Rozpis-výsledky III.A jaro 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis-výsledky III.A jaro 2011/12

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Chvalovice "A" 14 13 0 1 60: 10 39 ( 21)
 
2. Mikulovice 14 10 0 4 35: 21 30 ( 9)
 
3. Mramotice 14 9 0 5 40: 18 27 ( 9)
 
4. Těšetice 14 8 2 4 29: 28 26 ( 8)
 
5. Slup "A" 14 8 0 6 21: 16 24 ( 0)
 
6. Micmanice 14 7 1 6 26: 26 22 ( 4)
 
7. Hostim 14 7 0 7 33: 33 21 ( 3)
 
8. Jevišovice "B" 14 7 0 7 26: 27 21 ( -3)
 
9. Hatě "A" 14 6 1 7 26: 25 19 ( -5)
 
10. Štítary "A" 14 5 2 7 29: 30 17 ( -7)
 
11. Suchohrdly 14 5 0 9 21: 29 15 ( -9)
 
12. Krhovice 14 5 0 9 23: 39 15 ( -6)
 
13. Křepice 14 4 2 8 23: 43 14 (-10)
 
14. Pavlice 14 0 0 14 10: 57 0 (-18)

 


Výsledky 16.kolo 1.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1601 Micmanice Jevišovice "B" 3:2     
 
A2A1602 Mikulovice Suchohrdly 3:0     
 
A2A1603 Hostim Křepice 4:0     
 
A2A1604 Mramotice Štítary "A" 2:2     
 
A2A1605 Těšetice Hatě "A" 0:1     
 
A2A1606 Chvalovice "A" Slup "A" 6:0     
 
A2A1607 Pavlice Krhovice 0:3     
 


 

 VÝSLEDKY 17.kolo 8.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1703 Slup "A" Těšetice 0: 1     

A2A1701 Pavlice Micmanice 0: 2     

A2A1702 Krhovice Chvalovice "A" 0: 0     

A2A1704 Hatě "A" Mramotice 3: 2     

A2A1705 Štítary "A" Hostim 5: 1     

A2A1706 Křepice Mikulovice 0: 1     

A2A1707 Suchohrdly Jevišovice "B" 2: 0     
 

 

 

 VÝSLEDKY 18.kolo 15.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1802 Jevišovice "B" Křepice 4: 0     

A2A1807 Chvalovice "A" Pavlice 11: 1     

A2A1801 Micmanice Suchohrdly 1: 1     

A2A1803 Mikulovice Štítary "A" 1: 2     

A2A1804 Hostim Hatě "A" 0: 2     

A2A1805 Mramotice Slup "A" 2: 0     

A2A1806 Těšetice Krhovice 4: 3     
 

 

 

VÝSLEDKY 19.kolo 22.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1901 Chvalovice "A" Micmanice 4: 0     

A2A1905 Hatě "A" Mikulovice 2: 2     

A2A1906 Štítary "A" Jevišovice "B" 1: 1     

A2A1902 Pavlice Těšetice 1: 3     

A2A1903 Krhovice Mramotice 3: 2     

A2A1904 Slup "A" Hostim 3: 0     

A2A1907 Křepice Suchohrdly 0: 1     
 

 

 

Výsledky 20.kolo 29.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2001 Micmanice Křepice 2:0     
 
A2A2002 Suchohrdly Štítary "A" 2:1     
 
A2A2003 Jevišovice "B" Hatě "A" 1:4     
 
A2A2004 Mikulovice Slup "A" 1:0     
 
A2A2005 Hostim Krhovice 3:0     
 
A2A2006 Mramotice Pavlice 4:1     
 
A2A2007 Těšetice Chvalovice "A" 2:9     
 

 

 

VÝSLEDKY 21.kolo 6.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2102 Chvalovice "A" Mramotice 2: 0     

A2A2101 Těšetice Micmanice 4: 3     

A2A2103 Pavlice Hostim 0: 5     

A2A2104 Krhovice Mikulovice 1: 3     

A2A2105 Slup "A" Jevišovice "B" 2: 0     

A2A2106 Hatě "A" Suchohrdly 1: 1     

A2A2107 Štítary "A" Křepice 2: 1     
 

 

 

VÝSLEDKY 22.kolo 13.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2201 Micmanice Štítary "A" 2: 0     

A2A2202 Křepice Hatě "A" 1: 3     

A2A2203 Suchohrdly Slup "A" 2: 1     

A2A2204 Jevišovice "B" Krhovice 9: 0     

A2A2205 Mikulovice Pavlice 10: 0     

A2A2206 Hostim Chvalovice "A" 0: 1     

A2A2207 Mramotice Těšetice 2: 2     
 


 

 

23. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2301 Mramotice Micmanice . . 00:00    
 
A2A2302 Těšetice Hostim . . 00:00    
 
A2A2303 Chvalovice "A" Mikulovice . . 00:00    
 
A2A2304 Pavlice Jevišovice "B" . . 00:00    
 
A2A2305 Krhovice Suchohrdly . . 00:00    
 
A2A2306 Slup "A" Křepice . . 00:00    
 
A2A2307 Hatě "A" Štítary "A" . . 00:00    
 

 

 

24. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2401 Micmanice Hatě "A" . . 00:00    
 
A2A2402 Štítary "A" Slup "A" . . 00:00    
 
A2A2403 Křepice Krhovice . . 00:00    
 
A2A2404 Suchohrdly Pavlice . . 00:00    
 
A2A2405 Jevišovice "B" Chvalovice "A" . . 00:00    
 
A2A2406 Mikulovice Těšetice . . 00:00    
 
A2A2407 Hostim Mramotice . . 00:00    
 

 

 

25. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2501 Hostim Micmanice . . 00:00    
 
A2A2502 Mramotice Mikulovice . . 00:00    
 
A2A2503 Těšetice Jevišovice "B" . . 00:00    
 
A2A2504 Chvalovice "A" Suchohrdly . . 00:00    
 
A2A2505 Pavlice Křepice . . 00:00    
 
A2A2506 Krhovice Štítary "A" . . 00:00    
 
A2A2507 Slup "A" Hatě "A" . . 00:00    
 

 

 

26. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2601 Micmanice Slup "A" . . 00:00    
 
A2A2602 Hatě "A" Krhovice . . 00:00    
 
A2A2603 Štítary "A" Pavlice . . 00:00    
 
A2A2604 Křepice Chvalovice "A" . . 00:00    
 
A2A2605 Suchohrdly Těšetice . . 00:00    
 
A2A2606 Jevišovice "B" Mramotice . . 00:00    
 
A2A2607 Mikulovice Hostim . . 00:00    
 

 

14. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1401 Micmanice Mikulovice . . 00:00    
 
A2A1402 Hostim Jevišovice "B" . . 00:00    
 
A2A1403 Mramotice Suchohrdly . . 00:00    
 
A2A1404 Těšetice Křepice . . 00:00    
 
A2A1405 Chvalovice "A" Štítary "A" . . 00:00    
 
A2A1406 Pavlice Hatě "A" . . 00:00    
 
A2A1407 Krhovice Slup "A" . . 00:00    
 

 

 

 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 30 60:24 72
2. FC Vysočina Jihlava 30 50:33 58
3. FC Zbrojovka Brno 30 63:31 57
4. FC Hradec Králové 30 36:18 53
5. FK Ústí nad Labem 30 44:39 49
6. FK Varnsdorf 30 33:26 48
7. FK Pardubice 30 45:34 44
8. MFK Vítkovice 30 32:44 40
9. FK Fotbal Třinec 30 36:42 36
10. 1. SK Prostějov 30 28:37 36
11. FK Baník Sokolov 30 28:40 33
12. FC Vlašim 30 30:38 32
13. MFK Chrudim 30 39:56 29
14. FK Viktoria Žižkov 30 33:59 27
15. FC MAS Táborsko 30 37:53 25
16. 1. SC Znojmo FK 30 40:60 25
 
 
 
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 19   47:29   46
2. Jaroslavice A 19   70:28   42
3. Rakšice A 19   38:30   35
4. Hostim 19   54:34   32
5. Hrádek 19   59:40   31
6. Dobšice B 19   46:36   30
7. Práče A 19   42:43   30
8. Jezeřany 19   29:35   29
9. FK Znojmo B 19   42:47   26
10. Suchohrdly 19   30:43   20
11. Starý Petřín 19   31:54   18
12. Prosiměřice A 19   37:47   16
13. Litobratřice A 19   31:66   14
14. Jevišovice B 19   27:51   9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 21 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo