyloučení: 6:6, navíc Kuntoš (ZNO) - 5+DKU,Fridman (VIE) - 5+DKU. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 37. Střely na branku: 27:50. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2 2:3, 4:3.

25.kolo Dorost se nadřel na výhru. so 6.2.2016 od 13.45hodin

Vítězství dorostenců se nerodilo lehce. Domácí brzy otevřeli skóre a byli aktivnější, ale Linz z ojedinělé akce dokázal v první teřtině vyrovnat. Hosté hráli jen na dvě pětky, což nebylo nikterak znát. Ve druhé třetině se navíc Linz dostal do vedení, ale Znojmo dokázalo srovnat po nařízeném terstném střílení. Otom že body nakonec zůstanou ve Znojmě rozhodla využitá přesilovka. Linečtí již neměli sílu na vyrovnání a tak body zůsatly ve Znojmě.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - linz2EHC LIWEST Black Wings Linz  3 : 2  (1:1,1:1,1:0)

Branky a nahrávky: 6. Bulín P. (Kuntoš, Růžička), 29. Bulín P., 47. Stromko (Brabec, Růžička) - 16. Sommerauer (Stadler), 28. Kemeny (Maurer, Ahonen). Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. Střely na branku: 36:40. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.

24.kolo O bodech se rozhodlo až v závěrečné třetině. ne 31.1.2016

Po prvních dvou bezbrankových třetinách se domácí ujali vedení v zápase. O necelé dvě minuty ale Jonáš Růžička dal vyrovnávací brankou svému týmu naději. Ta ovšem netrvala moc dlouho, neboť Klagenfurt opět odskočil na rozdíl jednoho gólu. Znojemským dorostencům nakonec nepomohla ani hra bez brankáře a z rakouského zimního stadionu se vrací s porážkou 3:1. Další utkání mají na programu dorostenci tuto sobotu 6.2. na domácím ledě od 13.45hodin přivítají Linz.

KACEC KAC - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  3 : 1  (0:0,0:0,3:1)

Branky a nahrávky: 48. Goritschnig (Rodiga), 56. Rodiga (Puff, Patterer), 60. Goritschnig (Rainer) - 50. Růžička (Bulín P., Kuntoš) Rozhodčí: Gruber - Dreier, Pötscher. Vyloučení: 4:11, navíc Brabec (ZNO) - DKU. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1 . Diváci: 77. Střely na branku: 33:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

17.kolo Dorostenci o víkendu nedokázali bodovat. ne 24.1.2016

Tříbrankový náskok, který si domácí vytvořili v průběhu druhého dějství, byl na mladé Orly příliš. Přestože bojovali až do poslední minuty, srovnat stav utkání se jim nepodařilo. Růžička snížil ve třicáté osmé minutě, Villach ale čtvrtou přesnou střelou opět odskočil na rozdíl tří branek. Za červené barvy se ve třetím dějství prosadili ještě Stromko a Kubek, jejich góly ale na vítězství nestačily.

vsv logo ab10 11EC Villacher SV - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  4 : 3  (0:0,4:1,0:2)

Branky a nahrávky: 25. Pusnik (Steurer, Trink), 31. Trink (Friedrich L., Winkler), 33. Schützenhofer, 39. Steurer (Pusnik) - 38. Růžička (Fruvirt), 46. Stromko (Růžička, Bulín P.), 53. Kubek (Kuntoš). Rozhodčí: Mayer - Dreier, Bedynek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 26:36. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3.

22.kolo Znojmo nedokázalo vzdorovat lídrovi. so 23.1.2016

Mladí orli si nedokázali poradit s důrazem a bruslením domácích. Osm branek, které domácí protlačili za Daňova záda, představovaly pro hrstku hostujících hráčů nedosažitelný náskok. Čestný úspěch pro červené barvy zaznamenal až v samém závěru utkání Lukáš Kubek.

jesenice HD MladiHD Mladi Jesenice - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  8 : 1  (3:0,4:0,1:1)

Branky a nahrávky: 6. Pretnar (Svetina), 15. Svetina (Sersen, Pretnar), 18. Svetina (Sersen, Pretnar), 32. Kapel (Sabanovic), 37. Pavlic (Pogacnik, Brun), 38. Sodja (Sturm, Rajsar), 40. Pretnar (Ivancevic, Brus), 53. Sersen (Brus, Kapel) - 57. Kubek. Rozhodčí: Zrnič - Markizeti, Bohnic. Vyloučení: 5:6, navíc Nesiba (ZNO) - 10 min. OT, Kuntoš (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 74:28. Průběh utkání: 8:0, 8:1.

7.kolo Stejný zápas, stejný průběh, jiný výsledek. ne 17.1.2016 od 13.45hodin

Dohrávka zápasu sedmého kola měla stejný průběh jako den před tím. Po vyrovnané první třetině udeřili hosté ve druhé hosté a ujali se jednobrankového vedení. Ve třetí části Znojmo vyrovnalo na 1:1, ale hosté třemi brankami odskočilo na 1:4. Domácí zvýšili tlak a snížili na 3:4. Vyrovnat se však nepodařilo ani přes power play. Naopak hosté z rychlých brejků zápas rozhodli va svůj prospěch.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - Debrecen MiskolceMiskolci Jegesmedve JSE  4 : 6  (0:0,0:1,4:5)

Branky a nahrávky: 43. Frimel T. (Růžička J.), 53. Bulín P. (Bulín J.), 54. Kuntoš J., 60. Kuntoš J (Brabec Z.) – 23. Koppany M (Szokolov A.), 44. Kuleshov V. (Darabos A.), 47. Koppany M. (Szokolov A.), 51. (Kuleshov V.), 55. Koppany M. (Konstantinov A.), 58. Szokolov A. (Molnar D.) Střely na branku: 38:50 Vyloučení: 9:4 Průběh utkání: 0:1,1:1,1:4,3:4,3:6,4:6.

21.kolo Dvě třetiny trápení a nakonec výhra. so 16.1.2016

Přestože se mladým Orlům ze začátku nedařilo, v závěrečném dějství přišel obrovský zvrat. Domácí nasázeli svému soupeři do brány čtyři góly, kterými nejen že srovnali stav utkání, ale vyhoupli se i do třbrankového vedení, které hostující celek už dohnat nedokázal.

Branky a nahrávky: 11- Bulín P. (Bulín J., Stromko), 27. Kubek, 33. Kuntoš (Frimel), 37. Růžička (Frimel), 50. Růžička, 52. Bulín P. (Bulín J.), 57. Bulín J. (Brabec), 60. Bulín P. (Bulín J., Kubek) - 17. Darabos (Molnar D.), 21. Darabos (Borbat), 23. Kuleshov (Konstantinov), 28. Konstantinov (Koppany), 38. Borbat (Molnar, Szokolov). Rozhodčí: Ondráček - Skopal, Rampír. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 48. Střely na branku: 30:23. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5, 8:5.

20.kolo Dorostenci zapoměli, že hokej se hraje na tři třetiny  so 9.1.2016

Po slibných zápasech v úvodu roku se tentokrát dorostenci moc nevytáhli. Úvod utkání a celá první třetina byla v režii domácích, což se projevilo i na skóre. Ve druhé části Budapešt vyrovnala hru, ale i stav. Ve třetí třetině už bylo na ledě jen jedno mužstvo a to hostující. Domácí tým dělal školácké chyby a kolektivní výkon úplně zmizel. Hosté kolektivním výkonem nakonec zaslouženě zvítězili.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - vasas logoVASAS Budapešt  3 : 7  (3:0,0:3,0:4)

Branky a nahrávky: 1. Bulín J. (Bulín P.), 18. Bulín J., Bulín J. (Bulín P.) - 24. Rozsa (Szlepka), 36. Jancso (Szekeli-Madai), 38. Csiki, 43. Tornyai (Szekeli-Madai), 44. Jancso (Kovats), 38. Takacs (Jancso, Harmados), 52. Varga. Rozhodčí: Slávka - Maťašovský, Maloušek. Vyloučení: 5:8. Bez využití.V oslabení: 0:2. Diváci: 103. Střely na branku: 37:41. Průběh utkání: 3:0, 3:7.

19.kolo Dorostencům se v novém roce daří. st 6.1.2016

Starší dorost předvedl na ledě pátého Linze poměrně dobrý výkon. Přestože se domácí ve druhé části hry snažili snížit náskok, který si Orli vybudovali, za strážce znojemské klece se jim více jak dva puky protlačit nepodařilo.

linz2EHC LIWEST Black Wings Linz - orli znojmo bilyOrli Znojmo  2 : 5  (0:1,2:3,0:1)

Třetiny: 0:1, 2:3, 0:1
Branky a nahrávky: 27. Werenka (Schwarzbauer, Maurer) 35. Ahonen - 11. Stromko (Bulín J.), 24. Bulín P. (Kuntoš), 33. Stromko (Brabec, Hrubý), 33. Kuntoš (Březina, Růžička), 56. Bulín P. Rozhodčí: Leitl - Lehner, Sulzner. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 17:38. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5.

18.kolo Starší dorost v novém roce vítězně. ne 3.1.2016

První utkání staršího dorostu v roce 2016 bylo vskutku nervy drásající. Jednobrankový náskok, který si Olimpija vytvořila v padesáté deváté minutě, smazal Jan Bulín a drama tak mohlo pokračovat. O vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější znojemští Orli, jimž vystřelil vítězství Patrik Bulín.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - HK OlympiaHK Triglav Olimpija  3 : 2sn  (1:0,0:0,1:2-0:0)

Branky a nahrávky: 8. Březina (Růžička), 59. Bulín J. (Bulín P.), 65. rozh. náj. Bulín P. - 48. Kuhar (Ban), 49. Sever (Rus). Rozhodčí: Čech - Skopal, Reich. Vyloučení: 5:7, navíc Strazisar (TRO) - 10 min. OT. Využití: 2:0. Diváci: 85. Střely na branku: 35:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.

23.kolo Dorostenci nestačili na lídra. so 19.12.2015

Znojemští starší dorostenci narazili v sobotním kole na lídra divize B, a přestože vsítili první i poslední gól duelu, nedokázali zabránit jasné výhře Budapešti 9:2. Tu si Maďaři ”upekli” již ve druhém dějství, které drtivě ovládli v poměru 5:0.

mac budapestMAC Budapešť - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  9 : 2  (0:1,5:0,4:1)

Branky a nahrávky: 23. Szigeti (Kreisz), 26. Majoross (Fejes, Kreisz), 29. Majoross, 32. Djumic (Korchma), 40. Majoross (Löczi, Kedves), 42. Kedves (Löczi, Fejes), 44. Korchma (Türmer), 52. Korchma (Türmer, Tóth), 53. Kreisz - 9. Bulín J. (Brabec, Bulín P.), 60. Růžička (Bulín P., Bulín J.). Rozhodčí: Vas - Kókai, Soltész. Vyloučení: 14:10, navíc Tóth G. (BUD) a Růžička (ZNO) 10 minut OT, Kuntoš (ZNO) 5 + DKU. Využití: 3:2. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 49:28. Průběh utkání: 0:1, 9:1, 9:2.

16.kolo so 5.12.2015 od 17.00hodin

Sobotní odpoledne se na znojemském stadionu neslo v duchu šestnáctého kola rakouské EBJL. V něm se mladí Orli utkali s posledním celkem A tabulky, kterým je Hokiklub Budapešť. V utkání zazářili především bratři Bulínovi, kteří společně protlačili za záda hostujícího brankáře hned pět kotoučů.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - hokiklub budapestHokiklub Budapest  6 : 3  (1:0,2:3,3:0)

Branky a nahrávky: 1. Bulín J. (Bulín P., Brabec), 26. Bulín P. (Bulín J.), 39. Bulín J. (Kuntoš, Bulín P.), 47. Bulín P. (Bulín J.), 55. Bulín P. (Stromko), 56 Stromko (Bulín P., Bulín J.) - 29. Szlama, 32. Dragio (Gebei, Mile), 34. Kocsany (Szlama, Galos). Rozhodčí: Netopil - Kucián, Hübl. Vyloučení: 5:7, navíc Banga (HOB) - 10 min. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 76. Střely na branku: 42:18. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 6:3.

15.kolo Starší dorost vrátil soupeři porážku. so 28.11.2015

Starší dorostenci znovu zabrnkali na nervy svým příznivcům. Mladí Orli si nedokázali udržet ani čtyřbrankové vedení, a o plném bodovém zisku tak museli rozhodovat až v posledních minutách duelu. Znojmo má ovšem ve svém středu Jana Bulína, který vsítil pět gólů a nenechal své barvy padnout ani tentokrát.

okanaganOkanagan Hockey Club Europe - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  5 : 6  (1:4,3:1,1:1)

Branky a nahrávky: 16. Prosenz, 27. Perlovic (Rodin), 38. Müller (Zeldich), 39. Bardh (Rodin), 50. Rodin - 5. Bulín J. (Kuntoš), 8. Stromko (Bulín J., Bulín P.), 13. Bulín J. (Bulín P.), 15. Bulín J. (Brabec), 22. Bulín J. (Bulín P., Kuntoš), 58. Bulín J. Rozhodčí: Csoka - Siegl, Vaczi. Vyloučení: 9:3, navíc Dojcinovic, Cantor, Kurochkin (všichni OKA) 10 minut OT. Využití: 0:3. V oslabení: 2:0. Diváci: 50. Střely na branku: 34:43. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 5:5, 5:6.

14.kolo Dorostenci nezvládli poslední třetinu. st 11.11.2015 od 17.00 hodin

Velice nepovedené utkání sehráli starší dorostenci. První třetina branku nepřinesla ikdyž domácí byli aktivnější. Do vedení se ve druhé třetině dostalo Znojmo, ale hosté brzy otočili skore. Domácí, ale stihli vyrovnat a tak po dvou třetinách byl stav vyrovnán 2:2. Ve třetí třetině orli totálně vyhořeli a hosté třemi brankami pojistili své vítězství.

orli znojmo bilyHC Orli SD - okanaganOkanagan Hockex Club  2 : 5  (0:0,2:2,0:3)

Branky: 24. Konecny V., 39. Bulin J., - 26.Khudiakov S., 29.Prosenz L. 44.Perlovich A., 53.Prosenz L., 60.Steyaert Y. Průběh utkání: 1:0,1:2,2:2,2:5.

13.kolo Dorost v brankové přestřelce vítězně. so 31.10.2015

Mladí Orli odehráli na maďarském ledě divoký zápas, v němž padlo hned patnáct branek. Oba soupeři se o průběžné vedení neustále přetahovali, až lepší závěr přinesl plný počet bodů Znojmu.

Debrecen MiskolceDebrecen-Miskolce Select - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  7 : 8  (2:3,3:1,2:4)

Branky a nahrávky: 6. Kuleshov (Koppany), 12. Lövei (Pos, Szaloki), 25. Kiss T. (Papp, Koppany), 30. Szokolov (Koppany), 39. Kuleshov (Papp, Koppany), 42. Konstantinov (Pos, Darabos), 59. Darabos - 1. Stromko (Brabec, Bulín P.), 7. Bulín J. (Brabec), 14. Bulín J., 33. Bulín J. (Bulín P., Kuntoš), 42. Bulín J. (Bulín P., Stromko), 49. Bulín J. (Bulín P., Matušek), 52. Bulín J. (Bulín P.), 55. Kubek (Růžička, Stromko). Rozhodčí: Juhász - Sipos, Salánki. Vyloučení: 9:10, navíc Szaloki (MIS) 10 minut OT, Kuntoš (ZNO) 5 minut + DKU. Využití: 4:3. Diváci: 35. Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:8, 7:8.

12.kolo Dorost zvítězil, ale nepřesvědčil. so 24.10.2015 od 16.30 hodin

Dorostenci sice v utkání zvítězili, ale nějak herně nepřesvědčili. Hosté ikdyž nezískali ani bod byli vyrovnaným soupeřem domácích.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - MM graz99ers orangeMoser Medical Graz99ers  5 : 3  (2:1,2:1,1:1)

Branky a nahrávky: 4. Bulín P. (Brabec, Bulín J.), 8. Brabec (Bulín P., Bulín J.), 29. Stromko (Bulín P., Konečný) 35. Brabec (Bulín P.,) 46. Bulín J. (Bulín P.) - 16. Pichler (De Pauli, Kanyo), 27. Stradner, 43. Kanyo. Rozhodčí: Krdl - Komínek, Sujtr. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:1. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.

11.kolo Pořádnou nakládačku si odvezli dorostenci ne 18.10.2015

Znojemští starší dorostenci narazili na pořádný oříšek v podobě Fehérváru. V Maďarsku se mladí Orli dočkali svého doposud nejhoršího výsledku v sezóně, a přestože si museli sáhnout na úplné dno, nadále jsou v čele divize B.

fehervarSAPA Fehervár AV19 - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  15 : 3  (4:1,3:1,8:1)

Branky a nahrávky: 8. Bulín J. (Kuntoš, Bulín P.), 24. Bulín P. (Bulín J., Brabec), 50. Bulín J. (Kuntoš, Růžička) - 9. Sándor (Mihály), 11. Erdei (Kiss, Tóth), 13. Makovics (Czaszar, Buzas), 17. Nagy (Makovics, Vincze), 30. Kiss (Szabó D., Erdei), 35. Tóth (Erdei, Kiss), 38. Vincze (Makovics, Sándor), 42. Kiss (Tóth, Erdei), 42. Czaszar (Halasi, Mihály), 44. Szabo D. (Rajz), 45. Buzas (Czaszar, Szele), 50. Madacsi (Bognar), 51. Nagy (Makovics, Vincze), 53. Czaszar (Buzas, Fürst), 59. Vincze (Makovics, Nagy). Rozhodčí: Wolf - Márkus, Csibi. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 144. Střely na branku: 48:23. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 11:2, 11:3, 15:3.

10.kolo  Souboj českých týmů pro znojemské dorostence. so 17.10.2015

breclavHC Břeclav - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  1 : 7  (0:1,1:3,0:3)

Branky a nahrávky: 24. Svoboda (Ščecina, Veselský) - 9. Kuntoš (Bulín P., Brabec), 28. Stromko (Bulín J., Bulín P.), 39. Matůšek (Kuntoš), 40. Bulín J. (Bulín P.), 44. Hrubý (Bulín J.), 51. Růžička (Březina), 56. Kubek (Bulín J., Bulín P.). Rozhodčí: Netopil - Maloušek, Kucián. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. Diváci: 86. Střely na branku: 28:60. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7.

9.kolo Dorost zabojoval a veze plný počet bodů ne 11.10.2015

Znojemští starší dorostenci dali zapomenout na sobotní vysokou prohru a nedělní zápas v Salzburgu ukořistili pro sebe. Vítězným gólem Vojtěcha Hrubého v oslabení berou plný počet bodů, a upevňují si tak vedoucí postavení v divizi B mezinárodní EBJL.

RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  3 : 4  (1:2,0:2,2:0)

Branky a nahrávky: 18. Streu, 46. Streu (Stapelfeldt), 58. Predan - 13. Bulín J. (Kuntoš), 14. Bulín P. (Bulín J., Stromko), 28. Stromko (Bulín P., Bulín J.), 31. Hrubý. Rozhodčí: Supper - Gerner, Verworner. Vyloučení: 5:3, navíc Kuntoš (ZNO) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 32:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4.

8.kolo Oslabená sestava neměla šanci. so 10.10.2015

Přestože starší dorost disponoval jen dvěma kompletními pětkami, bojoval velmi statečně. Čtyři góly, které znojemští hokejisté protlačili do soupeřovy sítě, ale na vítězství nestačily. Budapešť přidala dvakrát tolik a uštědřila Jihomoravanům jejich druhou porážku v sezóně.

mac budapestMAC Budapest - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  8 : 4  (2:1,3:1,3:2)

Branky a nahrávky: 16. Djumic (Korchma, Grkovic), 18. Kreisz (Fejes, Mogyorosi), 31. Korchma (Djumic, Grkovic), 32. Szigeti (Sebestyen, Kreisz), 34. Korchma (Djumic, Grkovic), 42. Kreisz (Szigeti, Sebestyen), 47. Kreisz (Szigeti, Sebestyen), 59. Djumic (Korchma, Grkovic) - 15. Stromko (Pulín P., Bulín J.), 39. Březina (Brabec, Růžička), 51. Březina (Růžička, Kubek), 51. Bulín P. (Stromko, Bulín J.). Rozhodčí: Halassy - Ozsváth, Soltész. Vyloučení: 5:10, navíc Brabec (ZNO) 10 min. OT + DKU. Využití: 2:2. Diváci: 40. Střely na branku: 47:29. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:4, 8:4.

6.kolo Dorostenci vybojovali vítězství. so 3.10.2015 od 12.15hodin

Domácí se sice z gólu radovali jako první, hosté ale ve druhé třetině vyrovnali a to znamenalo, že o vítězi musela rozhodnout závěrečná třetina. V té se lépe dařilo znojemským hokejistům a po dvou vstřelených brankách do soupeřovy sítě si připsali druhé vítězství v řadě.

Branky a nahrávky: 18. Brabec (Bulín J., Bulín P.), 47. Bulín P. (Bulín J.), 51. Ružička - 28. Schwab (Maurer), 55. Kemeny. Rozhodčí: Čech - Nechvátal, Skopal. Vyloučení: 3:6, navíc Werenka (LNZ) - 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 41. Střely na branku: 34:20. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

5.kolo Dorostenci dokonali úspěšně obrat. ne 27.9.2015

Po první třetině se na ledě strhla opravdová gólová přestřelka. Domácí sice otevřeli skóre utkání jako první, hosté ale byli ti, kteří měli poslední slovo. Patrik Bulín v 58. minutě rozhodl, na čí stranu se připíší body za vítězství.

LA starEishockeyclub LA Stars - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD   4 : 5  (0:0,3:1,1:4)

Branky a nahrávky: 22. Prosenz (Steyaert), 30. Bardh, 39. Cantor (Hauser, Barnes-garner), 52. Rodin (Bartashevich, Luggin) - 29. Fruvirt (Nesiba), 43. Bulín P. (Bulín J.), 45. Bulín J, 47. Stromko (Bulín J., Bulín P.), 58 Bulín P. (Bulín J.). Rozhodčí: Lend - Loicht, Icrutak. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 30. Střely na branku: 45:52. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4, 4:4, 4:5.

3.kolo  Znojmo utrpělo debakl. ne 20.9.2015

V neděli odpoledne se starší dorostenci utkali s celkem ze Salzburku, který jim uštědřil jejich první porážku v sezóně. Znojemští hokejisté si ale od začátku sezóny vytvořili dost velký bodový náskok, a tak i po tomto nezdaru stále okupují první příčku v B tabulce.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - RBS neu 08 09 weissRed Bull Salzburg  2 : 9  (0:4,2:5,0:0)

Branky a nahrávky: 25. Bulín (Kubek, Hrubý), 32. Stromko - 1. Westerthaler (Nix), 16. Huber (Kofler), 18. Schütz (Rebernig), 20. Streu, 25. Schütz, 29. Rebernig (Schütz), 30. Frandl (Predan), 31. Schütz, 39. Streu, (Rattensberger D.). Rozhodčí: Doležal - Polák, Nechvátal. Vyloučení: 9:13, navíc Haninger (SLZ) - 5+DKU. Využití: 2:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 41. Střely na branku: 36:40. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8, 2:8, 2:9.

4.kolo Vydřené vítězství  so 19.9.2015

Starší dorostenci sehráli další utkání na domácím ledě. Soupeř byl velice houževnatý. Znojmo nehrálo kolektivně, hráči více sólovali a chtěli vše udělat sami. Nakonec zápas ale dovedli do vítězného konce a ve třech utkáních ještě neokusili hořkost porážky.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - mariborHDK Maribor  3 : 1  (1:0,1:1,1.0)

Branky a nahrávky: 14. Březina J.(Kuntoš,Růžička,) 22. Bulín J. (Peri), 51. Bulín J. (Bulín M.) - 37. Spanjevic A (Curcic S)

2.kolo Znojmo po boji vítězně so 12.9.2015 od 15.30hodin

Utkání jako na houpačce. Starší dorost se na domácím ledě přetahoval s Budapeští o vedení tak dlouho, až zápas dospěl do prodloužení. V něm byli nakonec úspěšnější znojemští hokejisté.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - mac budapestMAC Budapešt  7 : 6pp  (3:2,1:2,2:2-1:0)

Branky a nahrávky: 2. Březina (Růžička, Kuntoš), 12. Bulín P. (Brabec), 19. Bulín P. (Brabec), 34. Bulín J. (Bulín P., Daňo), 51. Růžička (Kuntoš), 56. Bulín J. (Bulín P., Brabec), 61. Bulín J. (Bulín P.) - 3. Markovic (Fejes), 10. Szigeti (Sebestyen), 23. Löczi (Majoross), 25. Erdelyi-Nagy (Sarcia), 43. Fejes, 54. Fejes (Markovic). Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Rozhodčí: Čech - Skopal, Nechvátal. Diváci: 79. Střely na branku: 34:49. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 7:6.

1.kolo Dorostenci vstoupili do soutěže vítězně. so 5.9.2015

Jan Bulín vstřelil hat-trick a přihrál na vítězný gól svého bratra Patrika dvě minuty před koncem v úvodním zápase EBJL, který orlí dorost otočil v Lublani ve svůj prospěch v samotném závěru. Znojmo mělo střeleckou převahu, tu zúročilo ve třetí třetině v obrat skóre.

slavia lublanHK Slavia Lublaň - orli znojmo bilyOrli Znojmo SD  3 : 4  (1:1,2:1,2:0)

Branky a nahrávky: 18. Jeriha (Vidic), 25. Cuden (Zeleznik), 34. Miklavcic (Cuden) – 17. J. Bulín (P. Bulín), 34. J. Bulín (P. Bulín), 46. J. Bulín (Brabec), 58. P. Bulín (J. Bulín).  Rozhodčí: Lešnjak – Černe, Miklič.  Vyloučení: 5:7, navíc Bohinc - J. Bulín 5 minut a do konce utkání.  Využití: 1:1. Diváci: 100.  Střely na branku: 21:43.  Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.