Rozpis-výsledky I.B třída jaro 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis-výsledky I.B třída jaro 2011/12

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Cvrčovice 14 11 2 1 37: 17 35 ( 11)
 
2. Tasovice B 14 9 2 3 35: 18 29 ( 11)
 
3. Rosice B 14 9 0 5 39: 27 27 ( 9)
 
4. Žebětín 14 8 1 5 29: 24 25 ( 1)
 
5. Tuřany 14 7 3 4 32: 22 24 ( 0)
 
6. H.Kounice 14 7 1 6 29: 28 22 ( 4)
 
7. MS Brno 14 6 3 5 24: 21 21 ( -3)
 
8. Šatov 14 6 3 5 30: 28 21 ( 0)
 
9. Soběšice 14 7 0 7 32: 36 21 ( -3)
 
10. Modřice 14 4 4 6 23: 24 16 ( -2)
 
11. Zastávka 14 4 1 9 23: 32 13 ( -5)
 
12. Práče 14 3 2 9 12: 28 11 ( -7)

13. Únanov 14 3 1 10 27: 46 10 (-14)
 
14. Jaroslavice 14 2 1 11 17: 38 7 (-14)

 

Výsledky 16.kolo 1.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1601 Tasovice B Cvrčovice 2:0 (1:0)    
Branky: Fortelný, Harenčák
 
A3B1602 Šatov Tuřany 1:1 (1:0)    
Branky: Pospíchal - Niederle
 
A3B1603 Práče Žebětín 2:1 (2:0)    
Branky: Hejlek 2 - Koudela
 
A3B1604 Rosice B Soběšice 3:1 (1:1)    
Branky: Havlásek, Krejčí, Šmarda - Hudák; ČK: Trávníček - 0
 
A3B1605 Modřice MS Brno 4:1 (2:0)    
Branky: Goiš 3, Šidlo - Hrázský
 
A3B1606 H.Kounice Únanov 0:2 (0:2)    
Branky: Bulín, Diviš
 
A3B1607 Zastávka Jaroslavice 3:0 (0:0)    
Branky: Kadlčík, Paseka, Vacek
 



 VÝSLEDKY 17.kolo 8.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1701 Zastávka Tasovice B 2:0 (0:0)    
Branky: Pohl, Rousek; ČK: 0 - Juhaňák
 
A3B1702 Jaroslavice H.Kounice 3:6 (1:2)    
Branky: Cupák, Drápela, Holeman - Vlašín 3, Dobeš, Fojtík, Černý; ČK: Juhaňák, Rybanský - Sobotka
 
A3B1704 MS Brno Rosice B 1:2 (1:1)    
Branky: Kundla - Nešpůrek, Touška; ČK: Bílý - 0
 
A3B1705 Soběšice Práče 1:2 (1:1)    
Branky: Skácel - Klouda, Samek
 
A3B1706 Žebětín Šatov 3:0 (0:0)    
Branky: Havelka, Kantor, Kovacs
 
A3B1707 Tuřany Cvrčovice 0:1 (0:1)    
Branky: Novotný
 
A3B1703 Únanov Modřice 1:0 (0:0)    
Branky: Diviš
 

 

 

VÝSLEDKY 18.koo 15.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1802 Cvrčovice Žebětín 4:1 (4:0)    
Branky: Novotný 2, Geisler, Smejkal - Šeptun
 
A3B1804 Práče MS Brno 0:1 (0:0)    
Branky: Hráček
 
A3B1805 Rosice B Únanov 0:2 (0:1)    
Branky: Janda, Sivera; ČK: 0 - Touška
 
A3B1806 Modřice Jaroslavice 2:0 (1:0)    
Branky: Goiš, Poláček
 
A3B1807 H.Kounice Zastávka 5:0 (1:0)    
Branky: Pislcajt 3, Vlašim, Černý
 
A3B1801 Tasovice B Tuřany 2:0 (1:0)    
Branky: Dítě Lukáš, Fortelný
 
A3B1803 Šatov Soběšice 2:0 (0:0)    
Branky: Křišťál, Kříž
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Cvrčovice 17 13 2 2 42: 20 41   ( 14)
 
2. Tasovice B 17 11 2 4 39: 20 35
( 11)
 
3. Rosice B 17 11 0 6 44: 31 33   ( 9)
 
4. H.Kounice 17 9 1 7 40: 33 28
( 4)
 
5. Žebětín 17 9 1 7 34: 30 28   ( 1)
 
6. Tuřany 17 7 4 6 33: 26 25   ( -2)
 
7. Šatov 17 7 4 6 33: 32 25
( -2)
 
8. MS Brno 17 7 3 7 27: 27 24   ( -3)
 
9. Modřice 17 6 4 7 29: 26 22   ( -2)
 
10. Soběšice 17 7 0 10 34: 43 21   ( -6)
 
11. Zastávka 17 6 1 10 28: 37 19   ( -5)
 
12. Únanov 17 6 1 10 32: 46 19
( -8)

13. Práče 17 5 2 10 16: 31 17
( -7)

14. Jaroslavice 17 2 1 14 20: 49 7
(-17)
 

 

 

VÝSLEDKY 19.kolo 22.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1902 Zastávka Modřice 1:3 (0:2)    
Branky: Vacek - Dofek Martin 2, Dofek Adam
 
A3B1905 MS Brno Šatov 3:2 (1:2)    
Branky: Bílý, Dufek, Večeřa - Křišťál 2
 
A3B1906 Soběšice Cvrčovice 0:2 (0:2)    
Branky: Geisler, Novotný
 
A3B1907 Žebětín Tuřany 3:1 (0:1)    
Branky: Ingr, Kovacs, Šeptun - Smetana
 
A3B1901 H.Kounice Tasovice B 2:1 (0:0)    
Branky: Dobeš, Fojtík - Fortelný
 
A3B1903 Jaroslavice Rosice B 2:2 (1:2)    
Branky: Cupák, Zoubek - Koubek 2
 
A3B1904 Únanov Práče 2:3 (1:3)    
Branky: Diviš, Dočekal - Chovanec, Kosec, Meister; ČK: 0 - Gregor
 

 

 

Výsledky 20.kolo 29.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2001 Tasovice B Žebětín 2:2 (1:1)    
Branky: Macháček, Zduba - Kantor, Zavřel
 
A3B2002 Tuřany Soběšice 2:0 (0:0)    
Branky: Heřmanský, Smetana
 
A3B2003 Cvrčovice MS Brno 0:0 (0:0)    
 
A3B2004 Šatov Únanov 4:1 (3:0)    
Branky: Malata, Nešpůrek, Touška, Šmarda - Maňásek
 
A3B2005 Práče Jaroslavice 4:3 (2:2)    
Branky: Kosec 3, Klouda - Holcman, Juhaňák, Opatřil; ČK: Mašek - 0
 
A3B2006 Rosice B Zastávka 4:1 (2:1)    
Branky: Malata, Nešpůrek, Touška, Šmarda - Maňásek
 
A3B2007 Modřice H.Kounice 0:0 (0:0)    
 

 

 

VÝSLEDKY 21.kolo 6.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2101 Modřice Tasovice B 1:2 (0:0)    
Branky: Mlejnek - Dítě, Fortelný
 
A3B2103 Zastávka Práče 3:2 (3:1)    
Branky: Maňásek, Pohl, Vacek - Chovanec, Čech
 
A3B2106 MS Brno Tuřany 1:1 (1:0)    
Branky: Hrázský - Heřmanský; ČK: 0 - Fila
 
A3B2107 Soběšice Žebětín 4:2 (1:0)    
Branky: Bártů, Hudák, Plocek, Skácel - Hejlek, Kovář
 
A3B2102 H.Kounice Rosice B 1:1 (0:1)    
Branky: Vlašín - Krejčí
 
A3B2104 Jaroslavice Šatov 1:3 (1:1)    
Branky: Klíma - Křišťál, Pospíchal, vlastní
 
A3B2105 Únanov Cvrčovice 1:0 (1:0)    
Branky: Slavík
 


 VÝSLEDKY 22.kolo 13.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2202 Žebětín MS Brno 1:1 (0:0)    
Branky: Kantor - Hrázský
 
A3B2203 Tuřany Únanov 4:0 (1:0)    
Branky: Smetana 2, Maloň, Polák
 
A3B2204 Cvrčovice Jaroslavice 4:1 (2:0)    
Branky: Novotný 2, Komínek, Slavík - Juhaňák
 
A3B2207 Rosice B Modřice 0:2 (0:2)    
Branky: Dofek, Goiš; ČK: Krejčí - 0
 
A3B2201 Tasovice B Soběšice 1:1 (0:1)    
Branky: Macháček - Plocek
 
A3B2205 Šatov Zastávka 2:1 (1:1)    
Branky: Berka, Křišťál - Vacek
 
A3B2206 Práče H.Kounice 1:3 (1:2)    
Branky: Tkadlec - Fojtík 2, Pislcajt
 

 

 

23. kolo 20.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2301 Rosice B Tasovice B 20.05. 16:30 NE  
 
A3B2302 Modřice Práče 19.05. 16:30 SO  
 
A3B2303 H.Kounice Šatov 19.05. 16:30 SO  
 
A3B2304 Zastávka Cvrčovice 19.05. 16:30 SO  
 
A3B2305 Jaroslavice Tuřany 19.05. 16:30 SO  
 
A3B2306 Únanov Žebětín 20.05. 16:30 NE  
 
A3B2307 MS Brno Soběšice 19.05. 16:30 SO  
 

 

 

24. kolo 27.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2401 Tasovice B MS Brno 27.05. 16:30 NE  
 
A3B2402 Soběšice Únanov 26.05. 16:30 SO  
 
A3B2403 Žebětín Jaroslavice 26.05. 16:30 SO  
 
A3B2404 Tuřany Zastávka 26.05. 16:30 SO  
 
A3B2405 Cvrčovice H.Kounice 27.05. 14:15 NE Přibice
 
A3B2406 Šatov Modřice 27.05. 16:30 NE  
 
A3B2407 Práče Rosice B 27.05. 16:30 NE  
 

 

 

25. kolo 03.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2501 Práče Tasovice B 03.06. 16:30 NE  
 
A3B2502 Rosice B Šatov 03.06. 16:30 NE  
 
A3B2503 Modřice Cvrčovice 02.06. 16:30 SO  
 
A3B2504 H.Kounice Tuřany 03.06. 16:30 NE  
 
A3B2505 Zastávka Žebětín 02.06. 16:30 SO  
 
A3B2506 Jaroslavice Soběšice 02.06. 16:30 SO  
 
A3B2507 Únanov MS Brno 03.06. 16:30 NE  
 

 

 

26. kolo 10.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2601 Tasovice B Únanov 10.06. 16:30 NE  
 
A3B2602 MS Brno Jaroslavice 09.06. 16:30 SO  
 
A3B2603 Soběšice Zastávka 09.06. 16:30 SO  
 
A3B2604 Žebětín H.Kounice 09.06. 16:30 SO  
 
A3B2605 Tuřany Modřice 09.06. 16:30 SO  
 
A3B2606 Cvrčovice Rosice B 10.06. 14:15 NE Přibice
 
A3B2607 Šatov Práče 10.06. 16:30 NE  
 

 

14. kolo 17.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1401 Tasovice B Šatov 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1402 Práče Cvrčovice 17.06. 16:30 NE  
 
A3B1403 Rosice B Tuřany 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1404 Modřice Žebětín 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1405 H.Kounice Soběšice 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1406 Zastávka MS Brno 16.06. 16:30 SO  
 
A3B1407 Jaroslavice Únanov 17.06. 16:30 NE  
 

 

 

 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
TýmZSkóreB
1. Vídeň 38 138:100 77
2. Graz 38 145:100 74
3. Klagenfurt 38 132:87 73
4. Salzburg 37 147:106 65
5. Bolzano 38 105:92 64
6. Fehérvár 38 134:135 59
       
7. Linz 38 116:118 57
8. Dornbirn 38 118:118 56
9. Znojmo 38 138:143 53
10. Innsbruck 38 131:142 52
11. Villach 38 94:134 30
12. Záhřeb 37 71:194 21
 
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. TAS
8 62:37 22
2. Fan Club
8 60:35 16
3. Izolace 8 57:43 13
4. Kamikaze
8 41:40 3
5. Tango 8 43:48 8
6. Černí Koně 8 26:87 0
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
ML.Boleslav
20   158: 81  
49
2.
Sparta Praha
20   117: 77  
49
3.
Chodov
20   148: 87  
46
4.
Vítkovice
20   141: 81  
46
5.
Liberec
20   118: 121  
32
6.
Střešovice
20   110: 103  
30
7.
Bohemians
20   115 108  
28
8.
Otrokovice
20   92: 88  
27
               
9.
Ostrava
20   105: 108  
23
10.
Vinohrady
20 90: 128
23
11.
Pardubice
20   96: 148   19
12.
 Brno
20 68: 134
19
13.
 Č. Lípa
20 107: 134  
18
14.
TJ Znojmo
20 91: 158
11
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 119 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo