Hokej Ebel PLAY OFF 2018-19

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti
Hokej Play off 5.kolo Zázrak se nekonal. Znojmu končí sezona pá 22.3.2019 od 19.15hodin

Znojmo po první třetině, kdy jednou inkasovalo, drželo naděje na obrat sérii, ovšem ve druhém dějství navýšili domácí vedení na čtyři branky. Hosté odpověděli jediným gólem z hole Oščádala, Vídeň ale svoje vítězství zpečetila pátým zásahem.
ViennaCapitals 4c 2010spusu Vienna Capitals - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  5 : 1  (1:0,3:0,1:1)

Branky a nahrávky: 2. Grosslercher (Bauer, Peter), 21. Romig (Olden, Wall), 32. Holzapfel (Olden, DeSousa), 40. Peter (Vause, DeSousa), 59. Holzapfel (Nissner, Olden) – 53. Oščádal (Novák, Hlava). Rozhodčí: Piragić, Zrnić – Nagy, Soos. Vyloučení: 4:6, navíc Kalus (ZNO) a Fischer (VIE) – 5 min. Využití: 1:0.
Diváci: 4300. Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

4.kolo Vídeň otočila zápas ve třetí třetině  ut 19.3.2019 od 18.30hodin

Znojmo ve čtvrtém zápase série hrálo s vítězem základní části vyrovnanou partii a na konci druhé části se díky dvěma trefám Lucianiho dostalo do vedení. Jenže Vídeň čtyřmi góly v závěrečné třetině dokonale otočila zápas a v sérii vede už 3:1.
orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - ViennaCapitals 4c 2010spusu Viena Capitals  2 : 4  (0:0,2:0,0:4) stav série 1:3
Branky a nahrávky: 37. Luciani (Vainonen, McPherson), 39. Luciani (McPherson, Kalus) – 43. DeSousa (Vause, Schneider), 48. Peter (DeSousa, Vause), 50. DeSousa (Mullen, Schneider), 53. Holzapfel (Nödl, Fischer). Rozhodčí: M. Nikolić, Siegel – Kaspar, Nagy. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 3054. Střely na branku: 33:31. Průběh utkání: 2:0, 2:4.

3.kolo Znojmo bojovalo ale vítězství nezískalo ne 17.3.2019 od 19.15hodin

Orli sice ve Vídni skórovali jako první, avšak soupeř vývoj zápasu díky přesilovým hrám otočil a náskok si hlídal až do posledních minut. Série se tak vrací na jih Moravy za stavu 2:1 pro Capitals.
Branky a nahrávky: 18. Schneider (DeSousa, Dorion), 31. Tessier (Vause, Holzapfel), 34. Olden (Fischer, Holzapfel), 58. Vause (DeSousa, Schneider), 59. Schneider (Vause, Dorion) – 6. Vainonen (McPherson, Stretch), 52. Vainonen (Stretch, McPherson). Rozhodčí: Garon, Gruber – Hribar, Seewald. Vyloučení: 4:8, navíc Novák (ZNO) 5 minut + DKU. Využití: 2:1.Diváci: 4050. Střely na branku: 49:24. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2.
2.zápas Znojmo vyrovnalo sérii pá 15.3.2019 od  18.30hodin

Duel se pro Orly zpočátku nevyvíjel vůbec dobře, neboť museli dotahovat dvougólové manko. Ještě před koncem první části však bylo srovnáno a ač Znojmo v té druhé znovu prohrávalo, povedlo se mu dvěma zásahy nepříznivý stav otočit a ve vynikající atmosféře dokráčet k vítězství a srovnání série.
orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - ViennaCapitals 4c 2010spusu Viena Capitals  4 : 3  (2:2,2:1,0:0)
Branky a nahrávky: 18. Lattner (Matuš, Němec), 19. Stretch (McPherson, Kalus), 36. Kalus (Vainonen, Stretch), 39. Špaček (Novák, Hlava) – 8. Wall (Romig, DeSousa), 13. Nissner (Wall), 23. Vause (Wukovits). Rozhodčí: Baluška, Trilar – Rezek, Zgonc. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. Diváci: 3342. Střely na branku: 34:25. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3.

1.zápas Hořký úvod play off  st 13.3.2019 od 19.15hodin

Znojemští hráči nezachytili vstup do utkání, již po úvodní třetině museli zápolit s čtyřgólovým náskokem Vídně. Odpověď z holí Orlů ale nepřicházela, naopak domácí v poklidném tempu navyšovali svůj náskok. Hned tři rakouské trefy přišly v přesilové hře.

videnspusu Vienna Capitals - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  7 : 0  (4:0,2:0,1:0)
Branky a nahrávky: 4. Vause (Romig, Clark), 6. DeSousa (Dorion, Fischer), 18. DeSousa (Schneider, Olden), 20. Schneider (DeSousa, Nödl), 23. DeSousa, 36. Peter (Dorion), 43. Olden (Wukowits, Grosslercher). Rozhodčí: Smetana, Sternat – Nagy, Soos. Vyloučení: 8:6. Využití: 3:0. Diváci: 3400.
Střely na branku: 35:34. Průběh utkání: 7:0.

Dvojice pro čtvrtfinále EBEL ligy jsou známy. Znojmo bude o postup usilovat proti Vídni, která suverénně vyhrála nadstavbovou část, a Jihomoravany si posléze vybrala ve volbě soupeřů.Vyřazovací boje vypuknout ve středu 13. března na ledě lépe postaveného týmu v tabulce. Orli tedy odcestují do rakouské metropole. Před domácím publikem se představí o dva dny později, v pátek 15. března. V neděli se hraje znovu ve Vídni a ve středu se vrátí série na jih Moravy.

"Osobně jsem si Vídeň přál. Hlavně jsem nechtěl jet do Klagenfurtu, ale pokud chceme pomýšlet na dobré výsledky, pak musíme porazit každého," řekl k výběru Nicolas Hlava. "Vídeň hraje hokej, na rozdíl od jiných týmů v soutěži. Tento styl nám vyhovuje. Je to daleko lepší, než když po nás neustále někdo jde a dohrává nás. Navíc i pro oko diváka to bude dobrá série," věří autor nedělního hat-tricku.