Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej EBEL 8.kolo Poslední utkání před play off ne 10.3.2019 od 17.30hodin

Znojmo nechalo odpočívat některé hráče a do hry nasadilo jen tři pětky. Po první části muselo dotahovat dvoubrankový náskok soupeře, který po té druhé ještě o jeden gól narostl. V závěrečné třetině se dlouho hrálo bez branek, na jejím konci Orli stav už jen kosmeticky upravili.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - innsbruck logoHC TWK Innsbruck  3 : 5  (1:3,1:2,1:0)

Branky a nahrávky: 13. Hlava (Stretch, Sedlák), 24. Hlava (Špaček, Stehlík), 60. Hlava (Špaček, Matuš) – 6. Šedivý (Spurgeon, Wachter), 12. Lavoie (Spurgeon, Šedivý), 20. Clark (Guimond, Lamoureux), 21. Yogan (Guimon, Boivin), 36. Lavoie (Ross, Spurgeon). Rozhodčí: Ofner, Trilar – Nagy, Soós.
Vyloučení: 4:7, navíc Špaček - Lindner oba 5 minut. Využití: 1:2.Diváci: 2430. Střely na branku: 39:16. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5.

7.kolo Znojmo bez bodů pá 8.3.2019 od 19.15hodin

Orli sice udeřili ve Villachu již v první minutě, avšak soupeř si postupně vybojoval dvougólový náskok. Ani snížení Nováka Jihomoravany k bodům nedovedlo.

vsv logo ab10 11EC PANACEO Villacher - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo   3 : 2  (1:1,2:1,0:0)

Branky a nahrávky: 3. Lahoda (Bacher, Petrik), 28. Eriksson (Sharp, Lanzinger), 30. Petrik (Alderson, Maxa) – 1. Hlava (Němec, Bartoš), 32. Novák (Tejnor, Mrázek). Rozhodčí: Ofner, Smetana – Rezek, Zgonc. Vyloučení: 6:5, navíc Blaine (VIL) 5 minut. Využití: 0:1. Diváci: 2227. Střely na branku: 34:33. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

6.kolo Znojmo si může zajistit play off ut 5.3.2019 od 19.15hodin

Znojemští na rakouském ledě nezaváhali a ukázali svou sílu. Skvělý výkon podtrhl hat-trick Erika Němce a jistota v bráně - Tomáš Halász. Znojmo si svou výhrou zajistilo postup do play-off, kam se podívá posedmé z osmi sezón v EBEL.

dornbirn 2Dornbirn Bulldogs - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  1 : 8  (0:3,1:1,0:4)

Branky a nahrávky: 30. Vallant (Pulli, Macierzynski) – 9. McPherson (Stretch, Vainonen), 10. Němec (Bartoš, Stehlík), 17. Bartoš (Lattner, Hlava), 37. Stretch (Hlava, Lattner), 45. Novák (Matuš, Mrázek), 46. Němec (Bartoš, Hlava), 49. Lattner (Mrázek, Stehlík), 54. Němec (Bartoš, Hlava). Rozhodčí: Garon, M. Nikolić – Kontschieder, Schauer. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:2. Diváci: 1950. Střely na branku: 37:46. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:8.

8. kolo nadstavby
Skupina A: Fehérvár - Bolzano 4:2, Salzburg - Graz 1:2, Klagenfurt - Vídeň 1:4. Skupina B: Dornbirn - Znojmo 1:8, Innsbruck - Linz 5:1.

5.kolo Znojmo vydolovalo dva body pá 1.3.2019 od 19.15hodin

Znojemští hokejisté vstoupili do utkání velmi nešťastně a po první třetině prohrávali na ledě Linze třígólovým rozdílem. Poté se ale nastartovali k velkému obratu. Díky výhře v prodloužení si tak Orli upevnili první pozici v nadstavbové skupině.

linz2EHC LIWEST Black Wings Linz - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  3 : 4p  (3:0,0:1,0:2-0:1)

Branky a nahrávky: 8. Davies (Schofield, Locke), 12. Rutkowski (Locke, Kapstad), 20. DaSilva (Locke, Davies) – 28. Stretch (McPherson, Stehlík), 42. Mrázek (Stehlík, Lattner), 51. Vainonen (Němec, Hlava), 64. McPherson (Lattner, Stehlík). Rozhodčí: Piragić, Štolc – Seewald, Zgonc. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Diváci: 4500. Střely na branku: 41:27. Průběh utkání: 3:0, 3:4.

Skupina A: Fehérvár - Salzburg 2:3, Graz - Vídeň 3:4, Klagenfurt - Bolzano 5:2.

Skupina B: Linz - Znojmo 3:4p, Dornbirn - Villach 2:1.

4.kolo Znojmo poprvé v nadstavbě bodově naprázdno ne 24.2.2019 od 17.30hodin

Orli sice dokázali dotáhnout dvougólový náskok soupeře, ale Linz následně znovu odskočil a připravil Znojmu první prohru v nadstavbové části.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - linz2EHC LIWEST Black Wings Linz  4 : 5  (1:2,2:3,1:0)

Branky a nahrávky: 12. Vainonen (Stretch, McPherson), 27. Mrázek (Parkkonen, Novák), 30. Bartoš (Stehlík, Hlava), 58. Kalus (Stretch, Vainonen) – 9. Lebler (Umicevic, Carle), 14. Kristler (Kearns, Gaffal), 25. Kearns (D'Aversa, Kristler), 34. DaSilva (Schofield, Locke), 40. Kristler (Kearns). Rozhodčí: Baluška, Zrnić – Nedeljković, Soós. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1.Diváci: 2823. Střely na branku: 36:20. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:5, 4:5.

3.kolo Potvrdí Znojmo první pozici? ne 17.2.2019 od 17.30hodin

Nadstavbová část zatím vychází Orlům na výbornou, výhra nad Dornbirnem se ovšem nerodila vůbec jednoduše. Hosté se rychle ujali vedení, na které Orli ihned zareagovali a ještě v první části si vypracovali dvougólový náskok, který se Buldokům podařilo v závěru druhé části smazat. Znojmo však ve třetí periodě strhlo vedení znovu na svoji stranu a duel dovedlo do vítězného konce.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - dornbirn 2Dornbirn Bulldogs  5 : 3  (3:2,0:1,2:0)

Branky a nahrávky: 2. McPherson (Luciani, Parkkonen), 14. Tejnor (Bartoš, Hlava), 16. C.J. Stretch (Vainonen, Kalus), 47. Parkkonen (Kalus, Stretch), 50. Hlava (Stehlík, Bartoš) – 2. Picard (Timmins, Reid), 17. Gauthier Leduc (Magnan, Reid), 40. O´Donnel (Timmins, Dupont). Rozhodčí: Trilar, Sternat – Bärnthaler, Zgonc. Vyloučení: 4:4, navíc Picard (DOR) 10 minut.Využití: 1:1. Diváci: 2508. Střely na branku: 41:19. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 5:3.

2.kolo Znojmo si upevnilo první příčku pá 15.2.2019 od 19.15hodin

Znojmo je po dvou kolech nadstavbové skupiny B stoprocentní. Na ledě Innsbrucku si už v první třetině vypracovalo dvougólový náskok, který postupně navyšovalo a utkání dovedlo k jasnému vítězství. Hned čtyři asistence si připsal David Bartoš.

innsbruck logoHC TWK Innsbruck - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  3 : 7  (1:3,1:2,1:2)

Branky a nahrávky: 15. Yogan (Clark, Lammers), 28. Lammers (Spurgeon, Antonitsch), 42. Lavoie (Guimond, Lamoureux) – 11. Hlava (Němec, Bartoš), 16. Mrázek (Kalus, Lattner), 18. Němec (Hlava, Bartoš), 29. McPherson (Luciani, Vainonen), 32. Lattner (Bartoš, Hlava), 54. McPherson (Matuš, Stehlík), 59. Tejnor (Bartoš, Němec).
Rozhodčí: M. Nikolić, Sternat – Pardatscher, Schauer. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1.Diváci: 1800.
Střely na branku: 31:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:7.

1.kolo Kdo se probojuje do play off ut 12.2.2019 od 18.30hodin

Znojemským hokejistům se vstup do nadstavby vydařil na jedničku! V utkání proti Villachu zazářila především dvojice Anthony Luciani – Allan McPherson, která se podílela na všech čtyřech gólech domácího celku. Čisté konto si navíc připsal Teemu Lassila

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - vsv logo ab10 11EC Panaceo VSV Villach  4 : 0  (1:0,0:0,3:0)

Branky a nahrávky: 18. Luciani (McPherson, Vainonen), 43. Matuš (McPherson, Luciani), 54. Luciani (Matuš, McPherson), 56. McPherson (Luciani, Vainonen). Rozhodčí: Gruber, Trilar – Bärnthaler, Zgonc. Vyloučení: 1:5, navíc Kalus, Tejnor – Sauve, Szabad 5 minut a do konce utkání, Hlava – Maylan 5 minut. Využití: 1:0. Diváci: 2262. Střely na branku: 42:23. Průběh utkání: 4:0.

Ostatní výsledky: Skupina A: Graz - Fehérvár 5:3, Vídeň - Bolzano 4:0, Klagenfurt - Salzburg 6:2.

Skupina B: Znojmo - Villach 4:0, Dornbirn - Innsbruck 4:3sn.