Rozpis-výsledky I.B třída jaro 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis-výsledky I.B třída jaro 2011/12

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Cvrčovice 14 11 2 1 37: 17 35 ( 11)
 
2. Tasovice B 14 9 2 3 35: 18 29 ( 11)
 
3. Rosice B 14 9 0 5 39: 27 27 ( 9)
 
4. Žebětín 14 8 1 5 29: 24 25 ( 1)
 
5. Tuřany 14 7 3 4 32: 22 24 ( 0)
 
6. H.Kounice 14 7 1 6 29: 28 22 ( 4)
 
7. MS Brno 14 6 3 5 24: 21 21 ( -3)
 
8. Šatov 14 6 3 5 30: 28 21 ( 0)
 
9. Soběšice 14 7 0 7 32: 36 21 ( -3)
 
10. Modřice 14 4 4 6 23: 24 16 ( -2)
 
11. Zastávka 14 4 1 9 23: 32 13 ( -5)
 
12. Práče 14 3 2 9 12: 28 11 ( -7)

13. Únanov 14 3 1 10 27: 46 10 (-14)
 
14. Jaroslavice 14 2 1 11 17: 38 7 (-14)

 

Výsledky 16.kolo 1.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1601 Tasovice B Cvrčovice 2:0 (1:0)    
Branky: Fortelný, Harenčák
 
A3B1602 Šatov Tuřany 1:1 (1:0)    
Branky: Pospíchal - Niederle
 
A3B1603 Práče Žebětín 2:1 (2:0)    
Branky: Hejlek 2 - Koudela
 
A3B1604 Rosice B Soběšice 3:1 (1:1)    
Branky: Havlásek, Krejčí, Šmarda - Hudák; ČK: Trávníček - 0
 
A3B1605 Modřice MS Brno 4:1 (2:0)    
Branky: Goiš 3, Šidlo - Hrázský
 
A3B1606 H.Kounice Únanov 0:2 (0:2)    
Branky: Bulín, Diviš
 
A3B1607 Zastávka Jaroslavice 3:0 (0:0)    
Branky: Kadlčík, Paseka, Vacek
 



 VÝSLEDKY 17.kolo 8.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1701 Zastávka Tasovice B 2:0 (0:0)    
Branky: Pohl, Rousek; ČK: 0 - Juhaňák
 
A3B1702 Jaroslavice H.Kounice 3:6 (1:2)    
Branky: Cupák, Drápela, Holeman - Vlašín 3, Dobeš, Fojtík, Černý; ČK: Juhaňák, Rybanský - Sobotka
 
A3B1704 MS Brno Rosice B 1:2 (1:1)    
Branky: Kundla - Nešpůrek, Touška; ČK: Bílý - 0
 
A3B1705 Soběšice Práče 1:2 (1:1)    
Branky: Skácel - Klouda, Samek
 
A3B1706 Žebětín Šatov 3:0 (0:0)    
Branky: Havelka, Kantor, Kovacs
 
A3B1707 Tuřany Cvrčovice 0:1 (0:1)    
Branky: Novotný
 
A3B1703 Únanov Modřice 1:0 (0:0)    
Branky: Diviš
 

 

 

VÝSLEDKY 18.koo 15.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1802 Cvrčovice Žebětín 4:1 (4:0)    
Branky: Novotný 2, Geisler, Smejkal - Šeptun
 
A3B1804 Práče MS Brno 0:1 (0:0)    
Branky: Hráček
 
A3B1805 Rosice B Únanov 0:2 (0:1)    
Branky: Janda, Sivera; ČK: 0 - Touška
 
A3B1806 Modřice Jaroslavice 2:0 (1:0)    
Branky: Goiš, Poláček
 
A3B1807 H.Kounice Zastávka 5:0 (1:0)    
Branky: Pislcajt 3, Vlašim, Černý
 
A3B1801 Tasovice B Tuřany 2:0 (1:0)    
Branky: Dítě Lukáš, Fortelný
 
A3B1803 Šatov Soběšice 2:0 (0:0)    
Branky: Křišťál, Kříž
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Cvrčovice 17 13 2 2 42: 20 41   ( 14)
 
2. Tasovice B 17 11 2 4 39: 20 35
( 11)
 
3. Rosice B 17 11 0 6 44: 31 33   ( 9)
 
4. H.Kounice 17 9 1 7 40: 33 28
( 4)
 
5. Žebětín 17 9 1 7 34: 30 28   ( 1)
 
6. Tuřany 17 7 4 6 33: 26 25   ( -2)
 
7. Šatov 17 7 4 6 33: 32 25
( -2)
 
8. MS Brno 17 7 3 7 27: 27 24   ( -3)
 
9. Modřice 17 6 4 7 29: 26 22   ( -2)
 
10. Soběšice 17 7 0 10 34: 43 21   ( -6)
 
11. Zastávka 17 6 1 10 28: 37 19   ( -5)
 
12. Únanov 17 6 1 10 32: 46 19
( -8)

13. Práče 17 5 2 10 16: 31 17
( -7)

14. Jaroslavice 17 2 1 14 20: 49 7
(-17)
 

 

 

VÝSLEDKY 19.kolo 22.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1902 Zastávka Modřice 1:3 (0:2)    
Branky: Vacek - Dofek Martin 2, Dofek Adam
 
A3B1905 MS Brno Šatov 3:2 (1:2)    
Branky: Bílý, Dufek, Večeřa - Křišťál 2
 
A3B1906 Soběšice Cvrčovice 0:2 (0:2)    
Branky: Geisler, Novotný
 
A3B1907 Žebětín Tuřany 3:1 (0:1)    
Branky: Ingr, Kovacs, Šeptun - Smetana
 
A3B1901 H.Kounice Tasovice B 2:1 (0:0)    
Branky: Dobeš, Fojtík - Fortelný
 
A3B1903 Jaroslavice Rosice B 2:2 (1:2)    
Branky: Cupák, Zoubek - Koubek 2
 
A3B1904 Únanov Práče 2:3 (1:3)    
Branky: Diviš, Dočekal - Chovanec, Kosec, Meister; ČK: 0 - Gregor
 

 

 

Výsledky 20.kolo 29.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2001 Tasovice B Žebětín 2:2 (1:1)    
Branky: Macháček, Zduba - Kantor, Zavřel
 
A3B2002 Tuřany Soběšice 2:0 (0:0)    
Branky: Heřmanský, Smetana
 
A3B2003 Cvrčovice MS Brno 0:0 (0:0)    
 
A3B2004 Šatov Únanov 4:1 (3:0)    
Branky: Malata, Nešpůrek, Touška, Šmarda - Maňásek
 
A3B2005 Práče Jaroslavice 4:3 (2:2)    
Branky: Kosec 3, Klouda - Holcman, Juhaňák, Opatřil; ČK: Mašek - 0
 
A3B2006 Rosice B Zastávka 4:1 (2:1)    
Branky: Malata, Nešpůrek, Touška, Šmarda - Maňásek
 
A3B2007 Modřice H.Kounice 0:0 (0:0)    
 

 

 

VÝSLEDKY 21.kolo 6.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2101 Modřice Tasovice B 1:2 (0:0)    
Branky: Mlejnek - Dítě, Fortelný
 
A3B2103 Zastávka Práče 3:2 (3:1)    
Branky: Maňásek, Pohl, Vacek - Chovanec, Čech
 
A3B2106 MS Brno Tuřany 1:1 (1:0)    
Branky: Hrázský - Heřmanský; ČK: 0 - Fila
 
A3B2107 Soběšice Žebětín 4:2 (1:0)    
Branky: Bártů, Hudák, Plocek, Skácel - Hejlek, Kovář
 
A3B2102 H.Kounice Rosice B 1:1 (0:1)    
Branky: Vlašín - Krejčí
 
A3B2104 Jaroslavice Šatov 1:3 (1:1)    
Branky: Klíma - Křišťál, Pospíchal, vlastní
 
A3B2105 Únanov Cvrčovice 1:0 (1:0)    
Branky: Slavík
 


 VÝSLEDKY 22.kolo 13.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2202 Žebětín MS Brno 1:1 (0:0)    
Branky: Kantor - Hrázský
 
A3B2203 Tuřany Únanov 4:0 (1:0)    
Branky: Smetana 2, Maloň, Polák
 
A3B2204 Cvrčovice Jaroslavice 4:1 (2:0)    
Branky: Novotný 2, Komínek, Slavík - Juhaňák
 
A3B2207 Rosice B Modřice 0:2 (0:2)    
Branky: Dofek, Goiš; ČK: Krejčí - 0
 
A3B2201 Tasovice B Soběšice 1:1 (0:1)    
Branky: Macháček - Plocek
 
A3B2205 Šatov Zastávka 2:1 (1:1)    
Branky: Berka, Křišťál - Vacek
 
A3B2206 Práče H.Kounice 1:3 (1:2)    
Branky: Tkadlec - Fojtík 2, Pislcajt
 

 

 

23. kolo 20.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2301 Rosice B Tasovice B 20.05. 16:30 NE  
 
A3B2302 Modřice Práče 19.05. 16:30 SO  
 
A3B2303 H.Kounice Šatov 19.05. 16:30 SO  
 
A3B2304 Zastávka Cvrčovice 19.05. 16:30 SO  
 
A3B2305 Jaroslavice Tuřany 19.05. 16:30 SO  
 
A3B2306 Únanov Žebětín 20.05. 16:30 NE  
 
A3B2307 MS Brno Soběšice 19.05. 16:30 SO  
 

 

 

24. kolo 27.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2401 Tasovice B MS Brno 27.05. 16:30 NE  
 
A3B2402 Soběšice Únanov 26.05. 16:30 SO  
 
A3B2403 Žebětín Jaroslavice 26.05. 16:30 SO  
 
A3B2404 Tuřany Zastávka 26.05. 16:30 SO  
 
A3B2405 Cvrčovice H.Kounice 27.05. 14:15 NE Přibice
 
A3B2406 Šatov Modřice 27.05. 16:30 NE  
 
A3B2407 Práče Rosice B 27.05. 16:30 NE  
 

 

 

25. kolo 03.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2501 Práče Tasovice B 03.06. 16:30 NE  
 
A3B2502 Rosice B Šatov 03.06. 16:30 NE  
 
A3B2503 Modřice Cvrčovice 02.06. 16:30 SO  
 
A3B2504 H.Kounice Tuřany 03.06. 16:30 NE  
 
A3B2505 Zastávka Žebětín 02.06. 16:30 SO  
 
A3B2506 Jaroslavice Soběšice 02.06. 16:30 SO  
 
A3B2507 Únanov MS Brno 03.06. 16:30 NE  
 

 

 

26. kolo 10.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2601 Tasovice B Únanov 10.06. 16:30 NE  
 
A3B2602 MS Brno Jaroslavice 09.06. 16:30 SO  
 
A3B2603 Soběšice Zastávka 09.06. 16:30 SO  
 
A3B2604 Žebětín H.Kounice 09.06. 16:30 SO  
 
A3B2605 Tuřany Modřice 09.06. 16:30 SO  
 
A3B2606 Cvrčovice Rosice B 10.06. 14:15 NE Přibice
 
A3B2607 Šatov Práče 10.06. 16:30 NE  
 

 

14. kolo 17.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1401 Tasovice B Šatov 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1402 Práče Cvrčovice 17.06. 16:30 NE  
 
A3B1403 Rosice B Tuřany 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1404 Modřice Žebětín 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1405 H.Kounice Soběšice 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1406 Zastávka MS Brno 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1407 Jaroslavice Únanov 17.06. 16:30 NE  
 

 

 

 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 20 77:52 42
2. Bolzano 20 59:43 41
3. Vídeň 20 61:54 39
4. Klagenfurt 19 55:39 37
5. Salzburg 20 81:58 34
6. Innsbruck 20 74:74 29
7. Linz 20 54:60 29
8. Znojmo 19 54:65 24
9. Fehérvár 19 59:76 23
10. Dornbirn 20 51:61 20
11. Záhřeb 17 41:61 17
12. Villach 20 49:72 16
   

Pozvánky  

Máte zajímavou sportovní akci? Zašlete nám podrobnosti a my Vám jej zde budeme prezentovat.

   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Dynamo ČB 15   27:13   32
2. FC Jihlava 15   26:12   32
3. FC Hr.Králové 15   21:10   29
4. FK Varnsdorf 15   12:7   26
5. FK Pardubice 15   28:19   25
6. FC ZbrojovkaBrno 15   25:18   23
7. FK Ústí n Labem 15   20:22   22
8. MFK Vítkovice 15   19:26   21
9. FC Vlašim 15   20:21   18
10. FK Baník Sokolov 15   13:20   18
11. 1. SK Prostějov 15   12:19   18
12. FK Fotbal Třinec 15   15:19   17
13. 1. SC Znojmo FK 15   20:23   15
14. MFK Chrudim 15   19:25   14
15. FC MAS Táborsko 15   17:24   13
16. FK Viktoria Žižkov 15   15:31   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
13   80: 46  
37
2.
ML. Boleslav
13   106: 53  
32
3.
Chodov
14   100: 60  
30
4.
Vítkovice
13   88: 54  
30
5.
Liberec
14   83: 82  
24
6.
Střešovice
14   78: 71  
23
7.
Ostrava
13   77: 65  
19
8.
Otrokovice
14   62: 64  
16
               
9.
Brno
14   47: 93  
16
10.
Bohemians
14 69: 74
15
11.
Č. Lípa
14   72: 83   13
12.
 Pardubice
14 59: 93
13
13.
 Bohemians
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
14 65: 112
9
   

Tabulka Okresní přebor 2018-19  

#KlubZ  S  B
1. Jaroslavice A 13   48:15   32
2. Jezeřany 13   25:15   28
3. Višňové A 13   26:21   28
4. Rakšice A 13   27:20   25
5. Dobšice B 13   27:22   20
6. FK Znojmo B 13   28:27   20
7. Práče A 13   28:28   20
8. Hostim 13   34:24   19
9. Suchohrdly 13   22:25   18
10. Hrádek 13   39:34   17
11. Starý Petřín 13   19:37   12
12. Prosiměřice A 13   23:29   11
13. Litobratřice A 13   20:49   7
14. Jevišovice B 13   16:36   3
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes809
VčeraVčera1293
TýdenTýden809
MěsícMěsíc19348
CELKEMCELKEM1786676
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 93 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo