Rozpis-výsledky I.B tř. 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

I.B třída dospělých - skupina B - 2012-13

VÝSLEDKY 1.kolo 12.08.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B0102 Pohořelice Modřice 5:0 (2:0)
Branky: Hrouzek, Loubek, Petrásek, Slezák, Vančata; ČK: 0 - Bilík
A3B0104 Chrlice Rosice B 1:2 (1:1)
Branky: Kučera - Krejčí, Malata
A3B0107 MS Brno Blížkovice 0:1 (0:1)
Branky: Pikolon
A3B0101 H.Kounice Šatov 2:2 (0:2)
Branky: Svoboda, Vlašín - Křišťál, Mach
A3B0103 Cvrčovice Tuřany 0:3 
A3B0105 Slatina Žebětín 2:7 (1:2)
Branky: Ostrý, Válka - Havelka 2, Kantor 2, Šeptun 2, Kovář
A3B0106 Únanov Zastávka 3:4 (3:3)
Branky: Čapoun 2, Dočekal - Ištok, Kadlčík, Stromecký, Vacek

 

 VÝSLEDKY 2.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B0202 Zastávka MS Brno 1:1 (1:1)
Branky: Maňásek - Viktora; ČK: Soustružník - Dufek
A3B0203 Žebětín Únanov 3:1 (2:0)
Branky: Holiš, Kantor, Krejčí - Čapoun; ČK: 0 - Zika
A3B0204 Rosice B Slatina 2:3 (1:1)
Branky: Touška 2 - Kos, Mudruněk, Ryšánek
A3B0205 Tuřany Chrlice 0:4 (0:0)
Branky: Harašta, Reiter, Smutný, Volf
A3B0206 Modřice Cvrčovice 0:3 (0:1)
Branky: Beránek, Zbořil, Záruba

 

 VÝSLEDKY 3.kolo 26.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B0301 Pohořelice Šatov 2:1 (2:0)
Branky: Rouzek, Vančata - Kříž
A3B0303 Chrlice Modřice 0:1 (0:0)
Branky: Šídlo
A3B0304 Slatina Tuřany 3:2 (3:1)
Branky: Juráň, Mudruněk, Nešpůrek - Niederle, Smetana
A3B0306 MS Brno Žebětín 2:1 (0:0)
Branky: Ayabeng, Černý - Kantor
A3B0302 Cvrčovice H.Kounice 3:6 (1:2)
Branky: Beránek, Zbořil, Záruba - Vlašín 2, vlastní 2, Fojtík, Horák
A3B0305 Únanov Rosice B 4:1 (3:1)
Branky: Čapoun 3, Kovář - Zedník; ČK: 0 - Havlásek
A3B0307 Blížkovice Zastávka 2:1 (2:0)
Branky: Palát, Vejčický - vlastní

 

4. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0401 Šatov Zastávka 02.09. 16:30 NE
A3B0402 Žebětín Blížkovice 01.09. 16:30 SO
A3B0403 Rosice B MS Brno 01.09. 16:30 SO
A3B0404 Tuřany Únanov 01.09. 16:30 SO
A3B0405 Modřice Slatina 02.09. 16:30 NE
A3B0406 H.Kounice Chrlice 01.09. 16:30 SO
A3B0407 Pohořelice Cvrčovice 01.09. 16:30 SO

5. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0501 Cvrčovice Šatov 09.09. 16:30 NE
A3B0502 Chrlice Pohořelice 08.09. 16:30 SO
A3B0503 Slatina H.Kounice 08.09. 16:30 SO
A3B0504 Únanov Modřice 09.09. 16:30 NE
A3B0505 MS Brno Tuřany 08.09. 16:30 SO
A3B0506 Blížkovice Rosice B 09.09. 16:30 NE
A3B0507 Zastávka Žebětín 08.09. 16:30 SO

6. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0601 Šatov Žebětín 16.09. 16:00 NE
A3B0602 Rosice B Zastávka 15.09. 16:00 SO
A3B0603 Tuřany Blížkovice 15.09. 16:00 SO
A3B0604 Modřice MS Brno 16.09. 16:00 NE
A3B0605 H.Kounice Únanov 16.09. 16:00 NE
A3B0606 Pohořelice Slatina 16.09. 16:00 NE
A3B0607 Cvrčovice Chrlice 16.09. 16:00 NE

7. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0701 Chrlice Šatov 22.09. 16:00 SO
A3B0702 Slatina Cvrčovice 22.09. 16:00 SO
A3B0703 Únanov Pohořelice 23.09. 16:00 NE
A3B0704 MS Brno H.Kounice 22.09. 16:00 SO
A3B0705 Blížkovice Modřice 23.09. 16:00 NE
A3B0706 Zastávka Tuřany 22.09. 16:00 SO
A3B0707 Žebětín Rosice B 22.09. 16:00 SO

8. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0801 Šatov Rosice B 30.09. 16:00 NE
A3B0802 Tuřany Žebětín 29.09. 16:00 SO
A3B0803 Modřice Zastávka 30.09. 16:00 NE
A3B0804 H.Kounice Blížkovice 30.09. 16:00 NE
A3B0805 Pohořelice MS Brno 29.09. 16:00 SO
A3B0806 Cvrčovice Únanov 30.09. 16:00 NE
A3B0807 Chrlice Slatina 29.09. 16:00 SO

9. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0901 Slatina Šatov 06.10. 15:30 SO
A3B0902 Únanov Chrlice 07.10. 15:30 NE
A3B0903 MS Brno Cvrčovice 06.10. 15:30 SO
A3B0904 Blížkovice Pohořelice 07.10. 15:30 NE
A3B0905 Zastávka H.Kounice 06.10. 15:30 SO
A3B0906 Žebětín Modřice 06.10. 15:30 SO
A3B0907 Rosice B Tuřany 07.10. 15:30 NE

10. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1001 Šatov Tuřany 14.10. 15:00 NE
A3B1002 Modřice Rosice B 14.10. 15:00 NE
A3B1003 H.Kounice Žebětín 14.10. 15:00 NE
A3B1004 Pohořelice Zastávka 13.10. 15:00 SO
A3B1005 Cvrčovice Blížkovice 14.10. 15:00 NE
A3B1006 Chrlice MS Brno 13.10. 15:00 SO
A3B1007 Slatina Únanov 13.10. 15:00 SO

11. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1101 Únanov Šatov 21.10. 15:00 NE
A3B1102 MS Brno Slatina 20.10. 15:00 SO
A3B1103 Blížkovice Chrlice 21.10. 15:00 NE
A3B1104 Zastávka Cvrčovice 20.10. 15:00 SO
A3B1105 Žebětín Pohořelice 20.10. 15:00 SO
A3B1106 Rosice B H.Kounice 20.10. 15:00 SO
A3B1107 Tuřany Modřice 20.10. 15:00 SO

12. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1201 Šatov Modřice 28.10. 14:30 NE
A3B1202 H.Kounice Tuřany 28.10. 14:30 NE
A3B1203 Pohořelice Rosice B 27.10. 14:30 SO
A3B1204 Cvrčovice Žebětín 28.10. 14:30 NE
A3B1205 Chrlice Zastávka 27.10. 14:30 SO
A3B1206 Slatina Blížkovice 27.10. 14:30 SO
A3B1207 Únanov MS Brno 28.10. 14:30 NE

13. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1301 MS Brno Šatov 03.11. 14:00 SO
A3B1302 Blížkovice Únanov 04.11. 14:00 NE
A3B1303 Zastávka Slatina 03.11. 14:00 SO
A3B1304 Žebětín Chrlice 03.11. 14:00 SO
A3B1305 Rosice B Cvrčovice 03.11. 14:00 SO
A3B1306 Tuřany Pohořelice 03.11. 14:00 SO
A3B1307 Modřice H.Kounice 04.11. 14:00 NE

14. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1401 Šatov H.Kounice 11.11. 14:00 NE
A3B1402 Modřice Pohořelice 11.11. 14:00 NE
A3B1403 Tuřany Cvrčovice 10.11. 14:00 SO
A3B1404 Rosice B Chrlice 11.11. 14:00 NE
A3B1405 Žebětín Slatina 10.11. 14:00 SO
A3B1406 Zastávka Únanov 10.11. 14:00 SO
A3B1407 Blížkovice MS Brno 11.11. 14:00 NE

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 20 77:52 42
2. Bolzano 20 59:43 41
3. Vídeň 20 61:54 39
4. Klagenfurt 19 55:39 37
5. Salzburg 20 81:58 34
6. Innsbruck 20 74:74 29
7. Linz 20 54:60 29
8. Znojmo 19 54:65 24
9. Fehérvár 19 59:76 23
10. Dornbirn 20 51:61 20
11. Záhřeb 17 41:61 17
12. Villach 20 49:72 16
   

Pozvánky  

Máte zajímavou sportovní akci? Zašlete nám podrobnosti a my Vám jej zde budeme prezentovat.

   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Dynamo ČB 15   27:13   32
2. FC Jihlava 15   26:12   32
3. FC Hr.Králové 15   21:10   29
4. FK Varnsdorf 15   12:7   26
5. FK Pardubice 15   28:19   25
6. FC ZbrojovkaBrno 15   25:18   23
7. FK Ústí n Labem 15   20:22   22
8. MFK Vítkovice 15   19:26   21
9. FC Vlašim 15   20:21   18
10. FK Baník Sokolov 15   13:20   18
11. 1. SK Prostějov 15   12:19   18
12. FK Fotbal Třinec 15   15:19   17
13. 1. SC Znojmo FK 15   20:23   15
14. MFK Chrudim 15   19:25   14
15. FC MAS Táborsko 15   17:24   13
16. FK Viktoria Žižkov 15   15:31   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
13   80: 46  
37
2.
ML. Boleslav
13   106: 53  
32
3.
Chodov
14   100: 60  
30
4.
Vítkovice
13   88: 54  
30
5.
Liberec
14   83: 82  
24
6.
Střešovice
14   78: 71  
23
7.
Ostrava
13   77: 65  
19
8.
Otrokovice
14   62: 64  
16
               
9.
Brno
14   47: 93  
16
10.
Bohemians
14 69: 74
15
11.
Č. Lípa
14   72: 83   13
12.
 Pardubice
14 59: 93
13
13.
 Bohemians
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
14 65: 112
9
   

Tabulka Okresní přebor 2018-19  

#KlubZ  S  B
1. Jaroslavice A 13   48:15   32
2. Jezeřany 13   25:15   28
3. Višňové A 13   26:21   28
4. Rakšice A 13   27:20   25
5. Dobšice B 13   27:22   20
6. FK Znojmo B 13   28:27   20
7. Práče A 13   28:28   20
8. Hostim 13   34:24   19
9. Suchohrdly 13   22:25   18
10. Hrádek 13   39:34   17
11. Starý Petřín 13   19:37   12
12. Prosiměřice A 13   23:29   11
13. Litobratřice A 13   20:49   7
14. Jevišovice B 13   16:36   3
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes808
VčeraVčera1293
TýdenTýden808
MěsícMěsíc19347
CELKEMCELKEM1786675
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 30 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo