Rozpis-výsledky I.A tř. - 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

I.A třída dospělých - skupina A - 2012-13

VÝSLEDKY 1.kolo 12.08.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0106 Sn Brno Jevišovice 1:1 (0:0)
Branky: Havel - Kráčman
A2A0101 Rájec-Jestřebí Šlapanice 0:2 (0:1)
Branky: Kahoun, Kočí
A2A0102 Kunštát Dobšice 2:0 (1:0)
Branky: Crhák, Preč
A2A0103 Líšeň B Vojkovice 3:1 (1:0)
Branky: Bezděk, Buc, Daněček - Brychta
A2A0104 Bořitov Miroslav 1:1 (1:0)
Branky: Bezděk - Pešek
A2A0105 Zbýšov Šaratice 1:1 (0:0)
Branky: vlastní - Ptáček
A2A0107 Tasovice B Hrušovany 1:3 (1:1)
Branky: Čop - Gábor 2, Iran

 

VÝSLEDKY 2.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0202 Tasovice B Jevišovice 1:1 (1:0)
Branky: Hazucha - Čermák
A2A0203 Šaratice Sn Brno 1:3 (1:1)
Branky: Rozbořil - Havel, Inwald, Nevěděl
A2A0205 Vojkovice Bořitov 4:2 (1:1)
Branky: Vacek 3, Kopečínský - Bezděk, Fojt
A2A0206 Dobšice Líšeň B 3:1 (2:0)
Branky: Virgler 3 - Matoušek
A2A0201 Šlapanice Hrušovany 0:0 (0:0)
A2A0204 Miroslav Zbýšov 1:1 (0:0)
Branky: Suchánek - Hrazdíra
A2A0207 Rájec-Jestřebí Kunštát 1:6 (1:3)
Branky: Haničinec - Španěl 3, Kurucz, Loukota, Mihola

 

VÝSLEDKY 3.kolo 26.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0305 Sn Brno Miroslav 3:2 (2:1)
Branky: Havel 2, Nevěděl - Pelech, Pešek
A2A0301 Kunštát Šlapanice 5:1 (2:0)
Branky: Preč 2, Španěl 2, Horák - Špondr
A2A0302 Líšeň B Rájec-Jestřebí 2:1 (1:1)
Branky: Suchý, Walla - vlastní
A2A0303 Bořitov Dobšice 3:2 (2:2)
Branky: Fojt Jiří, Fojt Lukáš, Šmerda - Virgler, Zajíc
A2A0304 Zbýšov Vojkovice 1:0 (0:0)
Branky: Hrazdíra
A2A0306 Tasovice B Šaratice 0:1 (0:1)
Branky: vlastní
A2A0307 Hrušovany Jevišovice 5:0 (2:0)
Branky: Adamov, Hycl, Iran, Kosec, Kozárek

 

4. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0401 Šlapanice Jevišovice 02.09. 16:30 NE
A2A0402 Šaratice Hrušovany 01.09. 16:30 SO
A2A0403 Miroslav Tasovice B 02.09. 16:30 NE
A2A0404 Vojkovice Sn Brno 01.09. 16:30 SO
A2A0405 Dobšice Zbýšov 02.09. 16:30 NE
A2A0406 Rájec-Jestřebí Bořitov 02.09. 16:30 NE
A2A0407 Kunštát Líšeň B 01.09. 16:30 SO

5. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0501 Líšeň B Šlapanice 09.09. 15:00 NE UT
A2A0502 Bořitov Kunštát 09.09. 16:30 NE
A2A0503 Zbýšov Rájec-Jestřebí 09.09. 16:30 NE
A2A0504 Sn Brno Dobšice 08.09. 16:30 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A0505 Tasovice B Vojkovice 09.09. 16:30 NE
A2A0506 Hrušovany Miroslav 09.09. 16:30 NE UT
A2A0507 Jevišovice Šaratice 08.09. 16:30 SO UT

6. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0601 Šlapanice Šaratice 16.09. 16:00 NE
A2A0602 Miroslav Jevišovice 16.09. 16:00 NE
A2A0603 Vojkovice Hrušovany 15.09. 16:00 SO
A2A0604 Dobšice Tasovice B 16.09. 16:00 NE
A2A0605 Rájec-Jestřebí Sn Brno 16.09. 16:00 NE
A2A0606 Kunštát Zbýšov 16.09. 16:00 NE
A2A0607 Líšeň B Bořitov 16.09. 15:00 NE UT

7. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0701 Bořitov Šlapanice 23.09. 16:00 NE
A2A0702 Zbýšov Líšeň B 23.09. 16:00 NE
A2A0703 Sn Brno Kunštát 22.09. 16:00 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A0704 Tasovice B Rájec-Jestřebí 23.09. 16:00 NE
A2A0705 Hrušovany Dobšice 23.09. 16:00 NE UT
A2A0706 Jevišovice Vojkovice 22.09. 16:00 SO UT
A2A0707 Šaratice Miroslav 22.09. 16:00 SO

8. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0801 Šlapanice Miroslav 30.09. 16:00 NE
A2A0802 Vojkovice Šaratice 29.09. 16:00 SO
A2A0803 Dobšice Jevišovice 30.09. 16:00 NE
A2A0804 Rájec-Jestřebí Hrušovany 30.09. 16:00 NE
A2A0805 Kunštát Tasovice B 30.09. 16:00 NE
A2A0806 Líšeň B Sn Brno 30.09. 15:00 NE UT
A2A0807 Bořitov Zbýšov 30.09. 16:00 NE

9. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0901 Zbýšov Šlapanice 07.10. 15:30 NE
A2A0902 Sn Brno Bořitov 06.10. 15:30 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A0903 Tasovice B Líšeň B 07.10. 15:30 NE
A2A0904 Hrušovany Kunštát 07.10. 15:30 NE UT
A2A0905 Jevišovice Rájec-Jestřebí 06.10. 15:30 SO UT
A2A0906 Šaratice Dobšice 06.10. 15:30 SO
A2A0907 Miroslav Vojkovice 07.10. 15:30 NE

10. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1001 Šlapanice Vojkovice 14.10. 15:00 NE
A2A1002 Dobšice Miroslav 14.10. 15:00 NE
A2A1003 Rájec-Jestřebí Šaratice 14.10. 15:00 NE
A2A1004 Kunštát Jevišovice 14.10. 15:00 NE
A2A1005 Líšeň B Hrušovany 14.10. 15:00 NE UT
A2A1006 Bořitov Tasovice B 14.10. 15:00 NE
A2A1007 Zbýšov Sn Brno 14.10. 15:00 NE

11. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1101 Sn Brno Šlapanice 20.10. 15:00 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A1102 Tasovice B Zbýšov 21.10. 15:00 NE
A2A1103 Hrušovany Bořitov 21.10. 15:00 NE UT
A2A1104 Jevišovice Líšeň B 20.10. 15:00 SO UT
A2A1105 Šaratice Kunštát 20.10. 15:00 SO
A2A1106 Miroslav Rájec-Jestřebí 21.10. 15:00 NE
A2A1107 Vojkovice Dobšice 20.10. 15:00 SO

12. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1201 Šlapanice Dobšice 28.10. 14:30 NE
A2A1202 Rájec-Jestřebí Vojkovice 28.10. 14:30 NE
A2A1203 Kunštát Miroslav 28.10. 14:30 NE
A2A1204 Líšeň B Šaratice 28.10. 14:30 NE UT
A2A1205 Bořitov Jevišovice 28.10. 14:30 NE
A2A1206 Zbýšov Hrušovany 28.10. 14:30 NE
A2A1207 Sn Brno Tasovice B 27.10. 14:30 SO Pod Sídlištěm, Brno

13. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1301 Tasovice B Šlapanice 04.11. 14:00 NE
A2A1302 Hrušovany Sn Brno 04.11. 14:00 NE UT
A2A1303 Jevišovice Zbýšov 03.11. 14:00 SO UT
A2A1304 Šaratice Bořitov 03.11. 14:00 SO
A2A1305 Miroslav Líšeň B 04.11. 14:00 NE
A2A1306 Vojkovice Kunštát 03.11. 14:00 SO
A2A1307 Dobšice Rájec-Jestřebí 04.11. 14:00 NE

14. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1401 Šlapanice Rájec-Jestřebí 11.11. 14:00 NE
A2A1402 Dobšice Kunštát 11.11. 14:00 NE
A2A1403 Vojkovice Líšeň B 10.11. 14:00 SO
A2A1404 Miroslav Bořitov 11.11. 14:00 NE
A2A1405 Šaratice Zbýšov 10.11. 14:00 SO
A2A1406 Jevišovice Sn Brno 10.11. 14:00 SO UT
A2A1407 Hrušovany Tasovice B 11.11. 14:00 NE UT

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 20 77:52 42
2. Bolzano 20 59:43 41
3. Vídeň 20 61:54 39
4. Klagenfurt 19 55:39 37
5. Salzburg 20 81:58 34
6. Innsbruck 20 74:74 29
7. Linz 20 54:60 29
8. Znojmo 19 54:65 24
9. Fehérvár 19 59:76 23
10. Dornbirn 20 51:61 20
11. Záhřeb 17 41:61 17
12. Villach 20 49:72 16
   

Pozvánky  

Máte zajímavou sportovní akci? Zašlete nám podrobnosti a my Vám jej zde budeme prezentovat.

   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Dynamo ČB 15   27:13   32
2. FC Jihlava 15   26:12   32
3. FC Hr.Králové 15   21:10   29
4. FK Varnsdorf 15   12:7   26
5. FK Pardubice 15   28:19   25
6. FC ZbrojovkaBrno 15   25:18   23
7. FK Ústí n Labem 15   20:22   22
8. MFK Vítkovice 15   19:26   21
9. FC Vlašim 15   20:21   18
10. FK Baník Sokolov 15   13:20   18
11. 1. SK Prostějov 15   12:19   18
12. FK Fotbal Třinec 15   15:19   17
13. 1. SC Znojmo FK 15   20:23   15
14. MFK Chrudim 15   19:25   14
15. FC MAS Táborsko 15   17:24   13
16. FK Viktoria Žižkov 15   15:31   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
13   80: 46  
37
2.
ML. Boleslav
13   106: 53  
32
3.
Chodov
14   100: 60  
30
4.
Vítkovice
13   88: 54  
30
5.
Liberec
14   83: 82  
24
6.
Střešovice
14   78: 71  
23
7.
Ostrava
13   77: 65  
19
8.
Otrokovice
14   62: 64  
16
               
9.
Brno
14   47: 93  
16
10.
Bohemians
14 69: 74
15
11.
Č. Lípa
14   72: 83   13
12.
 Pardubice
14 59: 93
13
13.
 Bohemians
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
14 65: 112
9
   

Tabulka Okresní přebor 2018-19  

#KlubZ  S  B
1. Jaroslavice A 13   48:15   32
2. Jezeřany 13   25:15   28
3. Višňové A 13   26:21   28
4. Rakšice A 13   27:20   25
5. Dobšice B 13   27:22   20
6. FK Znojmo B 13   28:27   20
7. Práče A 13   28:28   20
8. Hostim 13   34:24   19
9. Suchohrdly 13   22:25   18
10. Hrádek 13   39:34   17
11. Starý Petřín 13   19:37   12
12. Prosiměřice A 13   23:29   11
13. Litobratřice A 13   20:49   7
14. Jevišovice B 13   16:36   3
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes808
VčeraVčera1293
TýdenTýden808
MěsícMěsíc19347
CELKEMCELKEM1786675
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 34 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo