Výsledky III.A 16-20. kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

16.kolo

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1602 Jevišovice B Křepice 2 : 3 
 

A2A1605 IE Znojmo B Únanov B 3 : 1 
 

A2A1606 St. Petřín Dobšice B 1 : 3 
 

A2A1601 Chvalovice A Mramotice 2 : 2 
 

A2A1604 Mikulovice Slup A 2 : 1 
 

A2A1607 Bantice Micmanice 6 : 4 
 
  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobšice B 15 12 2 1 59: 18 38 ( 17)
2. Mikulovice 15 10 4 1 23: 10 34 ( 10)
3. Štítary A 14 9 0 5 41: 26 27 ( 6)
4. IE Znojmo B 15 8 3 4 38: 23 27 ( 3)
5. Přímětice A 14 7 0 7 33: 30 21 ( 0)
6. Křepice 15 6 3 6 31: 28 21 ( 0)
7. Mramotice 15 5 4 6 25: 29 19 ( -5)
8. Bantice 15 5 4 6 22: 37 19 ( -5)
9. St. Petřín 15 5 3 7 28: 33 18 ( -6)
10. Jevišovice B 15 5 3 7 31: 44 18 ( -3)
11. Chvalovice A 15 3 5 7 23: 34 14 (-10)
12. Únanov B 15 4 1 10 26: 33 13 ( -8)
13. Slup A 15 4 1 10 19: 31 13 ( -8)
14. Micmanice 15 3 3 9 26: 49 12 ( -9)

17.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1703 Dobšice B IE Znojmo B 1: 0     

A2A1701 Bantice Chvalovice A 3: 2     

A2A1702 Micmanice St. Petřín 3: 1     

A2A1704 Únanov B Mikulovice 1: 3     

A2A1705 Slup A Štítary A 0: 2     

A2A1706 Přímětice A Jevišovice B 3: 4     

A2A1707 Křepice Mramotice 0: 0   

18.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1803 Jevišovice B Slup A 0: 1     

A2A1806 IE Znojmo B Micmanice 2: 1     

A2A1807 St. Petřín Bantice 6: 0     

A2A1801 Chvalovice A Křepice 3: 3     

A2A1802 Mramotice Přímětice A 1: 4     

A2A1804 Štítary A Únanov B 3: 0     

A2A1805 Mikulovice Dobšice B 0: 3   
19.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1901 St. Petřín Chvalovice A 1: 1 
 

A2A1902 Bantice IE Znojmo B 0: 1 
 

A2A1903 Micmanice Mikulovice 1: 0 
 

A2A1904 Dobšice B Štítary A 4: 2 
 

A2A1905 Únanov B Jevišovice B 0: 1 
 

A2A1906 Slup A Mramotice 3: 0 
 

A2A1907 Přímětice A Křepice 3: 2 
20.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2004 Jevišovice B Dobšice B 0: 5     

A2A2006 Mikulovice Bantice 3: 0     

A2A2007 IE Znojmo B St. Petřín 4: 3     

A2A2001 Chvalovice A Přímětice A 2: 1     

A2A2002 Křepice Slup A 1: 1     

A2A2003 Mramotice Únanov B 8: 0     

A2A2005 Štítary A Micmanice 1: 4   

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Dobšice B 19 16 2 1 72: 20 50 ( 23)
2. Mikulovice 19 12 4 3 29: 15 40 ( 10)
3. IE Znojmo B 19 11 3 5 47: 28 36 ( 6)
4. Štítary A 18 11 0 7 49: 34 33 ( 6)
5. Přímětice A 18 9 0 9 44: 39 27 ( 0)
6. Křepice 19 6 6 7 37: 35 24 ( -3)
7. Jevišovice B 19 7 3 9 36: 53 24 ( -3)
8. Mramotice 19 6 5 8 34: 36 23 ( -7)
9. St. Petřín 19 6 4 9 39: 41 22 ( -8)
10. Bantice 19 6 4 9 25: 51 22 ( -8)
11. Micmanice 19 6 3 10 35: 53 21 ( -6)
12. Slup A 19 6 2 11 24: 34 20 ( -7)
13. Chvalovice A 19 4 7 8 31: 42 19 (-11)
14. Únanov B 19 4 1 14 27: 48 13 (-14)



 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 30 60:24 72
2. FC Vysočina Jihlava 30 50:33 58
3. FC Zbrojovka Brno 30 63:31 57
4. FC Hradec Králové 30 36:18 53
5. FK Ústí nad Labem 30 44:39 49
6. FK Varnsdorf 30 33:26 48
7. FK Pardubice 30 45:34 44
8. MFK Vítkovice 30 32:44 40
9. FK Fotbal Třinec 30 36:42 36
10. 1. SK Prostějov 30 28:37 36
11. FK Baník Sokolov 30 28:40 33
12. FC Vlašim 30 30:38 32
13. MFK Chrudim 30 39:56 29
14. FK Viktoria Žižkov 30 33:59 27
15. FC MAS Táborsko 30 37:53 25
16. 1. SC Znojmo FK 30 40:60 25
 
 
 
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 19   47:29   46
2. Jaroslavice A 19   70:28   42
3. Rakšice A 19   38:30   35
4. Hostim 19   54:34   32
5. Hrádek 19   59:40   31
6. Dobšice B 19   46:36   30
7. Práče A 19   42:43   30
8. Jezeřany 19   29:35   29
9. FK Znojmo B 19   42:47   26
10. Suchohrdly 19   30:43   20
11. Starý Petřín 19   31:54   18
12. Prosiměřice A 19   37:47   16
13. Litobratřice A 19   31:66   14
14. Jevišovice B 19   27:51   9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 38 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo