Rozpis-výsledky III.A tř 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Okresní soutěž III.A - 2012-13

 VÝSLEDKY 1.kolo 12.08.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0101 Havraníky Prosiměřice A 2: 3     
 
A2A0102 Mikulovice Jevišovice B 1: 1     
 
A2A0103 Krhovice Těšetice 2: 4     
 
A2A0104 Hatě A Suchohrdly 2: 1     
 
A2A0105 Mramotice Starý Petřín 5: 1     
 
A2A0106 Štítary Micmanice 0: 3     
 
A2A0107 Slup A Hostim 1: 0     

 

 VÝSLEDKY 2.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0203 Starý Petřín Štítary 3: 0     
 
A2A0204 Suchohrdly Mramotice 0: 0     
 
A2A0201 Prosiměřice A Hostim 5: 2     
 
A2A0202 Micmanice Slup A 4: 2     
 
A2A0205 Těšetice Hatě A 0: 2     
 
A2A0206 Mikulovice Krhovice 7: 0     
 
A2A0207 Havraníky Jevišovice B 2: 0     

 

3. kolo 26.08.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0301 Jevišovice B Prosiměřice A 25.08. 16:30 SO UT
A2A0302 Krhovice Havraníky 26.08. 16:30 NE
A2A0303 Hatě A Mikulovice 26.08. 16:30 NE Dyjákovičky
A2A0304 Mramotice Těšetice 26.08. 16:30 NE
A2A0305 Štítary Suchohrdly 26.08. 16:30 NE
A2A0306 Slup A Starý Petřín 26.08. 16:30 NE
A2A0307 Hostim Micmanice 26.08. 16:30 NE

4. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0401 Prosiměřice A Micmanice 01.09. 16:30 SO
A2A0402 Starý Petřín Hostim 01.09. 16:30 SO
A2A0403 Suchohrdly Slup A 02.09. 16:30 NE
A2A0404 Těšetice Štítary 02.09. 16:30 NE
A2A0405 Mikulovice Mramotice 02.09. 16:30 NE
A2A0406 Havraníky Hatě A 02.09. 16:30 NE
A2A0407 Jevišovice B Krhovice 01.09. 16:30 SO UT

5. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0501 Krhovice Prosiměřice A 09.09. 16:30 NE
A2A0502 Hatě A Jevišovice B 09.09. 16:30 NE Dyjákovičky
A2A0503 Mramotice Havraníky 09.09. 16:30 NE
A2A0504 Štítary Mikulovice 09.09. 16:30 NE
A2A0505 Slup A Těšetice 09.09. 16:30 NE
A2A0506 Hostim Suchohrdly 09.09. 16:30 NE
A2A0507 Micmanice Starý Petřín 09.09. 16:30 NE

6. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0601 Prosiměřice A Starý Petřín 16.09. 16:00 NE
A2A0602 Suchohrdly Micmanice 16.09. 16:00 NE
A2A0603 Těšetice Hostim 16.09. 16:00 NE
A2A0604 Mikulovice Slup A 16.09. 16:00 NE
A2A0605 Havraníky Štítary 16.09. 16:00 NE
A2A0606 Jevišovice B Mramotice 15.09. 16:00 SO UT
A2A0607 Krhovice Hatě A 16.09. 16:00 NE

7. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0701 Hatě A Prosiměřice A 23.09. 16:00 NE Dyjákovičky
A2A0702 Mramotice Krhovice 23.09. 16:00 NE
A2A0703 Štítary Jevišovice B 23.09. 16:00 NE
A2A0704 Slup A Havraníky 23.09. 16:00 NE
A2A0705 Hostim Mikulovice 23.09. 16:00 NE
A2A0706 Micmanice Těšetice 23.09. 16:00 NE
A2A0707 Starý Petřín Suchohrdly 22.09. 16:00 SO

8. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0801 Prosiměřice A Suchohrdly 29.09. 16:00 SO
A2A0802 Těšetice Starý Petřín 30.09. 16:00 NE
A2A0803 Mikulovice Micmanice 29.09. 16:00 SO
A2A0804 Havraníky Hostim 30.09. 16:00 NE
A2A0805 Jevišovice B Slup A 29.09. 16:00 SO UT
A2A0806 Krhovice Štítary 30.09. 16:00 NE
A2A0807 Hatě A Mramotice 30.09. 16:00 NE Dyjákovičky

9. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0901 Mramotice Prosiměřice A 07.10. 15:30 NE
A2A0902 Štítary Hatě A 07.10. 15:30 NE
A2A0903 Slup A Krhovice 07.10. 15:30 NE
A2A0904 Hostim Jevišovice B 07.10. 15:30 NE
A2A0905 Micmanice Havraníky 07.10. 15:30 NE
A2A0906 Starý Petřín Mikulovice 06.10. 15:30 SO
A2A0907 Suchohrdly Těšetice 07.10. 15:30 NE

10. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1001 Prosiměřice A Těšetice 13.10. 15:00 SO
A2A1002 Mikulovice Suchohrdly 14.10. 15:00 NE
A2A1003 Havraníky Starý Petřín 14.10. 15:00 NE
A2A1004 Jevišovice B Micmanice 13.10. 15:00 SO UT
A2A1005 Krhovice Hostim 14.10. 15:00 NE
A2A1006 Hatě A Slup A 14.10. 15:00 NE Dyjákovičky
A2A1007 Mramotice Štítary 14.10. 15:00 NE

11. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1101 Štítary Prosiměřice A 21.10. 15:00 NE
A2A1102 Slup A Mramotice 21.10. 15:00 NE
A2A1103 Hostim Hatě A 21.10. 15:00 NE
A2A1104 Micmanice Krhovice 21.10. 15:00 NE
A2A1105 Starý Petřín Jevišovice B 20.10. 15:00 SO
A2A1106 Suchohrdly Havraníky 21.10. 15:00 NE
A2A1107 Těšetice Mikulovice 21.10. 15:00 NE

12. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1201 Prosiměřice A Mikulovice 27.10. 14:30 SO
A2A1202 Havraníky Těšetice 28.10. 14:30 NE
A2A1203 Jevišovice B Suchohrdly 27.10. 14:30 SO UT
A2A1204 Krhovice Starý Petřín 28.10. 14:30 NE
A2A1205 Hatě A Micmanice 28.10. 14:30 NE Dyjákovičky
A2A1206 Mramotice Hostim 28.10. 14:30 NE
A2A1207 Štítary Slup A 28.10. 14:30 NE

13. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1301 Slup A Prosiměřice A 04.11. 14:00 NE
A2A1302 Hostim Štítary 04.11. 14:00 NE
A2A1303 Micmanice Mramotice 04.11. 14:00 NE
A2A1304 Starý Petřín Hatě A 03.11. 14:00 SO
A2A1305 Suchohrdly Krhovice 04.11. 14:00 NE
A2A1306 Těšetice Jevišovice B 04.11. 14:00 NE
A2A1307 Mikulovice Havraníky 04.11. 14:00 NE

14. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1401 Prosiměřice A Havraníky 11.11. 14:00 NE
A2A1402 Jevišovice B Mikulovice 11.11. 14:00 NE UT
A2A1403 Těšetice Krhovice 11.11. 14:00 NE
A2A1404 Suchohrdly Hatě A 11.11. 14:00 NE
A2A1405 Starý Petřín Mramotice 10.11. 14:00 SO
A2A1406 Micmanice Štítary 11.11. 14:00 NE
A2A1407 Hostim Slup A 10.11. 14:00 SO

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 30 60:24 72
2. FC Vysočina Jihlava 30 50:33 58
3. FC Zbrojovka Brno 30 63:31 57
4. FC Hradec Králové 30 36:18 53
5. FK Ústí nad Labem 30 44:39 49
6. FK Varnsdorf 30 33:26 48
7. FK Pardubice 30 45:34 44
8. MFK Vítkovice 30 32:44 40
9. FK Fotbal Třinec 30 36:42 36
10. 1. SK Prostějov 30 28:37 36
11. FK Baník Sokolov 30 28:40 33
12. FC Vlašim 30 30:38 32
13. MFK Chrudim 30 39:56 29
14. FK Viktoria Žižkov 30 33:59 27
15. FC MAS Táborsko 30 37:53 25
16. 1. SC Znojmo FK 30 40:60 25
 
 
 
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 19   47:29   46
2. Jaroslavice A 19   70:28   42
3. Rakšice A 19   38:30   35
4. Hostim 19   54:34   32
5. Hrádek 19   59:40   31
6. Dobšice B 19   46:36   30
7. Práče A 19   42:43   30
8. Jezeřany 19   29:35   29
9. FK Znojmo B 19   42:47   26
10. Suchohrdly 19   30:43   20
11. Starý Petřín 19   31:54   18
12. Prosiměřice A 19   37:47   16
13. Litobratřice A 19   31:66   14
14. Jevišovice B 19   27:51   9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 21 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo