Rozpis-výsledky IV.C jaro 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

 Rozpis-výsledky IV.C jaro 2011/12

 

Výsledky 16.kolo 1.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1601 Slup "B" Velký Karlov 1:3     
 
A3C1602 Jaroslavice "B" Havraníky 0:0     
 
A3C1603 Hatě "B" Čejkovice 2:1     
 
A3C1604 Dyje Břežany "B" 3:1     
 
A3C1605 Božice "B" Práče "B" 0:2     
 
A3C1606 Hrabětice Jiřice 0:2     
 
A3C1607 Damnice Prosiměřice "B" 10:1     
 


 

VÝSLEDKY 17.kolo 8.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1702 Prosiměřice "B" Hrabětice 2: 1     

A3C1704 Práče "B" Dyje 0: 0     

A3C1705 Břežany "B" Hatě "B" 1: 0     

A3C1701 Damnice Slup "B" 3: 1     

A3C1703 Jiřice Božice "B" 4: 1     

A3C1706 Čejkovice Jaroslavice "B" 3: 0     

A3C1707 Havraníky Velký Karlov 4: 0     
 


 

 TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Havraníky 16 12 2 2 54: 17 38 ( 11)
 
2. Damnice 16 11 2 3 50: 16 35 ( 11)
 
3. Čejkovice 16 10 2 4 39: 31 32 ( 5)
 
4. Hatě "B" 16 10 1 5 40: 22 31 ( 10)
 
5. Dyje 16 8 3 5 49: 38 27 ( 6)
 
6. Jiřice 16 8 0 8 42: 41 24 ( -3)
 
7. Božice "B" 16 7 2 7 28: 36 23 ( 2)
 
8. Hrabětice 16 5 3 8 37: 50 18 ( -3)
 
9. Jaroslavice "B" 16 4 5 7 27: 22 17 ( -7)
 
10. Břežany "B" 16 5 2 9 31: 49 17 (-10)
 
11. Práče "B" 16 5 2 9 22: 40 17 (-10)
 
12. Velký Karlov 16 4 4 8 30: 32 16 ( -8)
 
13. Slup "B" 16 4 2 10 29: 59 14 ( -7)
 
14. Prosiměřice "B" 16 3 2 11 27: 52 11 (-13)
 

 

VÝSLEDKY 18.kolo 15.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1801 Slup "B" Havraníky 1: 3     

A3C1804 Hatě "B" Práče "B" 3: 2     

A3C1802 Velký Karlov Čejkovice 0: 2     

A3C1803 Jaroslavice "B" Břežany "B" 4: 0     

A3C1805 Dyje Jiřice 4: 2     

A3C1806 Božice "B" Prosiměřice "B" 0: 0     

A3C1807 Hrabětice Damnice 1: 4     
 


 

 VÝSLEDKY 19.kolo 22.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C1903 Prosiměřice "B" Dyje 1: 1     

A3C1905 Práče "B" Jaroslavice "B" 0: 1     

A3C1906 Břežany "B" Velký Karlov 5: 1     

A3C1901 Hrabětice Slup "B" 6: 0     

A3C1902 Damnice Božice "B" 2: 1     

A3C1904 Jiřice Hatě "B" 1: 6     

A3C1907 Čejkovice Havraníky 3: 1     
 



Výsledky 20.kolo 29.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C2001 Slup "B" Čejkovice 0:2     
 
A3C2002 Havraníky Břežany "B" 5:0     
 
A3C2003 Velký Karlov Práče "B" 0:0     
 
A3C2004 Jaroslavice "B" Jiřice 5:0     
 
A3C2005 Hatě "B" Prosiměřice "B" 2:1     
 
A3C2006 Dyje Damnice 0:0     
 
A3C2007 Božice "B" Hrabětice 2:2     
 

 

VÝSLEDKY 21.kolo 6.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C2101 Božice "B" Slup "B" 1: 1     

A3C2104 Prosiměřice "B" Jaroslavice "B" 0: 1     

A3C2107 Břežany "B" Čejkovice 4: 6     

A3C2102 Hrabětice Dyje 7: 5     

A3C2103 Damnice Hatě "B" 1: 2     

A3C2105 Jiřice Velký Karlov 3: 0     

A3C2106 Práče "B" Havraníky 1: 2     
 




 

VÝSLEDKY 22.kolo 13.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C2201 Slup "B" Břežany "B" 3: 2 
 

A3C2206 Hatě "B" Hrabětice 4: 5 
 

A3C2202 Čejkovice Práče "B" 1: 2 
 

A3C2203 Havraníky Jiřice 3: 1 
 

A3C2204 Velký Karlov Prosiměřice "B" 1: 3 
 

A3C2205 Jaroslavice "B" Damnice 5: 2 
 

A3C2207 Dyje Božice "B" 4: 1 
 
 




 

23. kolo 20.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C2301 Dyje Slup "B" 20.05. 16:30 NE  
 
A3C2302 Božice "B" Hatě "B" 19.05. 16:30 SO  
 
A3C2303 Hrabětice Jaroslavice "B" 20.05. 16:30 NE  
 
A3C2304 Damnice Velký Karlov 20.05. 16:30 NE  
 
A3C2305 Prosiměřice "B" Havraníky 19.05. 16:30 SO  
 
A3C2306 Jiřice Čejkovice 20.05. 16:30 NE  
 
A3C2307 Práče "B" Břežany "B" 20.05. 10:15 NE  
 


 

24. kolo 27.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C2401 Slup "B" Práče "B" 26.05. 16:30 SO  
 
A3C2402 Břežany "B" Jiřice 26.05. 16:30 SO  
 
A3C2403 Čejkovice Prosiměřice "B" 27.05. 16:30 NE  
 
A3C2404 Havraníky Damnice 27.05. 16:30 NE  
 
A3C2405 Velký Karlov Hrabětice 27.05. 16:30 NE  
 
A3C2406 Jaroslavice "B" Božice "B" 27.05. 16:30 NE  
 
A3C2407 Hatě "B" Dyje 26.05. 16:30 SO Dyjákovičky
 


 

25. kolo 03.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C2501 Hatě "B" Slup "B" 02.06. 16:30 SO Dyjákovičky
 
A3C2502 Dyje Jaroslavice "B" 03.06. 16:30 NE  
 
A3C2503 Božice "B" Velký Karlov 02.06. 16:30 SO  
 
A3C2504 Hrabětice Havraníky 03.06. 16:30 NE  
 
A3C2505 Damnice Čejkovice 03.06. 16:30 NE  
 
A3C2506 Prosiměřice "B" Břežany "B" 02.06. 16:30 SO  
 
A3C2507 Jiřice Práče "B" 03.06. 16:30 NE  
 


 

26. kolo 10.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C2601 Slup "B" Jiřice 09.06. 16:30 SO  
 
A3C2602 Práče "B" Prosiměřice "B" 09.06. 16:30 SO  
 
A3C2603 Břežany "B" Damnice 09.06. 16:30 SO  
 
A3C2604 Čejkovice Hrabětice 10.06. 16:30 NE  
 
A3C2605 Havraníky Božice "B" 10.06. 16:30 NE  
 
A3C2606 Velký Karlov Dyje 10.06. 16:30 NE  
 
A3C2607 Jaroslavice "B" Hatě "B" 10.06. 16:30 NE  
 


 

14. kolo 17.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1401 Slup "B" Jaroslavice "B" 16.06. 16:30 SO  
 
A3C1402 Hatě "B" Velký Karlov 16.06. 16:30 SO Dyjákovičky
 
A3C1403 Dyje Havraníky 17.06. 16:30 NE  
 
A3C1404 Božice "B" Čejkovice 16.06. 16:30 SO  
 
A3C1405 Hrabětice Břežany "B" 17.06. 16:30 NE  
 
A3C1406 Damnice Práče "B" 17.06. 16:30 NE  
 
A3C1407 Prosiměřice "B" Jiřice 16.06. 16:30 SO  
 

 

 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
Semifinále
 
Vídeň - Salzburg
Graz - Fehervár

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 19 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 26:24 32
6. FK Pardubice 19 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 20:30 26
9. FC  Vlašim 19 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 18:26 21
12. 1. SC Znojmo FK 19 28:27 20
13. 1. SK Prostějov 19 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 20:43 13
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

M.B. - Chodov                    2 - 0

Sparta - Vítkovice              0 - 2

STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    - : -
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 128 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo