Rozpis-výsledky I.B třída podzim 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis podzimní části I.B třídy 2011-12

  VÝSLEDKY 2.kolo 14.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0202 Zastávka Únanov 5:1 (1:1)    
Branky: Kadlčík 3, Fousek, Rousek - Čapoun
 
A3B0204 Modřice Soběšice 2:3 (1:1)    
Branky: Hemerka, vlastní - Formánek, Knotek, Kočař
 
A3B0201 Tasovice B Jaroslavice 3:0 (2:0)    
Branky: Dítě Lukáš, Dítě Petr, Čop
 
A3B0203 H.Kounice MS Brno 3:1 (0:0)    
Branky: Kucharčík 2, Fojtík - Ferko
 
A3B0205 Rosice B Žebětín 4:2 (2:1)    
Branky: Krejčí, Malata, Souček, vlastní - Havelka, Reitoral
 
A3B0206 Práče Tuřany 2:2 (0:1)    
Branky: Chovanec, Klouda - Heřmanský, Smetana
 
A3B0207 Šatov Cvrčovice 1:4 (0:2)    
Branky: Šuhajda - Novotný 2, Svoboda 2

 

 

 VÝSLEDKY 3.kolo 21.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0302 Tuřany Šatov 3:1 (1:1)    
Branky: Heřmanský Petr 2, Dobiáš - Křišťál
 
A3B0303 Žebětín Práče 1:0 (0:0)    
Branky: Náhlík
 
A3B0304 Soběšice Rosice B 1:5 (0:4)    
Branky: Bártů - Krejčí 3, Novák, Touška
 
A3B0305 MS Brno Modřice 1:1 (0:0)    
Branky: Zbořil - Hemerka
 
A3B0307 Jaroslavice Zastávka 0:3 (0:0)    
Branky: Rousek 2, vlastní
 
A3B0301 Cvrčovice Tasovice B 0:0 (0:0)    
 
A3B0306 Únanov H.Kounice 0:3 (0:1)    
Branky: Kuchařík 2, Fojt; ČK: Kovář, Zika - 0

 VÝSLEDKY 4.kolo 28.8.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0403 Modřice Únanov 3:0 (1:0)    
Branky: Burian, Chalupa, Hemerka
 
A3B0401 Tasovice B Zastávka 2:3 (0:2)    
Branky: Macháček, Pavlíček - Rousek 2, Maňásek
 
A3B0404 Rosice B MS Brno 6:1 (1:1)    
Branky: Krejčí 3, Havlásek, Malata, Šmarda - Dufek
 
A3B0405 Práče Soběšice 1:3 (0:0)    
Branky: Kosec - Bártů, Ráček, Skácel
 
A3B0406 Šatov Žebětín 3:0 (1:0)    
Branky: Frlaus 2, Pospíchal
 
A3B0407 Cvrčovice Tuřany 4:3 (1:1)    
Branky: Svoboda 3, Novotný - Smetana 2, Heřmanský Petr


Výsledky 5.kolo 4.9.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0501 Tuřany Tasovice B 0:2 (0:1)    
Branky: Blahoudek, Juhaňák
 
A3B0502 Žebětín Cvrčovice 2:2 (1:1)    
Branky: Fous, Čechura - Dornay, Kupka; ČK: Reigl - 0
 
A3B0503 Soběšice Šatov 1:3 (1:1)    
Branky: Kočař - Frlaus, Křišťál, Müller
 
A3B0504 MS Brno Práče 5:0 (1:0)    
Branky: Zbořil 2, Dufek, Krejčí, Richter
 
A3B0505 Únanov Rosice B 2:6 (0:3)    
Branky: Sivera, Štancl - Havlásek 2, Touška 2, Malata, Šmarda
 
A3B0506 Jaroslavice Modřice 1:1 (0:0)    
Branky: Mikulenčák - Goiš
 
A3B0507 Zastávka H.Kounice 0:3 (0:0)    
Branky: Vlašín 2, Fojtík
 


Výsledky 6.kolo11.9.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0601 Tasovice B H.Kounice 4:2 (1:2)    
Branky: Dítě Lukáš, Dítě Petr, Pavlíček, Čop - Dobeš 2
 
A3B0602 Modřice Zastávka 2:1 (2:1)    
Branky: Goiš, Hemerka - Kadlček
 
A3B0603 Rosice B Jaroslavice 2:1 (2:1)    
Branky: Havlásek, Krejčí - Holcman
 
A3B0604 Práče Únanov 2:0 (2:0)    
Branky: Kosec 2
 
A3B0605 Šatov MS Brno 1:1 (0:0)    
Branky: Müller - Černý
 
A3B0606 Cvrčovice Soběšice 3:0 (3:0)    
Branky: Gajsler, Novotný, Polus
 
A3B0607 Tuřany Žebětín 3:0 (1:0)    
Branky: Smetana 3

 

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Rosice B 5 5 0 0 23: 7 15 ( 6)
 
2. H.Kounice 5 4 0 1 14: 6 12 ( 6)
 
3. Cvrčovice 5 3 2 0 13: 6 11 ( 2)
 
4. Tasovice B 5 3 1 1 11: 5 10 ( 1)

5. Zastávka 5 3 0 2 12: 8 9 ( 3)
 
6. Modřice 5 2 2 1 9: 6 8 ( -1)
 
7. Tuřany 5 2 1 2 11: 9 7 ( -2)
 
8. Šatov 5 2 1 2 9: 9 7 ( -2)
 
9. Soběšice 5 2 0 3 8: 14 6 ( 0)
 
10. MS Brno 5 1 2 2 9: 11 5 ( -1)
 
11. Práče 5 1 1 3 5: 11 4 ( -5)
 
12. Žebětín 5 1 1 3 5: 12 4 ( -2)
 
13. Jaroslavice 5 0 1 4 3: 12 1 ( -5)

14. Únanov 5 0 0 5 3: 19 0 ( -6)
 

 

 

 VÝSLEDKY 7.kolo 18.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0701 Žebětín Tasovice B 1:4 (1:1)    
Branky: Zavřel - Dítě Lukáš, Dítě Petr, Murník, Pavlíček
 
A3B0702 Soběšice Tuřany 3:0 (2:0)    
Branky: Kočař, Máša, Pazucha
 
A3B0703 MS Brno Cvrčovice 1:2 (0:2)    
Branky: Hrázský - Novotný, Polus
 
A3B0706 Zastávka Rosice B 3:1 (1:1)    
Branky: Kadlčík 2, Maňásek - Touška
 
A3B0707 H.Kounice Modřice 1:2 (0:1)    
Branky: Schmaubauer - Hemerka, Šidlo
 
A3B0704 Únanov Šatov 3:3 (0:2)    
Branky: Alexa, Vlk, Čapoun - Pospíchal 2, Koza
 
A3B0705 Jaroslavice Práče 2:1 (0:0)    
Branky: Holcman, Procházka - Zimek

 

 

VÝSLEDKY 8.kolo 25.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0801 Tasovice B Modřice 1:1 (1:1)    
Branky: Dítě Petr - Mlejnek
 
A3B0806 Tuřany MS Brno 1:0 (1:0)    
Branky: Malíšek
 
A3B0807 Žebětín Soběšice 3:1 (1:0)    
Branky: Fous, Havelka, Hejlek - Pazucha
 
A3B0802 Rosice B H.Kounice 3:0 (0:0)    
Branky: Krejčí, Selinger, Touška
 
A3B0803 Práče Zastávka 3:1 (1:0)    
Branky: Meister 2, Bernát - Maňásek
 
A3B0804 Šatov Jaroslavice 4:1 (2:0)    
Branky: Frlaus, Koza, Křišťál, Kříž - Holcman
 
A3B0805 Cvrčovice Únanov 2:1 (1:0)    
Branky: Polus 2 - Stuchlík

 

 

VÝSLEDKY 9.kolo 2.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0901 Soběšice Tasovice B 3:1 (2:1)    
Branky: Kočař 2, Hudák - Dítě
 
A3B0902 MS Brno Žebětín 3:1 (1:1)    
Branky: Hrázský, Nedělník, Černý - Fous
 
A3B0905 Zastávka Šatov 0:2 (0:1)    
Branky: Křišťál, Pospíchal
 
A3B0906 H.Kounice Práče 3:2 (1:1)    
Branky: Fojtík, Palička st., Svoboda - Chovanec, Samek
 
A3B0907 Modřice Rosice B 5:0 (1:0)    
Branky: Hemerka 2, Dofek, Mlejnek, Šidlo
 
A3B0903 Únanov Tuřany 1:5 (1:2)    
Branky: Vlk - nehlášeno 5
 
A3B0904 Jaroslavice Cvrčovice 0:1 (0:0)    
Branky: Svoboda

 

 

  VÝSLEDKY 10.kolo 9.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1005 Tuřany Jaroslavice 2:4 (1:1)    
Branky: Bělohlávek, Niederle - Holcman 2, Opatřil 2
 
A3B1006 Žebětín Únanov 2:1 (1:1)    
Branky: Zavřel 2 - Stuchlík
 
A3B1007 Soběšice MS Brno 2:4 (1:3)    
Branky: Bártů, Hudák - Hrázský 2, Zbořil, Černý; ČK: Pazucha - 0
 
A3B1001 Tasovice B Rosice B 3:2 (1:0)    
Branky: Dítě Marek, Svatoš, Čop - Nešpůrek, Veškrna
 
A3B1002 Práče Modřice 1:0 (0:0)    
Branky: Krejčiřík
 
A3B1003 Šatov H.Kounice 2:5 (1:2)    
Branky: Procházka 2 - Fojtík 2, Vlašín 2, Němec; ČK: Berka - 0
 
A3B1004 Cvrčovice Zastávka 4:2 (1:1)    
Branky: Svoboda 2, Chadzidis, Slavík - Kadlčík, Rousek

 

 

  VÝSLEDKY 11.kolo 15.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1101 MS Brno Tasovice B 0:1 (0:0)    
Branky: Dítě Petr; ČK: 0 - Strouhal
 
A3B1104 Zastávka Tuřany 2:2 (1:1)    
Branky: Kadlčík, Rouzek - Bělohlávek, Smetana
 
A3B1105 H.Kounice Cvrčovice 2:4 (0:3)    
Branky: Schmalbauer, Vlašín - Svoboda 2, Geisler, Polys; ČK: 0 - Krupka
 
A3B1106 Modřice Šatov 1:1 (0:1)    
Branky: vlastní - Pospíchal
 
A3B1102 Únanov Soběšice 6:2 (2:2)    
Branky: Stuchlík 3, Bulín, Vlk David, Vlk Michal - Hudák, Kočař
 
A3B1103 Jaroslavice Žebětín 1:5 (1:2)    
Branky: Koleman - Fous, Havelka, Pospíšil, Rajtoral, Zavřel
 
A3B1107 Rosice B Práče 2:0 (0:0)    
Branky: Havlásek, Krejčí

 

 

 VÝSLEDKY 12.kolo 23.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1204 Tuřany H.Kounice 3:0 (0:0)    
Branky: Smetana 2, Bělohlávek
 
A3B1205 Žebětín Zastávka 3:1 (1:1)    
Branky: Cenek, Havelka, Šeptun - Fousek
 
A3B1206 Soběšice Jaroslavice 3:2 (2:0)    
Branky: Kočař, Ráček, Vacula - Holcman, Procházka
 
A3B1207 MS Brno Únanov 2:1 (2:1)    
Branky: Krejčí, Černý - Čapoun
 
A3B1201 Tasovice B Práče 1:0 (0:0)    
Branky: Svatoš; ČK: 0 - Kosec
 
A3B1202 Šatov Rosice B 1:3 (0:0)    
Branky: Pospíchal - Buriánek 2, Chlup; ČK: Müller - 0
 
A3B1203 Cvrčovice Modřice 2:1 (0:0)    
Branky: Dornay, Polus - Goiš; ČK: 0 - Šidlo

 

 

Výsledky 13.kolo 30.10.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1301 Únanov Tasovice B 1:8 (1:3)    
Branky: Štancl - Čop 5, Dítě Lukáš, Dítě Petr, Fortelný
 
A3B1302 Jaroslavice MS Brno 0:2 (0:1)    
Branky: Ferko, vlastní
 
A3B1303 Zastávka Soběšice 1:3 (0:1)    
Branky: Kadlčík - Kubíček 2, vlastní; ČK: Ištok, Kadlčík, Bohuslav - 0
 
A3B1304 H.Kounice Žebětín 0:3 (0:3)    
Branky: Kouřil, Rejtoral, Ryšánek
 
A3B1305 Modřice Tuřany 1:4 (0:2)    
Branky: Goiš - Smetana 2, Bělohlávek, Niederle
 
A3B1306 Rosice B Cvrčovice 3:1 (1:0)    
Branky: Buriánek, Havlásek, Urbánek - Chadzidis; ČK: 0 - Komínek
 
A3B1307 Práče Šatov 0:3 (0:1)    
Branky: Koza, Křištál, Kříž

 

  VÝSLEDKY 1.kolo 6.11.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0103 Tuřany Rosice B 4:2 (3:1)    
Branky: Smetana 2, Heřmanský, Malíšek - Chlup, Malata
 
A3B0104 Žebětín Modřice 3:1 (1:0)    
Branky: Cenek 2, Reitoral - Šidlo; ČK: 0 - Dofek
 
A3B0105 Soběšice H.Kounice 2:3 (0:1)    
Branky: Kočař, vlastní - Schwarzbauer 2, Fiala
 
A3B0106 MS Brno Zastávka 2:1 (1:1)    
Branky: Beránek, Hajdin - Černý; ČK: Hráček - 0
 
A3B0101 Šatov Tasovice B 4:3 (3:0)    
Branky: Křišťál 2, Pospíchal, Štorek - Čop 2, Dítě Lukáš
 
A3B0102 Cvrčovice Práče 5:0 (2:0)    
Branky: Beránek, Majstrštyk, Novotný, Polus, Smejkal
 
A3B0107 Únanov Jaroslavice 6:3 (1:2)    
Branky: Čapoun 2, Kovář, Stuchlík, Zika, Čech - Opatřil 2, Procházka

 

 

Výsledky 15.kolo 13.11.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1501 Jaroslavice Tasovice B 1:2 (1:1)    
Branky: Drápela - Macháček, Mališka

A3B1502 Únanov Zastávka 4:0 (1:0)    
Branky: Stuchlík 2, Kovář, Čapoun

A3B1503 MS Brno H.Kounice 1:1 (0:0)    
Branky: Beránek - Dobeš

A3B1504 Soběšice Modřice 5:2 (4:1)    
Branky: Hrdlička, Hudák, Klimeš, Kočař, Skácel - Goiš, Šebesta

A3B1505 Žebětín Rosice B 3:0 (1:0)    
Branky: Fous 2, Kouřil

A3B1506 Tuřany Práče 0:0 (0:0)    

A3B1507 Cvrčovice Šatov 3:1 (2:0)    
Branky: Geisler, Novotný, Slavík - Barták
 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
Semifinále
 
Vídeň - Salzburg
Graz - Fehervár

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 19 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 26:24 32
6. FK Pardubice 19 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 20:30 26
9. FC  Vlašim 19 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 18:26 21
12. 1. SC Znojmo FK 19 28:27 20
13. 1. SK Prostějov 19 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 20:43 13
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

M.B. - Chodov                    2 - 0

Sparta - Vítkovice              0 - 2

STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    - : -
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 117 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo