Výsledky 1.A třída 1-5 kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

1.Kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0103 Sn Brno Novosedly 3:0 (2:0)    
Branky: Nevěděl Michal 2, Havel Jan
 
A2A0105 Mor.Sl. Brno Újezd u Brna 0:0 (0:0)    
 
A2A0107 Bosonohy Jevišovice 2:0 (1:0)    
Branky: Lepka 2
 
A2A0102 Vev.Bítýška Miroslav 0:9 (0:5)    
Branky: Rohlík Jiří 4, Dufek Marek, Hort, Krula Libor, Suchánek Pavel, Černý
 
A2A0104 IE Znojmo 1. SC Znojmo B 1:1 (1:0)    
Branky: Černý Daniel - Adam
 
A2A0106 Čebín Kohoutovice 1:0 (0:0)    

Branky: Struhařík

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2.Kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0202 Kohoutovice Bosonohy 2:4 (0:2)    
Branky: Božek, Sova - Bělohlávek Jiří ml., Havlík Roman, Krejčí Michal, Smejkal Petr; ČK: Toman Radek - 0
 
A2A0205 Novosedly IE Znojmo 4:1 (3:1)    
Branky: Knee Petr, Křivánek Karel, Mucala Ladislav, Trpišovský Michal - Šťáva Pavel
 
A2A0201 Dobšice Jevišovice 2:1 (2:1)    
Branky: Ensinger Milan, Stehlík Petr - Rožnovský Libor; ČK: Ensinger Milan - 0
 
A2A0203 Újezd u Brna Čebín 0:0 (0:0)    
 
A2A0204 1. SC Znojmo B Mor.Sl. Brno 4:1 (0:0)    
Branky: Pleš 2, Procházka Martin, Uchytil - Tichý Libor
 
A2A0206 Miroslav Sn Brno 0:1 (0:1)    
Branky: Havel Jan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.Kolo
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0302 Sn Brno Rajhrad 3:3 (3:3)    
Branky: Těšík Richard 2, Havel Jan - Neugebauer Lukáš, Sedláček Marek, Šebesta; ČK: Vala Jaroslav - 0
 
A2A0303 IE Znojmo Miroslav 1:3 (0:1)    
Branky: Štáb Petr - Mai Jan, Rohlík Jiří, Zálešák Martin
 
A2A0304 Mor.Sl. Brno Novosedly 3:1 (3:0)    
Branky: Hrázský Radovan 2, Fiala - Trpišovský Michal
 
A2A0306 Bosonohy Újezd u Brna 4:0 (1:0)    
Branky: Bělohlávek Jiří ml., Havlík Roman, Soused Vít, Šauer
 
A2A0301 Vev.Bítýška Dobšice 4:1 (3:0)    
Branky: Šoukal Petr 3, Novotný Radek - Stehlík Petr
 
A2A0305 Čebín 1.SC Znojmo B 3:1 (3:0)    
Branky: Blahák, Dvořák Radim, Struhařík - Malev; ČK: Šíp Jiří - 0
 
A2A0307 Jevišovice Kohoutovice 1:1 (0:1)    
Branky: Stuchlík - Svoboda Petr
 
 
 
 
 
4.Kolo
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0404 Novosedly Čebín 2:0 (2:0)    
Branky: Mucala Ladislav, Svoboda František; ČK: Mucala Ladislav - 0
 
A2A0406 Rajhrad IE Znojmo 2:1 (1:0)    
Branky: Sedláček Marek, Šebesta - Pavelka; ČK: Srnec - 0
 
A2A0401 Dobššice Kohoutovice 1:2 (0:1)    
Branky: Záruba Jiří - Kopunec Jiří, Zbořil Jakub
 
A2A0402 Újezd u Brna Jevšišovice 0:0 (0:0)    
 
A2A0403 1. SC Znojmo B Bosonohy 6:3 (3:1)    
Branky: Pleš 2, Zifčák 2, Uchytil, Vaselý - Havlík Roman 2, Bělohlávek Jiří ml.
 
A2A0405 Miroslav Mor.Sl. Brno 3:1 (2:0)    
Branky: Dufek Marek, Hort, Rohlík Jiří - Hrázský Radovan
 
A2A0407 Vev.Bítýška Sn Brno 3:2 (1:2)    
Branky: Ostrý Pavel 3 - Cupák, Nevěděl Michal
 
 
 
 
5.Kolo
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0207 Rajhrad Vev.Bítýška 9:3 (6:2)    
Branky: Kouřil Jaroslav 2, Škaroupka Petr 2, Fiala Lukáš, Horvath Aleš, Mifek, Sedláček Marek, Šebesta - Ostrý Pavel 2, Valeš Roman
 
A2A0501 Sn Brno Dobšice 2:1 (1:0)    
Branky: Nevěděl Michal, Prchlý - Stehlík Aleš
 
A2A0502 IE Znojmo Vev.Bítýška 2:2 (2:0)    
Branky: Samek Milan, Štáb Petr - Koláček Zdeněk, Novotný Radek
 
A2A0503 Mor.Sl. Brno Rajhrad 0:0 (0:0)    
 
A2A0505 Bosonohy Novosedly 4:5 (2:4)    
Branky: Lepka 2, Havlík Roman, Šauer - Křivánek Karel 3, Mucala Ladislav, Šebesta
 
A2A0507 Kohoutovice Újezd u Brna 5:0 (4:0)    
Branky: Cupák Martin, Kopunec Jiří, Sova, Svoboda Roman, Zbořil Jakub; ČK: 0 - Kubíček Martin
 
A2A0504 Čebín Miroslav 0:2 (0:1)    
Branky: Hort, Rohlík Jiří
 
A2A0506 Jevišovice 1. SC Znojmo B 0:3 (0:1)    
Branky: Drozd 2, Zivčák Jiří
 
 
 
                                      Tabulka po 5 kolech
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Miroslav 5 4 0 1 17: 3 12 ( 6)
 
2. 1. SC Znojmo B 5 3 1 1 15: 8 10 ( 4)
 
3. Sn Brno 5 3 1 1 11: 7 10 ( 1)
 
4. Bosonohy 5 3 0 2 17: 13 9 ( 0)
 
5. Novosedly 5 3 0 2 12: 11 9 ( 3)
 
6. Rajhrad 5 2 2 1 15: 9 8 ( -1)
 
7. Kohoutovice 5 2 1 2 10: 7 7 ( 1)
 
8. Čebín 5 2 1 2 4: 5 7 ( -2)
 
9. Vev.Bítýška 5 2 1 2 12: 23 7 ( -2)
 
10. Dobšice 5 2 0 3 7: 10 6 ( 0)
 
11. Mor.Sl. Brno 5 1 2 2 5: 8 5 ( -4)
 
12. Újezd u Brna 5 0 3 2 0: 9 3 ( -3)
 
13. IE Znojmo 5 0 2 3 6: 12 2 ( -7)
 
14. Jevišovice 5 0 2 3 2: 8 2 ( -4)
 
 
 
 Tučně zástupci okresu Znojmo
 
 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 30 60:24 72
2. FC Vysočina Jihlava 30 50:33 58
3. FC Zbrojovka Brno 30 63:31 57
4. FC Hradec Králové 30 36:18 53
5. FK Ústí nad Labem 30 44:39 49
6. FK Varnsdorf 30 33:26 48
7. FK Pardubice 30 45:34 44
8. MFK Vítkovice 30 32:44 40
9. FK Fotbal Třinec 30 36:42 36
10. 1. SK Prostějov 30 28:37 36
11. FK Baník Sokolov 30 28:40 33
12. FC Vlašim 30 30:38 32
13. MFK Chrudim 30 39:56 29
14. FK Viktoria Žižkov 30 33:59 27
15. FC MAS Táborsko 30 37:53 25
16. 1. SC Znojmo FK 30 40:60 25
 
 
 
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 19   47:29   46
2. Jaroslavice A 19   70:28   42
3. Rakšice A 19   38:30   35
4. Hostim 19   54:34   32
5. Hrádek 19   59:40   31
6. Dobšice B 19   46:36   30
7. Práče A 19   42:43   30
8. Jezeřany 19   29:35   29
9. FK Znojmo B 19   42:47   26
10. Suchohrdly 19   30:43   20
11. Starý Petřín 19   31:54   18
12. Prosiměřice A 19   37:47   16
13. Litobratřice A 19   31:66   14
14. Jevišovice B 19   27:51   9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 61 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo