Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

14.kolo Orli proti lepšícím Rebelům  so 30.10.2010 od 17.30hodin

logo_orli.jpgOrli Znojmo - havlickuvbrod.gifHC Rebel Havl. Brod  3 : 4  (0:1,1:1,2:2)

Lépe začali hosté, kteří vyhráli první třetinu 1:0. Orli sice hned na začátku druhé z hole Vrby vyrovnali, avšak Rebel znovu odskočil, tentokrát o dvě branky. V závěrečné části nejprve Hradecký snížil, Havlíčkův Brod vzápětí znovu odskočil a dvougólové vedení mu vydrželo až do závěrečných minut. V nich se znojemští hokejisté nadechli k poslednímu náporu. Nejprve Havlík nastřelil tyč, poté Staněk přesným zásahem vykřesal naději, ovšem hosté si už první tříbodové vítězství na ledě soupeře vzít nenechali. Naopak Znojmo po devíti zápasech nebodovalo.

Branky a nahrávky: 23. Vrba (Říha, Pláněk), 46. Hradecký (David, Haman), 59. Staněk (Podešva, Říha) - 3. Němec (Soldán), 24. Rytnauer (Knotek), 43. Hlinka (Ondráček M.), 50. Meidl (Němec, Třetina). Rozhodčí: Jílek - M. Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 7:9, navíc Rang (ZNO) na 10 min. Využití: 3:1. Diváci: 1535. Střely na branku: 35:31. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.