Rozpis IV.C tř 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Okresní soutěž IV.C - 2012-13

 VÝSLEDKY 1.kolo 12.08.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3C0104 Břežany B Hatě B 3: 4     
 
A3C0101 Dyje Slup B 6: 1     
 
A3C0102 Suchohrdly u Mir. B Damnice 4: 1     
 
A3C0103 Jiřice Práče B 2: 2     
 
A3C0105 Hrabětice FK Lechovice 5: 1     
 
A3C0106 Velký Karlov Jaroslavice B 0: 2     
 
A3C0107 Čejkovice Prosiměřice B 6: 1     

 

VÝSLEDKY 2.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3C0201 Slup B Prosiměřice B 0: 2     
 
A3C0202 Jaroslavice B Čejkovice 2: 2     
 
A3C0204 Hatě B Hrabětice 4: 3     
 
A3C0203 FK Lechovice Velký Karlov 5: 1     
 
A3C0205 Práče B Břežany B 4: 2     
 
A3C0206 Jiřice Damnice 3: 2     
 
A3C0207 Dyje Suchohrdly u Mir. B 2: 2     

 

3. kolo 26.08.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C0301 Suchohrdly u Mir. B Slup B 26.08. 10:15 NE
A3C0302 Jiřice Dyje 26.08. 16:30 NE
A3C0303 Břežany B Damnice 26.08. 16:30 NE
A3C0304 Hrabětice Práče B 26.08. 16:30 NE
A3C0305 Velký Karlov Hatě B 25.08. 16:30 SO
A3C0306 Čejkovice FK Lechovice 26.08. 16:30 NE
A3C0307 Prosiměřice B Jaroslavice B 25.08. 16:30 SO

4. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C0401 Slup B Jaroslavice B 01.09. 16:30 SO
A3C0402 FK Lechovice Prosiměřice B 02.09. 16:30 NE
A3C0403 Hatě B Čejkovice 01.09. 16:30 SO Dyjákovičky
A3C0404 Práče B Velký Karlov 01.09. 16:30 SO
A3C0405 Hrabětice Damnice 02.09. 16:30 NE
A3C0406 Dyje Břežany B 02.09. 16:30 NE
A3C0407 Suchohrdly u Mir. B Jiřice 02.09. 10:15 NE

5. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C0501 Jiřice Slup B 09.09. 16:30 NE
A3C0502 Břežany B Suchohrdly u Mir. B 08.09. 16:30 SO
A3C0503 Hrabětice Dyje 09.09. 16:30 NE
A3C0504 Velký Karlov Damnice 09.09. 16:30 NE
A3C0505 Čejkovice Práče B 09.09. 16:30 NE
A3C0506 Prosiměřice B Hatě B 08.09. 16:30 SO
A3C0507 Jaroslavice B FK Lechovice 08.09. 16:30 SO

6. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C0601 Slup B FK Lechovice 15.09. 16:00 SO
A3C0602 Hatě B Jaroslavice B 15.09. 16:00 SO Dyjákovičky
A3C0603 Práče B Prosiměřice B 15.09. 16:00 SO
A3C0604 Čejkovice Damnice 16.09. 16:00 NE
A3C0605 Dyje Velký Karlov 16.09. 16:00 NE
A3C0606 Suchohrdly u Mir. B Hrabětice 16.09. 10:15 NE
A3C0607 Jiřice Břežany B 16.09. 16:00 NE

7. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C0701 Břežany B Slup B 22.09. 16:00 SO
A3C0702 Hrabětice Jiřice 23.09. 16:00 NE
A3C0703 Velký Karlov Suchohrdly u Mir. B 23.09. 16:00 NE
A3C0704 Čejkovice Dyje 23.09. 16:00 NE
A3C0705 Prosiměřice B Damnice 22.09. 16:00 SO
A3C0706 Jaroslavice B Práče B 22.09. 16:00 SO
A3C0707 FK Lechovice Hatě B 23.09. 16:00 NE

8. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C0801 Slup B Hatě B 29.09. 16:00 SO
A3C0802 Práče B FK Lechovice 28.09. 17:00
A3C0803 Jaroslavice B Damnice 29.09. 16:00 SO
A3C0804 Dyje Prosiměřice B 30.09. 16:00 NE
A3C0805 Suchohrdly u Mir. B Čejkovice 30.09. 10:15 NE
A3C0806 Jiřice Velký Karlov 30.09. 16:00 NE
A3C0807 Břežany B Hrabětice 29.09. 16:00 SO

9. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C0901 Hrabětice Slup B 07.10. 15:30 NE
A3C0902 Velký Karlov Břežany B 07.10. 15:30 NE
A3C0903 Čejkovice Jiřice 07.10. 15:30 NE
A3C0904 Prosiměřice B Suchohrdly u Mir. B 06.10. 15:30 SO
A3C0905 Jaroslavice B Dyje 06.10. 15:30 SO
A3C0906 FK Lechovice Damnice 07.10. 15:30 NE
A3C0907 Hatě B Práče B 06.10. 15:30 SO Dyjákovičky

10. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C1001 Slup B Práče B 13.10. 15:00 SO
A3C1002 Hatě B Damnice 13.10. 15:00 SO Dyjákovičky
A3C1003 Dyje FK Lechovice 14.10. 15:00 NE
A3C1004 Suchohrdly u Mir. B Jaroslavice B 14.10. 10:15 NE
A3C1005 Jiřice Prosiměřice B 14.10. 15:00 NE
A3C1006 Břežany B Čejkovice 13.10. 15:00 SO
A3C1007 Hrabětice Velký Karlov 14.10. 15:00 NE

11. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C1101 Velký Karlov Slup B 21.10. 15:00 NE
A3C1102 Čejkovice Hrabětice 21.10. 15:00 NE
A3C1103 Prosiměřice B Břežany B 20.10. 15:00 SO
A3C1104 Jaroslavice B Jiřice 20.10. 15:00 SO
A3C1105 FK Lechovice Suchohrdly u Mir. B 21.10. 15:00 NE
A3C1106 Hatě B Dyje 20.10. 15:00 SO Dyjákovičky
A3C1107 Práče B Damnice 20.10. 15:00 SO

12. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C1201 Slup B Damnice 27.10. 14:30 SO
A3C1202 Dyje Práče B 28.10. 14:30 NE
A3C1203 Suchohrdly u Mir. B Hatě B 28.10. 10:15 NE
A3C1204 Jiřice FK Lechovice 28.10. 14:30 NE
A3C1205 Břežany B Jaroslavice B 27.10. 14:30 SO
A3C1206 Hrabětice Prosiměřice B 28.10. 14:30 NE
A3C1207 Velký Karlov Čejkovice 28.10. 14:30 NE

13. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C1301 Čejkovice Slup B 04.11. 14:00 NE
A3C1302 Prosiměřice B Velký Karlov 03.11. 14:00 SO
A3C1303 Jaroslavice B Hrabětice 03.11. 14:00 SO
A3C1304 FK Lechovice Břežany B 04.11. 14:00 NE
A3C1305 Hatě B Jiřice 03.11. 14:00 SO Dyjákovičky
A3C1306 Práče B Suchohrdly u Mir. B 03.11. 14:00 SO
A3C1307 Dyje Damnice 04.11. 14:00 NE

14. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3C1401 Slup B Dyje 10.11. 14:00 SO
A3C1402 Damnice Suchohrdly u Mir. B 11.11. 14:00 NE
A3C1403 Práče B Jiřice 10.11. 14:00 SO
A3C1404 Hatě B Břežany B 10.11. 14:00 SO Dyjákovičky
A3C1405 FK Lechovice Hrabětice 11.11. 14:00 NE
A3C1406 Jaroslavice B Velký Karlov 10.11. 14:00 SO
A3C1407 Prosiměřice B Čejkovice 10.11. 14:00 SO

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
TýmZSkóreB
1. Vídeň 38 138:100 77
2. Graz 38 145:100 74
3. Klagenfurt 38 132:87 73
4. Salzburg 37 147:106 65
5. Bolzano 38 105:92 64
6. Fehérvár 38 134:135 59
       
7. Linz 38 116:118 57
8. Dornbirn 38 118:118 56
9. Znojmo 38 138:143 53
10. Innsbruck 38 131:142 52
11. Villach 38 94:134 30
12. Záhřeb 37 71:194 21
 
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. TAS
8 62:37 22
2. Fan Club
8 60:35 16
3. Izolace 8 57:43 13
4. Kamikaze
8 41:40 3
5. Tango 8 43:48 8
6. Černí Koně 8 26:87 0
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
ML.Boleslav
20   158: 81  
49
2.
Sparta Praha
20   117: 77  
49
3.
Chodov
20   148: 87  
46
4.
Vítkovice
20   141: 81  
46
5.
Liberec
20   118: 121  
32
6.
Střešovice
20   110: 103  
30
7.
Bohemians
20   115 108  
28
8.
Otrokovice
20   92: 88  
27
               
9.
Ostrava
20   105: 108  
23
10.
Vinohrady
20 90: 128
23
11.
Pardubice
20   96: 148   19
12.
 Brno
20 68: 134
19
13.
 Č. Lípa
20 107: 134  
18
14.
TJ Znojmo
20 91: 158
11
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 99 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo