Rozpis-výsledky I.B tř. 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

I.B třída dospělých - skupina B - 2012-13

VÝSLEDKY 1.kolo 12.08.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B0102 Pohořelice Modřice 5:0 (2:0)
Branky: Hrouzek, Loubek, Petrásek, Slezák, Vančata; ČK: 0 - Bilík
A3B0104 Chrlice Rosice B 1:2 (1:1)
Branky: Kučera - Krejčí, Malata
A3B0107 MS Brno Blížkovice 0:1 (0:1)
Branky: Pikolon
A3B0101 H.Kounice Šatov 2:2 (0:2)
Branky: Svoboda, Vlašín - Křišťál, Mach
A3B0103 Cvrčovice Tuřany 0:3 
A3B0105 Slatina Žebětín 2:7 (1:2)
Branky: Ostrý, Válka - Havelka 2, Kantor 2, Šeptun 2, Kovář
A3B0106 Únanov Zastávka 3:4 (3:3)
Branky: Čapoun 2, Dočekal - Ištok, Kadlčík, Stromecký, Vacek

 

 VÝSLEDKY 2.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B0202 Zastávka MS Brno 1:1 (1:1)
Branky: Maňásek - Viktora; ČK: Soustružník - Dufek
A3B0203 Žebětín Únanov 3:1 (2:0)
Branky: Holiš, Kantor, Krejčí - Čapoun; ČK: 0 - Zika
A3B0204 Rosice B Slatina 2:3 (1:1)
Branky: Touška 2 - Kos, Mudruněk, Ryšánek
A3B0205 Tuřany Chrlice 0:4 (0:0)
Branky: Harašta, Reiter, Smutný, Volf
A3B0206 Modřice Cvrčovice 0:3 (0:1)
Branky: Beránek, Zbořil, Záruba

 

 VÝSLEDKY 3.kolo 26.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B0301 Pohořelice Šatov 2:1 (2:0)
Branky: Rouzek, Vančata - Kříž
A3B0303 Chrlice Modřice 0:1 (0:0)
Branky: Šídlo
A3B0304 Slatina Tuřany 3:2 (3:1)
Branky: Juráň, Mudruněk, Nešpůrek - Niederle, Smetana
A3B0306 MS Brno Žebětín 2:1 (0:0)
Branky: Ayabeng, Černý - Kantor
A3B0302 Cvrčovice H.Kounice 3:6 (1:2)
Branky: Beránek, Zbořil, Záruba - Vlašín 2, vlastní 2, Fojtík, Horák
A3B0305 Únanov Rosice B 4:1 (3:1)
Branky: Čapoun 3, Kovář - Zedník; ČK: 0 - Havlásek
A3B0307 Blížkovice Zastávka 2:1 (2:0)
Branky: Palát, Vejčický - vlastní

 

4. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0401 Šatov Zastávka 02.09. 16:30 NE
A3B0402 Žebětín Blížkovice 01.09. 16:30 SO
A3B0403 Rosice B MS Brno 01.09. 16:30 SO
A3B0404 Tuřany Únanov 01.09. 16:30 SO
A3B0405 Modřice Slatina 02.09. 16:30 NE
A3B0406 H.Kounice Chrlice 01.09. 16:30 SO
A3B0407 Pohořelice Cvrčovice 01.09. 16:30 SO

5. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0501 Cvrčovice Šatov 09.09. 16:30 NE
A3B0502 Chrlice Pohořelice 08.09. 16:30 SO
A3B0503 Slatina H.Kounice 08.09. 16:30 SO
A3B0504 Únanov Modřice 09.09. 16:30 NE
A3B0505 MS Brno Tuřany 08.09. 16:30 SO
A3B0506 Blížkovice Rosice B 09.09. 16:30 NE
A3B0507 Zastávka Žebětín 08.09. 16:30 SO

6. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0601 Šatov Žebětín 16.09. 16:00 NE
A3B0602 Rosice B Zastávka 15.09. 16:00 SO
A3B0603 Tuřany Blížkovice 15.09. 16:00 SO
A3B0604 Modřice MS Brno 16.09. 16:00 NE
A3B0605 H.Kounice Únanov 16.09. 16:00 NE
A3B0606 Pohořelice Slatina 16.09. 16:00 NE
A3B0607 Cvrčovice Chrlice 16.09. 16:00 NE

7. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0701 Chrlice Šatov 22.09. 16:00 SO
A3B0702 Slatina Cvrčovice 22.09. 16:00 SO
A3B0703 Únanov Pohořelice 23.09. 16:00 NE
A3B0704 MS Brno H.Kounice 22.09. 16:00 SO
A3B0705 Blížkovice Modřice 23.09. 16:00 NE
A3B0706 Zastávka Tuřany 22.09. 16:00 SO
A3B0707 Žebětín Rosice B 22.09. 16:00 SO

8. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0801 Šatov Rosice B 30.09. 16:00 NE
A3B0802 Tuřany Žebětín 29.09. 16:00 SO
A3B0803 Modřice Zastávka 30.09. 16:00 NE
A3B0804 H.Kounice Blížkovice 30.09. 16:00 NE
A3B0805 Pohořelice MS Brno 29.09. 16:00 SO
A3B0806 Cvrčovice Únanov 30.09. 16:00 NE
A3B0807 Chrlice Slatina 29.09. 16:00 SO

9. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0901 Slatina Šatov 06.10. 15:30 SO
A3B0902 Únanov Chrlice 07.10. 15:30 NE
A3B0903 MS Brno Cvrčovice 06.10. 15:30 SO
A3B0904 Blížkovice Pohořelice 07.10. 15:30 NE
A3B0905 Zastávka H.Kounice 06.10. 15:30 SO
A3B0906 Žebětín Modřice 06.10. 15:30 SO
A3B0907 Rosice B Tuřany 07.10. 15:30 NE

10. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1001 Šatov Tuřany 14.10. 15:00 NE
A3B1002 Modřice Rosice B 14.10. 15:00 NE
A3B1003 H.Kounice Žebětín 14.10. 15:00 NE
A3B1004 Pohořelice Zastávka 13.10. 15:00 SO
A3B1005 Cvrčovice Blížkovice 14.10. 15:00 NE
A3B1006 Chrlice MS Brno 13.10. 15:00 SO
A3B1007 Slatina Únanov 13.10. 15:00 SO

11. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1101 Únanov Šatov 21.10. 15:00 NE
A3B1102 MS Brno Slatina 20.10. 15:00 SO
A3B1103 Blížkovice Chrlice 21.10. 15:00 NE
A3B1104 Zastávka Cvrčovice 20.10. 15:00 SO
A3B1105 Žebětín Pohořelice 20.10. 15:00 SO
A3B1106 Rosice B H.Kounice 20.10. 15:00 SO
A3B1107 Tuřany Modřice 20.10. 15:00 SO

12. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1201 Šatov Modřice 28.10. 14:30 NE
A3B1202 H.Kounice Tuřany 28.10. 14:30 NE
A3B1203 Pohořelice Rosice B 27.10. 14:30 SO
A3B1204 Cvrčovice Žebětín 28.10. 14:30 NE
A3B1205 Chrlice Zastávka 27.10. 14:30 SO
A3B1206 Slatina Blížkovice 27.10. 14:30 SO
A3B1207 Únanov MS Brno 28.10. 14:30 NE

13. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1301 MS Brno Šatov 03.11. 14:00 SO
A3B1302 Blížkovice Únanov 04.11. 14:00 NE
A3B1303 Zastávka Slatina 03.11. 14:00 SO
A3B1304 Žebětín Chrlice 03.11. 14:00 SO
A3B1305 Rosice B Cvrčovice 03.11. 14:00 SO
A3B1306 Tuřany Pohořelice 03.11. 14:00 SO
A3B1307 Modřice H.Kounice 04.11. 14:00 NE

14. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1401 Šatov H.Kounice 11.11. 14:00 NE
A3B1402 Modřice Pohořelice 11.11. 14:00 NE
A3B1403 Tuřany Cvrčovice 10.11. 14:00 SO
A3B1404 Rosice B Chrlice 11.11. 14:00 NE
A3B1405 Žebětín Slatina 10.11. 14:00 SO
A3B1406 Zastávka Únanov 10.11. 14:00 SO
A3B1407 Blížkovice MS Brno 11.11. 14:00 NE

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
Semifinále
 
Vídeň - Salzburg
Graz - Fehervár

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 19 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 26:24 32
6. FK Pardubice 19 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 20:30 26
9. FC  Vlašim 19 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 18:26 21
12. 1. SC Znojmo FK 19 28:27 20
13. 1. SK Prostějov 19 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 20:43 13
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

M.B. - Chodov                    2 - 0

Sparta - Vítkovice              0 - 2

STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    - : -
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 69 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo