Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej EBEL 11.kolo Znojmo utrpělo debakl pá 18.10.2019 od 19.45hodin

Páteční zápas se znojemským hokejistům nevydařil podle představ. Na půdě italského Bolzana prohráli 0:9. Nelichotivému výsledku nezabránil ani náhradní brankář Dominik Groh, ten se v brance ocitl od poloviny zápasu.

bolzanoHC Bolzano - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo   9 : 0  (3:0,4:0,2:0)

Branky a nahrávky: 12. Flemming (Alberga, Deluca), 17. Sylvestre (Robertson, Bardaro.), 17. Frigo (Frank, Bernard), 30. Deluca (Spinozzi, Alberga), 35. Sylvestre (Daly, Alberga), 35. Sylvestre (Flemming, Glira), 36. Bernard (Flemming, Glira), 45. Bardaro (Bernard, Frank), 55. Deluca (Schweitzer, Bernard).Rozhodčí: Berkneker, Stolc – Pardatscher, Rezek. Vyloučení: 3:5. Bez využití.Diváci: 2470. Střely na branku: 47:26. Průběh utkání: 9:0.

10.kolo Znojmo bere body v prodloužení ne 13.10.2019 od 17.30hodin

Druhý víkendový zápas znojemským hokejistům již vyšel. S Linzem sice na začátku druhé třetiny prohrávali 1:3, během šesti minut však zvládli vyrovnat a zásluhou Parkera Bowlese si v prodloužení zajistit dva body.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - linz2EHC Black Wings Linz  4 : 3p  (1:2,2:1,0:0-1:0)

Branky a nahrávky: 6. Češík (Mrázek, Gago), 24. McRae (Bowles, Berisha), 26. Luciani (Svoboda), 63. Bowles (Tansey) – 2. Lebler (Rutkowski), 8. Lebler (DaSilva), 21. DaSilva (Kalus, McNeill).Rozhodčí: Baluška, Kincses – Nagy, Soos. Vyloučení: 3:5. Diváci: 2574. Střely na branku: 26:23. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.

9.kolo Znojmo těsně prohrálo pá 11.9.2019 od 18.30hodin

První derby sezóny znojemskému týmu nevyšlo. Ačkoliv se mu podařilo stáhnout dvoubrankové vedení Vídně, záhy padla rozhodující branka zápasu, po které již Orli nedokázali nepříznivý výsledek zvrátit.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - ViennaCapitals 4c 2010spusu Vienna Capitals  2 : 3  (0:1,1:1,1:1)

Branky a nahrávky: 38. Berisha (Sova, McRae), 52. Matuš (Luciani) – 7. Wall (Bauer), 25. Loney (Holzapfel), 54. Großlercher (Zalewski). Rozhodčí: Fichtner, Smetana – Nemeth, Vaczi. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. Diváci: 3343. Střely na branku: 30:46. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

8.kolo Znojmo jede pro body do Maďarska   ne 6.10.2019 od 17.30hodin

Znojemští hokejisté si ve čtvrtém zápase této sezóny venku připsali třetí vítězství, navíc bodovali pošesté v řadě. Na ledě Fehérváru to sice ještě v polovině zápasu bylo 2:2, pak ale Orli svou převahu proměnili v další góly a zápas dovedli suverénně k vítězství. Čtyřmi body se na něm podíleli David Bartoš a Petr Beránek, první start mezi tyčemi si připsal Dominik Groh.

fehervar av19Hydro Fehervár AV19 - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  2 : 6  (1:2,1:2,0:2)

Branky a nahrávky: 10. Kóger (Lehtonen, Busenius), 28. Timmins (Caruso, Campbell) – 5. Luciani (Svoboda, Matuš), 17. Luciani (Matuš, Svoboda), 35. Beránek (Bartoš, Stehlík), 38. Tansey (Bartoš, Beránek), 48. Bartoš (Bowles, Beránek), 59. Bowles (Bartoš, Tansey). Rozhodčí: Fichtner, Smetana – Nedeljkovic, Soos. Vyloučení: 3:2. Bez využití.Diváci: 3056. Střely na branku: 24:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:6.

7.kolo Orli berou bod pá 4.10.2019 od 18.30hodin

Orli vedli 3:0, ale ve třetí třetině Klagenfurt dokázal náskok soupeře smazat a vítězí tak po samostatných nájezdech 4:3. Po posledním zápase se pro Orly opakuje stejný scénář a po dobře rozehraném zápase berou "pouze" bod.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - KACEC KAC Klagenfurt  3 : 4sn  (2:0,1:,0.3-0-0)

Branky a nahrávky: 3. Svoboda (Luciani, Sedlák), 11. Sova (Stehlík, Novák), 26. Bořuta (Bowles, Luciani) – 43. Liivik (Harand), 44. Kozek (Schnetzer), 47. Neal, rozh. náj. Kozek. Rozhodčí: Piragic, Siegel – Hribar, Kapsar. Vyloučení: 8:4. Bez využití. Diváci: 2514. Střely na branku: 18:37. Průběh utkání: 3:0, 3:4.

6.kolo Znojmo veze cenný bod ze Salzburgu so 28.9.2019

Hodně napínavou bitvu přinesl dnešní zápas mezi Salzburgem a Znojmem. Z vítězství 4:3 po samostatných nájezdech se nakonec radují domácí, kteří dokázali dotáhnout tříbrankové manko z první třetiny.

RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  4 : 3sn  (3:0,1:0,2:0-0:0)

Branky a nahrávky: 40. Raffl (Hughes, Herburger), 53. Herburger (Hughes), 58. Raffl (Herburger), rozh. náj. Rauchenwald – 5. McRae (Luciani, Mikliš), 9. Luciani (Svoboda, Matuš), 14. Novák. Rozhodčí: Nikolic, Reimer – Ankerstierne, Schauer. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. Diváci: 1987. Střely na branku: 35:26.
Průběh utkání: 0:3,4:3.

5.kolo Orli jedou na vítězné vlně pá 27.9.2019 od 19.15hodin

Znojemští hokejisté předvedli hned v úvodní dvacetiminutovce své střelecké umění, tři přesné trefy předurčily další vývoj utkání. Přestože Dornbirn v závěru hodně kousal, Orli v čele s výborným Lassilou větší komplikace nepřipustili.

dornbirn 2Dornbirn EC - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  1 : 3  (0:3,1:0,0:0)

Branky a nahrávky: 30. Pöschmann (Tamminen) – 4. Svoboda (Matuš, Luciani), 12. Sova (Luciani, Mikliš), 13. Berisha (McRae, Bořuta). Rozhodčí: Bulovec, Trilar – Martin, Schauer. Vyloučení: 3:1, navíc Stehlík (ZNO), Subban (DOR) 5 minut. Bez využití. Diváci: 1710. Střely na branku: 26:24. Průběh utkání: 0:3, 1:3.

4.kolo Znojmo bere plný pošet bodů ne 22.9.2019 od 17.30hodin

V zápase jsme viděli čtyři branky, v třetí třetině zpečetil vítězství Orlů ze Znojma Anthony Luciani, který poslal puk do prázdné branky. Vítěznou branku dnes vstřelil Philip McRae, pro kterého je to stejně jako pro Lucianiho první branka v této sezóně. Orli Znojmo tedy získávají další 3 body do tabulky a připisují si svou první domácí výhru.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - vsv logo ab10 11EC PANACEO Villach  3 : 1  (2:1,0:0,1:0)

Branky a nahrávky: 9. Svoboda (Matuš, Luciani), 13. McRae (Berisha, Gago), 59. Luciani (Matuš) – 12. Pollastrone (Bjorkstrand, Fraser)

3.kolo Znojmo získalo první body pá 20.9.2019 od 19.15hodin

Hned dvěma brankami se v pátek na ledě Innsbrucku prezentoval znojemský obránce Adam Sedlák. Ten gólový účet načal i ukončil. Orli si tak po výhře 3:2 připisují první tři body do tabulky.

innsbruck logoHC TWK Innsbruck - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  2 : 3  (0:1,1:1,1:1)

Branky a nahrávky: 31. Lattner (Boivin, Lammers), 44. Boivin (Guimond, Šedivý) – 8. Sedlák (Novák, Tansey), 37. Beránek (Stehlík, Bořuta), 47. Sedlák (Svoboda, Luciani). Rozhodčí: Štolc, Sternat – Schauer, Basso. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1.Diváci: 2000. Střely na branku: 25:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

2.kolo Start v nové sezoně Orlům nevyšel ne 14.9.2019 od 17.30hodin

Domácí dobře začali, jenže poté dostali studenou sprchu v podobě branek Grazu z které se oklepávali pomalu až do druhé třetiny. V první třetině dostali tři branky, v druhé třetině padli dvě branky a proběhlo na domácí straně střídání brankářů. Do třetí třetiny Orli vlétli výborně, když dokázali vstřelit dvě branky a donutili Graz vzít si timeout. Poté oba týmy ještě jednou skórovaly, ale třetí třetina vyšla lépe Znojmu v poměru 3:1.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - Graz3Moser Medical Graz99ers  3 : 6  (0:3,0:2,3:1)

Branky a nahrávky: 45. Berisha (Luciani), 46. Beránek (Bartoš, Mikliš), 60. Bowles (Svoboda) – 6. Squires (Weihager), 8. King (Hamilton, Johansson), 12. Garbowsky (Aslin), 30. Grafenthin (King, Lindner), 36. King (Hamilton), 52. Weihager (Ograjensek). Rozhodčí: Ofner, Siegel – Nagy, Soos. Vyloučení: 3:5.
Využití: 1:1. Diváci: 2347. Střely na branku: 24:30. Průběh utkání: 0:5, 2:5, 2:6, 3:6.