Okresní přebor 2016-17 jaro

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Fotbal Okresní přebor Znojemské pivo 2016-17 jarní část

26.kolo

Sobota 17. 6. 2017 14:00  Rakšice - Únanov A            2 : 3  (1:1)
Sobota 17. 6. 2017 16:30  Hrádek - Mor Krumlov B    4 : 3  (3:1)
Sobota 17. 6. 2017 16:30  Dobšice B - Starý Petřín     4 : 2  (3:1)
Sobota 17. 6. 2017 16:30  Božice - Hostěradice          7 : 0  (4:0)
Sobota 17. 6. 2017 16:30  Práče A - Jezeřany A          1 : 2  (0:0)
Neděle 18. 6. 2017 10:15  FK Znojmo B - Vlasatice     4 : 5  (1:3)
Neděle 18. 6. 2017 14:00  Hostim - Mikulovice           4 : 3  (2:2)

25.kolo

Sobota 10. 6. 2017 16:30  Mikulovice - Práče A                2 : 1  (1:0)
Sobota 10. 6. 2017 16:30  Hostěradice - FK Znojmo B     8 : 1  (4:1)
Sobota 10. 6. 2017 16:30  Starý Petřín - Božice                3 : 0  (3:0)
Neděle 11. 6. 2017 10:15  Mor Krumlov B - Hostim          2 : 1  (0:1)
Neděle 11. 6. 2017 16:30  Únanov A - Hrádek                   2 : 2  (0:1)
Neděle 11. 6. 2017 16:30  Vlasatice - Rakšice                   5 : 4  (2:2)
Neděle 11. 6. 2017 16:30  Jezeřany A - Dobšice B            3 : 2  (0:1)

24.kolo

Neděle 4. 6. 2017 10:15  FK Znojmo B - Starý Petřín   7 : 4  (4:1)
Neděle 4. 6. 2017 14:00  Hostim - Únanov A                 3 : 2  (2:0)
Neděle 4. 6. 2017 16:30  Dobšice B - Božice                1 : 2  (0:1)
Neděle 4. 6. 2017 16:30  Rakšice - Hostěradice           0 : 1  (0:1)
Neděle 4. 6. 2017 16:30  Vlasatice - Hrádek                  2 : 1  (1:1)
Neděle 4. 6. 2017 16:30  Práče A - Mor Krumlov B      2 : 2  (2:2)
Neděle 4. 6. 2017 16:30  Jezeřany A - Mikulovice       2 : 2  (1:1)

23.kolo

Sobota 27. 5. 2017 16:30  Mor. Krumlov B - Jezeřany A    0 :1  (0:0)
Sobota 27. 5. 2017 16:30  Starý Petřín - Rakšice                6 : 1  (2:0)
Sobota 27. 5. 2017 16:30  Božice - FK Znojmo B                1 : 3  (1:1)
Neděle 28. 5. 2017 16:30  Únanov A - Práče A                    3 : 0  (2:0)
Neděle 28. 5. 2017 16:30  Vlasatice - Hostim                      2 : 5  (1:3)
Neděle 28. 5. 2017 16:30  Hostěradice - Hrádek                2 : 2  (1:1)
Neděle 28. 5. 2017 16:30  Mikulovice - Dobšice B            1 : 2  (1:1)

22.kolo

Sobota 20. 5. 2017 16:30  Dobšice B - FK Znojmo B          1 : 4  (1:2)
Sobota 20. 5. 2017 16:30  Práče A - Vlasatice                     6 : 2  (4:2)
Sobota 20. 5. 2017 16:30  Mikulovice - Mor. Krumlov B    1 : 0  (0:0)
Neděle 21. 5. 2017 10:15  Jezeřany A - Únanov A              1 : 1  (1:0)
Neděle 21. 5. 2017 13:00  Hostim - Hostěradice                 0 : 1  (0:0)
Neděle 21. 5. 2017 16:30  Rakšice - Božice                         1 : 4  (1:1)
Neděle 21. 5. 2017 16:30  Hrádek - Starý Petřín                 1 : 0  (0:0)

21.kolo

Sobota 13. 5. 2017 16:30  Únanov A - Mikulovice                     0 : 2 (0:2)
Sobota 13. 5. 2017 16:30  Starý Petřín - Hostim                         2 : 2 (1:1)
Neděle 14. 5. 2017 10:15  FK Znojmo B - Rakšice                     1 : 5 (1:1)
Neděle 14. 5. 2017 10:15  Moravský Krumlov B - Dobšice B   4 : 2 (1:1)
Neděle 14. 5. 2017 16:30  Božice - Hrádek                                 2 : 2 (0:1)
Neděle 14. 5. 2017 16:30  Vlasatice - Jezeřany A                      1 : 8 (0:4)
Neděle 14. 5. 2017 16:30  Hostěradice - Práče A                       6 : 1 (2:1)

20.kolo

Neděle 7. 5. 2017 16:30  Jezeřany A - Hostěradice 2:0 (0:0)
Neděle 7. 5. 2017 16:30  Práče A - Starý Petřín 1:2 (1:2)
Neděle 7. 5. 2017 16:30  Mikulovice - Vlasatice 3:1 (1:1)
Neděle 7. 5. 2017 16:30  Dobšice B - Rakšice 3:2 (2:1)
Neděle 7. 5. 2017 16:30  Hrádek - FK Znojmo B 2:6 (0:4)
Neděle 7. 5. 2017 14:00  Hostim - Božice 5:0 (1:0)
Neděle 7. 5. 2017 10:15  Moravský Krumlov B - Únanov A 1:1 (1:0)

19.kolo

Sobota 29. 4. 2017 16:30  Únanov A - Dobšice B                       0 : 1  (0:1)
Sobota 29. 4. 2017 16:30  Vlasatice - Moravský Krumlov B     0 : 4  (0:2)
Sobota 29. 4. 2017 16:30  Starý Petřín - Jezeřany A                  4 : 4  (1:3)
Neděle 30. 4. 2017 10:15  FK Znojmo B - Hostim                       6 : 2  (1:2)
Neděle 30. 4. 2017 16:30  Rakšice - Hrádek                               4 : 1  (3:0)
Neděle 30. 4. 2017 16:30  Božice - Práče A                                3 : 2  (2:1)
Neděle 30. 4. 2017 16:30  Hostěradice - Mikulovice                2 : 3  (1:1)

18.kolo

Sobota 22. 4. 2017 16:00 Jezeřany A - Božice                             2 : 0 (1:0)
Sobota 22. 4. 2017 16:00 Mikulovice - Starý Petřín                    3 : 1 (2:0)
Sobota 22. 4. 2017 16:00 Moravský Krumlov B - Hostěradice  3 : 0 (2:0)
Neděle 23. 4. 2017 14:00 Hostim - Rakšice                                  5 : 2 (1:2)
Neděle 23. 4. 2017 16:00 Práče A - FK Znojmo B                         2 : 1 (0:1)
Neděle 23. 4. 2017 16:00 Únanov A - Vlasatice                            9 : 1 (5:0)
Neděle 23. 4. 2017 16:00 Dobšice B - Hrádek                              1 : 0 (0:0)

17.kolo

Sobota 15. 4. 2017 16:00  Starý Petřín - Moravský Krumlov B  0 : 4  (0:2)
Sobota 15. 4. 2017 16:00  Božice - Mikulovice                            1 : 2  (1:2)
Neděle 16. 4. 2017 10:15  FK Znojmo B - Jezeřany A                  4 : 2  (3:1)
Neděle 16. 4. 2017 16:00  Rakšice - Práče A                                4 : 2  (1:1)
Neděle 16. 4. 2017 16:00  Hrádek - Hostim                                  0 : 5  (0:3)
Neděle 16. 4. 2017 16:00  Vlasatice - Dobšice B                         1 : 6  (1:3)
Neděle 16. 4. 2017 16:00  Hostěradice - Únanov A                     3 : 2  (0:2)
16.kolo
Sobota 8. 4. 2017 15:30 Práče A - Hrádek                        3 : 1  (1:0)
Neděle 9. 4. 2017 10:15 Moravský Krumlov B - Božice 3 : 2  (2:1)
Neděle 9. 4. 2017 15:30 Únanov A - Starý Petřín            8 : 0  (5:0)
Neděle 9. 4. 2017 15:30 Vlasatice - Hostěradice            1 : 7  (0:1)
Neděle 9. 4. 2017 15:30 Jezeřany A - Rakšice                3 : 0  (2:0)
Neděle 9. 4. 2017 15:30 Mikulovice - FK Znojmo B        2 : 1  (2:1)
Neděle 9. 4. 2017 15:30 Dobšice B - Hostim                    6 : 0  (3:0)

15. kolo
Sobota 1. 4. 2017 15:30 Starý Petřín - Vlasatice 6 : 1 (3:0)
Sobota 1. 4. 2017 15:30 Božice - Únanov A 1 : 0 (1:0)
Neděle 2. 4. 2017 10:15 FK Znojmo B - Moravský Krumlov B 1 : 4 (0:1) záznam
Neděle 2. 4. 2017 14:00 Hostim - Práče A 2 : 2 (1:2)
Neděle 2. 4. 2017 15:30 Rakšice - Mikulovice 0 : 0 (0:0)
Neděle 2. 4. 2017 15:30 Hrádek - Jezeřany A 2 : 2 (0:0)
Neděle 2. 4. 2017 15:30 Hostěradice - Dobšice B 2 : 4 (2:2)

Tak nám nejen začíná jaro, ale se rozbíhají fotbalové soutěže. Divizní soutěže začaly v minulém týdnu a nyní se přidaly i krajské a nižší soutěže. Zde si můžete vybrat zajímavá utkání okresního přeboru.

14. kolo
Sobota 25. 3. 2017 15:00  Jezeřany A - Hostim  1 : 1  (1:1)  Branky: 45. Klopar Aleš - 16. Plíšek Jiří

Sobota 25. 3. 2017 15:00  Únanov A - FK Znojmo B  3 : 2 (1:1) Branky: 37. Zimmermann Pavel, 60. Bulín Lukáš, 53. Poláček Ondřej (vl.) - 23. Rolník Petr, 78. Rolník Petr

Neděle 26. 3. 2017 10:15  Moravský Krumlov B - Rakšice  3 : 2  (1:1)

Neděle 26. 3. 2017 15:00  Mikulovice - Hrádek                     1 : 0  (0:0)

Neděle 26. 3. 2017 15:00  Hostěradice - Starý Petřín           3 : 4  (3:1)
Neděle 26. 3. 2017 15:00  Vlasatice - Božice                         2 : 4  (0:2)
Neděle 26. 3. 2017 15:00  Dobšice B - Práče A                      6 : 2  (3:1)

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

RYCHLÉ ZPRÁVY  

1.SC ZNOJMO FK

1SC znojmoV pondělí 18.2. se od 10:00 v prostorách Městského stadionu v Horním parku ve Znojmě uskuteční tisková konference, na kterou jsou zváni nejen zástupci médií, ale i fanoušci.

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
Nadstavbová část
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 3
13:6 15
2. Vídeň 3  11:3 12
3. Klagenfurt 3  11:7 8
4. Bolzano 3  7:10 3
5. Salzburg 3  5:13 2
6. Fehervár 3  6:14 0
         
7. Znojmo 3  16:6 13
8. Linz 2  6:8 9
9. Dornbirn 2  7:8 4
10. Villach 2  5:6 3
11. Innsbruck 3  9:19 2
 
 
 
 
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. TAS
10 81:46 28
2. Fan Club
10 73:52 19
3. Izolace 10 70:56 16
4. Kamikaze
10 50:61 15
5. Tango 10 63:59 11
6. Černí Koně 10 33:107 1
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
25   156: 95  
62
2.
M. Boleslav
25   200: 97  
60
3.
Chodov
25   188: 108  
59
4.
Vítkovice
25   174: 105  
57
5.
Střešovice
25   151: 114  
45
6.
Ostrava
25   128: 123  
36
7.
Otrokovice
25   119 118  
35
8.
Liberec
25   134: 152  
35
               
9.
Bohemians
25   137: 136  
32
10.
Vinohrady
25 105: 161
26
11.
Č. Lípa
25   128: 157   25
12.
 Pardubice
25 107: 173
20
13.
 Brno
25 87: 171  
19
14.
TJ Znojmo
25 109: 213
14
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 60 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo