Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Hokej 20.kolo Znojmo jede na vítězné vlně  ne 18.11.2018 od 17.30hodin

Znojmo si i přes slabší výkon v závěrečné třetině pohlídalo zisk tří bodů, a tak se o něco přiblížilo bojům o titul.
Hráčem utkání je jednoznačně Kujawinski, který si připsal dvě branky, jednu asistenci a nebyl daleko od toho, aby završil pár minut před koncem utkání hattrick.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - linz2EHC Black Wings Linz  3 : 1  (2:0,1:1,0:0)

Branky a nahrávky: 4. Kalus (McPherson, Kujawinski), 5. Kujawinski (Luciani, Hlava), 22. Kujawinski (Hlava, Tejnor) – 23. Kristler (Lebler, Umičevič). Rozhodčí: Gruber, Kincses – Nagy, Hribar. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Diváci: 2756. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

18.kolo Znojmo slaví třetí vítězství v řadě ut 13.11.2018 od 18.30hodin

Znojmu se povedlo odskočit soupeři na rozdíl dvou branek, hosté skóre na začátku třetí části srovnali. Domácí se však nezalekli a duel dotáhli do vítězného konce.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - vsv logo ab10 11EC Panaceo VSV Vilach   5 : 4  (1:0,1:1,3:3)

Branky a nahrávky: 18. Kalus, 29. Kalus, 46. McPherson (Tejnor, Luciani), 55. C. J. Stretch (Lattner, Sedlák), 59. McPherson (Němec, Lattner) – 30. Maxa, 42. Petrik (Wolf), 55. Fraser, 60. Fraser (Alderson, Down). Rozhodčí: Bulovec, Piragic – Nagy, Soos. Vyloučení: 4:2. Využití: 2:1. Diváci: 2236. Střely na branku: 36:35. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4.

17.kolo Znojmo překvapivě ovládlo derby s Vídní  ne 4.11.2018 od 17.30hodin

Znojmo ovládlo derby ve Vídni a před reprezentační přestávkou slaví druhou výhru v řadě se skóre 13:4. Znojemští byli v zápase lepším týmem a zaslouženě bere tři body.

ViennaCapitals 4c 2010Vienna Capitals - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  3 : 9  (1:2,1:5,1:2)

Branky a nahrávky: 15. Hartl (Davis, Wukovits), 40. Romig (Holzapfel), 48. Rotter (Vause, Holzapfel) – 9. Braes (Luciani, Hlava), 11. Luciani, 30. Lattner (Němec, McPherson), 32. Sedlák (Stretch, Mrázek), 33. Němec (Lattner, Bartoš), 35. McPherson (Novák, Stehlík), 36. Guman (Němec, Bartoš), 42. Luciani (Braes, Lassila), 58. Kalus (Sedlák, Mrázek). Rozhodčí: Kellner, K. Nikolić – Schauer, Soos. Vyloučení: 4:6, navíc Rotter (VIE) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 4500. Střely na branku: 49:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7, 2:7, 2:8, 3:8, 3:9.

16.kolo Znojmo prolomilo smolnou sérii  so 3.11.2018 od 17.30hodin

Znojmo si s rakouským celkem poradilo i na domácí půdě. V prvních dvou třetinách mu naložilo po jednom gólu. Krátce po začátku třetí třetiny hosté skórovali, Orli se jich nezalekli, přidali další dvě branky a dovedli zápas do vítězného konce.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - dornbirn 2Dornbirner Icehockey Club   4 : 1  (1:0,1:0,2:1)

Branky a nahrávky: 9. Matuš (Špaček, McPherson), 33. Mrázek (Kalus, Sedlák), 47. Mrázek (Kalus, Stretch), 50. Parkkonen (Braes) – 41. Broda (Leduc, Číp). Rozhodčí: Kellner, Smetana – Rinne, Wohlgenannt. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 2022. Střely na branku: 37:20. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

15.kolo Znojmo opět bez bodů ut 30.10.2018 od 18.30hodin

Graz si ze Znojma zaslouženě odváží všechny tři body a posiluje své druhé místo v tabulce EBEL. Hosté byli střelecky aktivnější a i když dlouho vedli jen o jednu branku, nakonec svou převahu vyjádřili ve třetí části i dalšími góly. Znojmo tahalo prakticky celý zápas za kratší konec a mělo problém vytvořit si gólové příležitosti. Zůstává tak v suterénu v tabulky. Další utkání čeká Orly na domácím ledě v sobotu proti Dornbirnu.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - MM graz99ers orangeMoser Medical Graz99ers  0 : 4  (0:1,0:0,0:3)

Branky a nahrávky: 7. Oberkofler (Caito, Jakobsson), 46. Zusevics (Moderer, King), 51. Weihager (Oberkofler, Oleksuk), 59. Grabowsky (Weihager, Ograjensek). Rozhodčí: Babić, Smetana – Nemeth, Soos. Vyloučení: 3:8. Využití: 0:2. Diváci: 2004. Střely na branku: 24:40. Průběh utkání: 0:4.

14.kolo O bodech rozhodla první třetina ne 28.10.2018

Je tady konec zápasu, ve kterém sice Orli byli lepším týmem, doplatili ale na produktivitu. Z Klagenfurtu tak pojedou bez bodu, ale s pocitem dalšího herního vzestupu. Už v úterý se představí na domácím ledě proti Grazu.

KACEC KAC Klagenfurt - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo   2 : 1  (2:1,0:0,0:0)

Branky a nahrávky: 9. Comrie (Liivik, Wahl), 18. Geier S. (Petersen, Bischofberger) – 4. Mrázek (Kalus). Rozhodčí: Gruber, Pražák - Nothegger, Zgonc. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 3278. Střely na branku: 33:21. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

13.kolo Orli konečně bodovali pá 26.10.2018 od 18.30hodin

Znojmo sehrálo na domácím ledě proti Fehérváru dramatický zápas plný šancí a zvratů. Z stavu 3:3 rozhodla o zisku tří bodů pro domácí přesilovka pět na tři a trefa Camerona Braese osm minut před koncem. Dva góly vstřelil Petr Mrázek, prosadil se i Radim Matuš.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - fehervar av19Fehervár AV19  4 : 3  (1:1,2:2,1:0)

Branky a nahrávky: 8. Mrázek (Kalus, Stretch), 31. Matuš (Luciani, Parkkonen), 39. Mrázek (Kalus, Sedlák), 52. Braes (Luciani, Lattner) – 16. Erdély (Luttinen), 25. Hari (Kóger, Kuralt), 35. Stipsicz (Erdély, Tikkanen). Rozhodčí: Siegel, Smetana – Nemeth, Soos. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Diváci: 2526. Střely na branku: 36:28. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.

3.kolo Znojmu se na domácí půdě nedaří  ut 23.10.20158 od18.30hodin

Dvě rozdílné třetiny zažili znojemští hokejisté. V té první se i přes počáteční tlak soupeře dostali do dvougólového vedení, v té další však během pěti minut o náskok přišli. Ve třetí části inkasovali znovu dva góly, v závěru sice snížili, avšak jejich následná aktivita už vyrovnání nepřinesla.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - RBS neu 08 09 weissRed Bull Salzburg  3 : 4  (2:0,0:2,1:2)

Branky a nahrávky: 13. Tejnor (Stretch, Parkkonen), 18. Luciani (Lattner, Matuš), 56. Parkkonen (Luciani, McEachen) – 21. Duncan (Hochkofler, Heinrich), 25. Raymond (Rauchenwald, Herburger), 47. Heinrich, 52. Harris (Raffl, Duncan). Rozhodčí: Fichtner, M. Nikolić – Neméth, Soós. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváci: 2147. Střely na branku: 42:43. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4.

12.kolo Znojmo opět bere body ne 21.10.2018

Orli ale příliš smutnit nemusí. Prohrávali o tři branky a dokázali se zvednou, vyrovnat a přivést utkání do prodloužení. Nutno říci, že hvězdou utkání byl domácí Andrew Yogan, který nejprve připravil první branku, poté sám dvě dal a rozhodl prodloužení krásnou individuální akcí, kdy naservíroval svému spoluhráči rozhodující branku přímo na hůl.

innsbruck logoHC TWK Innsbruck - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  4 : 3p  (1:0,2:1.0:2-1:0)

Branky a nahrávky: 16. Clark (Yogan, Lavoie), 21. Yogan (Wachter, Clark), 24. Yogan (Paulweber, Bär), 65. Clark (Yogan, Boivin) – 38. Němec (Sedlák, Lattner), 44. Kalus (Lattner, Sedlák), 47. Bartoš (Němec, Guman). Rozhodčí: Štolc, Trilar – Sparer, Rezek. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. Diváci: 2000. Střely na branku: 32:29. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3.

11.kolo Znojmo veze cenné body so 20.10.2018

Je dobojováno. Znojmo si připisuje v Dornbirnu první venkovní výhru. Na rakouském ledě bylo lepším celkem a vychytanou nulu si zasloužil i finský brankář Teemu Lassila. Již zítra se Orli přesunou do Innsbrucku.

dornbirn 2Dornbirner Eishockey Club- orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  0 : 3  (0:0,0:2,0:1)

Branky a nahrávky: 30. Stretch (Kalus, Novák), 33. Hlava (Guman, Sedlák), 55. Mrázek (Kalus). Rozhodčí: Fichtner, M. Nikolic – Nagy, Bärnthaler. Vyloučení: 7:7, navíc O'Donnell (DOR) 10 min OT. Bez využití. Diváci: 1870. Střely na branku: 21:29. Průběh utkání: 0:3.

10.kolo Další domácí porážka ne 14.10.2018 od 17.30hodin

Hokejistům Vídně stačilo necelých třicet minut k tomu, aby si vybudovali pětigólový náskok. Až poté se probrali i orlí střelci, ti však dokázali výsledek jen korigovat. Znojemští si tak připsali druhý domácí neúspěch v řadě.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - ViennaCapitals 4c 2010UPC Vienna Capitals  2 : 5  (3:0,2:2,0:0)

Branky a nahrávky: 35. Kalus (Luciani, McEachen), 36. Mrázek (Bartoš, Němec) – 10. Holzapfel (Tessier, Hartl), 18. Holzapfel (Tessier, Lakos), 19. Rotter (Arniel, Vause), 28. DeSousa (Nissner, Schneider), 30. Romig (Davis, Fischer). Rozhodčí: Gruber, Kincses – Soos, Zgonc. Vyloučení: 4:4. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 2906. Střely na branku: 29:38. Průběh utkání: 0:5, 2:5.

9.kolo Znojemské trápení pokračuje pá 12.10.2018 od 18.30hodin

Více času v útočném pásmu strávili sice Orli. Hokej se ale hraje na góly a těch má více Bolzano. První dva góly byly poměrně laciné, ten třetí padl v přesilové hře ke konci periody. Ve druhé třetině sudí udělili šest trestů, gólově toho ale nevyužil ani jeden z týmů. Nikdo se ani nedostával do výraznějších šancí. Poslední třetina příliš hezký hokej nepřinesla. V polovině třetiny navýšili skóre ještě hosté, když využili Halászovy chyby za brankou a skórovali do prázdné branky. Orli dnes na svého soupeře vystřelili sice 28 střel, žádná ale nedoputovala za Smithova záda. Na znojemské brankáře vyslali hosté o jedenáct střel méně, čtyři ale zužitkovali, a tak dnes mohou slavit svou výhru.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - Bolzano 2HC Bolzano  0 : 4  (0:3,0:0,0:1)

Branky a nahrávky:2. Kuparinen (Carozza), 11. Crenscenzi (Blunden), 20. Blunden (Creczenzi, Miceli), 48. Schweitzer (Bernard) Rozhodčí: Kincses, Zrnic – Hribar, Neméth Diváci: 2387

2.kolo První výhra se nerodila snadno ut 9.10.2018 od 18.30hodin

Po křivdě ve Feherváru se Znojmo semklo může slavit! Ve třetí třetině měli Orli hodně práce s tlakem Klagenfurtu, dokázali se mu však ubránit, a získávají tak první tříbodové vítězství v této sezóně. Velký podíl na dnešním znojemském úspěchu má skvělý Tomáš Halász, který z devětatřiceti střel pustil za svá záda jedinou.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - KACEC KAC Klagenfurt  2 : 1  (2:0,0:1,0:0)

Branky a nahrávky: 18. Braes (McPherson, C.J. Stretch), 20. Mrázek (Němec, Matuš) – 29. Unterweger (Wahl, Petersen). Rozhodčí: Babić, Smetana – Gatol, Soós. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. Diváci: 2124. Střely na branku: 25:39. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

8.kolo Fehervár uhájil domácí tvrz  ne 7.10.2018 17.45hodin

Orli hráli dlouho velmi vyrovnaný zápas a místy byli i lepším týmem, na body to však ani tentokrát nestačilo. Vše rozhodla třetí branka v síti Znojma, která byla ovšem velmi sporná. Už za dva dny se Orli představí doma proti Klagenfurtu.

fehervar av19Fehervár AV19 - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  5 : 2  (1:1,1:1,3:0)

Branky a nahrávky: 17. Erdély (Sofron, Koskiranta), 32. Sille (Szita, Reisz), 42. Stipsicz (Erdély, Sarauer), 44. Hári, 60. Erdély (Koskiranta, Luttinen) – 3. Guman (C. J. Stretch, Kalus), 36. Kalus (C. J. Stretch, Parkkonen). Rozhodčí: Baluška, Durchner - Kaspar, Nagy. Vyloučení: 6:2. Využití: 1:2. Diváci: 3068. Střely na branku: 25:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2.

7.kolo Znojmu schází lepší produktyvita so 6.10.2018 od 18.30hodin

Orli ani ve druhém domácím zápase nebodovali. Vaz jim zlomilo především proměňování šancí, které znojemští hokejisté měli. Innsbruck byl ve většině zápasu domácím minimálně vyrovnaným soupeřem, ale Jihomoravanům dal především lekci z produktivity.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - innsbruck logoHC TWK Innsbruck  2 : 6  (0:2,0:2,2:2)

Branky a nahrávky: 46. Sedlák (Matuš, Hlava), 50. Lattner (Stretch, McPherson) – 13. Lamoureux (Boivin, Lavoie), 18. Lammers (Clark, Spurgeon), 28. Wachter (Lamoureux, Lavoie), 30. Yogan (Lindner), 49. Lamoureux (Štach, Wachter), 57. Clark (Štach, Lamoureux) Rozhodčí: Durchner, K. Nikolic – Nagy, Sparer Diváci: 2435

6.kolo Znojmo se nadále trápí ne 30.9.2018 od 17.30hodin

Tři body tak zůstávají v Horních Rakousech. Znojmo nebylo horším mužstvem, po celý zápas předvádělo vyrovnanou partii, ale Linz byl efektivnější. Klíčovým faktorem znojemské porážky byly nevyužité přesilové hry. Orli jich hráli za celý zápas hned šest, ale nedokázali v nich vstřelit jediný gól a ani šancí si v nich mnoho nevytvořili. Utkání bylo až do třetí třetiny vyrovnané, oba gólmani předváděli fantastický výkon, a tak bylo jasné, že ke komu se přikloní štěstí a vstřelí příští gól, ten vyhraje celé utkání. Štěstí se přiklonilo k hráčům Linze a Znojmo tak kvůli vysoké výhře Salzburgu nad Fehérvárem padá na poslední místo v tabulce.

linz2EHC Black Wings Linz - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  3 : 1  (1:1,0:0,2:0)

Branky a nahrávky: 14. Kearns (D'Aversa, Kapstad), 51. Locke (Brocklehurst, D'Aversa), 59. Locke – 2. Luciani (Lattner, Kalus) Rozhodčí: Berneker, Zrnič – Nothegger, Kontschieder Diváci: 4350

5.kolo Promarněné šance v první třetině stály Orly body pá 28.9.2018 od 18.30hodin

Po bezbrankové první třetině se ve druhém dějství dostali hosté během tří minut do třígólového vedení. Znojmo sice z hole C. J. Stretche snížilo, následně ale obdrželo čtvrtý gól, na který už odpověď nenašlo.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo HC - medvescak logoKHL Medveščak Zagreb  1 : 4  (0:0,1:4,0:0)

Branky a nahrávky: 25. Stretch (Luciani, Sedlák) – 22. Pužič (Zanoški, Mauldin), 24. Svensson (Sylvestre, Olden), 24. Zanoški (Samuels-Thomas), 37. Aviani (Manavian, Sylvestre). Rozhodčí: Baluška, Kincses – Nagy, Soos. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 2876. Střely na branku: 32:36. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.

4.kolo Orli letí pro body do Grazu ne 23.9.2018

Orli v Grazu prožili hororový začátek a po třech minutách prohrávali 0:3. Postupně ale v gólové přestřelce náskok svého soupeře stahovali, až v 59. minutě dvěma slepenými brankami vyrovnali na 6:6! Prodloužení pro sebe pak hned v úvodu rozhodli domácí a berou druhý bonusový bod.

MM graz99ers orangeMoser Medical Graz99ers - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  7 : 6p  (3:1,1:2,2:3-1:0)

Branky a nahrávky: 1. Loney, 3. Weiheger (Ograjenšek, Oleksuk), 3. Grafenthin (Garbowsky, King), 28. Ograjenšek (Oleksuk, Oberkofler), 42. Loney (Hamilton, Yellow Horn), 55. Yellow Horn (Loney, King), 61. Ograjenšek (Setzinger, Oberkofler) – 17. Luciani (Kalus, Stretch), 30. Stretch (Luciani, Kalus), 34. Guman (Špaček, Bartoš), 45. Stehlík (Šnajnar, Hlava), 59. McPherson (Šnajnar, Hlava), 59. Kalus (Stretch, Luciani). Rozhodčí: Fichtner, Štolc – Soos, Nemeth. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. Diváci: 1688. Střely na branku: 36:33. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:6, 7:6.

1.kolo Znojmo získalo první bod pá 14.9.2018

Orli sehráli na úvod sezóny dramatickou partii ve Villachu. Dvakrát se v přesilovkách prosadil Anthony Luciani, jednou přesně pálil Tomáš Guman. Domácí ale drželi krok a v prodloužení rozhodli o tom, že si připíší dva body.

vsv logo ab10 11EC SV Villacher SV - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  4 : 3p  (1:1,1:1,1:1-1:0)

Branky a nahrávky: 16. Maxa, 35. Kromp (Alderson, Trivino), 44. Sharp (Fraser), 61. Sharp (Schlacher) – 16. Luciani (Parkkonen, McPherson), 24. Luciani (Stretch, McEachen), 49. Guman (Bartoš, Špaček). Rozhodčí: Bulovec, Piragić - Bärnthaler, Zgonc. Vyloučení: 3:3, navíc Down (VIL) 5 minut a do konce utkání. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 2641. Střely na branku: 32:45. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3.