Rozpis-výsledky III.A podzim 2010/2011

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

A2A - Okresní soutěž III.A 2010/2011

 

 VÝSLEDKY 2.kolo 15.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0204 St. Petřín Štítary "A" 0: 3     

A2A0205 Přímětice "A" Únanov "B" 6: 1     

A2A0207 Chvalovice "A" Micmanice "A" 4: 0     

A2A0201 Křepice Hatě 0: 2     

A2A0202 Mramotice Slup "A" 1: 3     

A2A0203 Pavlice Jevišovice "B" 1: 4     

A2A0206 Hostim Mikulovice "A" 4: 4 

 

 VÝSLEDKY 3.kolo 22.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0301 Micmanice "A" Křepice 2: 2     

A2A0302 Mikulovice "A" Chvalovice "A" 5: 1     

A2A0303 Únanov "B" Hostim 1: 0     

A2A0304 Štítary "A" Přímětice "A" 2: 2     

A2A0305 Jevišovice "B" St. Petřín 5: 1     

A2A0306 Slup "A" Pavlice 6: 0     

A2A0307 Hatě Mramotice 2: 1     
 

 

 

 VÝSLEDKY 4.kolo 29.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0403 St. Petřín Slup A 2: 4     

A2A0404 Přímětice A Jevišovice B 2: 1     

A2A0406 Chvalovice A Únanov B 4: 1     

A2A0401 Křepice Mramotice 3: 3     

A2A0402 Pavlice Hatě 3: 0     

A2A0405 Hostim Štítary A 2: 1     

A2A0407 Micmanice A Mikulovice A 4: 2 

 

 

VÝSLEDKY 5.kolo 5.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0504 Jevišovice B Hostim 4: 0     

A2A0501 Mikulovice A Křepice 4: 0     

A2A0502 Únanov B Micmanice A 0: 4     

A2A0503 Štítary A Chvalovice A 0: 0     

A2A0505 Slup A Přímětice A 2: 0     

A2A0506 Hatě St. Petřín 3: 1     

A2A0507 Mramotice Pavlice 5: 0     
 



  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)

1. Slup A 4 4 0 0 15: 3 12 ( 6)
 
2. Jevišovice B 4 3 0 1 14: 4 9 ( 3)

3. Hatě 4 3 0 1 7: 5 9 ( 3)

4. Mikulovice A 4 2 1 1 15: 9 7 ( 1)

5. Přímětice A 4 2 1 1 10: 6 7 ( 1)

6. Chvalovice A 4 2 1 1 9: 6 7 ( 1)

7. Micmanice A 4 2 1 1 10: 8 7 ( 1)

8. Štítary A 4 1 2 1 6: 4 5 ( -1)

9. Mramotice 4 1 1 2 10: 8 4 ( -2)

10. Hostim 4 1 1 2 6: 10 4 ( -2)

11. Pavlice 4 1 0 3 4: 15 3 ( -3)

12. Únanov B 4 1 0 3 3: 14 3 ( -3)

13. Křepice 4 0 2 2 5: 11 2 ( -4)
 
14. St. Petřín 4 0 0 4 4: 15 0 ( -6)
 

 

 VÝSLEDKY 6.kolo 12.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0602 St. Petřín Mramotice 1: 1     

A2A0603 Přímětice A Hatě 2: 1     

A2A0605 Chvalovice A Jevišovice B 2: 0     

A2A0601 Křepice Pavlice 0: 2     

A2A0604 Hostim Slup A 2: 3     

A2A0606 Micmanice A Štítary A 3: 0     

A2A0607 Mikulovice A Únanov B 1: 0     
 

 

  VÝSLEDKY 7.kolo 19.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0701 Únanov B Křepice 1: 2     

A2A0702 Štítary A Mikulovice A 1: 2     

A2A0703 Jevišovice B Micmanice A 1: 2     

A2A0704 Slup A Chvalovice A 1: 2     

A2A0705 Hatě Hostim 3: 1     

A2A0706 Mramotice Přímětice A 0: 0     

A2A0707 Pavlice St. Petřín 3: 1     
 

 

 

8. kolo 26.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 Křepice St. Petřín 0 : 0
NE  
 
A2A0802 Přímětice "A" Pavlice 5 : 1
SO  
 
A2A0803 Hostim Mramotice 6 : 2
NE  
 
A2A0804 Chvalovice "A" Hatě 3 : 1
SO  
 
A2A0805 Micmanice "A" Slup "A" 2 : 1
NE  
 
A2A0806 Mikulovice "A" Jevišovice "B" odloženo
SO  
 
A2A0807 Únanov "B" Štítary "A" odloženo NE  
 

 

 

 VÝSLEDKY 9.kolo 3.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0902 Jevišovice B Únanov B 4: 1     

A2A0907 St. Petřín Přímětice A 2: 6     

A2A0901 Štítary A Křepice 0: 2     

A2A0903 Slup A Mikulovice A 3: 1     

A2A0904 Hatě Micmanice A 2: 0     

A2A0905 Mramotice Chvalovice A 0: 2     

A2A0906 Pavlice Hostim 0: 2     
 

 

 VÝSLEDKY 10.kolo 10.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1003 Chvalovice A Pavlice 6: 0     

A2A1001 Křepice Přímětice A 1: 7     

A2A1002 Hostim St. Petřín 3: 3     

A2A1004 Micmanice A Mramotice 2: 3     

A2A1005 Mikulovice A Hatě 5: 0     

A2A1006 Únanov B Slup A 0: 2     

A2A1007 Štítary A Jevišovice B 2: 1     
 



  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Chvalovice A 9 7 1 1 24: 8 22 ( 7)
 
2. Slup A 9 7 0 2 25: 10 21 ( 9)

3. Přímětice A 9 6 2 1 30: 11 20 ( 8)

4. Mikulovice A 8 5 1 2 24: 13 16 ( 4)

5. Micmanice A 9 5 1 3 19: 15 16 ( 1)

6. Hatě 9 5 0 4 14: 16 15 ( 3)

7. Jevišovice B 8 4 0 4 20: 11 12 ( 0)

8. Hostim 9 3 2 4 20: 21 11 ( -4)

9. Mramotice 9 2 3 4 16: 19 9 ( -3)

10. Křepice 9 2 3 4 10: 21 9 ( -6)

11. Pavlice 9 3 0 6 10: 29 9 ( -3)

12. Štítary A 8 2 2 4 9: 12 8 ( -7)

13. St. Petřín 9 0 3 6 11: 28 3 ( -9)
 
14. Únanov B 8 1 0 7 5: 23 3 ( -9)
 

 

VÝSLEDKY 11.kolo 17.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1101 Jevišovice B Křepice 2: 0     

A2A1106 St. Petřín Chvalovice A 0: 0     

A2A1107 Přímětice A Hostim 3: 1     

A2A1102 Slup A Štítary A 2: 0     

A2A1103 Hatě Únanov B 1: 1     

A2A1104 Mramotice Mikulovice A 1: 6     

A2A1105 Pavlice Micmanice A 2: 1     
 



 VÝSLEDKY 12.kolo 24.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1202 Chvalovice A Přímětice A 1: 2     

A2A1201 Křepice Hostim 1: 1     

A2A1203 Micmanice A St. Petřín 2: 2     

A2A1204 Mikulovice A Pavlice 4: 0     

A2A1205 Únanov B Mramotice 2: 4     

A2A1206 Štítary A Hatě 0: 1     

A2A1207 Jevišovice B Slup A 2: 0     
 

 

 VÝSLEDKY 13.kolo 31.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0806 Mikulovice A Jevišovice B 1:2     
 
A2A0807 Únanov B Štítary A 0:1     
 
A2A1305 St. Petřín Mikulovice A 1: 2     

A2A1306 Přímětice A Micmanice A 6: 0     

A2A1301 Slup A Křepice 3: 0     

A2A1302 Hatě Jevišovice B 2: 1     

A2A1303 Mramotice Štítary A 2: 3     

A2A1304 Pavlice Únanov B 5: 3     

A2A1307 Hostim Chvalovice A 4: 2 

 

 

  VÝSLEDKY 1.kolo 7.11.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0101 Chvalovice A Křepice 3: 3     

A2A0104 Únanov B St. Petřín 0: 7     

A2A0106 Jevišovice B Mramotice 3: 0     

A2A0102 Micmanice A Hostim 3: 0     

A2A0103 Mikulovice A Přímětice A 2: 1     

A2A0105 Štítary A Pavlice 3: 1     

A2A0107 Slup A Hatě 1: 3     
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Přímětice A 13 9 2 2 42: 15 29 ( 11)
 
2. Mikulovice A 13 9 1 3 39: 18 28 ( 7)

3. Slup A 13 9 0 4 31: 15 27 ( 6)

4. Hatě 13 8 1 4 21: 19 25 ( 7)

5. Jevišovice B 13 8 0 5 30: 14 24 ( 3)

6. Chvalovice A 13 7 3 3 30: 17 24 ( 3)

7. Micmanice A 13 6 2 5 25: 25 20 ( -1)

8. Štítary A 13 5 2 6 16: 18 17 ( -4)

9. Hostim 13 4 3 6 26: 30 15 ( -3)

10. Pavlice 13 5 0 8 18: 40 15 ( -3)

11. Mramotice 13 3 3 7 23: 33 12 ( -6)

12. Křepice 13 2 5 6 14: 30 11 ( -7)

13. St. Petřín 13 1 5 7 21: 32 8 (-10)
 
14. Únanov B 13 1 1 11 11: 41 4 (-17)
 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 30 60:24 72
2. FC Vysočina Jihlava 30 50:33 58
3. FC Zbrojovka Brno 30 63:31 57
4. FC Hradec Králové 30 36:18 53
5. FK Ústí nad Labem 30 44:39 49
6. FK Varnsdorf 30 33:26 48
7. FK Pardubice 30 45:34 44
8. MFK Vítkovice 30 32:44 40
9. FK Fotbal Třinec 30 36:42 36
10. 1. SK Prostějov 30 28:37 36
11. FK Baník Sokolov 30 28:40 33
12. FC Vlašim 30 30:38 32
13. MFK Chrudim 30 39:56 29
14. FK Viktoria Žižkov 30 33:59 27
15. FC MAS Táborsko 30 37:53 25
16. 1. SC Znojmo FK 30 40:60 25
 
 
 
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 19   47:29   46
2. Jaroslavice A 19   70:28   42
3. Rakšice A 19   38:30   35
4. Hostim 19   54:34   32
5. Hrádek 19   59:40   31
6. Dobšice B 19   46:36   30
7. Práče A 19   42:43   30
8. Jezeřany 19   29:35   29
9. FK Znojmo B 19   42:47   26
10. Suchohrdly 19   30:43   20
11. Starý Petřín 19   31:54   18
12. Prosiměřice A 19   37:47   16
13. Litobratřice A 19   31:66   14
14. Jevišovice B 19   27:51   9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 102 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo