Pelhřimov- Memoriál Zuzany Hartlové 14.4.2018

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
Veronika Kubosna1Zlaté tažení Veroniky Kubošné pokračuje – VS 1 A
Bronz Nella Antonella Smejkal – VS 4  B
Bramborová zbyla tentokrát pro Annu Vojtěchovou – VS 5 C

Veronika Kubošná pokračuje ve svém zlatém tažení i na dalším závodě, tentokrát v Pelhřimově na již X. ročníku Memoriálu Zuzany Hartlové. O více jak dva a půl bodu zvítězila před závodnicemi z Chrudimi, Litvínova, Jindřichova Hradce, Českých Budějovic, Kolína, atd. 11. Místo obsadila Karolína Číhalová, 14. Marika Nina Kováčová, 17. Antonie Vojtěchová, 18. Adriana Poláčková a 19. Hana Geržová v kategorii VS 1 A.

Bronzovou medaili za téměř bezchybný výkon v kategorii VS 4 B získala Nella Antonella Smejkal, která poprvé do své sestavy na kladině zařadila i prvek obtížnosti C – salto vzad skrčmo. Pustila před sebe pouze dvě závodnice – vítězku Rozálii Rybákovou ze Sezimova Ústí a stříbrnou Zuzanu Vlasákovou z TJ Sokol Brno I.Žákyně VS 4 C Karolina Mia Kováčová obsadila 13. Příčku, Tereza Komárková skončila 14., Julie Bedřichová 16. a Lucie Budinská 17.....více

V kategorii juniorek a žen VS 5 B na velmi pěkném 7. místě skončila Kristýna Procházková a úspěšné tažení znojemských gymnastek završila svým 4. místem Anna Vojtěchová a její oddílová kolegyně Simona Molíková, která skončila sedmá v kategorii VS 5 C.Závody byly pro děvčata poslední prověrkou před nadcházejícím již XXI. ročníkem ZNOJMO GYM CUPu aneb Znojemské kladinky, na kterém se kromě sportovních gymnastek celé ČR představí i borci z Kazachstámu. Máme se tedy na co těšit.

Článek můžete sdílet:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

   

Hledání na tomto webu  

   

Play off EBEL 2017-18  

erstebankliga
 
Finále

Obrovské překvapení se zrodilo ve finále EBEL, kde celek z Itálie oproti všem očekáváním přetlačil úřadujícího mistra ze Salzburgu.Po čtvrtfinálovém vyřazení Klagenfurtu 4:2 na zápasy si Lišky vyšláply v semifinále na Vídeň. Našlapaný tým smetli hráči Bolzana v sérii 4:1 a už vyhlíželi soupeře pro finále. Tím se stal veleúspěšný Salzburg, který také Italům pořádně zatopil. V sedmizápasové bitvě ale přeci jen Bolzano zvítězilo v posledním utkání, ve kterém svého soka porazilo 3:2. Bolzano vyhrává ligu již podruhé ve své historii.

 
Salzburg - Bolzano  3 : 4
        1:2,3:0,4:2,3:6,6:5,3:6,2:3

 
Play off semifinále
Obrovské překvapení na úkor favorita a vítěze základní části.
 
Vídeň - Bolzano   1 : 4 postup
4:0,1:4,2:3p.2:5,1:2
Salzburg - Linz     4 : 2
3:2,1:3,4:2.2:5,4:3p,4:2
 
 Play off čtvrtfinále
 
Vídeň – Innsbruck       (4 : 2)
4:1,2:3,4:3,3:4,1:2,5:3
Salzburg – Dornbirn    (4 : 2)
3:2,2:0,5:4,2:3,2:3,6:2
Linz – Záhřeb                (4 : 2)
3:4,2:6,8:2,8:4,4:3,5:4
Klagenfurt – Bolzano    (2 : 4)
1:3,3:2,2:1,2:3,2:30:2
   

FOTBAL FNL 2017-18  

1. SFC Opava 22    55:26    47
2. 1.FK Příbram 22   43:22   45
3. FC Hradec Králové 23   35:26   37
4. FK Pardubice 22   29:17   36
5. FK Fotbal Třinec 23   29:25   36
6. 1. SC Znojmo FK 23   28:34   33
7. SK Dynamo ČB 22   30:21   32
8. FK Baník Sokolov 22   23:28   29
9. FK Olympia Praha 23   27:34   29
10. FK Viktoria Žižkov 22   35:36   28
11. FC  Vlašim 21   32:34   28
12. FC MAS Táborsko 23   30:34   25
13. FK Varnsdorf 21   26:31   23
14. MFK Frýdek-Místek 23   20:35   22
15. FK Ústí nad Labem 22   22:41   18
16. MFK Vítkovice 22   21:41   18
   

Florbal SUPERLIGA  

Finále 21.4.2018
Florbal MB - Vítkovice
6:5p
 
Play off semifinále
Florbal MB - Sparta Praha (4:0)
 5:2,5:3,4:3sn,3:2p
Chodov - Vítkovice     (1:4)
 5:6,3:7,6:7p,5:4sn,4:5p
 
Play off Čtvrtfinále
Florbal MB – Pardubice      (4:0)
11:3,10:1,6:4,9:4
Chodov - Otrokovice             (4:0)
  7:2,4:3,5:4sn,9:3
Vítkovice - Střešovice           (4:1)
  2:8,4:3,6:5p,4:3p,4:3
Bohemians - Sparta Praha  (1:4) 
5:4,2:4,4:5,4:5p,4:5
 
  Play down
TJ Znojmo - Bulldogs Brno   (4:3)
4:7,2:1,6:5sn,4:7,5:3,4:5p,4:3
FBC Liberec - Florbal Ústí   (4:3)
5:3,8:4,5:6,4:5,6:3,5:9,5:4sn
 
1. SC TEMIPSH Vítkovice – Tatran Teka Střešovice
Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR1.1. SC TEMPISH Vítkovice 64200
16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf

16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf
Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR1.1. SC TEMPISH Vítkovice 64200
16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf
Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR1.1. SC TEMPISH Vítkovice 64200
16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf
Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR1.1. SC TEMPISH Vítkovice 64200
16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf
   

Tabulka Okresní přebor 2017-18  

 KlubZ   S   B
1. Jezeřany A 17   41:30   38
2. Únanov A 17   54:25   35
3. Starý Petřín 17   41:32   31
4. FK Znojmo B 17   41:34   27
5. Jaroslavice A 17   42:37   25
6. Dobšice B 17   44:45   23
7. Hostim 17   40:46   23
8. Práče A 17   33:39   23
9. Višňové A 17   27:27   22
10. Litobratřice 17   38:41   22
11. Hostěradice 17   37:45   20
12. Suchohrdly 17   38:40   19
13. Božice A 17   31:34   18
14. Chvalovice 17   26:58   13
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes739
VčeraVčera1080
TýdenTýden1819
MěsícMěsíc32270
CELKEMCELKEM1537895
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo