Rozpis-výsledky IV.C podzim 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis podzimní části IV.C 2011-12

  VÝSLEDKY 2.kolo 14.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0201 Slup "B" Prosiměřice "B" 2: 2     

A3C0206 Hatě "B" Havraníky 4: 2     

A3C0207 Jaroslavice "B" Velký Karlov 1: 5     

A3C0202 Damnice Jiřice 4: 1     

A3C0203 Hrabětice Práče "B" 7: 1     

A3C0204 Božice "B" Břežany "B" 5: 3     

A3C0205 Dyje Čejkovice 9: 3 

 

 

  VÝSLEDKY 3.kolo 21.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0301 Velký Karlov Slup "B" 2: 3     

A3C0305 Práče "B" Božice "B" 1: 2     

A3C0302 Havraníky Jaroslavice "B" 3: 0     

A3C0303 Čejkovice Hatě "B" 1: 0     

A3C0304 Břežany "B" Dyje 3: 3     

A3C0306 Jiřice Hrabětice 7: 2     

A3C0307 Prosiměřice "B" Damnice 0: 6 


 

  VÝSLEDKY 4.kolo 28.8.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0401 Slup "B" Damnice 0: 5     
Branky: Ševela 2, Paluch Bronislav 2, Obořil Jan

A3C0403 Božice "B" Jiřice 2: 1     
Branky: Rauš Tomáš, Vávra Marián - Plískal Pavel

A3C0405 Hatě "B" Břežany "B" 8: 0     
Branky: Petrovka Honza 3, Cileček Matouš 3, Filipovský, Adamov Radim

A3C0406 Jaroslavice "B" Čejkovice 1: 1     
Branky: Kohoutek - Mlčúch

A3C0402 Hrabětice Prosiměřice "B" 4: 2     
Branky: Hrobár Jaroslav 2, Hrstka, Rožnovák Pavel - Nožka, Petrucha

A3C0404 Dyje Práče "B" 3: 0     
Branky: Hladík, Sklenář Michal, Ferenčík Stanislav

A3C0407 Velký Karlov Havraníky 0: 1     
Branky: Varga Dušan

 

 

  VÝSLEDKY 5.kolo 4.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0503 Břežany "B" Jaroslavice "B" 2: 4 
 
Branky: Bartl, Rachůnek - Kohoutek Radoslav 2, Choleva, Rakaš

A3C0504 Práče "B" Hatě "B" 0: 4 
 
Branky: Cileček Matouš 2, Kovář, Kropáček

A3C0506 Prosiměřice "B" Božice "B" 4: 5 
 
Branky: Matějíček, Novotný, Zika, Trochta Slavomír - Rauš Tomáš 3, Vávra Marián 2

A3C0501 Havraníky Slup "B" 8: 1 
 
Branky: Varga Dušan 3, Smutný Drahomír 2, Kratochvíl, Mareček, Žárský - Buchtela

A3C0502 Čejkovice Velký Karlov 2: 1 
 
Branky: Hýbler, Horký Zbyněk - Wild Sebastián

A3C0505 Jiřice Dyje 4: 3 
 
Branky: Chaloupka 3, Kellner Pavel st. - Herák Marcel 2, Kuchař

A3C0507 Damnice Hrabětice 1: 1 
 
Branky: Švejkar Jiří - Anšlág

 

 

VÝSLEDKY 6.kolo 11.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0601 Slup "B" Hrabětice 4: 5     
Branky: Rybníkář Jaromír, Varaja Jakub, Varaja Karel, Šťastný - Hrobár Jakub 4, Bvoc Jiří

A3C0602 Božice "B" Damnice 1: 0     
Branky: Kubíček Jiří

A3C0604 Hatě "B" Jiřice 3: 1     
Branky: Škoda, Cileček Matouš, Kropáček Filip - Ekrt Igor

A3C0605 Jaroslavice "B" Práče "B" 7: 1     
Branky: Procházka 3, Koňarik 2, Adámek David, Vencl - Krejčiřík

A3C0603 Dyje Prosiměřice "B" 5: 1     
Branky: Ferenčík Stanislav 3, Herák Marcel 2 - Nožka Rudolf

A3C0606 Velký Karlov Břežany "B" 4: 0     
Branky: Zoubek Leoš 3, Konupčík Štěpán

A3C0607 Havraníky Čejkovice 7: 2     
Branky: Smutný Drahomír 4, Varga Dušan 2, Žárský Milan - Smítal František, Hýbler Jaroslav
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Božice "B" 5 5 0 0 16: 8 15 ( 6)

2. Hatě "B" 5 4 0 1 19: 4 12 ( 3)
 
3. Havraníky 5 4 0 1 21: 7 12 ( 3)
 
4. Damnice 5 3 1 1 16: 3 10 ( 4)
 
5. Dyje 5 3 1 1 23: 11 10 ( 1)
 
6. Hrabětice 5 3 1 1 19: 15 10 ( 4)
 
7. Jaroslavice "B" 5 2 1 2 13: 12 7 ( -2)
 
8. Čejkovice 5 2 1 2 9: 18 7 ( 1)
 
9. Velký Karlov 5 2 0 3 12: 7 6 ( -3)
 
10. Jiřice 5 2 0 3 14: 14 6 ( 0)
 
11. Slup "B" 5 1 1 3 10: 22 4 ( -5)
 
12. Prosiměřice "B" 5 0 1 4 9: 22 1 ( -5)
 
13. Břežany "B" 5 0 1 4 8: 24 1 ( -5)
 
14. Práče "B" 5 0 0 5 2: 24 0 ( -6)
 


  VÝSLEDKY 7.kolo 18.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0702 Břežany "B" Havraníky 0: 2     
Branky: Veselý, Smutný Drahomír

A3C0703 Práče "B" Velký Karlov 4: 1     
Branky: Čech Ladislav 2, Meister Luboš, Polepil - Synek

A3C0705 Prosiměřice "B" Hatě "B" 3: 4     
Branky: Novotný Roman 2, Matějíček Zdeněk - Cileček Matouš 2, Petrovka Honza, Kováč Štěpán

A3C0701 Čejkovice Slup "B" 3: 1     
Branky: Hanuš, Smítal František, Mlčúch David - Varaja Jan

A3C0704 Jiřice Jaroslavice "B" 1: 0     
Branky: Kellner Pavel ml.

A3C0706 Damnice Dyje 1: 3     
Branky: Mašek Ladislav - Sklenář Michal 2, Černý

A3C0707 Hrabětice Božice "B" 0: 2     
Branky: Hladík, Zifčák

 

 

  VÝSLEDKY 8.kolo 25.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0803 Hatě "B" Damnice 1: 4     
Branky: Cileček Matouš - Obořil Jan 3, Mašek Ladislav

A3C0804 Jaroslavice "B" Prosiměřice "B" 0: 0     

A3C0801 Slup "B" Božice "B" 5: 2     
Branky: Tejkal 4, Varaja Jakub - Vávra Marián 2

A3C0802 Dyje Hrabětice 7: 2     
Branky: Sklenář Michal 3, Herák Marcel 2, Hladík Martin, Ferenčík Stanislav - Džugan, Hrobár Jakub

A3C0805 Velký Karlov Jiřice 5: 1     
Branky: Budiač, Chmela, Fiala Petr, Zoubek Leoš, Wild Sebastián - Hořčica Milan

A3C0806 Havraníky Práče "B" 3: 1     
Branky: Smutný Drahomír 2, Kropáč - Krejčiřík Adam

A3C0807 Čejkovice Břežany "B" 5: 2     
Branky: Studénka, Smítal František, Bartes Martin, Hýbler Jaroslav, Mlčúch David - Gregor Filip, Wieder Milan

 

 

 VÝSLEDKY 9.kolo 2.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0901 Břežany "B" Slup "B" 5: 3     

A3C0902 Práče "B" Čejkovice 0: 2     

A3C0904 Prosiměřice "B" Velký Karlov 2: 0     

A3C0907 Božice "B" Dyje 4: 2     

A3C0903 Jiřice Havraníky 1: 0     

A3C0905 Damnice Jaroslavice "B" 2: 1     

A3C0906 Hrabětice Hatě "B" 1: 4 

 

 

  VÝSLEDKY 10.kolo 9.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1001 Slup "B" Dyje 3: 2     

A3C1002 Hatě "B" Božice "B" 6: 0     

A3C1003 Jaroslavice "B" Hrabětice 6: 1     

A3C1007 Břežany "B" Práče "B" 2: 2     

A3C1004 Velký Karlov Damnice 1: 3     

A3C1005 Havraníky Prosiměřice "B" 3: 2     

A3C1006 Čejkovice Jiřice 4: 2 

 

 

 VÝSLEDKY 11.kolo 15.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1101 Práče "B" Slup "B" 3: 0     

A3C1103 Prosiměřice "B" Čejkovice 2: 0     

A3C1106 Božice "B" Jaroslavice "B" 0: 0     

A3C1102 Jiřice Břežany "B" 3: 6     

A3C1104 Damnice Havraníky 1: 1     

A3C1105 Hrabětice Velký Karlov 3: 3     

A3C1107 Dyje Hatě "B" 2: 1 

 

 

 VÝSLEDKY 12.kolo 23.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1201 Slup "B" Hatě "B" 0: 0     

A3C1202 Jaroslavice "B" Dyje 0: 1     

A3C1206 Břežany "B" Prosiměřice "B" 2: 1     

A3C1207 Práče "B" Jiřice 4: 0     

A3C1203 Velký Karlov Božice "B" 1: 1     

A3C1204 Havraníky Hrabětice 6: 3     

A3C1205 Čejkovice Damnice 3: 1 

 

Výsledky 13.kolo 30.10.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1301 Jiřice Slup "B" 8:2     
 
A3C1302 Prosiměřice "B" Práče "B" 0:2     
 
A3C1303 Damnice Břežany "B" 4:0     
 
A3C1304 Hrabětice Čejkovice 1:1     
 
A3C1305 Božice "B" Havraníky 0:1     
 
A3C1306 Dyje Velký Karlov 3:3     
 
A3C1307 Hatě "B" Jaroslavice "B" 1:0   

 

 

  VÝSLEDKY 1.kolo 6.11.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0101 Jaroslavice "B" Slup "B" 6: 0     

A3C0105 Břežany "B" Hrabětice 0: 1     

A3C0106 Práče "B" Damnice 0: 3     

A3C0102 Velký Karlov Hatě "B" 0: 2     

A3C0103 Havraníky Dyje 7: 2     

A3C0104 Čejkovice Božice "B" 3: 1     

A3C0107 Jiřice Prosiměřice "B" 5: 3 

 

 

Výsledky 15.kolo 13.11.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1501 Prosiměřice "B" Slup "B" 2:3     
 
A3C1502 Jiřice Damnice 1:2     
 
A3C1503 Práče "B" Hrabětice 2:5     
 
A3C1504 Břežany "B" Božice "B" 4:1     
 
A3C1505 Čejkovice Dyje 5:1     
 
A3C1506 Havraníky Hatě "B" 6:0     
 
A3C1507 Velký Karlov Jaroslavice "B" 1:1     
 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 20 77:52 42
2. Bolzano 20 59:43 41
3. Vídeň 20 61:54 39
4. Klagenfurt 19 55:39 37
5. Salzburg 20 81:58 34
6. Innsbruck 20 74:74 29
7. Linz 20 54:60 29
8. Znojmo 19 54:65 24
9. Fehérvár 19 59:76 23
10. Dornbirn 20 51:61 20
11. Záhřeb 17 41:61 17
12. Villach 20 49:72 16
   

Pozvánky  

Máte zajímavou sportovní akci? Zašlete nám podrobnosti a my Vám jej zde budeme prezentovat.

   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Dynamo ČB 15   27:13   32
2. FC Jihlava 15   26:12   32
3. FC Hr.Králové 15   21:10   29
4. FK Varnsdorf 15   12:7   26
5. FK Pardubice 15   28:19   25
6. FC ZbrojovkaBrno 15   25:18   23
7. FK Ústí n Labem 15   20:22   22
8. MFK Vítkovice 15   19:26   21
9. FC Vlašim 15   20:21   18
10. FK Baník Sokolov 15   13:20   18
11. 1. SK Prostějov 15   12:19   18
12. FK Fotbal Třinec 15   15:19   17
13. 1. SC Znojmo FK 15   20:23   15
14. MFK Chrudim 15   19:25   14
15. FC MAS Táborsko 15   17:24   13
16. FK Viktoria Žižkov 15   15:31   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
13   80: 46  
37
2.
ML. Boleslav
13   106: 53  
32
3.
Chodov
14   100: 60  
30
4.
Vítkovice
13   88: 54  
30
5.
Liberec
14   83: 82  
24
6.
Střešovice
14   78: 71  
23
7.
Ostrava
13   77: 65  
19
8.
Otrokovice
14   62: 64  
16
               
9.
Brno
14   47: 93  
16
10.
Bohemians
14 69: 74
15
11.
Č. Lípa
14   72: 83   13
12.
 Pardubice
14 59: 93
13
13.
 Bohemians
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
14 65: 112
9
   

Tabulka Okresní přebor 2018-19  

#KlubZ  S  B
1. Jaroslavice A 13   48:15   32
2. Jezeřany 13   25:15   28
3. Višňové A 13   26:21   28
4. Rakšice A 13   27:20   25
5. Dobšice B 13   27:22   20
6. FK Znojmo B 13   28:27   20
7. Práče A 13   28:28   20
8. Hostim 13   34:24   19
9. Suchohrdly 13   22:25   18
10. Hrádek 13   39:34   17
11. Starý Petřín 13   19:37   12
12. Prosiměřice A 13   23:29   11
13. Litobratřice A 13   20:49   7
14. Jevišovice B 13   16:36   3
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes808
VčeraVčera1293
TýdenTýden808
MěsícMěsíc19347
CELKEMCELKEM1786675
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 40 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo