Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej Q10 pá 22.2.2013

Přesto, že v pátek v Innsbrucku již o nic nešlo, vkročili Orli do zápasu bleskově. Ve druhé minutě otevřel skóre Martin Podešva, další dva góly přidal v rozmezí tří minut Petr Beránek. Na přelomu druhé a třetí třetiny se prosadili i Peter Pucher a Ondřej Fiala. Domácí to však ještě nevzdali a ve zbývajících minutách snížili na rozdíl tří gólu. Na vítězi to ale již nic nezměnilo.

innsbruck logoHC TWK Innsbruck - orli znojmo bilyOrli Znojmo  2 : 5  (0:3,0:1,2:1)

Branky a nahrávky: 47. McGregor (Fox, Manavian), 59. Hörtnagl (Fox) - 2. Podešva (Havlík, Kulmala), 6. Beránek (Bartoš, Lattner), 9. Beránek (Henry, Štach), 37. Pucher (Uram), 45. Fiala (Jarůšek, Wharton). Rozhodčí: Berneker, Kellner - Hofer, Piragic. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Diváci: 1500. Střely na branku: 30:32. Průběh utkání: 0:5, 2:5.

Q9 Orli poslali hosty na prázdniny. út 19.2.2013 od 19.15hodin

clanek-obsahuje-videoJeště malou šanci měli hosté na účast v play off, ale to by museli obě zbývající utkání vyhrát a čekat na zaváhání Salzburku. Znojmo však bylo proti a nedalo soupeři šanci. Ten měl úvodní tlak, ale dbě rychlé branky orlů jim vzali vítr z plachet. Dornbirn dokázal ve třetí třetině snížit na 3:2, ale domácí tým po krásných kombinacích dovedl utkání do vítězného konce.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - dornbirn logoDornbirner Eishockey Club  6 : 2 (2:1,1:0,3:1)

Branky a nahrávky: 4. Jarůšek (Pláněk, Beroun), 5. Fiala (Wharton, Strömberg), 39. Komínek (Beroun, Štach), 53. Henry (Lattner, Jarůšek), 56. Uram (Štach, Beránek), 59. Lattner (Bartoš) - 18. Aquino (Henrich), 47. Mitchell (Feichtner). Rozhodčí: Gebei, Kincses - Hütter, Smeibidlo. Vyloučení: 3:9, navíc Aquino 5 min. + trest ve hře a Bois (oba DOR) 5 min. + DKU. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1695. Střely na branku: 43:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 6:2.

Q8 Orli si pojistili play off ne 17.2.2013

Nedělní těsná výhra v Lublani zajistila Orlům dvě kola před koncem nadstavbové části účast ve vyřazovacích bojích. Hosté sice po dvaceti minutách prohrávali o jednu branku, avšak ve druhém dějství otočili vývoj utkání obránci Lubomír Štach a Martin Pláněk. V závěru podržel svůj tým gólman Ondřej Kacetl, když soupeř nastoupil v šesti bez brankáře.

Olimpija logo NeuHDD Telemach Olimpija Ljubljana - orli znojmo bilyOrli Znojmo  1 : 2  (1:0,0:2,0:0)

Branky a nahrávky: 12. Hebar (Cvetek, Pance) - 26. Štach (Pucher, Kulmala), 35. Pláněk (Havlík, Lattner). Rozhodčí: Falkner, Graber – Dreier, Ettlmayr. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:2. Diváci: 1500. Střely na branku: 35:31. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Q7 pá 15.2.2013 od 19.15hodin

Důležitý krok k postupu do vyřazovací části učinili Orli vítězstvím nad Fehérvárem. V první části si vypracovali dvougólový náskok, který sice soupeř v té druhé dokázal stáhnout, ale poté už patřil zápas jen Znojmu. Komínek ještě v prostřední dvacetiminutovce vrátil vedení zpátky na stranu Orlů a jeho gól se nakonec ukázal jako vítězný. V závěrečné periodě se prosadili postupně Jarůšek, Havlík a Müller a o jasné výhře Jihomoravanů bylo rozhodnuto.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - fehervarSapa Fehervár AV19  6 : 2  (2:0,1:2,3:0)

Branky a nahrávky: 8. Uram (Štach, Kulmala), 15. Wharton (Pláněk, Havlík), 37. Komínek (Uram, Pucher), 47. Jarůšek z trest. střílení, 48. Havlík (Pucher, Štach), 55. Müller (Pláněk) - 31. Banham (Novák, Pratt), 36. Sikorcin (Novák, Pratt). Rozhodčí: Berneker, Trilar - Hribar, Kalb. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 2101. Střely na branku: 29:36. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 6:2.

Q6 st 13.2.2013

Úvod zápasu patřil domácím, kteří se rychle dostali do vedení. Beránek sice srovnal, Salzburg však znovu odskočil, tentokrát na rozdíl dvou gólů. Ani to ale Orly nezastavilo. Beroun ještě do konce první třetiny snížil a Lattner v té druhé vyrovnal. Konečné slovo ovšem měli hokejisté rakouského celku, kteří na začátku poslední periody vstřelili čtvrtou branku a těsný náskok poté udrželi až do závěrečné sirény.

RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg - orli znojmo bilyOrli Znojmo  4 : 3  (3:2,0:1,1:0)

Branky a nahrávky: 5. Komarek (Heinrich, Cullen), 7. Heinrich (Pöck, Cullen), 18. Glenn (Raffl), 43. Cullen (Duncan, Trattnig) - 7. Beránek (Pucher, Uram), 19. Beroun (Strömberg, Havlík), 23. Lattner (Fiala, Jarůšek). Rozhodčí: Dremelj, Kincses - Dreier, Ettlmayr. Vyloučení: 9:7, navíc Di Benedetto 10 minut OT, Duco (oba SLZ) 5 minut a Fiala (ZNO) 5 minut. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 2015. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Q5 čt 31.1.2013

Orli si upevňují svoji pozici v tabulce. Skóre utkání sice jako první otevřeli hosté, ale domácí se nijak nezalekli a okamžitě díky Kulmalově střele vyrovnali. Salzburgu se ale podařilo strhnout vedení na svoji stranu, když dvě minuty před koncem druhé dvacetiminutovky přidali další branku. Richard Jarůšek ale vrátil Znojmo zpět do hry. Po něm se prosadil ještě Jan Lattner, který tak rozhodl o konečném stavu utkání a dvou bodech pro Orly, které v utkání místo nemocného trenéra Stloukala vedl asistent Petr Kučírek.
orli znojmo bilyOrli Znojmo - RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg  3 : 2  (0:0,1:2,2:0) video zde
Branky a nahrávky: 22. Kulmala (Štach, Beránek), 50. Jarůšek (Strömberg, Pláněk), 54. Lattner (Strömberg, Fiala) - 22. Trattnig (Welser, Latusa), 39. Latusa (Trattnig). Rozhodčí: Gebei, Smetana - Kovacs, Siegel. Vyloučení: 5:6 navíc Kristler (SAL) 10 min. OT. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 2213. Střely na branku: 24:49. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

Q4 út 29.1.2013

Orli rozhodli ve čtvrtém utkání nadstavbové části v maďarském Fehérváru již v první třetině, v níž se prosadili Kim Strömberg a o šest minut později i Marek Uram. Třetí gól přidal v polovině utkání Juraj Rožník. Domácí sice v poslední dvacetiminutovce hodně zatápěli obraně soupeře, ale s pomocí Filipa Landsmana, jenž si připsal první čisté konto v sezóně, se podařilo dokráčet za třetí výhrou v řadě.

fehervarSAPA Fehervár AV19 - orli znojmo bilyOrli Znojmo  0 : 3 (0:2,0:1,0:0)

Branky a nahrávky: 10. Strömberg (Fiala, Pláněk), 16. Uram (Müller, Henry), 30. Rožník (Bartoš, Beránek). Rozhodčí: Jelinek, Trilar - Hribar, Kovacs. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Diváci: 3187. Střely na branku: 29:19. Průběh utkání: 0:3.

Q3 Souboj dvou aspirantů na play off  ne 27.1.2013 od 17.30hodin

Znojemští hokejisté si připsali další dva důležité body do nadstavbové tabulky, kde může o postupu do play-off rozhodnout každý bod. Domácí předváděli v prvním dějství útočný hokej, díky Uramovi a Rožníkovi dokonce vedli. Hosté stihli snížit, ale to bylo z jejich strany vše. Orli přidali další tři branky, ve druhé třetině od Lattnera a Berouna, v závěrečné dvacetiminutovce poté pojistil skóre Beránek. Znojmo tak zaslouženě vyhrálo.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - Olimpija logo NeuHDD Telemach Olimpija Ljubljana 5 : 1 (2:1,1:0,2:0)

Branky a nahrávky: 10. Uram (Pucher, Wharton), 19. Rožník (Beránek, Tichý), 30. Lattner (Jarůšek, Strömberg), 40. Beroun (Müller, Šeda), 42. Beránek (Pucher, Uram) - 19. Mušič (Hočevar, Thomas). Rozhodčí: Falkner, Graber - Hofer, Nemeth. Vyloučení: 5:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 39:41. Diváci: 1934. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.

Q2 pá 25.1.2013

Znojemští hokejisté odcestovali do vzdáleného Dornbirnu s jednodenním předstihem a poctivá příprava se jim plně zúročila. Během úvodních deseti minut si Orli vytvořili relativně bezpečné tříbrankové vedení, které si posléze nejen pohlídali, ale postupně přidávali ještě další góly. Ke konečnému skóre 7:1 pro Jihomoravany přispěl dvěma přesnými trefami Lubomír Štach, čtyři body v utkání zaznamenal Peter Pucher.

dornbirn logoDornbirner Eishockey Club - orli znojmo bilyOrli Znojmo  1 : 7  (0:3,1:2,0:2)

Branky a nahrávky: 38. Henrich (Kozek, Aquino) - 5. Müller (Jarůšek), 7. Štach (Uram, Pucher), 10. Pláněk (Uram, Pucher), 25. Fiala (Strömberg, Jarůšek), 34. Uram (Pucher, Komínek), 49. Štach (Pucher), 58. Strömberg (Jarůšek, Bartoš). Rozhodčí: Berneker, Smetana – Hütter, Smeibidlo. Vyloučení: 4:5, navíc Petrik (DOR) a Stehlík (ZNO) 5 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 2100. Střely na branku: 27:33. Průběh utkání: 0:5. 1:5, 1:7.

Q1 Orli napoprvé zaváhali  22.1.2013 od 19.15hodin

Orli v zápase nenašli recept na kompaktní hru a důslednou obranu hostí. Ti skvěle napadali a nedávali orlům prostor ke kombinaci. Innsbruck pozorně bránil a v polovině zápasu začal vyrážet k rychlým brejkům, které dokázal proměnit. Orli dřeli ale na jejich hokejkách byla nervozita. Vázla jim kombinace a i pohgy po ledě postrádal lehkost. Své zaváhání mohou napravit již tento pátek na ledě Dornbirnu.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - innsbruck logoHC TWK Innsbruck  2 : 3  (0:0,1:1,1:2)

Branky a nahrávky: 37. Bartoš (Henry, Havlík), 53. Fiala (Beránek, Kulmala) - 27. Bartlett (Höller, Fox), 44. Schennach (Höller, Insana), 60. Insana (Schennach). Rozhodčí: Dremelj, Trilar - Kovacs, Nagy. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Diváci: 1643. Střely na branku: 39:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.