Rozpis-výsledky IV.C podzim 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis podzimní části IV.C 2011-12

  VÝSLEDKY 2.kolo 14.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0201 Slup "B" Prosiměřice "B" 2: 2     

A3C0206 Hatě "B" Havraníky 4: 2     

A3C0207 Jaroslavice "B" Velký Karlov 1: 5     

A3C0202 Damnice Jiřice 4: 1     

A3C0203 Hrabětice Práče "B" 7: 1     

A3C0204 Božice "B" Břežany "B" 5: 3     

A3C0205 Dyje Čejkovice 9: 3 

 

 

  VÝSLEDKY 3.kolo 21.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0301 Velký Karlov Slup "B" 2: 3     

A3C0305 Práče "B" Božice "B" 1: 2     

A3C0302 Havraníky Jaroslavice "B" 3: 0     

A3C0303 Čejkovice Hatě "B" 1: 0     

A3C0304 Břežany "B" Dyje 3: 3     

A3C0306 Jiřice Hrabětice 7: 2     

A3C0307 Prosiměřice "B" Damnice 0: 6 


 

  VÝSLEDKY 4.kolo 28.8.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0401 Slup "B" Damnice 0: 5     
Branky: Ševela 2, Paluch Bronislav 2, Obořil Jan

A3C0403 Božice "B" Jiřice 2: 1     
Branky: Rauš Tomáš, Vávra Marián - Plískal Pavel

A3C0405 Hatě "B" Břežany "B" 8: 0     
Branky: Petrovka Honza 3, Cileček Matouš 3, Filipovský, Adamov Radim

A3C0406 Jaroslavice "B" Čejkovice 1: 1     
Branky: Kohoutek - Mlčúch

A3C0402 Hrabětice Prosiměřice "B" 4: 2     
Branky: Hrobár Jaroslav 2, Hrstka, Rožnovák Pavel - Nožka, Petrucha

A3C0404 Dyje Práče "B" 3: 0     
Branky: Hladík, Sklenář Michal, Ferenčík Stanislav

A3C0407 Velký Karlov Havraníky 0: 1     
Branky: Varga Dušan

 

 

  VÝSLEDKY 5.kolo 4.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0503 Břežany "B" Jaroslavice "B" 2: 4 
 
Branky: Bartl, Rachůnek - Kohoutek Radoslav 2, Choleva, Rakaš

A3C0504 Práče "B" Hatě "B" 0: 4 
 
Branky: Cileček Matouš 2, Kovář, Kropáček

A3C0506 Prosiměřice "B" Božice "B" 4: 5 
 
Branky: Matějíček, Novotný, Zika, Trochta Slavomír - Rauš Tomáš 3, Vávra Marián 2

A3C0501 Havraníky Slup "B" 8: 1 
 
Branky: Varga Dušan 3, Smutný Drahomír 2, Kratochvíl, Mareček, Žárský - Buchtela

A3C0502 Čejkovice Velký Karlov 2: 1 
 
Branky: Hýbler, Horký Zbyněk - Wild Sebastián

A3C0505 Jiřice Dyje 4: 3 
 
Branky: Chaloupka 3, Kellner Pavel st. - Herák Marcel 2, Kuchař

A3C0507 Damnice Hrabětice 1: 1 
 
Branky: Švejkar Jiří - Anšlág

 

 

VÝSLEDKY 6.kolo 11.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0601 Slup "B" Hrabětice 4: 5     
Branky: Rybníkář Jaromír, Varaja Jakub, Varaja Karel, Šťastný - Hrobár Jakub 4, Bvoc Jiří

A3C0602 Božice "B" Damnice 1: 0     
Branky: Kubíček Jiří

A3C0604 Hatě "B" Jiřice 3: 1     
Branky: Škoda, Cileček Matouš, Kropáček Filip - Ekrt Igor

A3C0605 Jaroslavice "B" Práče "B" 7: 1     
Branky: Procházka 3, Koňarik 2, Adámek David, Vencl - Krejčiřík

A3C0603 Dyje Prosiměřice "B" 5: 1     
Branky: Ferenčík Stanislav 3, Herák Marcel 2 - Nožka Rudolf

A3C0606 Velký Karlov Břežany "B" 4: 0     
Branky: Zoubek Leoš 3, Konupčík Štěpán

A3C0607 Havraníky Čejkovice 7: 2     
Branky: Smutný Drahomír 4, Varga Dušan 2, Žárský Milan - Smítal František, Hýbler Jaroslav
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Božice "B" 5 5 0 0 16: 8 15 ( 6)

2. Hatě "B" 5 4 0 1 19: 4 12 ( 3)
 
3. Havraníky 5 4 0 1 21: 7 12 ( 3)
 
4. Damnice 5 3 1 1 16: 3 10 ( 4)
 
5. Dyje 5 3 1 1 23: 11 10 ( 1)
 
6. Hrabětice 5 3 1 1 19: 15 10 ( 4)
 
7. Jaroslavice "B" 5 2 1 2 13: 12 7 ( -2)
 
8. Čejkovice 5 2 1 2 9: 18 7 ( 1)
 
9. Velký Karlov 5 2 0 3 12: 7 6 ( -3)
 
10. Jiřice 5 2 0 3 14: 14 6 ( 0)
 
11. Slup "B" 5 1 1 3 10: 22 4 ( -5)
 
12. Prosiměřice "B" 5 0 1 4 9: 22 1 ( -5)
 
13. Břežany "B" 5 0 1 4 8: 24 1 ( -5)
 
14. Práče "B" 5 0 0 5 2: 24 0 ( -6)
 


  VÝSLEDKY 7.kolo 18.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0702 Břežany "B" Havraníky 0: 2     
Branky: Veselý, Smutný Drahomír

A3C0703 Práče "B" Velký Karlov 4: 1     
Branky: Čech Ladislav 2, Meister Luboš, Polepil - Synek

A3C0705 Prosiměřice "B" Hatě "B" 3: 4     
Branky: Novotný Roman 2, Matějíček Zdeněk - Cileček Matouš 2, Petrovka Honza, Kováč Štěpán

A3C0701 Čejkovice Slup "B" 3: 1     
Branky: Hanuš, Smítal František, Mlčúch David - Varaja Jan

A3C0704 Jiřice Jaroslavice "B" 1: 0     
Branky: Kellner Pavel ml.

A3C0706 Damnice Dyje 1: 3     
Branky: Mašek Ladislav - Sklenář Michal 2, Černý

A3C0707 Hrabětice Božice "B" 0: 2     
Branky: Hladík, Zifčák

 

 

  VÝSLEDKY 8.kolo 25.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0803 Hatě "B" Damnice 1: 4     
Branky: Cileček Matouš - Obořil Jan 3, Mašek Ladislav

A3C0804 Jaroslavice "B" Prosiměřice "B" 0: 0     

A3C0801 Slup "B" Božice "B" 5: 2     
Branky: Tejkal 4, Varaja Jakub - Vávra Marián 2

A3C0802 Dyje Hrabětice 7: 2     
Branky: Sklenář Michal 3, Herák Marcel 2, Hladík Martin, Ferenčík Stanislav - Džugan, Hrobár Jakub

A3C0805 Velký Karlov Jiřice 5: 1     
Branky: Budiač, Chmela, Fiala Petr, Zoubek Leoš, Wild Sebastián - Hořčica Milan

A3C0806 Havraníky Práče "B" 3: 1     
Branky: Smutný Drahomír 2, Kropáč - Krejčiřík Adam

A3C0807 Čejkovice Břežany "B" 5: 2     
Branky: Studénka, Smítal František, Bartes Martin, Hýbler Jaroslav, Mlčúch David - Gregor Filip, Wieder Milan

 

 

 VÝSLEDKY 9.kolo 2.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0901 Břežany "B" Slup "B" 5: 3     

A3C0902 Práče "B" Čejkovice 0: 2     

A3C0904 Prosiměřice "B" Velký Karlov 2: 0     

A3C0907 Božice "B" Dyje 4: 2     

A3C0903 Jiřice Havraníky 1: 0     

A3C0905 Damnice Jaroslavice "B" 2: 1     

A3C0906 Hrabětice Hatě "B" 1: 4 

 

 

  VÝSLEDKY 10.kolo 9.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1001 Slup "B" Dyje 3: 2     

A3C1002 Hatě "B" Božice "B" 6: 0     

A3C1003 Jaroslavice "B" Hrabětice 6: 1     

A3C1007 Břežany "B" Práče "B" 2: 2     

A3C1004 Velký Karlov Damnice 1: 3     

A3C1005 Havraníky Prosiměřice "B" 3: 2     

A3C1006 Čejkovice Jiřice 4: 2 

 

 

 VÝSLEDKY 11.kolo 15.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1101 Práče "B" Slup "B" 3: 0     

A3C1103 Prosiměřice "B" Čejkovice 2: 0     

A3C1106 Božice "B" Jaroslavice "B" 0: 0     

A3C1102 Jiřice Břežany "B" 3: 6     

A3C1104 Damnice Havraníky 1: 1     

A3C1105 Hrabětice Velký Karlov 3: 3     

A3C1107 Dyje Hatě "B" 2: 1 

 

 

 VÝSLEDKY 12.kolo 23.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1201 Slup "B" Hatě "B" 0: 0     

A3C1202 Jaroslavice "B" Dyje 0: 1     

A3C1206 Břežany "B" Prosiměřice "B" 2: 1     

A3C1207 Práče "B" Jiřice 4: 0     

A3C1203 Velký Karlov Božice "B" 1: 1     

A3C1204 Havraníky Hrabětice 6: 3     

A3C1205 Čejkovice Damnice 3: 1 

 

Výsledky 13.kolo 30.10.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1301 Jiřice Slup "B" 8:2     
 
A3C1302 Prosiměřice "B" Práče "B" 0:2     
 
A3C1303 Damnice Břežany "B" 4:0     
 
A3C1304 Hrabětice Čejkovice 1:1     
 
A3C1305 Božice "B" Havraníky 0:1     
 
A3C1306 Dyje Velký Karlov 3:3     
 
A3C1307 Hatě "B" Jaroslavice "B" 1:0   

 

 

  VÝSLEDKY 1.kolo 6.11.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0101 Jaroslavice "B" Slup "B" 6: 0     

A3C0105 Břežany "B" Hrabětice 0: 1     

A3C0106 Práče "B" Damnice 0: 3     

A3C0102 Velký Karlov Hatě "B" 0: 2     

A3C0103 Havraníky Dyje 7: 2     

A3C0104 Čejkovice Božice "B" 3: 1     

A3C0107 Jiřice Prosiměřice "B" 5: 3 

 

 

Výsledky 15.kolo 13.11.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1501 Prosiměřice "B" Slup "B" 2:3     
 
A3C1502 Jiřice Damnice 1:2     
 
A3C1503 Práče "B" Hrabětice 2:5     
 
A3C1504 Břežany "B" Božice "B" 4:1     
 
A3C1505 Čejkovice Dyje 5:1     
 
A3C1506 Havraníky Hatě "B" 6:0     
 
A3C1507 Velký Karlov Jaroslavice "B" 1:1     
 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
Semifinále
 
Vídeň - Salzburg
Graz - Fehervár

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 19 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 26:24 32
6. FK Pardubice 19 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 20:30 26
9. FC  Vlašim 19 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 18:26 21
12. 1. SC Znojmo FK 19 28:27 20
13. 1. SK Prostějov 19 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 20:43 13
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

M.B. - Chodov                    2 - 0

Sparta - Vítkovice              0 - 2

STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    - : -
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 82 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo