Okresní přebor 2017-18 jaro

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Fotbal 26.kolo so 16.6.2018

Neděle 17. 6. 2018 16:30  Chvalovice - Suchohrdly   7 : 5 (2:1)
Sobota 16. 6. 2018 16:30  Starý Petřín - Práče A         6 : 1 (4:1)
Sobota 16. 6. 2018 16:30  Únanov A - Jaroslavice A  7 : 2 (2:1)
Sobota 16. 6. 2018 16:30  Božice A - Litobratřice      2 : 0 (1:0)
Sobota 16. 6. 2018 15:00  Dobšice B - Hostěradice   5 : 3 (2:2)
Sobota 16. 6. 2018 14:00  Jezeřany A - FK Znojmo B 2 : 1 (0:1)
Sobota 16. 6. 2018 14:00  Hostim - Višňové A             5 : 0 (2:0)
 
25.kolo So9.6.2018
Sobota 9. 6. 2018 16:30  Litobratřice - Hostim               3 : 1  (1:1)
Sobota 9. 6. 2018 16:30  Práče A - Jezeřany A               2 : 4  (2:2)
Sobota 9. 6. 2018 16:30  Jaroslavice A - Starý Petřín   0 : 5  (0:3)
Neděle 10. 6. 2018 10:15  FK Znojmo B - Chvalovice   3 : 4  (2:2)
Neděle 10. 6. 2018 16:30  Višňové A - Dobšice B          1 : 0  (1:0)
Neděle 10. 6. 2018 16:30  Suchohrdly - Božice A          4 : 1  (0:1)
Neděle 10. 6. 2018 16:30  Hostěradice - Únanov          1 : 0  (0:0)

24.kolo so 2.6.2018

Sobota 2. 6. 2018 16:30  Božice A - FK Znojmo B       5 : 1 (2:0)
Sobota 2. 6. 2018 16.30 Starý Petřín - Hostěradice   3 : 3 (2:2)
Neděle 3. 6. 2018 16:30  Višňové A - Litobratřice       4 : 1 (1:0)
Neděle 3. 6. 2018 16:30  Jezeřany A - Jaroslavice A  5 : 0 (1:0)
Neděle 3. 6. 2018 16:30  Chvalovice - Práče A           1 : 1 (0:1)
Neděle 3. 6. 2018 16:30  Dobšice B - Únanov A         2 : 4 (2:1)
Neděle 3. 6. 2019 16.30  Hostim - Suchohrdly            2 : 0 (0:0)

23.kolo so 26.5.2018

Sobota 26. 5. 2018 16:30  Litobratřice - Dobšice B      6 : 3  (2:2)
Neděle 27. 5. 2018 10:15 FK Znojmo B - Hostim          1 : 3  (0:1)
Neděle 27. 5. 2018 16:30  Suchohrdly - Višňové A       4 : 0  (0:0)
Neděle 27. 5. 2018 16:30  Práče A - Božice A                2 : 2  (0:0)
Neděle 27. 5. 2018 16:30  Jaroslavice A - Chvalovice 4 : 1  (2:0)
Neděle 27. 5. 2018 16:30   Hostěradice - Jezeřany A   3 : 2  (2:0)
Neděle 27. 5. 2018 16:30  Únanov A - Starý Petřín       3 : 1  (1:0)
Neděle 20. 5. 2018 
Neděle 20. 5. 2018 16.30  Višňové A - FK Znojmo B   0:1 (0:1)
Neděle 20. 5. 2018 16:30  Jezeřany A - Únanov A       0:0 (0:0)
Neděle 20. 5. 2018 16:30  Dobšice B - Starý Petřín    5:1 (3:1)
Neděle 20. 5. 2018 16:30  Chvalovice - Hostěradice  3:0 (K)
Neděle 20. 5. 2018 16:30  Božice A - Jaroslavice A    3:2 (2:0)
Neděle 20. 5. 2018 14:00  Hostim - Práče A                 3:2 (1:2)
Sobota 19. 5. 2018 16:30  Litobratřice - Suchohrdly   3:3 (2:1)

21.kolo ne 13.5.2018

Sobota 12. 5. 2018 16:00  Únanov A - Chvalovice             0 : 0  (0:0)
Sobota 12. 5. 2018 16:30  Starý Petřín - Jezeřany A          1 : 2  (1:2)
Sobota 12. 5. 2018 16:30  Práče A - Višňové A                   1 : 1  (1:1)
Neděle 13. 5. 2018 10:15  FK Znojmo B - Litobratřice       2 : 5  (2:2)
Neděle 13. 5. 2018 16:30  Suchohrdly - Dobšice B            4 : 1  (2:0)
Neděle 13. 5. 2018 16:30  Jaroslavice A - Hostim              5 : 3  (0:1)
Neděle 13. 5. 2018 16:30  Hostěradice - Božice A             1 : 4  (1:3)

20.kolo 5.5.2018

Zjímavé derby o první místo ve IV. třídě sehrají

sobota 5.5.2018 od 13.00hodin  FK Znojmo C - TJ Sokol Konice    8 : 0  (4:0)

Sobota 5. 5. 2018 16:30  Litobratřice - Práče A            1 : 1  (1:1)
Sobota 5. 5. 2018 16:30  Suchohrdly - FK Znojmo B    4 : 1  (2:0)
Neděle 6. 5. 2018 14:00  Hostim - Hostěradice            1 : 0  (0:0)
Neděle 6. 5. 2018 16:30  Višňové A - Jaroslavice A     5 : 1  (2:0)
Neděle 6. 5. 2018 16:30  Dobšice B - Jezeřany A         7 : 1  (2:1)
Neděle 6. 5. 2018 16:30  Chvalovice - Starý Petřín     4 : 2  (3:1)
Neděle 6. 5. 2018 16:30  Božice A - Únanov A              1 : 4  (1:1)

19.kolo 29.4.2018

Hostěradice - Višňové A            7 : 2  (2:1)
Únanov A - Hostim                      9 : 1  (2:0) Jezeřany A - Chvalovice            0 : 3  (0:0)
FK Znojmo B - Dobšice B           7 : 2  (4:0)
Starý Petřín - Božice A               1 : 1  (0:0)
Práče A - Suchohrdly                  2 : 1  (2:0)
Litobratřice - Jaroslavice A       7 : 4  (4:2)

18.kolo 21.4.2018

Zajímavý duel slibuje nejen okresní přebor, ale i ve vyšších třídách bude znojemské derby. Tuto sobotu v 1.A třídě změří síly Sokol Přímětice a FK Znojmo

1.A třída Sobota 21.4.2018 16:00  TJ Sokol Přímětice - FK Znojmo   2 : 1  (1:0)

Sobota 21. 4. 2018 16:00  Božice A - Jezeřany A                 1 : 2  (0:1)
Sobota 21. 4. 2018 16:00  Litobratřice - Hostěradice          4 : 1  (2:0)
Neděle 22. 4. 2018 10:15  FK Znojmo B - Práče A                3 : 1  (1:0)
Neděle 22. 4. 2018 14:00  Hostim - Starý Petřín                   0 : 1  (0:0)
Neděle 22. 4. 2018 16:00  Višňové A - Únanov A                 0 : 3  (0:2)
Neděle 22. 4. 2018 16:00  Suchohrdly - Jaroslavice A        3 : 0  (3:0)
Neděle 22. 4. 2018 16:00  Dobšice B - Chvalovice              2 : 6  (1:4)

17.kolo 14.4.2018

Sobota 14. 4. 2018 15:30  Práče A - Dobšice B                   3 : 2  (3:0)
Sobota 14. 4. 2018 15:30  Jaroslavice A - FK Znojmo B    3 : 0  (2:0)
Sobota 14. 4. 2018 15:30  Starý Petřín - Višňové A            3 : 0  (1:0)
Neděle 15. 4. 2018 15:30  Jezeřany A - Hostim                   7 : 0  (5:0)
Neděle 15. 4. 2018 15:30  Chvalovice - Božice A               1 : 0  (0:0)
Neděle 15. 4. 2018 15:30  Hostěradice - Suchohrdly         2 : 1  (0:1)
Neděle 15. 4. 2018 15:30  Únanov A - Litobratřice             2 : 1  (0:1)

16.kolo so 7.4.2018

Sobota 7. 4. 2018 15:30  Litobratřice - Starý Petřín       1 : 3  (0:3)
Sobota 7. 4. 2018 15:30  Práče A - Jaroslavice A           2 : 1  (1:0)
Neděle 8. 4. 2018 10:15  FK Znojmo B - Hostěradice    2 : 0  (1:0)
Neděle 8. 4. 2018 14:00  Hostim - Chvalovice               1 : 2  (0:1)
Neděle 8. 4. 2018 15:30  Višňové A - Jezeřany A           0 : 1  (0:1)
Neděle 8. 4. 2018 15:30  Dobšice B - Božice A              3 : 2  (1:1)
Neděle 8. 4. 2018 15:30  Suchohrdly - Únanov A          0 : 1  (0:0)

15.kolo so 31.3.2018

Tak i nižší soutěže se konečně dočkají svého prvního jarního kola. A hned tu máme šlágr kola, kdy druhý Únanov přivítá čtvrté FK Znojmo. Oba soupeře dělí pouhé dva body. Zápas se hraje v sobotu v Únanově.

Sobota 31. 3. 2018 15:30  Jaroslavice A - Dobšice B   2 : 0  (0:0)
Sobota 31. 3. 2018 15:30  Únanov A - FK Znojmo B      2 : 1  (1:1)
Sobota 31. 3. 2018 15:30  Starý Petřín - Suchohrdly    4 : 1  (1:0)
Sobota 31. 3. 2018 15:30  Božice A - Hostim                 2 : 0  (1:0)
Neděle 1. 4. 2018 15:30  Jezeřany A - Litobratřice       2 : 0  (1:0)
Neděle 1. 4. 2018 15:30  Chvalovice - Višňové A         3 : 3  (2:3)
Neděle 1. 4. 2018 15:30  Hostěradice - Práče A           3 : 0  (1:0)

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

RYCHLÉ ZPRÁVY  

1.SC ZNOJMO FK

1SC znojmoV pondělí 18.2. se od 10:00 v prostorách Městského stadionu v Horním parku ve Znojmě uskuteční tisková konference, na kterou jsou zváni nejen zástupci médií, ale i fanoušci.

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
Nadstavbová část
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 3
13:6 15
2. Vídeň 3  11:3 12
3. Klagenfurt 3  11:7 8
4. Bolzano 3  7:10 3
5. Salzburg 3  5:13 2
6. Fehervár 3  6:14 0
         
7. Znojmo 3  16:6 13
8. Linz 2  6:8 9
9. Dornbirn 2  7:8 4
10. Villach 2  5:6 3
11. Innsbruck 3  9:19 2
 
 
 
 
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. TAS
10 81:46 28
2. Fan Club
10 73:52 19
3. Izolace 10 70:56 16
4. Kamikaze
10 50:61 15
5. Tango 10 63:59 11
6. Černí Koně 10 33:107 1
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
25   156: 95  
62
2.
M. Boleslav
25   200: 97  
60
3.
Chodov
25   188: 108  
59
4.
Vítkovice
25   174: 105  
57
5.
Střešovice
25   151: 114  
45
6.
Ostrava
25   128: 123  
36
7.
Otrokovice
25   119 118  
35
8.
Liberec
25   134: 152  
35
               
9.
Bohemians
25   137: 136  
32
10.
Vinohrady
25 105: 161
26
11.
Č. Lípa
25   128: 157   25
12.
 Pardubice
25 107: 173
20
13.
 Brno
25 87: 171  
19
14.
TJ Znojmo
25 109: 213
14
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 31 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo