Výsledky 1.B třída 16-20.kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

16.kolo

 VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1605 Šaratice Moutnice 1:0 (1:0)    
Branky: Polášek Stanislav
 
A3B1602 Modřice Vojkovice 0:2 (0:0)    
Branky: Fajgl Tomáš, Kupka
 
A3B1603 Otnice Tuřany 4:0 (2:0)    
Branky: Kašpařík Michal 2, Kopeček Petr, Svoboda
 
A3B1604 Višňové Zbýšov 1:2 (0:2)    
Branky: Jedlička Josef - Kameník Libor, Zavřel
 
A3B1606 Hostěradice Šatov 4:0 (0:0)    
Branky: Lapeš Radek 2, Kadlec Martin, Krška
 
A3B1607 Jaroslavice Šlapanice B 2:0 (1:0)    
Branky: Hudec, Kohoutek Radoslav; ČK: 0 - Kočí

 

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Zbýšov 15 12 2 1 33: 11 38 ( 17)
2. Šaratice 15 9 4 2 32: 20 31 ( 7)
3. Hostěradice 15 7 6 2 34: 22 27 ( 3)
4. Tuřany 15 8 2 5 30: 19 26 ( 5)
5. Vojkovice 15 8 0 7 31: 26 24 ( 3)
6. Zastávka 14 6 4 4 41: 30 22 ( 1)
7. Višňové 15 6 2 7 29: 27 20 ( -4)
8. Otnice 15 6 2 7 36: 35 20 ( -4)
9. Šatov 15 5 4 6 28: 24 19 ( -2)
10. Jaroslavice 15 5 3 7 24: 32 18 ( -6)
11. Modřice 15 4 2 9 19: 41 14 (-10)
12. Únanov 14 3 4 7 25: 34 13 ( -8)
13. Šlapanice B 15 3 3 9 14: 31 12 ( -9)
14. Moutnice 15 3 0 12 17: 41 9 (-12)

17.kolo

 VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1701 Jaroslavice Únanov 3:0 (1:0)    
Branky: Juhaňák Lukáš, Kohoutek, Rybanský René
 
A3B1702 Šlapanice B Hostěradice 2:1 (0:1)    
Branky: Balaščák, Daněk - Lapeš
 
A3B1704 Moutnice Višňové 2:3 (2:2)    
Branky: Herůfek, Černý - Fojtík Michal 2, Procházka Jaroslav; ČK: Beneš - Kratochvíl
 
A3B1706 Tuřany Modřice 1:1 (1:0)    
Branky: Heřmanský Jaroslav - Goiš David; ČK: Heřmanský Jaroslav - 0
 
A3B1707 Vojkovice Zastávka 1:1 (1:1)    
Branky: Poláček - Mařásek Martin; ČK: Knoz Martin - 0
 
A3B1703 Šatov Šaratice 0:0 (0:0)    
 
A3B1705 Zbýšov Otnice 5:3 (1:1)    
Branky: Kameník Libor, Pernica Radek, Skokan Radek, Zavřel, Šauer Ivo - Kašpařík Michal, Spáčil Radek, Svoboda; ČK: 0 - Čermák

18.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1802 Zastávka Tuřany 3:1 (2:1)    
Branky: Rousek Vladimír 2, Sláma Martin - Malíšek Jan
 
A3B1805 Višňové Šatov 1:0 (0:0)    
Branky: Fojtík Michal
 
A3B1806 Šaratice Šlapanice B 2:2 (0:2)    
Branky: Bukáček Jakub, Cenek - Kamenický, Kepák
 
A3B1801 Únanov Vojkovice 2:2 (1:1)    
Branky: Krotký, Sivera Zdeněk - Bělák, Vacek David
 
A3B1803 Modřice Zbýšov 0:0 (0:0)    
 
A3B1804 Otnice Moutnice 2:2 (2:1)    
Branky: Kašpařík Michal, Kopeček Petr - Horecký, Hušák
 
A3B1807 Hostěradice Jaroslavice 2:3 (1:0)    
Branky: Lapeš Marek, Čaněk Radek - Opatřil Aleš, Rybanský Josef, Rybanský Roman; ČK: Malena Petr - 0

 19.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1902 Jaroslavice Šaratice 3:1 (1:0)
 
Branky: Hoc Jan, Kadlec Michal, Opatřil Aleš - Kováč Antonín
 
A3B1905 Moutnice Modřice 0:1 (0:0)    
Branky: Friedl Patrik
 
A3B1907 Tuřany Vojkovice 2:1 (1:1)    
Branky: Smetana Michal 2 - Vacek David
 
A3B1901 Hostěradice Únanov 0:0 (0:0)    
 
A3B1903 Šlapanice B Višňové 0:0 (0:0)    
 
A3B1904 Šatov Otnice 3:2 (2:1)    
Branky: Peřinka Zdeněk 2, Koza Robin - Spáčil Radek, Svoboda
 
A3B1906 Zbýšov Zastávka 4:1 (2:0)    
Branky: Zavřel 2, Kameník Libor, Roszicska Radek - Sláma Martin

20.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2002 Vojkovice Zbýšov 2:0 (1:0)    
Branky: Komínek Oldřich, Poláček
 
A3B2003 Zastávka Moutnice 2:1 (1:1)    
Branky: Matouš Jan, Sláma Martin - Husák Rostislav; ČK: Rousek Vladimír - Mucala, Herůfek
 
A3B2005 Otnice Šlapanice B 5:3 (2:1)    
Branky: Kašpařík Michal 2, Rafaj Evžen, Struha, Svoboda - Balaščák, Machala, Špondr
 
A3B2007 Šaratice Hostěradice 1:0 (0:0)    
Branky: Kovač Antonín; ČK: Kalouda Jaroslav - 0
 
A3B2001 Únanov Tuřany 4:1 (3:1)    
Branky: Alexa, Krotký, Mach, Sivera Zdeněk - vlastní
 
A3B2004 Modřice Šatov 1:0 (0:0)    
Branky: Šula Jiří
 
A3B2006 Višňové Jaroslavice 2:0 (1:0)    
Branky: Cakl Jiří, Hodinka Petr
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Zbýšov 19 14 3 2 42: 17 45 ( 18)
2. Šaratice 19 10 6 3 36: 25 36 ( 6)
3. Zastávka 19 8 6 5 51: 40 30 ( 3)
4. Tuřany 19 9 3 7 35: 28 30 ( 3)
5. Višňové 19 9 3 7 35: 29 30 ( 0)
6. Vojkovice 19 9 2 8 37: 31 29 ( 2)
7. Hostěradice 19 7 7 5 37: 28 28 ( -2)
8. Jaroslavice 19 8 3 8 33: 37 27 ( -3)
9. Otnice 19 7 3 9 48: 48 24 ( -6)
10. Šatov 19 6 5 8 31: 28 23 ( -4)
11. Modřice 19 6 4 9 22: 42 22 ( -8)
12. Únanov 19 4 7 8 34: 43 19 (-11)
13. Šlapanice B 19 4 5 10 21: 39 17 (-10)
14. Moutnice 19 3 1 15 22: 49 10 (-17)






 

 

 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
Semifinále
 
Vídeň - Salzburg
Graz - Fehervár

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 19 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 26:24 32
6. FK Pardubice 19 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 20:30 26
9. FC  Vlašim 19 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 18:26 21
12. 1. SC Znojmo FK 19 28:27 20
13. 1. SK Prostějov 19 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 20:43 13
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

M.B. - Chodov                    2 - 0

Sparta - Vítkovice              0 - 2

STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    - : -
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 111 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo