Rozpis - výsledky podzim 2009/2010

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Okresní soutěž IV.C podzim 2009/2010

 VÝSLEDKY 2.kolo 16.08.2009
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3C0202 Velký Karlov Hrabětice 3: 2     

A3C0203 Slup B Krhovice 2: 1     

A3C0201 Lechovice Hevlín 4: 2     

A3C0204 Dyje Božice B 5: 5     

A3C0205 Dyjákovice Mackovice 5: 0     

A3C0206 Čejkovice Břežany B 3: 2     

A3C0207 Havraníky Jaroslavice B 2: 4   

 

VÝSLEDKY 3.kolo 23.08.2009
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0301 Jaroslavice B Lechovice 2:1     
 
A3C0302 Břežany B Havraníky 1:0     
 
A3C0304 Božice B Dyjákovice 1:0     
 
A3C0307 Hevlín Velký Karlov 4:1     
 
A3C0303 Mackovice Čejkovice 0:2     
 
A3C0305 Krhovice Dyje 5:3     
 
A3C0306 Hrabětice Slup B 1:0   

 

 VÝSLEDKY 4.kolo 30.08.2009
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3C0402 Slup B Hevlín 1:3     
 
A3C0407 Jaroslavice B Břežany B 1:1     
 
A3C0401 Lechovice Velký Karlov 6:0     
 
A3C0403 Dyje Hrabětice 5:4     
 
A3C0404 Dyjákovice Krhovice 2:0     
 
A3C0405 Čejkovice Božice B 4:0     
 
A3C0406 Havraníky Mackovice 9:0   

 

5. kolo 06.09.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C0501 Břežany B Lechovice 05.09. 16:30 SO  
 
A3C0502 Mackovice Jaroslavice B 06.09. 16:30 NE  
 
A3C0503 Božice B Havraníky 05.09. 16:30 SO  
 
A3C0504 Krhovice Čejkovice 06.09. 16:30 NE  
 
A3C0505 Hrabětice Dyjákovice 06.09. 16:30 NE  
 
A3C0506 Hevlín Dyje 05.09. 16:30 SO  
 
A3C0507 Velký Karlov Slup B 06.09. 16:30 NE  
 

 

 

6. kolo 13.09.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C0601 Lechovice Slup B 13.09. 16:00 NE  
 
A3C0602 Dyje Velký Karlov 13.09. 16:00 NE  
 
A3C0603 Dyjákovice Hevlín 13.09. 16:00 NE  
 
A3C0604 Čejkovice Hrabětice 13.09. 16:00 NE  
 
A3C0605 Havraníky Krhovice 13.09. 16:00 NE  
 
A3C0606 Jaroslavice B Božice B 13.09. 16:00 NE  
 
A3C0607 Břežany B Mackovice 12.09. 16:00 SO  
 

 

 

7. kolo 20.09.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C0701 Mackovice Lechovice 20.09. 16:00 NE  
 
A3C0702 Božice B Břežany B 19.09. 16:00 SO  
 
A3C0703 Krhovice Jaroslavice B 20.09. 16:00 NE  
 
A3C0704 Hrabětice Havraníky 20.09. 16:00 NE  
 
A3C0705 Hevlín Čejkovice 19.09. 16:00 SO  
 
A3C0706 Velký Karlov Dyjákovice 20.09. 16:00 NE  
 
A3C0707 Slup B Dyje 19.09. 16:00 SO  
 

 

 

8. kolo 27.09.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C0801 Lechovice Dyje 27.09. 16:00 NE  
 
A3C0802 Dyjákovice Slup B 27.09. 16:00 NE  
 
A3C0803 Čejkovice Velký Karlov 27.09. 16:00 NE  
 
A3C0804 Havraníky Hevlín 27.09. 16:00 NE  
 
A3C0805 Jaroslavice B Hrabětice 27.09. 16:00 NE  
 
A3C0806 Břežany B Krhovice 26.09. 16:00 SO  
 
A3C0807 Mackovice Božice B 27.09. 16:00 NE  
 

 

 

9. kolo 04.10.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C0901 Božice B Lechovice 03.10. 15:30 SO  
 
A3C0902 Krhovice Mackovice 04.10. 15:30 NE  
 
A3C0903 Hrabětice Břežany B 04.10. 15:30 NE  
 
A3C0904 Hevlín Jaroslavice B 03.10. 15:30 SO  
 
A3C0905 Velký Karlov Havraníky 04.10. 15:30 NE  
 
A3C0906 Slup B Čejkovice 03.10. 15:30 SO  
 
A3C0907 Dyje Dyjákovice 04.10. 15:30 NE  
 

 

 

10. kolo 11.10.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1001 Lechovice Dyjákovice 11.10. 15:00 NE  
 
A3C1002 Čejkovice Dyje 11.10. 15:00 NE  
 
A3C1003 Havraníky Slup B 11.10. 15:00 NE  
 
A3C1004 Jaroslavice B Velký Karlov 11.10. 15:00 NE  
 
A3C1005 Břežany B Hevlín 10.10. 15:00 SO  
 
A3C1006 Mackovice Hrabětice 11.10. 15:00 NE  
 
A3C1007 Božice B Krhovice 10.10. 15:00 SO  
 

 

 

11. kolo 18.10.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1101 Krhovice Lechovice 18.10. 15:00 NE  
 
A3C1102 Hrabětice Božice B 18.10. 15:00 NE  
 
A3C1103 Hevlín Mackovice 17.10. 15:00 SO  
 
A3C1104 Velký Karlov Břežany B 18.10. 15:00 NE  
 
A3C1105 Slup B Jaroslavice B 17.10. 15:00 SO  
 
A3C1106 Dyje Havraníky 18.10. 15:00 NE  
 
A3C1107 Dyjákovice Čejkovice 18.10. 15:00 NE  
 

 

 

12. kolo 25.10.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1201 Lechovice Čejkovice 25.10. 14:30 NE  
 
A3C1202 Havraníky Dyjákovice 25.10. 14:30 NE  
 
A3C1203 Jaroslavice B Dyje 25.10. 14:30 NE  
 
A3C1204 Břežany B Slup B 24.10. 14:30 SO  
 
A3C1205 Mackovice Velký Karlov 25.10. 14:30 NE  
 
A3C1206 Božice B Hevlín 24.10. 14:30 SO  
 
A3C1207 Krhovice Hrabětice 25.10. 14:30 NE  
 

 

 

13. kolo 01.11.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1301 Hrabětice Lechovice 01.11. 14:00 NE  
 
A3C1302 Hevlín Krhovice 31.10. 14:00 SO  
 
A3C1303 Velký Karlov Božice B 01.11. 14:00 NE  
 
A3C1304 Slup B Mackovice 31.10. 14:00 SO  
 
A3C1305 Dyje Břežany B 01.11. 14:00 NE  
 
A3C1306 Dyjákovice Jaroslavice B 01.11. 14:00 NE  
 
A3C1307 Čejkovice Havraníky 01.11. 14:00 NE  
 

 

 

1. kolo 08.11.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C0101 Havraníky Lechovice 08.11. 14:00 NE  
 
A3C0102 Jaroslavice B Čejkovice 08.11. 14:00 NE  
 
A3C0103 Břežany B Dyjákovice 07.11. 14:00 SO  
 
A3C0104 Mackovice Dyje 08.11. 14:00 NE  
 
A3C0105 Božice B Slup B 07.11. 14:00 SO  
 
A3C0106 Krhovice Velký Karlov 08.11. 14:00 NE  
 
A3C0107 Hrabětice Hevlín 08.11. 14:00 NE  
 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
Semifinále
 
Vídeň - Salzburg
Graz - Fehervár

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 19 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 26:24 32
6. FK Pardubice 19 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 20:30 26
9. FC  Vlašim 19 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 18:26 21
12. 1. SC Znojmo FK 19 28:27 20
13. 1. SK Prostějov 19 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 20:43 13
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

M.B. - Chodov                    2 - 0

Sparta - Vítkovice              0 - 2

STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    - : -
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 127 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo