Rozpis-výsledky I.A tř. - 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

I.A třída dospělých - skupina A - 2012-13

VÝSLEDKY 1.kolo 12.08.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0106 Sn Brno Jevišovice 1:1 (0:0)
Branky: Havel - Kráčman
A2A0101 Rájec-Jestřebí Šlapanice 0:2 (0:1)
Branky: Kahoun, Kočí
A2A0102 Kunštát Dobšice 2:0 (1:0)
Branky: Crhák, Preč
A2A0103 Líšeň B Vojkovice 3:1 (1:0)
Branky: Bezděk, Buc, Daněček - Brychta
A2A0104 Bořitov Miroslav 1:1 (1:0)
Branky: Bezděk - Pešek
A2A0105 Zbýšov Šaratice 1:1 (0:0)
Branky: vlastní - Ptáček
A2A0107 Tasovice B Hrušovany 1:3 (1:1)
Branky: Čop - Gábor 2, Iran

 

VÝSLEDKY 2.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0202 Tasovice B Jevišovice 1:1 (1:0)
Branky: Hazucha - Čermák
A2A0203 Šaratice Sn Brno 1:3 (1:1)
Branky: Rozbořil - Havel, Inwald, Nevěděl
A2A0205 Vojkovice Bořitov 4:2 (1:1)
Branky: Vacek 3, Kopečínský - Bezděk, Fojt
A2A0206 Dobšice Líšeň B 3:1 (2:0)
Branky: Virgler 3 - Matoušek
A2A0201 Šlapanice Hrušovany 0:0 (0:0)
A2A0204 Miroslav Zbýšov 1:1 (0:0)
Branky: Suchánek - Hrazdíra
A2A0207 Rájec-Jestřebí Kunštát 1:6 (1:3)
Branky: Haničinec - Španěl 3, Kurucz, Loukota, Mihola

 

VÝSLEDKY 3.kolo 26.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0305 Sn Brno Miroslav 3:2 (2:1)
Branky: Havel 2, Nevěděl - Pelech, Pešek
A2A0301 Kunštát Šlapanice 5:1 (2:0)
Branky: Preč 2, Španěl 2, Horák - Špondr
A2A0302 Líšeň B Rájec-Jestřebí 2:1 (1:1)
Branky: Suchý, Walla - vlastní
A2A0303 Bořitov Dobšice 3:2 (2:2)
Branky: Fojt Jiří, Fojt Lukáš, Šmerda - Virgler, Zajíc
A2A0304 Zbýšov Vojkovice 1:0 (0:0)
Branky: Hrazdíra
A2A0306 Tasovice B Šaratice 0:1 (0:1)
Branky: vlastní
A2A0307 Hrušovany Jevišovice 5:0 (2:0)
Branky: Adamov, Hycl, Iran, Kosec, Kozárek

 

4. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0401 Šlapanice Jevišovice 02.09. 16:30 NE
A2A0402 Šaratice Hrušovany 01.09. 16:30 SO
A2A0403 Miroslav Tasovice B 02.09. 16:30 NE
A2A0404 Vojkovice Sn Brno 01.09. 16:30 SO
A2A0405 Dobšice Zbýšov 02.09. 16:30 NE
A2A0406 Rájec-Jestřebí Bořitov 02.09. 16:30 NE
A2A0407 Kunštát Líšeň B 01.09. 16:30 SO

5. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0501 Líšeň B Šlapanice 09.09. 15:00 NE UT
A2A0502 Bořitov Kunštát 09.09. 16:30 NE
A2A0503 Zbýšov Rájec-Jestřebí 09.09. 16:30 NE
A2A0504 Sn Brno Dobšice 08.09. 16:30 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A0505 Tasovice B Vojkovice 09.09. 16:30 NE
A2A0506 Hrušovany Miroslav 09.09. 16:30 NE UT
A2A0507 Jevišovice Šaratice 08.09. 16:30 SO UT

6. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0601 Šlapanice Šaratice 16.09. 16:00 NE
A2A0602 Miroslav Jevišovice 16.09. 16:00 NE
A2A0603 Vojkovice Hrušovany 15.09. 16:00 SO
A2A0604 Dobšice Tasovice B 16.09. 16:00 NE
A2A0605 Rájec-Jestřebí Sn Brno 16.09. 16:00 NE
A2A0606 Kunštát Zbýšov 16.09. 16:00 NE
A2A0607 Líšeň B Bořitov 16.09. 15:00 NE UT

7. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0701 Bořitov Šlapanice 23.09. 16:00 NE
A2A0702 Zbýšov Líšeň B 23.09. 16:00 NE
A2A0703 Sn Brno Kunštát 22.09. 16:00 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A0704 Tasovice B Rájec-Jestřebí 23.09. 16:00 NE
A2A0705 Hrušovany Dobšice 23.09. 16:00 NE UT
A2A0706 Jevišovice Vojkovice 22.09. 16:00 SO UT
A2A0707 Šaratice Miroslav 22.09. 16:00 SO

8. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0801 Šlapanice Miroslav 30.09. 16:00 NE
A2A0802 Vojkovice Šaratice 29.09. 16:00 SO
A2A0803 Dobšice Jevišovice 30.09. 16:00 NE
A2A0804 Rájec-Jestřebí Hrušovany 30.09. 16:00 NE
A2A0805 Kunštát Tasovice B 30.09. 16:00 NE
A2A0806 Líšeň B Sn Brno 30.09. 15:00 NE UT
A2A0807 Bořitov Zbýšov 30.09. 16:00 NE

9. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0901 Zbýšov Šlapanice 07.10. 15:30 NE
A2A0902 Sn Brno Bořitov 06.10. 15:30 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A0903 Tasovice B Líšeň B 07.10. 15:30 NE
A2A0904 Hrušovany Kunštát 07.10. 15:30 NE UT
A2A0905 Jevišovice Rájec-Jestřebí 06.10. 15:30 SO UT
A2A0906 Šaratice Dobšice 06.10. 15:30 SO
A2A0907 Miroslav Vojkovice 07.10. 15:30 NE

10. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1001 Šlapanice Vojkovice 14.10. 15:00 NE
A2A1002 Dobšice Miroslav 14.10. 15:00 NE
A2A1003 Rájec-Jestřebí Šaratice 14.10. 15:00 NE
A2A1004 Kunštát Jevišovice 14.10. 15:00 NE
A2A1005 Líšeň B Hrušovany 14.10. 15:00 NE UT
A2A1006 Bořitov Tasovice B 14.10. 15:00 NE
A2A1007 Zbýšov Sn Brno 14.10. 15:00 NE

11. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1101 Sn Brno Šlapanice 20.10. 15:00 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A1102 Tasovice B Zbýšov 21.10. 15:00 NE
A2A1103 Hrušovany Bořitov 21.10. 15:00 NE UT
A2A1104 Jevišovice Líšeň B 20.10. 15:00 SO UT
A2A1105 Šaratice Kunštát 20.10. 15:00 SO
A2A1106 Miroslav Rájec-Jestřebí 21.10. 15:00 NE
A2A1107 Vojkovice Dobšice 20.10. 15:00 SO

12. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1201 Šlapanice Dobšice 28.10. 14:30 NE
A2A1202 Rájec-Jestřebí Vojkovice 28.10. 14:30 NE
A2A1203 Kunštát Miroslav 28.10. 14:30 NE
A2A1204 Líšeň B Šaratice 28.10. 14:30 NE UT
A2A1205 Bořitov Jevišovice 28.10. 14:30 NE
A2A1206 Zbýšov Hrušovany 28.10. 14:30 NE
A2A1207 Sn Brno Tasovice B 27.10. 14:30 SO Pod Sídlištěm, Brno

13. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1301 Tasovice B Šlapanice 04.11. 14:00 NE
A2A1302 Hrušovany Sn Brno 04.11. 14:00 NE UT
A2A1303 Jevišovice Zbýšov 03.11. 14:00 SO UT
A2A1304 Šaratice Bořitov 03.11. 14:00 SO
A2A1305 Miroslav Líšeň B 04.11. 14:00 NE
A2A1306 Vojkovice Kunštát 03.11. 14:00 SO
A2A1307 Dobšice Rájec-Jestřebí 04.11. 14:00 NE

14. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1401 Šlapanice Rájec-Jestřebí 11.11. 14:00 NE
A2A1402 Dobšice Kunštát 11.11. 14:00 NE
A2A1403 Vojkovice Líšeň B 10.11. 14:00 SO
A2A1404 Miroslav Bořitov 11.11. 14:00 NE
A2A1405 Šaratice Zbýšov 10.11. 14:00 SO
A2A1406 Jevišovice Sn Brno 10.11. 14:00 SO UT
A2A1407 Hrušovany Tasovice B 11.11. 14:00 NE UT

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
TýmZSkóreB
1. Vídeň 38 138:100 77
2. Graz 38 145:100 74
3. Klagenfurt 38 132:87 73
4. Salzburg 37 147:106 65
5. Bolzano 38 105:92 64
6. Fehérvár 38 134:135 59
       
7. Linz 38 116:118 57
8. Dornbirn 38 118:118 56
9. Znojmo 38 138:143 53
10. Innsbruck 38 131:142 52
11. Villach 38 94:134 30
12. Záhřeb 37 71:194 21
 
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. TAS
8 62:37 22
2. Fan Club
8 60:35 16
3. Izolace 8 57:43 13
4. Kamikaze
8 41:40 3
5. Tango 8 43:48 8
6. Černí Koně 8 26:87 0
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
ML.Boleslav
20   158: 81  
49
2.
Sparta Praha
20   117: 77  
49
3.
Chodov
20   148: 87  
46
4.
Vítkovice
20   141: 81  
46
5.
Liberec
20   118: 121  
32
6.
Střešovice
20   110: 103  
30
7.
Bohemians
20   115 108  
28
8.
Otrokovice
20   92: 88  
27
               
9.
Ostrava
20   105: 108  
23
10.
Vinohrady
20 90: 128
23
11.
Pardubice
20   96: 148   19
12.
 Brno
20 68: 134
19
13.
 Č. Lípa
20 107: 134  
18
14.
TJ Znojmo
20 91: 158
11
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 47 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo