Znojmo, 20. 4. 2019, ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka po dvaadvacáté

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
Pro Klub sportovní gymnastiky Znojmo:
1 x Zlato - Štrosová Veronika
1 x Stříbro - Kubošná Veronika
4 x Bronz - Kováčová Marika Nina, Kubošná Veronika, Procházková Kristýna, Honzák Patrik

Přes dvě stě závodnic a závodníků se sjelo do Znojma na již tradiční dvaadvacátý ročník závodu ZNOJMO GYM CUP 2019 aneb Znojemská kladinka.Nejmladší účastnice Melanie Malinovská, nar. 2016, se představila spolu s padesátkou dalších gymnastických nadějí v kategoriích MIMI. K vidění však byli i žákyně, juniorky a ženy v kategoriích A, B a C, své svaly předvedli borci z nejmladších, mladších a starších žáků, a že gymnastika se dá dělat i jen tak pro radost divákům předvedla děvčata kategorie LADY.Náročnou úlohu posoudit předvedené výkony měla téměř čtyřiceti členná skupina rozhodčích v čele s mezinárodní rozhodčí Ing. Lenkou Šotolovou, která přijela k nám do Znojma rovnou z ME v Polském Štětíně, kde mj. startoval i náš znojemský odchovanec František Černý (24. m. na přeskoku)....

Výsledky:

  1. MIMI 2013 a mladší:
  2. Stuchlíková E. – Sokol Moravská Ostrava 1
  3. Prutkayová F. – GK Vítkovice
  4. Křižoščaková S. - GK Vítkovice
  5. Náhlíková Johanka – KSG Znojmo
  6. Krejčí Julie, 18. Kroupová Gabriela Emma, 19, Zdražilová Elen, 20. Němcová Sofie, 21. Malinovská Melanie, 22. Balážová Nina, 23. Rožnovská Eliška, 24. Mikušová Anna (všechny KSG Znojmo)
  7. MIMI 2011 – 2012:
  8. Biolková J. – GK Vítkovice
  9. Adámková K. – TJ Valašské Meziříčí
  10. Macháčková K. – ŠK Uherský Ostroh
  11. Krejší Sofie, 24. Seifertová Rozálie, 25. Gránksá Gabriela (všechny KSG Znojmo)
  • LADY 2005 a ml.
  1. Kolouchová N. – TJ Sokol Moravský Krumlov
  2. Götzová L. – KSG Moravská Slavia Brno
  3. Couffin-mudříková A. – TJ Sokol Zlín

6.Rybníčková Anežka, 8. Stehlíková Agáta, 9. Nováková Kateřina, 11. Fendrichová Aneta, 13. Leinweber Denisa, 14. Modrá Dominika, 15. Šikulová Klára, 17. Vybíralová Emílie, 18. Burianová Kamila, 19. Coufalová Jana, 19. Vítoňová Karolína, 19. Plechatá Eliška, 22. Kodytková Adriana, 23. Držmíšková Aneta, 24. Knoppová Lucie, 26. Slepánková Kristýna (všechny KSG Znojmo)

  1. Žákyně VS 1A 2011-2012
  2. Sochorová B. – TJ Sokol Moravský Krumlov
  3. Kubová B. – KSG SK Přerov
  4. Kováčová Marika Nina – KSG Znojmo
  5. Doležalová Andrea, 17. Sabová Kamila (vš. KSG Znojmo)
  6. Žákyně VS 1B – 2010 a starší
  7. Smelíková S. - GK Vítkovice
  8. Bišická Natálie – TJ Sokol Horní Počernice
  9. Švermová Kateřina – TJ Doksy
  10. Poláčková Adriana, 9. Chlubná Julie, 11. Lochmanová Blanka (vš. KSG Znojmo)
  11. Žákyně VS 2A – 2009 – 2011
  12. Václavíková Simona – TJ Sokol Brno I
  13. Míková Denisa – TJ Sokol Brno I.
  14. Kubošná Veronika – KSG Znojmo
  15. Vojtěchová Antonie – KSG Znojmo
  • Žákyně VS 4B mladší (2009 – 2010)
  1. Pospíšilová Natálie – TJ Sokol Moravská Ostrava 1
  2. Kubošná Veronika – KSG Znojmo
  3. Kartusová Eliška – TJ Sokol Moravská Ostrava 1
  • Žákyně VS 4B starší (2007 – 2008)
  1. Hejtmánková G.E. - TJ Sokol Moravská Ostrava 1
  2. Nykodymová A. – GK Vítkovice
  3. Krausová K. – Gymnastika Zlín

6.Kováčová Karolina Mia – KSG Znojmo

  1. Juniorky VS 5B (2005 – 2007)
  2. Hilšerová V. - TJ Sokol Moravská Ostrava 1
  3. Bohatová L. - TJ Sokol Horní Počernice
  4. Slezáková Z. – TJ  Sokol Zlín

6.Smejkal Nella Antonella – KSG Znojmo

  1. Ženy VS 6B (2004 a starší)
  2. Zahradníčková Lucie - TJ Sokol Horní Počernice
  3. Baňkovská Aneta – TJ Doksy
  4. Procházková Kristýna – KSG Znojmo
  5. Žákyně VS 3C (2009 - 2010)
  6. Lukáczová S. - TJ Sokol Moravská Ostrava 1
  7. Tesařová N. – TJ Doksy
  8. Žáčková Veronika . ŠK Uherský Ostroh

7.Bedřichová Julie, 8. Majerová Eva (obě KSG Znojmo)

  • Žákyně VS 4C (2007 – 2008)
  1. Krejbichová E. – TJ Doksy
  2. Kaczorová Simona – GK Vítkovice
  3. Pavlicová Štěpánka – ŠK Uherský Ostroh
  4. Švaříčková Ester, 13. Chlubná Hana (obě KSG Znojmo)
  • Juniorky VS 5C (2005 – 2006)
  1. Štrosová Veronika – KSG Znojmo
  2. Zdvihalová Adéla – GK Vítkovice
  3. Marcoňová Elen – Gymnastika Zlín

5.Molíková Simona, 6. Vojtěchová Anna, 7. Hrbáčková Eliška (vš. KSG Znojmo)

  • Ženy VS 6C
  1. Latinová Johana – ŠK Uherský Ostroh
  2. Vránová Markéta – TJ Doksy
  3. Najdeková Natálie – GK Vítkovice
  4. Nejmladší žáci
  5. Slezák Martin – TJ Sokol Zlín
  6. Blaška Pavel – TJ Sokol Brno I
  7. Slezák David - TJ Sokol Zlín

5.Pilař Denis, 9. Čuport Benjamín, 10. Vančura Martin (vš. KSG Znojmo)

  • Mladší žáci
  1. Mikeš Václav - TJ Sokol Zlín
  2. Prchal Marek – KSG Rosice
  3. Honzák Patrik – KSG Znojmo
  • Starší žáci
  1. Kindler Samuel – KSG Rosice
  2. Grzebinski Michal – KSG Rosice

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 2   10 1   6
2 Graz 2   8 4   5
3 EC-KAC 2   7 3   4
4 Villach 1   7 2   3
5 Vídeň 2   4 4   3
6 Fehervar 2   1 5   3
7 Dornbirn 2   2 6   2
8 Innsbruck 1   1 2   1
9 Linz 1   0 1   0
10 Znojmo 1   3 6   0
11 Bolzano 2   3 12   0
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. FK Blansko 8    18:4    18
2. SK Olomouc B 8   19:9   15
3. SK Uničov 8   14:11   15
4. MFK Frk-Místek 8   14:10   14
5. FC BOstrava B 8   21:10   13
6. SK HS Kroměříž 8   17:10   13
7. FC Slovan Rosice 8   7:6   12
8. SFK Vrchovina 8   11:10   11
9. FC Petřkovice 8   11:11   11
10. 1.FC Slovácko B 8   10:16   11
11. FC Fastav Zlín B 8   15:16   10
12. FC Otrokovice 8   7:12   10
13. ČSK UhBrod 8   11:12   9
14. FC Velké Meziříčí 8   11:17   9
15. FC Hlučín 8   2:8   9
16. 1. SC Znojmo FK 8   4:10   8
17. MFK Vyškov 8   6:11   7
18. FC DBenešov 8   8:23   1
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZ S B
1. Rakšice A 6    30:8    16
2. Dobšice B 6   28:11   16
3. Suchohrdly 6   21:13   13
4. Hostěradice 6   23:19   11
5. FK Znojmo B 6   21:21   10
6. Jezeřany 6   15:16   8
7. Jaroslavice A 6   21:20   7
8. Hrádek 6   16:19   7
9. M. Krumlov B 6   14:15   6
10. Hostim 6   9:12   6
11. HKounice A 6   13:18   6
12. Božice A 6   9:17   4
13. Prosiměřice A 6   14:27   3
14. Práče A 6   12:30   2
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Kladno 2 18:8 6
2 Chomutov 3 26:20 6
3 Karlovy Vary
2 12:7 6
4 Sokol Brno
2 13:10 6
5 Ústí n Labem
1 8:2 3
6 Jaroměř 2 10:8 3
7 Petrovice 2 7:6 3
8 Bulldogs Brno
2 11:10 3
9 Praha-Kunratice 2 13:15 3
10 TJ Znojmo 2 10:15 2
11 Rožnov p/R 1 8:12 1
12 Havířov 1 6:9 0
13 Č. Budějovice
2 14:18 0
14 Havířov 3 16:32 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 76 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo