NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

39.kolo Napravíme domácí porážku?  so 22.1.2011 od 17.30hodin

olomouc.gifHCO Olomouc - logo_orli.jpgOrli Znojmo  3 : 4  (1:1,0:1,2:1-0:1)

Utkání jako na houpačce přineslo devětatřicáté kolo mezi domácí Olomoucí a Znojmem. Neuplynuly ani tři minutu a Mora se dostala do vedení. Jenže Orli dokázali zužitkovat početní výhodu a moravský duel otočit. Nejprve našel skulinku ve výstroji domácího gólmana Jiří David a následně Žigárdyho překonal i Vladimír Říha. Kohouti však ukázali, že nepříznivý stav umějí také zvrátit a během necelých dvou minut se dostali do těsného náskoku. Pět minut před sirénou ve třetí třetině poslal zápas do prodloužení Tomáš Komínek. Během nastavených minut zajistil Orlům bonusový bod Martin Pláněk.

Branky a nahrávky: 3. Černý (Šedivý, Lhotský), 43. Brančík (Koma), 44. Pekr (Mikel, Brančík) – 13. David (Lattner, Podešva), 21. Říha (Beroun), 55. Komínek (Pláněk), 64. Pláněk (Štach, Bartoš). Rozhodčí: Dvořák – Goňa, Obadal. Vyloučení: 10:8. Využití: 2:2. Diváci: 1313. Střely na branku: 35:30. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4.