Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Exhibice se vydařila a diváci se bavili a vzpomínali

V sobotu odpoledne se do znojemské Hostan arény sjelo několik slavných hráčů, kteří byli v předcházejících sezónách součástí orlího hnízda. Devět set diváků sledovalo pohlednou exhibici plnou branek. Po třech patnáctiminutových třetinách odešly nakonec oba dva týmy do kabin za přijatelného stavu 6:6. Za bílé se trefili dvakrát Aleš Padělek a Lubomír Štach. Jednobrankové trefy zaznamenali Radim Freibauer a Milan Kastner. Z červených byli dvakrát úspěšní Patrik Fink s Milanem Mikulíkem. Po jedné brance si připsali Jiří Beroun s Martinem Růžičkou.

Branky a nahrávky: 7. Padělek, 14. Padělek (Altrichter), 17. Štach (Plášek), 19. Freibauer, 28. Štach (Plášek), 29. Kastner (Freibauer) - 7. Fink (Procházka), 8. Mikulík (Havíř, Růžička), 20. Fink (Procházka, Hradecký), 29. Beroun (Havíř, Růžička), 36. Mikulík (Beroun), 45. Růžička. Diváci: 905. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 5:3, 5:4, 6:4, 6:6.

První branka zápasu padla na straně bílých již v sedmé minutě zásluhou Aleše Padělka, ale červení vzápětí díky Patriku Finkovi vyrovnali a následně šli i po zásahu Milana Mikulíka do vedení.Domácí to však nezaskočilo a třemi rychlými brankami otočili zápas ve svůj prospěch. O góly se postarali Aleš Padělek, Lubomír Štach a Radim Freibauer. V dalších minutách hry snížil Patrik Fink, a tak v polovině utkání svítil na světelné tabuli stav 4:3.I v další části hry byli přítomní diváci svědky pozoruhodných šancí. Tu první proměnil bílý Lubomír Štach, ovšem o minutu později vrátil svým barvám jednobrankovou ztrátu Jiří Beroun.Poslední šestou branku domácích vsítil současný trenér Znojma Milan Kastner. Hostům se však ještě v samém závěru podařilo vyrovnat. Nejprve si přesnou trefu připsal Milan Mikulík a v závěrečné minutě při hře bez brankáře vyrovnal mistr světa Martin Růžička.Po čtyřiceti pěti minutách čisté hry se ještě oba dva týmy rozhodly pro samostatné nájezdy. Trenér červeného týmu Karel Vaněk vydal jasnou taktiku: "Jede ten, kdo se na to cítí!"Do branky hostů se postavil Petr Hrachovina, jenž vychytal nájezdy Radima Freibauera, Pavla Kumstáta, Ondřeje Šmacha i Lubomíra Štacha. Naopak neobstál při blafáku Karla Pláška a Aleše Padělka.Za bílý tým si zachytal Pavel Falta. Ten za svá záda pustil puky Davida Havíře, Jiřího Prkny a Tomáše Hradeckého. Vychytal však Martina Růžičku, Karla Soudka i Milana Mikulíka.