35.-39.kolo Orli-Lublaň,Klagenfurth,Záhřeb,Graz,Dornbin 28.-6.1.2013

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti
Hokej  39.kolo ne 6.1.2012
Orli sice začali lépe, Peter Pucher proměnil samostatný nájezd a poslal své barvy do vedení. Domácí se ovšem nevyvarovali velkých chyb v obraně a soupeř dvěma přesnými zásahy nepříznivé skóre otočil. Znojmo se ale nevzdalo, Kim Strömberg, který se trefil po devíti zápasech, vrátil vedení na jeho stranu, a konečný výsledek pečetil v závěru utkání Richard Jarůšek. Video z utkání naleznete zde.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - dornbirn logoDornbirner Eishockey Club  4 : 2  (1:1,2:1,1:0)

Branky a nahrávky: 5. Pucher (Uram, Sova), 29. Strömberg (Bartoš, Jarůšek), 31. Strömberg (Šeda, Jarůšek), 57. Jarůšek (Pláněk, Šeda) - 14. MacMillan (Kozek, Printz), 25. MacMillan (Keith, Printz). Rozhodčí: Altersberger, Podlesnik (oba AUT) – Nagy, Nemeth (oba HUN). Vyloučení: 4:9, navíc Müller (ZNO) a Fussenegger (DOR) 5 min., Printz a Keith (oba DOR) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 2195. Střely na branku: 47:20. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.

38.kolo pá 4.1.2013

Po třech ubráněných oslabeních na začátku úvodní třetiny poslal v patnácté minutě hosty do vedení Jan Lattner. Soupeř dokázal odpovědět až o dvacet minut později. Nerozhodný stav vydržel až do nájezdů. V nich zazářili vystřídaný Filip Landsman, jenž nepropustil za svá záda jediný kotouč a Bryan Bickell, který svojí přesnou trefou rozhodl o dvoubodovém zisku pro Jihomoravany.

MM graz99ers orangeMoser Medical Graz99ers - orli znojmo bilyOrli Znojmo  1 : 2sn  (0:1,1:0,0:0-0:0)

Branky a nahrávky: 35. Labelle (Latendresse) - 15. Lattner (Bartoš, Wharton), 65. Bickell. Rozhodčí: Berneker, Graber - Ettlmayr, Loicht. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 2750. Střely na branku: 39:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1.

37.kolo ut 1.1.2013

Orli vkročili do utkání velmi dravě. V první třetině však spálili minimálně dvě stoprocentní šance. Až na začátku druhého dějství se prosadil Adam Havlík. Domácím vydržel těsný náskok sedmadvacet minut. Poté při přesilovce pět na tři vyrovnal David Brine. Utkání dospělo až k samostatným nájezdům, v nichž rozhodl o bonusovém bodu pro Chorvaty Adam Miller.
orli znojmo bilyOrli Znojmo - zagrebKHL Medveščak Zagreb  1 : 2sn  (0:0,1:0,0:1-0:0)
Branky a nahrávky: 22. Havlík (Šeda, Štach) - 49. Brine (Buck, Sertich), 65. roz. sam. nájezd Miller. Rozhodčí: Fussi, Siegel - Hütter, Smeibidlo. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Diváci: 3045. Střely na branku: 33:31. Průběh utkání: 1:0, 1:1.
39.kolo ne 6.1.2012

36.kolo Opět rozhodla poslední třetina v neprospěch Orlů. ne 30.12.2012
Domácí v úvodu vyrovnané třetiny nevyužili jednu či dvě šance, které se jim naskytly, a postupně začalo přebírat aktivitu Znojmo.
Po 40 minutách vede český zástupce v mezinárodní lize nad Klagenfurtem na jeho ledě nejtěsnějším poměrem 1:0. O zatím jediný gól se chvíli po vypršení přesilovky zasloužil Bryan Bickell. Domácí s výsledkem musí něco udělat, příležitost budou mít hned po přestávce, kdy je čekají ještě téměř tři minuty přesilové hry. Nadějné vedení ztratilo v poslední třetině, kdy dvakrát inkasovalo a třetí gól obdrželo při závěrečné power play. Zůstává tak ve velmi vyrovnané skupině kolem šestého místa, ke které už se zezadu dotáhli právě Klagenfurt a také Salzburg.

KACEC-KAC - orli znojmo bilyOrli Znojmo  3 : 1  (0:0,0:1,2:0)
Branky a nahrávky: 49. Lammers (Lundmark), 53. Iberer, 59. Lammers (Lundmark) - 29. Jarůšek (Henry)

35.kolo Orli neudrželi slibný náskok.  pá 28.12.2012
Znojemští hokejisté vstoupili na led Lublaně bez bázně a jejich snaha byla ještě v první půli utkání korunována dvěma góly z holí Šedy a Komínka. Po sérii vyloučení na straně Orlů se obraz hry změnil a domácí během čtyř minut srovnali. Ani v dramatické koncovce a v následném prodloužení se o vítězi nerozhodlo, rozuzlení tak přinesly až samostatné nájezdy.
Olimpija logo NeuHDD Telemach Olimpija Ljubljana - orli znojmo bilyOrli Znojmo 3 : 2sn  (0:1,2:1,0:0-0:0)
Branky a nahrávky: 34. Ratchuk (Verlič, Cvetek), 38. Coulombe (Muršak), 65. Ratchuk - 16. Šeda (Havlík), 25. Komínek (Fiala, Rožník). Rozhodčí: Fajdiga, Sporer - Piragić, Raković. Vyloučení: 6:6, navíc Hebar (LUB) a Bořuta (ZNO) 5 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 2500. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 3:2.