Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

ut 16.02.2010

Kombinované utkání sehráli naši hráči proti soupeři z našeho okresu v rámci turnaje na umělé trávě v Jevišovicích.

Sokol Tasovice - logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo A/B  2 : 2 (0:0) 2:3pk

V pondělí hráči absolvovali velmi těžký trénink, kdy v intervalech a časovém limitu běhali 800m úseky. A někteří hráči toho měli plné zuby. Proto trenér Sobota zvolil pro přípravný zápas opět systém střídání dvou jedenáctek v zápase. Více .... Další přípravné utkání sehrají znojemští v sobotu 20.února se Slovanem Bratislava B

V prvním poločase se po delší pauze objevil v brance Vlasta Hrubý, protože se předpokládalo, že bude mít více práce než by měl ve druhém poločase. 1. poločas se obešel bez větších šancí na jedné či druhé straně. Na každé tak byla v podstatě jen jedna, kdy nejdříve naše břevno lízl spíše centr hráče Tasovic, než střela na branku a v úplném závěru se dostal zcela sám před prázdnou branku Tomáš Lukáš, ale míč nasměroval přímo do náruče brankáře hostí.
Ve druhém poločase nastoupilo naše Áčko, bez absentujícího Lacka a Baláže a navíc se zranil hned v úvodu poločasu i Hříbek. V asi 60 min. se nádhernou střelou otřenou o břevno dostali do vedení hráči Tasovic. Přesto jsme měli míč na kopačkách více my, nicméně nemohli jsme se dostat do gólové koncovky. Až v cca. 75 min. proměnil přímý kop z asi 20 m Minarech. V 85 min. pak zužitkoval centr hlavou opět MInarech. V samotném závěru jsme podcenili autové vhazování, k míči se dostali tasovičští a srovnali na konečných 2:2. Protože se utkání hrálo v rámci turnaje a z důvodu příp. konečného pořadí se utkání rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Zatímco naši hráči všechny tři penalty proměnili, Tasovicím brankář Minařík jednu chytil a tak jsme na p.k. utkání vyhráli.