Rozpis-výsledky III.A podzim 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis podzimní části III.A 2011-12

  VÝSLEDKY 2.kolo 14.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0201 Micmanice Krhovice 4: 3     

A2A0202 Pavlice Slup "A" 0: 3     

A2A0203 Chvalovice "A" Hatě "A" 7: 0     

A2A0204 Těšetice Štítary "A" 4: 4     

A2A0205 Mramotice Křepice 6: 0     

A2A0206 Hostim Suchohrdly 3: 0     

A2A0207 Mikulovice Jevišovice "B" 2: 1   

 

 

VÝSLEDKY 3.kolo 21.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0301 Jevišovice "B" Micmanice 3: 1     

A2A0302 Suchohrdly Mikulovice 1: 3     

A2A0303 Křepice Hostim 0: 5     

A2A0304 Štítary "A" Mramotice 1: 4     

A2A0305 Hatě "A" Těšetice 3: 0     

A2A0306 Slup "A" Chvalovice "A" 0: 3     

A2A0307 Krhovice Pavlice 2: 0 


 

 VÝSLEDKY 4.kolo 28.8.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0401 Micmanice Pavlice 3: 2 
 
Branky: Podola Jaroslav 3 - Boráň, Nechvátal Zdeněk

A2A0402 Chvalovice "A" Krhovice 8: 0 
 
Branky: Vyorálek Robin 3, Ignácek Lukáš, Mašek Gabriel, Ulrch Milan, Turek Miroslav, Zifčák Martin

A2A0403 Těšetice Slup "A" 1: 0 
 
Branky: vlastní

A2A0404 Mramotice Hatě "A" 2: 1 
 
Branky: Sertelet Lavrent, Procházka Zdeněk - Gregor

A2A0405 Hostim Štítary "A" 3: 2 
 
Branky: Pisařovic, Řeřucha Jiří, Kosík Ondřej - Parůžek Rostislav 2

A2A0406 Mikulovice Křepice 5: 1 
 
Branky: Fiala, Cakl Rudolf, Krčmář Jan, Princ Pavel, Nadaský Jan - Slaný

A2A0407 Jevišovice "B" Suchohrdly 4: 1 
 
Branky: Novotný Jaromír 2, Makovička Tomáš, Kahoun Jan - Kovačič

 

 

  VÝSLEDKY 5.kolo 4.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2A0501 Suchohrdly Micmanice 3: 1     
Branky: Grillowitzer 2, Havlena - Zezulka Adam

A2A0502 Křepice Jevišovice "B" 4: 0     
Branky: Jurčík 2, Manka, Trnka

A2A0503 Štítary "A" Mikulovice 1: 2     
Branky: Suchánek - Cakl Rudolf, Princ Pavel

A2A0504 Hatě "A" Hostim 2: 0     
Branky: Beno, Cileček

A2A0505 Slup "A" Mramotice 1: 3     
Branky: Horák - Chytrý, Havlík, Sertelet Lavrent

A2A0506 Krhovice Těšetice 1: 2     
Branky: Tuna - nehlášeno 2

A2A0507 Pavlice Chvalovice "A" 2: 7     
Branky: Bauer Martin 2 - Vyorálek Robin 4, Turek Miroslav, Ulrych Milan, Štajner Tomáš

 

 

 VÝSLEDKY6.kolo 11.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0606 Jevišovice "B" Štítary "A" 3: 2     
Branky: Novotný Jaromír 2, Kahoun Jan - Parůžek Rostislav, Suchánek Zbyněk

A2A0601 Micmanice Chvalovice "A" 1: 2     
Branky: Novák - Kapitán Pavel 2

A2A0602 Těšetice Pavlice 3: 2     
Branky: Polický Tomáš 2, Bárta Kamil - Bauer, Fiala

A2A0603 Mramotice Krhovice 3: 0     
Branky: Sertelet Lavrent, Chytrý Milan, Hlávka Patrik

A2A0604 Hostim Slup "A" 3: 0     
Branky: Petříček, Straka, Kosík Ondřej

A2A0605 Mikulovice Hatě "A" 3: 2     
Branky: Princ Pavel 2, Krčmář Jan - Šinkovič, Zmeko Patrik

A2A0607 Suchohrdly Křepice 3: 1     
Branky: nehlášeno 3 - Plaček Aleš
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Chvalovice "A" 5 5 0 0 27: 3 15 ( 9)
 
2. Mramotice 5 5 0 0 18: 3 15 ( 6)
 
3. Mikulovice 5 5 0 0 15: 6 15 ( 6)
 
4. Hostim 5 4 0 1 14: 4 12 ( 3)
 
5. Těšetice 5 3 1 1 10: 10 10 ( 1)
 
6. Jevišovice "B" 5 3 0 2 11: 10 9 ( 0)
 
7. Micmanice 5 2 0 3 10: 13 6 ( -3)
 
8. Suchohrdly 5 2 0 3 8: 12 6 ( -3)
 
9. Hatě "A" 5 2 0 3 8: 12 6 ( 0)
 
10. Slup "A" 5 1 0 4 4: 10 3 ( -3)
 
11. Krhovice 5 1 0 4 6: 17 3 ( -3)
 
12. Křepice 5 1 0 4 6: 19 3 ( -3)
 
13. Štítary "A" 5 0 1 4 10: 16 1 ( -5)
 
14. Pavlice 5 0 0 5 6: 18 0 ( -6)
 

 

 

  VÝSLEDKY 7.kolo 18.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0701 Křepice Micmanice 0: 1 
 
Branky: Toriška Jakub

A2A0707 Chvalovice "A" Těšetice 2: 1 
 
Branky: Kapitán Pavel, Vyorálek Robin - Katolický Libor

A2A0702 Štítary "A" Suchohrdly 2: 0 
 
Branky: Železný, Parůžek Rostislav

A2A0703 Hatě "A" Jevišovice "B" 2: 1 
 
Branky: Svoboda, Zmeko Patrik - Zemánek

A2A0704 Slup "A" Mikulovice 0: 2 
 
Branky: Cakl Rudolf 2

A2A0705 Krhovice Hostim 5: 1 
 
Branky: Zálešák Miroslav 2, Gregorovič, Krupanský Zdeněk, Tuna Luboš - Kosík Ondřej

A2A0706 Pavlice Mramotice 1: 6 
 
Branky: Svoboda Pavel - Procházka Zdeněk 3, Obůrka, Havlík František, Hlávka Patrik

 

 

 VÝSLEDKY 8.kolo 25.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0804 Mikulovice Krhovice 2: 3 
 
Branky: Cakl Jiří, Princ Pavel - Vaculík Stanislav, Slavický David, Gregorovič Jan

A2A0805 Jevišovice "B" Slup "A" 0: 1 
 
Branky: Tejkal Vlastislav

A2A0801 Micmanice Těšetice 1: 2 
 
Branky: Podola Jaroslav - Nohava Milan, Polický Tomáš

A2A0802 Mramotice Chvalovice "A" 0: 2 
 
Branky: Kapitán Pavel, Vyorálek Robin

A2A0803 Hostim Pavlice 6: 2 
 
Branky: Řeřucha Jiří 2, Bartůněk, Trnka, Zejda Luboš, Straka Pavel - Holík Martin, Bauer Martin

A2A0806 Suchohrdly Hatě "A" 2: 1 
 
Branky: Holiš Filip, vlastní - Gregor Jan

A2A0807 Křepice Štítary "A" 3: 3 
 
Branky: Jurčík Martin 2, Manka Heinz - Parůžek Rostislav 2, Koch

 

 

  VÝSLEDKY 9.kolo 2.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0906 Chvalovice "A" Hostim 4: 0     

A2A0901 Štítary "A" Micmanice 1: 2     

A2A0902 Hatě "A" Křepice 0: 1     

A2A0903 Slup "A" Suchohrdly 3: 1     

A2A0904 Krhovice Jevišovice "B" 1: 2     

A2A0905 Pavlice Mikulovice 1: 3     

A2A0907 Těšetice Mramotice 2: 1 

 

 

  VÝSLEDKY 10.kolo 9.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1003 Mikulovice Chvalovice "A" 1: 3     

A2A1001 Micmanice Mramotice 1: 0     

A2A1002 Hostim Těšetice 1: 3     

A2A1004 Jevišovice "B" Pavlice 5: 0     

A2A1005 Suchohrdly Krhovice 2: 3     

A2A1006 Křepice Slup "A" 0: 2     

A2A1007 Štítary "A" Hatě "A" 2: 0 

 

  VÝSLEDKY 11.kolo 15.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1105 Chvalovice "A" Jevišovice "B" 4: 1     

A2A1101 Hatě "A" Micmanice 1: 1     

A2A1102 Slup "A" Štítary "A" 3: 0     

A2A1103 Krhovice Křepice 0: 2     

A2A1104 Pavlice Suchohrdly 0: 4     

A2A1106 Těšetice Mikulovice 2: 1     

A2A1107 Mramotice Hostim 6: 2 

 

 

  VÝSLEDKY 12.kolo 23.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1202 Mikulovice Mramotice 3: 0     

A2A1205 Křepice Pavlice 5: 0     

A2A1201 Micmanice Hostim 5: 2     

A2A1203 Jevišovice "B" Těšetice 3: 2     

A2A1204 Suchohrdly Chvalovice "A" 0: 4     

A2A1206 Štítary "A" Krhovice 4: 1     

A2A1207 Hatě "A" Slup "A" 2: 0 

 

Výsledky 13.kolo 30.10.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1301 Slup "A" Micmanice 2:1     
 
A2A1302 Krhovice Hatě "A" 4:3     
 
A2A1303 Pavlice Štítary "A" 0:2     
 
A2A1304 Chvalovice "A" Křepice 9:1     
 
A2A1305 Těšetice Suchohrdly 2:1     
 
A2A1306 Mramotice Jevišovice "B" 2:0     
 
A2A1307 Hostim Mikulovice 1:2 

 

 

  VÝSLEDKY 1.koilo 6.11.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0101 Mikulovice Micmanice 5: 3     

A2A0102 Jevišovice "B" Hostim 1: 4     

A2A0103 Suchohrdly Mramotice 2: 0     

A2A0104 Křepice Těšetice 3: 3     

A2A0105 Štítary "A" Chvalovice "A" 0: 3     

A2A0106 Hatě "A" Pavlice 6: 0     

A2A0107 Slup "A" Krhovice 4: 0 

 

 

Výsledky 15.kolo 13.11.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1501 Krhovice Micmanice 0:1     
 
A2A1502 Slup "A" Pavlice 2:0     
 
A2A1503 Hatě "A" Chvalovice "A" 3:2     
 
A2A1504 Štítary "A" Těšetice 5:2     
 
A2A1505 Křepice Mramotice 2:6     
 
A2A1506 Suchohrdly Hostim 1:2     
 
A2A1507 Jevišovice "B" Mikulovice 2:1     
 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 

Čtvrtfinálové dvojice

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)

Graz – Linz                   3 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3)

Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)

Fehérvár – Salzburg    2 : 3
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 19 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 26:24 32
6. FK Pardubice 19 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 20:30 26
9. FC  Vlašim 19 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 18:26 21
12. 1. SC Znojmo FK 19 28:27 20
13. 1. SK Prostějov 19 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 20:43 13
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

M.B. - Chodov

Sparta - Vítkovice

STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3

BRNO - PARDUBICE          0 - 4

   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 121 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo