Hokej mládež

Týden hokeje opět úspěšně

Hodnocení uživatelů:  / 0

nabor 2017 zari topMalé děti i rodiče na ledě, hokejisté mládežnických výběrů v roli koučů a pomocníků, trenéři jako rádci a lektoři. Náborová akce s názvem Pojď hrát hokej, kterou v rámci Týdne hokeje ve Znojmě ve středu společně uspořádali Orli Znojmo - mládež a Český svaz ledního hokeje, se setkala s velkým nadšením.

Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení ve věku 4 - 8 let měly jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odneslo zajímavý hokejový dárek včetně vlastního dresu. Rodiče měli možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Mimo samotné děti byla událost určena i rodičům, pro které byl připraven doprovodný program umožňující jim získat všechny informace týkající se ledního hokeje, které jim následně pomohou při rozhodování o výběru sportu pro jejich dítě. Cílem akce bylo otevřít zimní stadiony novým lidem a ukázat kvalitní organizaci přípravy v jednotlivých hokejových klubech i zábavnost hokeje pro děti a mládež.....

Juniorská EBYSL 2017-18

Hokej junioři EBYSL Náročný víkend juniorů 22.kolo so 21.10.2017 od 19.00hodin

jesenice HD MladiHD Mladi Jesenice - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  3 : 5  (1:3,2:0,0:2)

Branky a nahrávky: 14. Glavic (Zor, Urukalo), 32. Glavic (Sersen, Brglez), 34. Jeklic (Korosec, Urukalo) – 3. Zelenkov (Hladil), 6. Kosnar (Minarčík, Zelenkov), 15. Piš (Štěpanovský, Bazala), 43. Zelenkov (Zmeškal), 59. Zelenkov. Rozhodčí: Ofner – Martin, Snizek. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 24:37. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:5.

14.kolo Znojemští bez problémů zvítězili. ne 22.10.2017 od 16.00hodin

slavia lublanSlavija Ljubljana - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  1 : 6  (0:3,0:0,1:3)

Branky a nahrávky: 53. Vilfan (Jeriha, Trskan) – 1. Štěpanovský (Bazala, Roubal), 13. Zelenkov (Kosnar, Zmeškal), 19. Zelenkov (Strnad, Bulín P.), 42. Sigmund (Piš, Bazala), 59. Michálek (Miščík, Kosnar), 59. Kosnar. Rozhodčí: Ofner – Huber, Eisl. Vyloučení: 11:12, navíc Brabec (ZNO) 5 minut + DKU. Využití: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 17:57. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6.

16.kolo První klopýtnutí juniorů 20.10.2017 od 13.40hodin

Přestože svěřenci Miroslava Vybírala dlouho drželi se svým soupeřem krok, nakonec podlehli. Ještě necelé tři minuty před koncem utkání měli juniorští Orli šanci protáhnout zápas alespoň do prodloužení. Villach ale bojoval o plný bodový zisk a dvěma rychlými brankami během dvou minut si vystřelil vítězství.

vsv logo ab10 11EC VSV Villacher - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  6 : 3  (1:1,2:0,3:1)

Branky a nahrávky: 4. Wuntschek (Nusser), 28. Nusser (Friedrich, Wuntschek), 36. Rauter (Steurer, Rainer), 55. Wohlfahrt B. (Schützenhofer, Wohlfahrt P.), 59. Wohlfahrt B., 60. Steurer – 6. Roubal (Piš), 51. Kosnar (Rudy, Brabec), 58. Bulín J. (Strnad, Roubal). Rozhodčí: Holzer – Martin, Huber. Vyloučení: 4:8, navíc Kosnar (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 2:0. Diváci: 110. Střely na branku: 25:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 6:3.

Starší dorost opět na scéně 2017-18

Hokej EBJL SD 8.kolo  Dorost dostal lekci. so 21.10.2017 od 12.30hodin živě

Soupeř, který hrál kolektivně a byl ny vyšším stupni s práci s kotoučem dal domácím pěknou lekci. Soutěž je to náročná a jen přístup hráčů a kolektivní výkon slaví úspěch. Znojmo se musí poučit a začít myslet u hokeje a dát do toho vše v každém zápase. Práce a hlavně pohyb na kluzišti dnes chyběl domácímu týmu, který dovolil až moc.hostujícímu týmu

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - fehervar av19Fehervár AV19  2 : 7  (0:2,1:2,1:3)

Branky a nahrávky: 39. Bartok (Bittner), 55. Fruvirt (Balciar) – 12. Roczanov, 14. Szabo (Somogyi, Horvath), 28. Almasi (Szabo), 32. Horvath (Vizi), 51. Kovacs (Horvath, Weninger), 52. Kovacs, 59. Kis. Rozhodčí: Antonín – Šustr, Komínek. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:1. Diváci: 42. Střely na branku: 30:30. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 2:6, 2:7.

Velký čin super party hokejistů

Ročník 2004 hokejové mládeže Orlů ukázal na turnaji v Novém Jičíně skvělé lidské gesto, když se hráči bez vědomí dospělých mezi sebou složili a darovali finanční obnos na léčbu osmiletého Honzíka Jakeše z HC Děčín, který se léčí z leukemie.

2004 mladez turnaj 2017Vážený pane starosto, občané města Znojmo, činovníci hokejového klubu HC Orli Znojmo. Na turnaji v Novém Jičíně dne 20.8.2017 hokejisté ročníku 2004 nejenže obsadili po velmi tuhých bojích krásné druhé místo, ale udělali krásné lidské gesto, za což bych jim chtěl tímto poděkovat. Již několik dnů děláme sbírku na podporu 8-letého Honzíka Jakeše, hokejisty HC Děčín, který se léčí ze zákeřné leukemie. Kluci se bez vědomí dospělých dohodli v kabině a na sbírku nám přispěli z vlastních kapes neskutečných 605,-Kč. Víte, občas v životě přemýšlíme, co je to vlastně hrdinství, koho můžeme považovat za hrdinu, kdo by měl být v našem životě vzorem. Já mám již přes padesát let a teprve dnes jsem na tuto otázku našel odpověď. Hrdinové jsou všude kolem nás, televize a sdělovací prostředky nás svým programem neustále přesvědčují, že kolem nás je spousta zla, neštěstí a tragédií. Jsou do toho tak zahleděni, že jim zbývá pramálo času na ty malé, nenápadné, ale hrdinské činy. Já se klaním, před Vašimi malými občany za jejich krásně upřímné gesto, kdy místo lízátek a cukrovinek naprosto spontálně podpořili chlapce, který je jim naprosto cizí a nikdy jej nepoznali. Ano, pro mne to jsou hrdinové, navždy mi zůstanou v srdci a jsou pro mne vzorem. Přál bych si, aby se o jejich činu vědělo, aby lidé mohli místo neštěstí a tragédií číst, že naše mladá generace ví co je lidskost, pomoc bližnímu svému, co je hrdinství. Chtěl bych tímto poděkovat rodičům za jejich výchovu, trenérům, činovníkům klubu i vedení města za to, že jim připravuje podmínky k jejich krásnému dětství. Máte ve městě nádhernou partu krásných lidí, upřímných a poctivých a já jen chci věřit, že takové lidi, takové hrdiny, potkáváme každičký den, akorát, že o nich nevíme. Ta chvíle, kdy ve svých dětských dlaních přinesli celý svůj majetek byla tak silná, že jsem měl opravdu slzy na krajíčku. Moc Vám všem děkuji a jsem hrdý na to, že tyto děti mohu považovat za své přátele, že se s nimi snad ještě mnohokrát setkám a vždy budu vzpomínat na malé hrdiny ze Znojma. Přeji Všem v této malé ale krásné zemičce, aby alespoň jedenkrát zažili tak kladně emotivní zážitek.
S úctou a pokorou Mgr. Bohumil Vincura, ředitel společnosti Superturnaje.cz s.r.o

Orli Znojmo mládež příprava 2017

Hokej mládež Junioři v přípravě ut 22.8.2017 od 18.45hodin záznam

Ve vyrovnaném utkání se ujali orli vedení v první třetině. Hra byla vyrovnaná a šance byly na obou stranách. Až samotný závěr přinesl rozuzlení. Nejprve hosté vyrovnali, ale domácí vzápětí opět strhli vedení na svo stranu. Závěrečná power play Vídni nevyšla, kdy necelou minutu před koncem orli udělali tečku za utkáním.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - ViennaCapitals 4c 2010UPC Vienna Capitals  3 : 1  (1:0,0:0,2:1)

Hokejový turnaj U18

zimni stadion

Nevoga Cup Znojmo 2017 kategorie U18 je u konce! Předávání cen ze zhostili zástupci partnerů turnaje firmy Neovga a Bauer Hockey Shop a také zástupci pořádajího týmu Orli Znojmo - mládež. Cenu za nejlepšího brankáře získal Kevin Rubina (Fehérvár AV19), nejlepšího obránce Daniel Poizl (SKLH Žďár nad Sazavou), nejlepšího útočníka Michal Silný (HC Motor České Budějovice) a nejlepšího hráče turnaje Jakub Uram (HC Slovan Bratislava).

Hokej junioři Vítězem se stala Vídeň.

vitez EBYSL 2017 videnVe finále juniorské mezinárodní ligy se střetli přemožitelé Znojma Jesenice s týmem Vienna Capitals. Finále se hrálo na tři vítězná utkání.V prvním zápase zvítězila Vídeň 3:2. Druhý naopak patřil jesenickým, kteří ho zvládli 3:4. Ve třetím jednoznačně a vysoko zvítězila Vídeň 8:3. Na to už nestačila reagovat Jesenice a na vlastním ledě prohrála 0:2. Z vítězství v letošním ročníku se tak radují hráči z hlavního města rakouska. V příštím ročníku juniorská liga bude mít trochu jinou podobu. O všem podstatném a to jestli tuto soutěž budeou hrát junioři a starší dorostenci budeme včas informovat.

Junioři 2016-17

Hodnocení uživatelů:  / 4

Hokej junioři P3 Junioři se ctí končí letošní sezonu čt 9.3.2017

Třetí rozhodující utkání čtvrtfinálové série mezi znojemskými juniory a Jesenicí nedopadlo pro hostující hokejisty dobře. Jesenice v zápase dominovala a velmi rychle si v první třetině vybojovala vedení, které Orlům činilo potíže. Ačkoliv druhá část hry přinesla už vyrovnanější hokej, svěřenci Mirosvala Vybírala nedokázali ze ztráty příliš ukrojit. Vítězství Slovinců pak zpečetila třetí třeina, ve které propadlo do znojemské sítě hned pět kotoučů.

jesenice HD MladiHD Mladi Jesenice - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  10 : 3   (3:0,2:2,5:1)

Branky a nahrávky: 3. Ivancevic (Avsenek), 8. Tomazevic (Glavic, Jezovsek), 12. Sturm (Avsenek), 32. Glavic (Avsenek), 38. Svetina E. (Sersen, Sturm), 41. Glavic (Tomazevic, Jezovsek), 49. Svetina E. (Sturm, Sersen), 53. Brglez (Rajsar, Sodja), 56. Sodja (Tomazevic, Jezovsek), 60. Glavic (Jezovsek, Stojan) – 23. Janás (Kosnar, Oščádal), 38. Kosnar, 55. Fruhwirt (Oščádal, Janás). Rozhodčí: Zrnič, Arlič – Pahor, Javorník. Vyloučení: 3:6, navíc Janás (ZNO) - 10 min. OT, Oščádal (ZNO) - 10 min. OT, Kuntoš (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 2:1. Diváci: 150. Střely na branku: 51:38. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 8:2, 8:3, 9:3.

Hokej starší dorost 2015-16

Hokej Starší dorost P2 Starší dorost nestačil na favorita a sezona pro něj končí. so 5.3.2016

Přestože mladí Orli skórovali zásluhou Davida Matůška v utkání jako první, vítězného konce se nedočkali. Budapešť v následujících dvou třetinách na ledě dominovala a osmi přesnými střelami ukončila cestu staršího dorostu v sezóně 2015/2016.

orli znojmo bilyOrli Znojmo SD - mac budapestMAC Budapešt  1 : 8  (1:0,0:2,0:6)

Branky a nahrávky: 11. Matůšek - 33. Djumic (Markovic), 39. Kreisz (Toth), 42. Kedves (Fejes), 45. Fejes (Sebestyen), 48. Szigeti (Kreisz, Sarcia), 50. Korchma (Bugar), 51. Szigeti (Sarcia), 57. Türmer (Kreisz, Bugar). Rozhodčí: Held - Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 5:4, navíc Minarčík (ZNO) - 10 min. OT, Bulín P. (ZNO) - 5+DKU. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 19:46. Průběh utkání: 1:0, 1:8.

Hokej junioři 2015-16

Hodnocení uživatelů:  / 5

Hokej Junioři  2.Play off Junioři končí zezonu ve ČTF play off ne 28.2.2016

Orli sice vstřelili gól jako první, poté už se ale utkání odehrávalo zcela v režii domácích. Salzburg si velmi rychle vybojoval sedmibrankové vedení, které bylo pro znojemské hráče nedosažitelné. Cesta svěřenců Leoše Zajíce v sezóně 2015/2016 tedy končí ve čtvrtfinále play-off.

RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg - Orli Znojmo jun  9 : 4  (3:1,5:1,1:2)

Branky a nahrávky: 8. Flatscher (Galassiti, Steinacher), 12. Lindqvist (Galassiti), 20. Lahoda (Kainz), 21. Lahoda (Kainz, Rosenlechner), 23. Hagler (Nußbaumer, Wappis), 27. Kainz (Rosenlechner, Lahoda), 28. Flatscher (Blüml, Lindqvist), 36. Rosenlechner (Kainz, Lahoda), 49. Pöschmann (Wappis) – 5. Svatuška, 38. Račický (Kuntoš, Musil), 42. Jambor (Jeřábek, Kruckovyč), 56. Svatuška (Hačecký, Musil). Rozhodčí: Fichtner – Gerner, Libiseller.. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 55. Střely na branku: 43:42. Průběh utkání: 0:1, 8:1, 8:3, 9:3, 9:4.

1.Play off Junioři ospalým výkonem ztratili nadějné vedení. čt 25.2.2016

Dvougólový náskok, který si Orli vytvořili ve druhé třetině, se jim udržet nepodařil. Laxní hrou ve třetí dvacetiminutovce dali Salzburgu šanci na vyrovnání, ten se chopil své příležitosti a třemi góly otočil nepříznivý stav ve svůj prospěch.

MAC Budapešt - HC Innsbruck, Olimpija Lublan - Medvesčak Zagreb, EC VSV Villach - SAPA Fehervár

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg  2 : 3  (0:0,2:0,0:3)

Branky a nahrávky: 30. Svatuška (Kruckovyč, Beran), 35. Hačecký (Kuntoš, Jambor) – 49. Lahoda (Rosenlechner), 54. Hagler (Wolf), 57. Steinacher (Pöschmann). Rozhodčí: Doležal - Kotlík, Skopal. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváci: 301. Střely na branku: 29:23. Průběh utkání: 2:0, 2:3.

Střelecký koncert Jana Bulína

Hodnocení uživatelů:  / 1

bulin st dorostPohledy znojemského fanouška byly v neděli upřeny především na derby s Vídní, ovšem ještě předtím se na zimním stadionu odehrálo něco málo vídaného. Strůjcem onoho ”divu” se stal útočník staršího dorostu Jan Bulín, jenž během úvodních čtrnácti minut utkání s Miskolcem vsítil šest gólů! „Vstřelit double hattrick v jedné třetině...to se mi stalo poprvé,“ netajil se Bulín. Článek obsahuje video.....

Juniorská EBYSL 2013-14

clanek-obsahuje-video thumb100 Hokej junioři 71.kolo Juniorům sezona skončila porážkou. so 8.3.2014

Hosté měli už od začátku zápas pod kontrolou. Ve druhé části hry se jim podařil vybudovat tříbrankový náskok, se kterým si Orli nedokázali poradit. Juniorští orli tak v letošní sezoně na play off nedosáhli a sezona pro ně tak skončila.

orli znojmo bilyOrli Znojmo jun - fehervarSAPA Fehervár AV19  2 : 4  (0:1,1:3,1:0)

Branky a nahrávky: 22. Koňařík (Košťál, Hačecký), 57. Hačecký (Košťál) – 17. Erdely (Kocsis), 24. Reisz (Izsak), 28. Sofron A. (Szabo), 40. Arany. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Střely na branku: 35:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4.

Starší dorost ve druhé sezoně EBJL 2014-15

Hokej Starší dorost  29.kolo Poslední domácí zápas. so 14.2.2015

Úvodní dějství přineslo rychlý nástup Budapešti, která již ve druhé minutě vedla 2:0. Orli nezachytili nástup soupeře a tvrdě narazili. Pak sice ještě dokázali zásluhou Jana Bulína snížit, ale v oslabení opět inkasovali. Znojemským hráčům zatím chybí přesnost při střelbě. Prostřední dějství již nabídlo vyrovnanější podívanou, byly i chvíle, kdy měli navrch domácí, ale Budapešť zabere vždy, když je potřeba. Také proto si stále drží třígólový náskok. Domácím se na začátku třetí třetiny podařilo snížit na rozdíl jedné branky, ale na víc se již to však nestačilo.

orli znojmo bilyOrli Znojmo dor - mac budapestMAC Budapešť  4 : 5   (1:3,1:2,2:0)

Branky a nahrávky: 9. Bulín J. (Bulín P.), 34. Kuntoš (Bulín J.), 41. Tondl (Kuntoš), 43. Bulín J. (Bulín P., Kruckovyč) – 1. Djumic (Sebestyen), 2. Kreisz (Tóth G.), 15. Lakatos (Stipsicz), 25. Jaszai, 38. Kreisz (Sebestyen)

Mladší dorost Orli Zn-Jihlava B 24.3.2013

Hokej Mladší dorost zakončil sezonu vítězstvím ne 24.3.2013

clanek-obsahuje-videoMladíci Znojma vstoupili do zápasu vlažně a brzy prohrávali. Jakoby je zápas ani v první třetině nebavil, když se nedokázali radovat z branek. Postupně, ale Orli získávali více ze hry a dokázali skore otočit ve svůj prospěch. Nakonec završili sezonu vítězstvím.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - jihlavaHC Dukla Jihlava B  6 : 5  (3:4,2:1,1:1)

Hokej junioři EBYSL 2014-15

Hodnocení uživatelů:  / 2

Hokej junioři 3.kolo Juniorka se rvala, ale na postup to nestačilo so 7.3.2015

Mladým Orlům se v Budapešti nevyvedl vstup do utkání a ještě v první třetině si dokázali ”vyrobit” tříbrankovou ztrátu. Tu pak ale výtečným způsobem smazali a vypadalo to, že se schyluje k fantastickému obratu s dobrým koncem pro Znojmo. Na konci prvního dvacetiminutového prodloužení ale přišel tvrdý direkt, který znamenal stopku pro český tým v letošním play-off mezinárodní EBYSL. Konečný stav série 2:1 pro Budapešť.

mac budapestMAC Budapešť - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  4 : 3pp  (3:0,0:2,0:1-1:0)

Branky a nahrávky: 1. Terbócs (Stipsicz), 9. Schmal (Tóth), 18. Bjeloglić (Bödök), 80. Sillo (Terbócs) – 25. Račický, 30. Račický (Zajíc, Pospíšil), 54. Pospíšil (Špaček, Zajíc). Rozhodčí: Soós – Székely, Kovács. Vyloučení: 3:2, navíc Synek (ZNO) 10 minut OT. Bez využití. Diváci: 150. Střely na branku: 36:51. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3.

Mladší žáci Orli Zn-Brno 10.3.2013

Hokej mladší žáci ne 10.3.2013

clanek-obsahuje-videoV dalším utkání žákovské ligy si znojemští vyšlápli na Kometu Brno. Znojmo v první třetině bylo lepším týmem, ale skore otevřeli hosté. Orli hráli trpělivě a své šance dokázali využít. Hosté nedokázali využít několik přesilových her, zato Znojmo skorovalo z rychlých brejků a zasloženě zvítězilo.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - kometa2Kometa Brno  6 : 2  (2:1,2:1,2:0)

Hokej Mladší dorost

Hokej N2 Orlíci vybojovali cenné vítězství 13.2.2014

Znojemští Orlíci mladšího dorostu sehráli ve druhém kole v boji o záchranu nervydrásající utkání se šťastným koncem. Po celé utkání dotahovali náskok Benátek, který se zdál být nedosažitelný. Až samotná poslední třetina ukázala bojovnost znojemských hráčů, kdy minutu před koncem utkání strhli vítězství na svou stranu a připsali si tak další cenné body k záchraně v soutěži.

orli znojmo bilyOrli Znojmo MD - benatkynadjizerouHC Benátky n Jizerou  7 : 6 (0:2,3:3,2:1)

Nadstavbová část 2012-13

Hokej junioři F3 Junioři opět padli v prodloužení  st 3.4.2013

Kdo by si na začátku soutěže vsadil na juniory? Ale pod vedením Radka Hamana dokázali vstát doslova z mrtvých. Rozhodující zápas o titul mistra mezinárodní Erste Bank Young Stars ligy přinesl drama, jak se patří! Jednobrankové manko Orlů smazal necelých deset minut před koncem třetí třetiny Marek Špaček a duel mířil stejně jako před jedenácti dny do prodloužení, v němž po devatenácti minutách a sedmadvaceti sekundách rozhodl o mistru juniorské soutěže domácí Arnold Varga. Znojmo se stalo vicemistry.

fehervarSAPA Fehervár AV19 - orli znojmo bilyOrli Znojmo jun  2 : 1pp  (0:0,1:0,0:1-1:0)

Branky a nahrávky: 38. Németh (Varga, Tóth), 80. Varga – 51. Špaček (Nováček). Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. Střely na branku: 48:48. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Starší dorost EBYSL 2013-14

Hodnocení uživatelů:  / 9

Hokej SD 32.kolo Dramatické utkání body nepřineslo. 1.3.2014

Starší dorostenci Orlů absolvovali dlouhou štreku do chorvatského Záhřebu, kde se na ledě oba týmy s ničím nepáraly. Hned dvanáct branek, více než dvacet vyloučení, trestný nájezd i krajně vyhecovaný závěr je výčtem hokejového odpoledne. Ve znojemské bráně došlo k střídání gólmanů, trest do konce utkání si odnesli Patrik Tondl a Daniel Salát.

zagrebKHL Medveščak Zagreb - orli znojmo bilyOrli Znojmo dor  7 : 5  (2:1,4:2,1:2)

Branky a nahrávky: 9. Platuzic (Milicic), 16. Milicic (Jarcov, Platuzic), 21. Jarcov (Platuzic), 21. Petrinsak, 22. Jarcov (Platuzic, Milic), 40. Boric (Plesko, Jarcov), 49. Jarcov (Milicic, Petrinsak) - 12. Tondl (Salát, Pucher), 26. Bulín J. (Kruckoyč), 38. Bulín J (Kruckovyč, Lander), 42. Lander (Salát), 47. Tondl (TS). Vyloučení: 8:14, navíc Lander (ZNO) 10 minut, Petrinsak (ZAH) 5 minut + DKU, Platuzic (ZAH) a Tondl, Salát (oba ZNO) DKU. Využití: 3:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 35:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:3, 6:3, 6:5, 7:5.

Přátelsky junioři s Duklou Jihlava 8.2.2013

Hokej junioři Znojemská juniorka smetla Duklu Jihlava pá 8.2.2013

clanek-obsahuje-videoDoslova a do písmene smetli znojemští junioři extraligovou juniorskou Duklu Jihlava, která je ve středu tabulky na osmém místě. Ikdyž se jednalo o přátelské utkání, měli domácí zápas plně pod kontrolou.  První třetina byla spíše zahřívací, ale i tak Znojmo dvakrát skorovalo. Druhou třetinu Orli jakoby prospali a hráli moc komplikovaně čehož dokázal využít soueř a snížit na 3:2. Poslední část byla celá v režii Znojma a to ještě neproměnili spostu šancí, ale branky které dávali byly jedna hezží než druhá. Takže určitě není pravda, že EBYSL liga má nižší úroveň a že znojemská juniorka by neuspěla v české extralize. Ba naopak.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - jihlavaHC Dukla Jihlava  8 : 3  (2:0,1:2,5:0)