Výsledky 1.B třída 6-10 kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
6.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0602 Šaratice Jaroslavice 5:2 (2:2)    
Branky: Galia Martin 2, Polášek Martin 2, Klaška - Opatřil Aleš, Rybanský Roman
 
A3B0607 Vojkovice Tuřany 2:0 (0:0)    
Branky: Knoz, Vacek David
 
A3B0601 Únanov Hostěradice 3:5 (2:1)    
Branky: Stuchlík Radek 2, Zika Tomáš - Lapeš Radek 2, Kadlec Martin, Lapeš Marek, Procházka Marek; ČK: Bulín Lukáš - 0
 
A3B0603 Višňové Šlapanice B 5:1 (3:1)    
Branky: Fojtík Michal 2, Cakl Jiří, Hodinka Petr, Procházka Jaroslav - Kočí Patrik
 
A3B0604 Otnice Šatov 1:3 (0:1)    
Branky: Struha - Koza Robin, Peřinka Zdeněk, Procházka Libor
 
A3B0605 Modřice Moutnice 0:1 (0:1)    
Branky: Štěrba Petr; ČK: 0 - Abrahámek Petr
 
A3B0606 Zastávka Zbýšov 3:1 (0:0)    
Branky: Matouš Jan 2, Rousek Vladimír - Kameník Libor

7.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0701 Tuřany Únanov 3:1 (1:0)    
Branky: Dobiáš Martin, Heřmanský Jaroslav, Smetana Michal - Bulín Lukáš
 
A3B0705 Šlapanice B Otnice 2:0 (2:0)    
Branky: Pohorský, Schovanec; ČK: 0 - Kopeček Petr
 
A3B0702 Zbýšov Vojkovice 2:1 (1:0)    
Branky: Pernica Radim, Šauer Ivo - Konstandinovský
 
A3B0703 Moutnice Zastávka 3:5 (2:4)    
Branky: Husák Jan, Husák Rostislav, Jáchym - Rousek Tomáš 2, Mrázek Vladislav, Prchal Marek, Sláma Martin
 
A3B0704 Šatov Modřice 5:2 (3:2)    
Branky: Štorek Jindřich 2, Koza Robin, Rohovský Jiří, Samaš - Goiš David, Šuvada; ČK: 0 - Huňař Michal
 
A3B0706 Jaroslavice Višňové 1:3 (0:1)    
Branky: Opatřil Aleš - Fojtík Michal 2, Hodinka Petr
 
A3B0707 Hostěradice Šaratice 1:4 (1:1)    
Branky: Lapeš Marek - Bukáček David 2, Dolák, Zouhar; ČK: Malena Petr - Klaška Petr

8.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0804 Modřice Šlapanice B 0:1 (0:1)    
Branky: Kočí Patrik
 
A3B0805 Zastávka Šatov 3:3 (2:0)    
Branky: Kadlčík Michal, Rousek Tomáš, Sláma Martin - Křišťál Jaroslav, Kříž Pavel, vlastní
 
A3B0806 Vojkovice Moutnice 4:1 (1:1)    
Branky: Strava Roman 2, Vacek David 2 - Plocek Jan
 
A3B0807 Tuřany Zbýšov 0:1 (0:0)    
Branky: Roszicska Radek; ČK: Fila Lukáš - 0
 
A3B0801 Únanov Šaratice 1:3 (1:0)    
Branky: Diviš Petr - Dolák, Galia Martin, Polášek Stanislav
 
A3B0802 Višňové Hostěradice 1:1 (1:1)    
Branky: Bulín Václav - Procházka Martin
 
A3B0803 Otnice Jaroslavice 3:0 (1:0)    
Branky: Kašpařík Michal, Smetana Tomáš, Svoboda Michal

9.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3B0904 Šlapanice B Zastávka 1:4 (0:1)    
Branky: Kepák - Matouš Jan, Maňásek, Mrázek Vladislav, Štok Miroslav; ČK: 0 - Prchal Marek

A3B0907 Šaratice Višňové 2:2 (2:0)    
Branky: Polášek Martin, Zouhar - Fojtík Michal, Hodinka Petr; ČK: Borovský Zdeněk - 0

A3B0901 Zbýšov Únanov 2:0 (1:0)    
Branky: Horký Lukáš, Langr

A3B0902 Moutnice Tuřany 1:5 (0:2)    
Branky: Trávníček Radek - Smetana Michal 4, Heřmanský Jaroslav

A3B0903 Šatov Vojkovice 2:1 (1:1)    
Branky: Nesnídal Martin, Štorek Jindřich - Knoz Martin

A3B0905 Jaroslavice Modřice 2:2 (1:0)    
Branky: Juhaňák Libor, Rybanský Rene - Dvořák Jaroslav 2; ČK: Kohoutek Radoslav - 0

A3B0906 Hostěradice Otnice 3:2 (1:1)    
Branky: Lapeš Jiří, Lapeš Radek, Procházka Marek - Rafaj Evžen, Smetana Tomáš

10.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3B1004 Zastávka Jaroslavice 4:1 (0:1)

Branky: Rousek Vladimír 2, Maňásek, Rossi - Hoc Jan

A3B1005 Vojkovice Šlapanice B 2:0 (0:0)

Branky: Konstadinovský, Vacek David

A3B1006 Tuřany Šatov 1:0 (1:0)

Branky: Heřmanský Jaroslav; ČK: 0 - Koza David

A3B1001 Únanov Višňové 0:1 (0:0)

Branky: Adámek Jiří

A3B1002 Otnice Šaratice 3:1 (1:1)

Branky: Kašpařík Michal 2, Strouhal Jiří - Hladík Karel

A3B1003 Modřice Hostěradice 2:2 (1:2)

Branky: Adamec Lukáš, Dvořák Jaroslav - Lapeš Radek, vlastní

A3B1007 Zbýšov Moutnice 3:2 (0:0)

Branky: Horký Lukáš 2, Šauer Ivo - Husák Rostislav, Urbánek

Tabulka po 10.kolech

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)

1. Zbýšov 10 7 2 1 22: 9 23 ( 5)

2. Tuřany 10 7 1 2 24: 9 22 ( 4)

3. Šaratice 10 6 3 1 24: 14 21 ( 9)

4. Vojkovice 10 7 0 3 25: 16 21 ( 3)

5. Hostěradice 10 5 4 1 26: 18 19 ( 7)

6. Šatov 10 5 2 3 25: 15 17 ( 2)

7. Zastávka 10 5 1 4 33: 24 16 ( -2)

8. Otnice 10 5 0 5 22: 20 15 ( 0)

9. Višňové 10 4 2 4 19: 17 14 ( 2)

10. Únanov 10 2 2 6 15: 24 8 ( -7)

11. Šlapanice B 10 2 2 6 10: 23 8 ( -4)

12. Jaroslavice 10 1 3 6 15: 26 6 ( -6)

13. Moutnice 10 2 0 8 12: 31 6 ( -9)

14. Modřice 10 0 2 8 8: 34 2 (-16)


Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
 Vítězem EBEL se stal tým Klgenfurtu
Finále
Vídeň - Klagenfurt   2 : 4
(3:2,0:1,3:2,2:3,0:2,3:2)
 
Semifinále
Vídeň - Salzburg   4 : 3
(4:2,2:1,3:4,3:4,2:1,3:1)
Graz - Klagenfurt     0 : 4
(0:1,2:3,0:3,2:4)

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 24 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 30:27 39
7. FK Pardubice 24 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 24:30 28
10. FC  Vlašim 24 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 23:31 26
12. 1. SC Znojmo FK 24 34:40 24
13. 1. SK Prostějov 24 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 24:50 15
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 18   43:28   43
2. Jaroslavice A 18   62:26   39
3. Rakšice A 18   37:28   35
4. Hostim 18   52:32   31
5. Hrádek 18   57:38   30
6. Dobšice B 18   45:32   30
7. Práče A 18   41:39   30
8. Jezeřany 18   29:35   28
9. FK Znojmo B 18   40:39   26
10. Suchohrdly 18   30:43   19
11. Starý Petřín 18   31:54   17
12. Prosiměřice A 18   37:47   15
13. Litobratřice A 18   29:65   11
14. Jevišovice B 18   23:50   6
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

Finále

M.B. - VÍTKOVICE      0 : 2  Vítěz superligy

M.B. - Chodov                    4 - 0
Sparta - Vítkovice              0 - 4
 
STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    3 : 4 Znojmo sestup do 1.ligy
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 145 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo