Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

3.kolo

logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - logo__fc_brno.pngFC Brno B  1 : O  ( 1:0 ) diváků 776

Vydřené tři body po nádherné akci Dominika Krhúta z 23.minuty. V součtu všech zápasů to znamená, že jsme se vyhoupli do čela tabulky!!! V sobotu budou znojemští hrát na půdě posledního Fulneku! video viz celý článek

Od samotného začátku již při pohledu na soupisku 1 FC Brno B, bylo jasné, že půjde o velmi těžké utkání. V sestavě hostí jsou hráči se zkušenostmi s 1.fotbalové ligy a mnozí z nich si zahráli již v této podzimní části sezóny, která zatím Brnu vychází náramně.Přesto již v 1.min. jsme měli obrovskou šanci, kdy Zapalač z voleje krásně trefil, ale gólman Brna byl na místě a ani dorážka v brance neskončila. Poté otěže zápasu převzali Brňané, ale do žádné větší šance jsme je nepustili. Zahrozili několika standartními situacemi, se kterými jsme si poradili. Ve 23 min. se pak zrodila akce, která dala konečnou podobu dnešnímu výsledku. Na hraně vlastního pokutového území Dominik Krhut podstoupil dva souboje, ze kterých neuhnul a vybojoval míč. Následně rozjel rychlý protiútok, kdy balon posunul rozběhnutému Matúši Minarechovi. Po 80 m sprintu pak od něj dostal balón zpět, krásnou přihrávkou za obranu, a z hranice soupeřovy šestnáctky střelou „z první“ na vzdálenou tyč, trefil síť brněnské branky. Do konce 1.poločasu ještě brankáře hostí vystrašil Peter Zapalač střelou, která těsně minula šibenici brněnské branky. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Brňané kontrolovali míč, ale do šancí se nemohli i díky naší pozorné hry v obraně dostat. Ve 2.pol. měl nejblíže ke vstřelení branky opět Peter Zapalač, kdy po přistrčení z přímého kopu míč mířil opět do šibenice, ale brankář hostí skvělým zákrokem nadzdvihl míč nad břevno. Těsně před koncem měli obrovskou šanci i hosté, kdy centr z pravé strany zkusil hlavičkovat útočník Brna a odchovanec Znojma Štefan Czucz. Centr, ale pouze nadzdvihl, i tím nechtěně zabránil zcela osamocenému kolegovi z útoku pravděpodobně vyrovnat, neboť ten nabíhal zcela sám, před úplně nekrytou částí naší branky. I přes závěrečný tlak hostů, jsme je již do žádné šance nepustili a získali důležité 3 body, které nás díky remíze Bystrce se Zábřehem, posunuli opět do čela MSFL