Okresní přebor 2017-18 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Fotbal Znojemské pivo Okresní přebor muži

1. kolo
 
Sobota 4. 11. 2017 14:00  Hostim - Dobšice B                     3 : 2  (1:0)
Sobota 4. 11. 2017 14:00  Božice A - Višňové A                  2 : 3  (2:1)
Sobota 4. 11. 2017 14:00  Chvalovice - Litobratřice          3 : 2  (1:1)
Sobota 4. 11. 2017 14:00  Starý Petřín - FK Znojmo B        0 : 1  (0:0)
Neděle 5. 11. 2017 14:00  Únanov A - Práče A                    4 : 0  (2:0)
Neděle 5. 11. 2017 14:00  Hostěradice - Jaroslavice An   2 : 4  (1:1)
Neděle 5. 11. 2017 14:00  Jezeřany A - Suchohrdly           2 : 0  (0:0)

13.kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:00  Jaroslavice A - Únanov A      2 : 1  (1:0)
Sobota 28. 10. 2017 14:00  FK Znojmo B - Jezeřany A     2 : 2  (1:1)
Sobota 28. 10. 2017 14:00  Litobratřice - Božice A          1 : 0  (0:0)
Neděle 29. 10. 2017 14:00  Višňové A - Hostim                3 : 1  (1:1)
Neděle 29. 10. 2017 14:00  Suchohrdly - Chvalovice      5 : 1  (1:1)
Neděle 29. 10. 2017 14:00  Hostěradice - Dobšice B      3 : 4  (1:2)
Neděle 29. 10. 2017 14:00  Práče A - Starý Petřín           4 : 1  (0:1)
 
12.kolo
 
Sobota 21. 10. 2017 14:30  Božice A - Suchohrdly               2 : 1  (1:1)
Sobota 21. 10. 2017 14:30  Starý Petřín - Jaroslavice A      4 : 1  (2:0)
Sobota 21. 10. 2017 14:30  Únanov A - Hostěradice            5 : 1  (3:0)
Neděle 22. 10. 2017 14:00  Hostim - Litobratřice                  1 : 3  (0:1)
Neděle 22. 10. 2017 14:30  Dobšice B - Višňové A               1 : 3  (0:0)
Neděle 22. 10. 2017 14:30  Chvalovice - FK Znojmo B        1 : 3  (0:1)
Neděle 22. 10. 2017 14:30  Jezeřany A - Práče                     2 : 0  (1:0)

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:00  Jaroslavice A - Jezeřany A     2 : 4 (1:0)
Sobota 14. 10. 2017 15:00  Litobratřice - Višňové A          2 : 2 (0:1)
Neděle 15. 10. 2017 10:15  FK Znojmo B - Božice A          3 : 2 (2:2)
Neděle 15. 10. 2017 15:00  Suchohrdly - Hostim               2 : 3 (2:2)
Neděle 15. 10. 2017 15:00  Práče A - Chvalovice              5 : 1 (4:0)
Neděle 15. 10. 2017 15:00  Únanov A - Dobšice B             4 : 4 (1:3)
Neděle 15. 10. 2017 15:00  Hostěradice - Starý Petřín      5 : 1 (2:1)

10.kolo

Sobota 7. 10. 2017 15:00  Božice A - Práče A                    2 : 2 (1:2)
Sobota 7. 10. 2017 15:00  Starý Petřín - Únanov A           3 : 1 (1:0)
Neděle 8. 10. 2017 14:00  Hostim - FK Znojmo B              5 : 1 (2:0)
Neděle 8. 10. 2017 15:00  Chvalovice - Jaroslavice A     1 : 5 (0:4)
Neděle 8. 10. 2017 15:00  Jezeřany A - Hostěradice        3 : 1 (2:1)
Neděle 8. 10. 2017 15:00  Dobšice B - Litobratřice          6 : 0 (4:0)
Neděle 8. 10. 2017 15:00  Višňové A - Suchohrdly           3 : 0 (1:0)

9.kolo

Sobota 30. 9. 2017 15:00  Starý Petřín - Dobšice B        2 : 2 (1:0)
Sobota 30. 9. 2017 15:00  Jaroslavice A - Božice A        4 : 0 (0:0)
Sobota 30. 9. 2017 15:00  Práče A - Hostim                     2 : 3 (2:0)
Neděle 1. 10. 2017 10:15  FK Znojmo B - Višňové A       0 : 0 (0:0)
Neděle 1. 10. 2017 15:00  Suchohrdly - Litobratřice      1 : 1 (1:1)
Neděle 1. 10. 2017 15:00  Únanov A - Jezeřany A          7 : 0 (2:0)
Neděle 1. 10. 2017 15:00  Hostěradice - Chvalovice     6 : 0 (1:1)
 

8.kolo

Neděle 24.9.  2017 15:30  Chvalovice - Únanov A        1 : 4 (1:2)
Neděle 24. 9. 2017 15:30  Dobšice B - Suchohrdly       5 : 3 (2:2)
Neděle 24. 9. 2017 15:30  Božice A - Hostěradice        5 : 2 (1:1)
Neděle 24. 9. 2017 14:00  Hostim - Jaroslavice A         1 : 4 (0:2)
Neděle 24. 9. 2017 10:15  Jezeřany A - Starý Petřín     3 : 0 (1:0)
Sobota 23. 9. 2017 15:30  Litobratřice - FK Znojmo B   6 : 3 (3:1)
Sobota 23. 9. 2017 15:30  Višňové A - Práče A               1 : 2 (0:1)
 
7.kolo
Sobota 16. 9. 2017 15:30  Starý Petřín - Chvalovice     6 : 2  (5:1)
Sobota 16. 9. 2017 15:30  Jaroslavice A - Višňové A    3 : 3  (2:2)
Sobota 16. 9. 2017 15:30  Práče A - Litobratřice           1 : 1   (1:0)
Neděle 17. 9. 2017 10:15  FK Znojmo B - Suchohrdly   7 : 1  (2:1)
Neděle 17. 9. 2017 15:30  Jezeřany A - Dobšice B        3 : 1  (1:1)
Neděle 17. 9. 2017 15:30  Únanov A - Božice A             3 : 1  (1:0)
Neděle 17. 9. 2017 15:30  Hostěradice - Hostim            3 : 3  (1:1)
 
6.kolo
Neděle 10. 9. 2017 15:30  Hostim - Únanov A               3 : 2  (2:2)
Neděle 10. 9. 2017 16:00  Božice A - Starý Petřín        2 : 2  (0:0)
Neděle 10. 9. 2017 16:00  Chvalovice - Jezeřany A     1 : 3  (0:0)
Neděle 10. 9. 2017 16:00  Dobšice B - FK Znojmo B    4 : 3  (1:0)
Neděle 10. 9. 2017 16:00  Suchohrdly - Práče A           6 : 3  (4:1)
Neděle 10. 9. 2017 16:00  Višňové A - Hostěradice      0 : 0  (0:0)
 
 5.kolo
Sobota 2. 9. 2017 16:00  Jaroslavice A - Suchohrdly   1 : 2  (1:1)
Sobota 2. 9. 2017 16:00  Práče A - FK Znojmo B           0 : 3  (0:1)
Sobota 2. 9. 2017 16:00  Starý Petřín - Hostim              5 : 4  (2:2)
Neděle 3. 9. 2017 16:00  Únanov A - Višňové A            3 : 1  (1:1)
Neděle 3. 9. 2017 16:00  Hostěradice - Litobratřice     4 : 2  (4:1)
Neděle 3. 9. 2017 16:00  Chvalovice - Dobšice B         2 : 3  (1:1)
Neděle 3. 9. 2017 16:00  Jezeřany A - Božice A            3 : 2  (1:2)
 
 4. kolo
Pátek   25. 8. 2017 17:30  FK Znojmo B - Jaroslavice A  5 : 2  (2:0)
Sobota 26. 8. 2017 16:30  Litobratřice - Únanov A          0 : 8  (0:2)
Sobota 26. 8. 2017 16:30  Božice A - Chvalovice            3 : 0  (1:0)
Neděle 27. 8. 2017 14:00  Hostim - Jezeřany A                5 : 4  (2:0)
Neděle 27. 8. 2017 16:30  Dobšice B - Práče A                3 : 1  (3:1)
Neděle 27. 8. 2017 16:30  Višňové A - Starý Petřín         2 : 2  (0:1)
Neděle 27. 8. 2017 16:30  Suchohrdly - Hostěradice      7 : 2  (1:1)
 
3. kolo
Neděle 20. 8. 2017 16:30  Jezeřany A - Višňové A          0:0 (0:0)
Neděle 20. 8. 2017 16:30  Chvalovice - Hostim               0:4 (0:1)
Neděle 20. 8. 2017 16:30  Hostěradice - FK Znojmo B    2:1 (0:1)
Neděle 20. 8. 2017 10:15  Božice A - Dobšice B              2:1 (0:1)
Sobota 19. 8. 2017 16:30  Starý Petřín - Litobratřice      2:2 (2:1)
Sobota 19. 8. 2017 16:30  Únanov A - Suchohrdly          1:4 (0:2) 
Sobota 19. 8. 2017 16:30  Jaroslavice A - Práče A          3:4 (1:3)
 
2. kolo
Sobota 12. 8. 2017 16:30  Práče A - Hostěradice        3:0 (2:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30  Litobratřice - Jezeřany A   8:0 (3:0)
Neděle 13. 8. 2017 10:15  FK Znojmo B - Únanov A   3:3 (0:1)
Neděle 13. 8. 2017 14:00  Hostim - Božice A               3:3 (1:3)
Neděle 13. 8. 2017 16:30  Višňové A - Chvalovice     3:1 (2:1)
Neděle 13. 8. 2017 16:30  Suchohrdly - Starý Petřín  1:2 (1:0)
Neděle 13. 8. 2017 16:30  Dobšice B - Jaroslavice A 1:3 (1:1)

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Anketa  

Uvítali by jste více přímých přenosů?

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Klagenfurt 24 76:51 49
2. Graz 25 93:66 48
3. Vídeň 25 81:71 47
4. Salzburg 24 103:68 45
5. Linz 25 77:67 44
6. Bolzano 25 67:62 42
7. Innsbruck 25 93:96 34
8. Znojmo 24 72:84 33
9. Dornbirn 25 74:80 32
10. Fehérvár 25 77:98 31
11. Záhřeb 22 53:84 20
12. Villach 25 59:98 16
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. Fan Club
3 21:11 8
2. Stehlík
3 24:15 7
3. TAS 3 23:15 7
4. Kamikaze 3 8:15 3
5. Tango 3 11:14 1
6. Černí Koně 3 13:31 0
   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Č. Budějovice
16   31:14   36
2. FC Jihlava
16   26:12   33
3. FC Hr. Králové 16   21:10   30
4. FK Varnsdorf 16   15:9   29
5. FK Pardubice 16   28:19   26
6. FK Ústí n Labem 16   23:23   25
7. FC Zbr.  Brno 16   26:20   23
8. FC Vlašim 16   22:22   21
9. FK Baník Sokolov 16   17:20   21
10. MFK Vítkovice 16   19:30   21
11. FK Fotbal Třinec 16   16:19   20
12. 1. SK Prostějov 16   12:20   18
13. 1. SC Znojmo FK 16   20:23   16
14. MFK Chrudim 16   20:28   14
15. FC MAS Táborsko 16   19:27   13
16. FK ViktoriaŽižkov 16   16:35   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
13   80: 46  
37
2.
ML. Boleslav
13   106: 53  
32
3.
Chodov
14   100: 60  
30
4.
Vítkovice
13   88: 54  
30
5.
Liberec
14   83: 82  
24
6.
Střešovice
14   78: 71  
23
7.
Ostrava
13   77: 65  
19
8.
Otrokovice
14   62: 64  
16
               
9.
Brno
14   47: 93  
16
10.
Bohemians
14 69: 74
15
11.
Č. Lípa
14   72: 83   13
12.
 Pardubice
14 59: 93
13
13.
 Bohemians
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
14 65: 112
9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes160
VčeraVčera909
TýdenTýden160
MěsícMěsíc9678
CELKEMCELKEM1810368
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 89 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo