Okresní přebor 2019/20

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
Fotbal Okresní přebor
11.kolo
Neděle 13. 10. 2019 15:00 Hostěradice - Jezeřany                         2 : 1 (0:0)
Neděle 13. 10. 2019 15:00 Jaroslavice A - FK Znojmo B                5 : 4 (1:3)
Neděle 13. 10. 2019 15:00 Rakšice A - Suchohrdly                         3 : 5 (1:2)
Neděle 13. 10. 2019 12:30 Moravský Krumlov B - Prosiměřice A 2 : 1 (1:0)
Neděle 13. 10. 2019 10:15 Dobšice B - Hostim                                5 : 0 (0:0)
Sobota 12. 10. 2019 15:00 Horní Kounice A - Božice A                   0 : 4 (0:2)
Sobota 12. 10. 2019 15:00 Práče A - Hrádek                                    0 : 2 (0:0)
10. kolo
Neděle 6. 10. 2019 10:15  FK Znojmo B - Hostěradice                  2 : 3 (2:1)
Neděle 6. 10. 2019 14:00  Hostim - Jaroslavice A                         3 : 2 (1:1)
Neděle 6. 10. 2019 15:00  Jezeřany - Rakšice A                            1 : 2 (0:1)
Neděle 6. 10. 2019 15:00  Suchohrdly - Moravský Krumlov B    3 : 2 (3:1)
Neděle 6. 10. 2019 15:00  Prosiměřice A - Práče A                       3 : 2 (0:1)
Neděle 6. 10. 2019 15:00  Hrádek - Horní Kounice A                    4 : 1 (1:0)
Neděle 6. 10. 2019 15:00  Božice A - Dobšice B                           2 : 0 (1:0)

9. kolo
Sobota 28. 9. 2019 10:15  Rakšice A - FK Znojmo B                  5 : 1 (4:0)
Sobota 28. 9. 2019 15:30  Horní Kounice A - Prosiměřice A    0 : 0 (0:0)
Sobota 28. 9. 2019 15:30  Práče A - Moravský Krumlov B       2 : 1 (1:1)
Neděle 29. 9. 2019 10:15  Jezeřany - Suchohrdly                     2 : 3 (1:2)
Neděle 29. 9. 2019 10:15  Dobšice B - Hrádek                          4 : 1 (2:0)
Neděle 29. 9. 2019 15:30  Hostěradice - Hostim                       5 : 1 (2:1)
Neděle 29. 9. 2019 15:30  Jaroslavice A - Božice A                  4 : 3 (3:1)

 8.kolo

Neděle 22. 9. 2019 15:30  Hrádek - Jaroslavice A                          0 : 0 (0:0)
Neděle 22. 9. 2019 15:30  Suchohrdly - Práče A                             6 : 1 (5:0)
Neděle 22. 9. 2019 14:00  Hostim - Rakšice A                                 3 : 0 (2:0)
Neděle 22. 9. 2019 10:15  FK Znojmo B - Jezeřany                        5 : 0 (1:0)
Sobota 21. 9. 2019 15:30  Božice A - Hostěradice                          1 : 0 (1:0)
Sobota 21. 9. 2019 15:30  Prosiměřice A - Dobšice B                    2 : 5 (2:4)
Sobota 21. 9. 2019 10:30  M. Krumlov B - Horní Kounice A          3 : 1 (2:0)

 7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00 Horní Kounice A - Práče A                4 : 1 (2:1)
Neděle 15. 9. 2019 10:15 FK Znojmo B - Suchohrdly               2 : 5 (0:1)
Neděle 15. 9. 2019 10:15 Dobšice B - Moravský Krumlov B  3 : 3 (1:3)
Neděle 15. 9. 2019 16:00 Jezeřany - Hostim                             3 : 1 (0:0)
Neděle 15. 9. 2019 16:00 Rakšice A - Božice A                         5 : 1 (1:1)
Neděle 15. 9. 2019 16:00 Hostěradice - Hrádek                       4 : 4 (1:3)
Neděle 15. 9. 2019 16:00 Jaroslavice A - Prosiměřice A         5 : 0 (0:0)

6.kolo
Neděle 8. 9. 2019 16:00 Suchohrdly - Horní Kounice                   3 : 0 (2:0)
Neděle 8. 9. 2019 16:00 Práče A - Dobšice B                                2 : 5 (2:3)
Neděle 8. 9. 2019 16:00 Hrádek - Rakšice A                                  2 : 7 (1:2)
Neděle 8. 9. 2019 14:00 Hostim - FK Znojmo B                             1 : 3 (1:2)
Neděle 8. 9. 2019 13:30 Moravský Krumlov B - Jaroslavice A   0 : 0 (0:0)
Sobota 7. 9. 2019 16:00 Prosiměřice A - Hostěradice                  2 : 3 (2:3)
Sobota 7. 9. 2019 16:00 Božice A - Jezeřany                                 2 : 1 (0:0)

5.kolo
Sobota 31. 8. 2019 16:00  Jezeřany - Hrádek                     4 : 4  (1:2)
Neděle 1. 9. 2019 10:15  Dobšice B - Horní Kounice A     6 : 1  (2:1)
Neděle 1. 9. 2019 10:15  FK Znojmo B - Božice A              6 : 4  (2:3)
Neděle 1. 9. 2019 14:00  Hostim - Suchohrdly                   2 : 2  (1:2)
Neděle 1. 9. 2019 16:30  Rakšice A - Prosiměřice A          7 : 0  (2:0)
Neděle 1. 9. 2019 16:30  Hostěradice - Mor. Krumlov B  5 : 3  (2:2)
Neděle 1. 9. 2019 16:30  Jaroslavice A - Práče                 9 : 2  (5:1)

 4.kolo

Neděle 25. 8. 2019 17:00  Prosiměřice A - Jezeřany               6 : 2 (2:1)
Neděle 25. 8. 2019 17:00  Hrádek - FK Znojmo B                   3 : 3 (2:2)
Neděle 25. 8. 2019 14:30  Moravský Krumlov B - Rakšice A 2 : 2 (0:1)
Sobota 24. 8. 2019 17:00  Práče A - Hostěradice                   4 : 4 (2:1)  
Sobota 24. 8. 2019 17:00  Božice A - Hostim                           1 : 1 (0:0)
Sobota 24. 8. 2019 14:30 Horní Kounice A - Jaroslavice A  4 : 2 (2:1)
Sobota 24. 8. 2019 10:15  Suchohrdly - Dobšice B                 2 : 4 (0:0)
 
3.kolo
Sobota 17. 8. 2019 17:00  Božice A - Suchohrdly                      1 : 2 (0:1)
Sobota 17. 8. 2019 17:00  FK Znojmo B - Prosiměřice A           5 : 3 (4:1)
Neděle 18. 8. 2019 14:00  Hostim - Hrádek                                1 : 1 (0:1)
Neděle 18. 8. 2019 17:00  Jezeřany - Moravský Krumlov B     3 : 1 (3:1)
Neděle 18. 8. 2019 17:00  Rakšice A - Práče A                           6 : 1 (2:0)
Neděle 18. 8. 2019 17:00  Hostěradice - Horní Kounice A       3 : 2 (0:1)
Neděle 18. 8. 2019 17:00  Jaroslavice A - Dobšice                   1 : 7 (0:3)

2.kolo

Sobota 10. 8. 2019 13:30  Horní Kounice A - Rakšice A                2 : 3 (2:1)
Sobota 10. 8. 2019 17:00  Práče A - Jezeřany                               2 : 2 (2:1)
Neděle 11. 8. 2019 10:15  Dobšice B - Hostěradice                      3 : 2 (1:2)
Neděle 11. 8. 2019 14:30  Moravský Krumlov B - FK Znojmo B    5 : 2 (5:2)
Neděle 11. 8. 2019 17:00  Prosiměřice A - Hostim                        2 : 3 (1:0)
Neděle 11. 8. 2019 17:00  Hrádek - Božice A                                2 : 0 (0:0)
Neděle 11. 8. 2019 17:00  Suchohrdly - Jaroslavice A                  7 : 4 (4:2)

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
PKlubZ VB:IB B
1. EC Salzburg 10   44 : 23   22
2. Vienna
10   32 : 20   20
3. Klagenfurt 10   30 : 20   19
4. Graz 99ers 10   32 : 28   18
5. Villach 9   34 : 23   17
6. HC Bolzano 10   33 : 32   16
7. Orli Znojmo 10   30 : 35   16
8. Linz 8   21 : 22   12
9. Fehervar
11   24 : 42   10
10. HC  Innsbruck 10   30 : 43   9
11. Dornbirner EC 10   18 : 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 104 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo