Výsledky 1.B třída 21-25.kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
21.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2101 Šaratice Únanov 2:0 (2:0)    
Branky: Galia Martin, Zouhar
 
A3B2106 Moutnice Vojkovice 0:2 (0:2)    
Branky: Poláček, Vacek David
 
A3B2102 Hostěradice Višňové 1:2 (0:1)    
Branky: Krška - Cakl, Fojtík
 
A3B2103 Jaroslavice Otnice 4:0 (3:0)    
Branky: Opatřil Aleš 2, Kohoutek, Rybanský Rene
 
A3B2104 Šlapanice B Modřice 2:2 (0:1)    
Branky: Hanzl, Špondr - Chalupa Roman, Šula Jiří
 
A3B2105 Šatov Zastávka 3:1 (0:0)    
Branky: Samaš, Štorek Jindřich, Šuhajda Martin - Rousek; ČK: Berka František - 0
 
A3B2107 Zbýšov Tuřany 0:1 (0:1)    
Branky: Smetana Michal; ČK: Roszicska Radek, Horký Lukáš - 0
 
22.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2202 Tuřany Moutnice 4:1 (2:1)    
Branky: Heřmanský Jaroslav 2, Březina Petr, Smetana Michal - Husák
 
A3B2203 Vojkovice Šatov 4:1 (4:0)    
Branky: Fajgl Tomáš 2, Poláček, Vacek David - Štorek
 
A3B2206 Otnice Hostěradice 2:1 (2:0)    
Branky: Kašpařík Michal 2 - Fiala Radim; ČK: Kopeček Petr - 0
 
A3B2201 Únanov Zbýšov 3:4 (1:2)    
Branky: Alexa, Dočekal Jiří, Mach - Hron Jakub 2, Skokan Radek, Šauer Ivo
 
A3B2204 Zastávka Šlapanice B 5:1 (2:1)    
Branky: Rousek Vladimír 3, Paseka Jan, Rousek Tomáš - Kepák
 
A3B2207 Višňové Šaratice 1:1 (0:1)    

Branky: Kratochvíl Václav - Zouhar; ČK: 0 - Bukáček

 

23.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2301 Višňové Únanov 1:1 (0:1)    
Branky: Vondrák Radek - Mach
 
A3B2302 Šaratice Otnice 2:2 (0:1)    
Branky: Lewkiw, Polášek Stanislav - Kašpařík Michal, Kopeček Petr; ČK: Borovský Zdeněk - 0
 
A3B2304 Jaroslavice Zastávka 1:3 (0:2)    
Branky: Opatřil Aleš - Paseka 2, Kadlčík Michal
 
A3B2307 Moutnice Zbýšov 0:0 (0:0)    
ČK: Kadlec - 0
 
A3B2303 Hostěradice Modřice 2:2 (2:1)    
Branky: Lapeš Marek 2 - Šula Jiří, Šuvada
 
A3B2305 Šlapanice B Vojkovice 1:2 (0:0)    
Branky: Hanzl - Beneš Martin, Vacek David
 
A3B2306 Šatov Tuřany 2:2 (1:0)    
Branky: Procházka Libor, Samaš - Heřmanský Jaroslav, vlastní

 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2205 Modřice Jaroslavice 27.05. 17:00 ST  
 
A3B2401 Únanov Moutnice 24.05. 16:30 NE  
 
A3B2402 Zbýšov Šatov 24.05. 16:30 NE  
 
A3B2403 Tuřany Šlapanice B 23.05. 16:30 SO  
 
A3B2404 Vojkovice Jaroslavice 23.05. 16:30 SO  
 
A3B2405 Zastávka Hostěradice 23.05. 16:30 SO  
 
A3B2406 Modřice Šaratice 24.05. 16:30 NE  
 
A3B2407 Otnice Višňové 23.05. 16:30 SO  

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 20 77:52 42
2. Bolzano 20 59:43 41
3. Vídeň 20 61:54 39
4. Klagenfurt 19 55:39 37
5. Salzburg 20 81:58 34
6. Innsbruck 20 74:74 29
7. Linz 20 54:60 29
8. Znojmo 19 54:65 24
9. Fehérvár 19 59:76 23
10. Dornbirn 20 51:61 20
11. Záhřeb 17 41:61 17
12. Villach 20 49:72 16
   

Pozvánky  

Máte zajímavou sportovní akci? Zašlete nám podrobnosti a my Vám jej zde budeme prezentovat.

   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Dynamo ČB 15   27:13   32
2. FC Jihlava 15   26:12   32
3. FC Hr.Králové 15   21:10   29
4. FK Varnsdorf 15   12:7   26
5. FK Pardubice 15   28:19   25
6. FC ZbrojovkaBrno 15   25:18   23
7. FK Ústí n Labem 15   20:22   22
8. MFK Vítkovice 15   19:26   21
9. FC Vlašim 15   20:21   18
10. FK Baník Sokolov 15   13:20   18
11. 1. SK Prostějov 15   12:19   18
12. FK Fotbal Třinec 15   15:19   17
13. 1. SC Znojmo FK 15   20:23   15
14. MFK Chrudim 15   19:25   14
15. FC MAS Táborsko 15   17:24   13
16. FK Viktoria Žižkov 15   15:31   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
13   80: 46  
37
2.
ML. Boleslav
13   106: 53  
32
3.
Chodov
14   100: 60  
30
4.
Vítkovice
13   88: 54  
30
5.
Liberec
14   83: 82  
24
6.
Střešovice
14   78: 71  
23
7.
Ostrava
13   77: 65  
19
8.
Otrokovice
14   62: 64  
16
               
9.
Brno
14   47: 93  
16
10.
Bohemians
14 69: 74
15
11.
Č. Lípa
14   72: 83   13
12.
 Pardubice
14 59: 93
13
13.
 Bohemians
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
14 65: 112
9
   

Tabulka Okresní přebor 2018-19  

#KlubZ  S  B
1. Jaroslavice A 13   48:15   32
2. Jezeřany 13   25:15   28
3. Višňové A 13   26:21   28
4. Rakšice A 13   27:20   25
5. Dobšice B 13   27:22   20
6. FK Znojmo B 13   28:27   20
7. Práče A 13   28:28   20
8. Hostim 13   34:24   19
9. Suchohrdly 13   22:25   18
10. Hrádek 13   39:34   17
11. Starý Petřín 13   19:37   12
12. Prosiměřice A 13   23:29   11
13. Litobratřice A 13   20:49   7
14. Jevišovice B 13   16:36   3
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes809
VčeraVčera1293
TýdenTýden809
MěsícMěsíc19348
CELKEMCELKEM1786676
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 98 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo