Okresní přebor podzim 2018-19

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
Fotbal Okresní přebor 
 
1. kolo
Sobota 3. 11. 2018 14:00  Dobšice B - FK Znojmo B             1 : 0  (0:0)
Sobota 3. 11. 2018 14:00  Práče A - Jaroslavice A                2 : 3  (1:1)
Sobota 3. 11. 2018 14:00  Hrádek - Rakšice A                       4 : 0  (2:0)
Sobota 3. 11. 2018 14:00  Hostim - Višňové A                       2 : 2  (1:2)
Neděle 4.11.  2018 14.00  Jevišovice B - Starý Petřín         1 : 2  (1:1)
Neděle 4. 11. 2018 14:00  Suchohrdly - Jezeřany                 1 : 2  (0:0)
 

13.kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:00  Jaroslavice A - Dobšice B        3 : 1  (2:1)
Sobota 27. 10. 2018 14:00  Starý Petřín - Prosiměřice A    2 : 0  (1:0)
Sobota 27. 10. 2018 14:00  Litobratřice A - Hostim             1 : 6  (0:1)
Neděle 28. 10. 2018 10:15  Rakšice A - Suchohrdly            4 : 0  (3:0)
Neděle 28. 10. 2018 10:15  FK Znojmo B - Jevišovice B    5 : 5  (1:4)
Neděle 28. 10. 2018 14:00  Hrádek - Višňové A                   2 : 3  (0:2)
Neděle 28. 10. 2018 14:00  Jezeřany - Práče                       2 : 0  (0:0)
 

12.kolo

Neděle 21. 10. 2018 14:30  Suchohrdly - Hrádek                           0 : 4 (0:1)
Neděle 21. 10. 2018 14:00  Hostim - Starý Petřín                           2 : 3 (2:1)
Sobota 20. 10. 2018 14:30  Dobšice B - Jezeřany                          2 : 3 (0:3)
Sobota 20. 10. 2018 14:30  Práče A - Rakšice A                             3 : 0 (1:0)
Sobota 20. 10. 2018 14:30  Višňové A - Litobratřice A                  3 : 2 (2:1)
Sobota 20. 10. 2018 14:30  Prosiměřice A - FK Znojmo B             2 : 3 (1:2)
Sobota 20. 10. 2018 11:00  Jevišovice B - Jaroslavice A             2 : 7 (1:4)
 
11.kolo
Sobota 13. 10. 2018 15:00  Jaroslavice A - Prosiměřice A  3 : 1  (2:1)
Sobota 13. 10. 2018 15:00  Starý Petřín - Litobratřice A     3 : 1  (2:1)
Neděle 14. 10. 2018 10:15  FK Znojmo B - Hostim               2 : 2  (1:1)
Neděle 14. 10. 2018 15:00  Suchohrdly - Višňové A            1 : 2  (1:2)
Neděle 14. 10. 2018 15:00  Hrádek - Práče A                       4 : 1  (1:0)
Neděle 14. 10. 2018 15:00  Rakšice A - Dobšice B              4 : 0  (2:0)
Neděle 14. 10. 2018 15:00  Jezeřany - Jevišovice B          3 : 1  (2:1)
 
10. kolo
Sobota 6. 10. 2018 15:00  Práče A - Suchohrdly             3 : 2  (1:1)
Sobota 6. 10. 2018 15:00  Prosiměřice A - Jezeřany      1 : 1  (0:0)
Neděle 7. 10. 2018 14:00  Jevišovice B - Rakšice A      0 : 1  (0:0)
Neděle 7. 10. 2018 14:00  Hostim - Jaroslavice A          1 : 3  (1:1)
Neděle 7. 10. 2018 15:00  Višňové A - Starý Petřín        4 : 2  (2:1)
Neděle 7. 10. 2018 15:00  Litobratřice A - FK Znojmo B 0 : 3  (0:1)
Neděle 7. 10. 2018 15:00  Dobšice B - Hrádek                1 : 1  (1:1)
9. kolo
Sobota 29. 9. 2018 10:15  Rakšice A - Prosiměřice A         2 : 1  (2:0)
Sobota 29. 9. 2018 14:00  Práče A - Višňové A                    5 : 0  (1:0)
Sobota 29. 9. 2018 15:00  Jaroslavice A - Litobratřice A    8 : 0  (6:0)
Neděle 30. 9. 2018 10:15  FK Znojmo B - Starý Petřín        5 : 2  (3:1)
Neděle 30. 9. 2018 10:15  Jezeřany - Hostim                       2 : 1  (1:0)
Neděle 30. 9. 2018 15:00  Suchohrdly - Dobšice B             3 : 1  (1:1)
Neděle 30. 9. 2018 15:00  Hrádek - Jevišovice B               4 : 2  (4:1)
 
 8.kolo
Sobota 22. 9. 2018 15:30  Prosiměřice A - Hrádek           8 : 4  (3:0)
Sobota 22. 9. 2018 15:30  Starý Petřín - Jaroslavice A    0 : 5  (0:3)
Sobota 22. 9. 2018 15:30  Litobratřice A - Jezeřany        0 : 2  (0:0)
Neděle 23. 9. 2018 14:00  Hostim - Rakšice A                  5 : 0  (1:0)
Neděle 23. 9. 2018 15:30  Jevišovice B - Suchohrdly    1 : 1  (1:1)
Neděle 23. 9. 2018 15:30  Dobšice B - Práče A                1 : 1  (1:0)
Neděle 23. 9. 2018 15:30  Višňové A - FK Znojmo B        2 : 0  (1:0)

 7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 16:00  Práče A - Jevišovice B             2 : 1  (1:1)
Sobota 15. 9. 2018 16:00  Suchohrdly - Prosiměřice A     1 : 0  (1:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00  Hrádek - Hostim                        2 : 2  (2:1)
Neděle 16. 9. 2018 16:00  Rakšice A - Litobratřice A        4 : 0  (2:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00  Jezeřany - Starý Petřín            3 : 0  (1:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00  Jaroslavice A - FK Znojmo B   4 : 1  (2:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00  Dobšice B - Višňové                 2 : 1  (1:0)

 6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 16:30  Starý Petřín - Rakšice A     1 : 2 (0:1)
Sobota 8. 9. 2018 16:30  Litobratřice A - Hrádek       6 : 4 (4:2)
Sobota 8. 9. 2018 16:30  Jevišovice B - Dobšice B  1 : 2 (0:1)
Neděle 9. 9. 2018 10:15  FK Znojmo B - Jezeřany     1 : 0 (0:0)
Neděle 9. 9. 2018 14:00  Hostim - Suchohrdly           3 : 3 (2:1)
Neděle 9. 9. 2018 16:30  Prosiměřice A - Práče A     2 : 3 (2:0)
Neděle 9. 9. 2018 16:30  Višňové A - Jaroslavice     0 : 4 (0:1)
 5. kolo
Neděle 2. 9. 2018 16:30  Jevišovice B - Višňové A         1 : 3  (0:1)
Neděle 2. 9. 2018 16:30  Dobšice B - Prosiměřice A       6 : 1  (3:0)
Neděle 2. 9. 2018 16:30  Práče A - Hostim                        3 : 5  (2:4)
Neděle 2. 9. 2018 16:30  Suchohrdly - Litobratřice A      4 : 3  (2:2)
Neděle 2. 9. 2018 16:30  Hrádek - Starý Petřín                 4 : 1  (1:1)
Neděle 2. 9. 2018 16:30  Rakšice A - FK Znojmo B           5 : 1  (3:0)
Neděle 2. 9. 2018 16:30  Jezeřany - Jaroslavice              2 : 1  (1:0)
4. kolo 25.5.2018
Sobota 25. 8. 2018 16:30  Jaroslavice A - Rakšice A           2 : 2  (0:2)
Sobota 25. 8. 2018 16:30  Litobratřice A - Práče A               2 : 2  (0:2)
Neděle 26. 8. 2018 10:15  FK Znojmo B - Hrádek                 2 : 1  (2:0)
Neděle 26. 8. 2018 14:00  Hostim - Dobšice B                      2 : 1  (2:1)
Neděle 26. 8. 2018 16:30  Prosiměřice A - Jevišovice B     1 : 1  (1:0)
Neděle 26. 8. 2018 16:30  Višňové A - Jezeřany                   3 : 0  (2:0)
Neděle 26. 8. 2018 16:30  Starý Petřín - Suchohrdly            1 : 3  (1:1)
 
3. kolo 18.8.2018
Sobota 18. 8. 2018 10:15  Suchohrdly - FK Znojmo B       3 : 1  (1:0)
Sobota 18. 8. 2018 16:30  Jevišovice B - Hostim              1 : 3  (1:2)
Sobota 18. 8. 2018 16:30  Práče A - Starý Petřín               3 : 2  (2:1)
Neděle 19. 8. 2018 16:30  Dobšice B - Litobratřice A       5 : 2   (4:1)
Neděle 19. 8. 2018 16:30  Hrádek - Jaroslavice A            3 : 5   (0:2)
Neděle 19. 8. 2018 16:30  Rakšice A - Jezeřany                3 : 2  (1:0)
Neděle 19. 8. 2018 16:30  Prosiměřice A - Višňové A        0 : 2  (0:2)
 
2.kolo 11.8.2018
Sobota 11. 8. 2018 16:30  Jaroslavice A - Suchohrdly       0 : 0  (0:0)
Sobota 11. 8. 2018 16:30  Starý Petřín - Dobšice B            0 : 4  (0:1)
Neděle 12. 8. 2018 10:15  FK Znojmo B - Práče A              4 : 0  (3:0)
Neděle 12. 8. 2018 14:00  Hostim - Prosiměřice A             0 : 1  (0:0)
Neděle 12. 8. 2018 16:30  Jevišovice B - Litobratřice A   0 : 2  (0:1)
Neděle 12. 8. 2018 16:30  Višňové A - Rakšice A               1 : 0  (1:0)
Neděle 12. 8. 2018 16:30  Jezeřany - Hrádek                     3 : 2  (1:1)

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

RYCHLÉ ZPRÁVY  

1.SC ZNOJMO FK

1SC znojmoV pondělí 18.2. se od 10:00 v prostorách Městského stadionu v Horním parku ve Znojmě uskuteční tisková konference, na kterou jsou zváni nejen zástupci médií, ale i fanoušci.

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
Nadstavbová část
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 3
13:6 15
2. Vídeň 3  11:3 12
3. Klagenfurt 3  11:7 8
4. Bolzano 3  7:10 3
5. Salzburg 3  5:13 2
6. Fehervár 3  6:14 0
         
7. Znojmo 3  16:6 13
8. Linz 2  6:8 9
9. Dornbirn 2  7:8 4
10. Villach 2  5:6 3
11. Innsbruck 3  9:19 2
 
 
 
 
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. TAS
10 81:46 28
2. Fan Club
10 73:52 19
3. Izolace 10 70:56 16
4. Kamikaze
10 50:61 15
5. Tango 10 63:59 11
6. Černí Koně 10 33:107 1
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
25   156: 95  
62
2.
M. Boleslav
25   200: 97  
60
3.
Chodov
25   188: 108  
59
4.
Vítkovice
25   174: 105  
57
5.
Střešovice
25   151: 114  
45
6.
Ostrava
25   128: 123  
36
7.
Otrokovice
25   119 118  
35
8.
Liberec
25   134: 152  
35
               
9.
Bohemians
25   137: 136  
32
10.
Vinohrady
25 105: 161
26
11.
Č. Lípa
25   128: 157   25
12.
 Pardubice
25 107: 173
20
13.
 Brno
25 87: 171  
19
14.
TJ Znojmo
25 109: 213
14
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 114 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo