Výsledky 1.A třída 1-5 kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

1.Kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0103 Sn Brno Novosedly 3:0 (2:0)    
Branky: Nevěděl Michal 2, Havel Jan
 
A2A0105 Mor.Sl. Brno Újezd u Brna 0:0 (0:0)    
 
A2A0107 Bosonohy Jevišovice 2:0 (1:0)    
Branky: Lepka 2
 
A2A0102 Vev.Bítýška Miroslav 0:9 (0:5)    
Branky: Rohlík Jiří 4, Dufek Marek, Hort, Krula Libor, Suchánek Pavel, Černý
 
A2A0104 IE Znojmo 1. SC Znojmo B 1:1 (1:0)    
Branky: Černý Daniel - Adam
 
A2A0106 Čebín Kohoutovice 1:0 (0:0)    

Branky: Struhařík

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2.Kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0202 Kohoutovice Bosonohy 2:4 (0:2)    
Branky: Božek, Sova - Bělohlávek Jiří ml., Havlík Roman, Krejčí Michal, Smejkal Petr; ČK: Toman Radek - 0
 
A2A0205 Novosedly IE Znojmo 4:1 (3:1)    
Branky: Knee Petr, Křivánek Karel, Mucala Ladislav, Trpišovský Michal - Šťáva Pavel
 
A2A0201 Dobšice Jevišovice 2:1 (2:1)    
Branky: Ensinger Milan, Stehlík Petr - Rožnovský Libor; ČK: Ensinger Milan - 0
 
A2A0203 Újezd u Brna Čebín 0:0 (0:0)    
 
A2A0204 1. SC Znojmo B Mor.Sl. Brno 4:1 (0:0)    
Branky: Pleš 2, Procházka Martin, Uchytil - Tichý Libor
 
A2A0206 Miroslav Sn Brno 0:1 (0:1)    
Branky: Havel Jan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.Kolo
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0302 Sn Brno Rajhrad 3:3 (3:3)    
Branky: Těšík Richard 2, Havel Jan - Neugebauer Lukáš, Sedláček Marek, Šebesta; ČK: Vala Jaroslav - 0
 
A2A0303 IE Znojmo Miroslav 1:3 (0:1)    
Branky: Štáb Petr - Mai Jan, Rohlík Jiří, Zálešák Martin
 
A2A0304 Mor.Sl. Brno Novosedly 3:1 (3:0)    
Branky: Hrázský Radovan 2, Fiala - Trpišovský Michal
 
A2A0306 Bosonohy Újezd u Brna 4:0 (1:0)    
Branky: Bělohlávek Jiří ml., Havlík Roman, Soused Vít, Šauer
 
A2A0301 Vev.Bítýška Dobšice 4:1 (3:0)    
Branky: Šoukal Petr 3, Novotný Radek - Stehlík Petr
 
A2A0305 Čebín 1.SC Znojmo B 3:1 (3:0)    
Branky: Blahák, Dvořák Radim, Struhařík - Malev; ČK: Šíp Jiří - 0
 
A2A0307 Jevišovice Kohoutovice 1:1 (0:1)    
Branky: Stuchlík - Svoboda Petr
 
 
 
 
 
4.Kolo
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0404 Novosedly Čebín 2:0 (2:0)    
Branky: Mucala Ladislav, Svoboda František; ČK: Mucala Ladislav - 0
 
A2A0406 Rajhrad IE Znojmo 2:1 (1:0)    
Branky: Sedláček Marek, Šebesta - Pavelka; ČK: Srnec - 0
 
A2A0401 Dobššice Kohoutovice 1:2 (0:1)    
Branky: Záruba Jiří - Kopunec Jiří, Zbořil Jakub
 
A2A0402 Újezd u Brna Jevšišovice 0:0 (0:0)    
 
A2A0403 1. SC Znojmo B Bosonohy 6:3 (3:1)    
Branky: Pleš 2, Zifčák 2, Uchytil, Vaselý - Havlík Roman 2, Bělohlávek Jiří ml.
 
A2A0405 Miroslav Mor.Sl. Brno 3:1 (2:0)    
Branky: Dufek Marek, Hort, Rohlík Jiří - Hrázský Radovan
 
A2A0407 Vev.Bítýška Sn Brno 3:2 (1:2)    
Branky: Ostrý Pavel 3 - Cupák, Nevěděl Michal
 
 
 
 
5.Kolo
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0207 Rajhrad Vev.Bítýška 9:3 (6:2)    
Branky: Kouřil Jaroslav 2, Škaroupka Petr 2, Fiala Lukáš, Horvath Aleš, Mifek, Sedláček Marek, Šebesta - Ostrý Pavel 2, Valeš Roman
 
A2A0501 Sn Brno Dobšice 2:1 (1:0)    
Branky: Nevěděl Michal, Prchlý - Stehlík Aleš
 
A2A0502 IE Znojmo Vev.Bítýška 2:2 (2:0)    
Branky: Samek Milan, Štáb Petr - Koláček Zdeněk, Novotný Radek
 
A2A0503 Mor.Sl. Brno Rajhrad 0:0 (0:0)    
 
A2A0505 Bosonohy Novosedly 4:5 (2:4)    
Branky: Lepka 2, Havlík Roman, Šauer - Křivánek Karel 3, Mucala Ladislav, Šebesta
 
A2A0507 Kohoutovice Újezd u Brna 5:0 (4:0)    
Branky: Cupák Martin, Kopunec Jiří, Sova, Svoboda Roman, Zbořil Jakub; ČK: 0 - Kubíček Martin
 
A2A0504 Čebín Miroslav 0:2 (0:1)    
Branky: Hort, Rohlík Jiří
 
A2A0506 Jevišovice 1. SC Znojmo B 0:3 (0:1)    
Branky: Drozd 2, Zivčák Jiří
 
 
 
                                      Tabulka po 5 kolech
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Miroslav 5 4 0 1 17: 3 12 ( 6)
 
2. 1. SC Znojmo B 5 3 1 1 15: 8 10 ( 4)
 
3. Sn Brno 5 3 1 1 11: 7 10 ( 1)
 
4. Bosonohy 5 3 0 2 17: 13 9 ( 0)
 
5. Novosedly 5 3 0 2 12: 11 9 ( 3)
 
6. Rajhrad 5 2 2 1 15: 9 8 ( -1)
 
7. Kohoutovice 5 2 1 2 10: 7 7 ( 1)
 
8. Čebín 5 2 1 2 4: 5 7 ( -2)
 
9. Vev.Bítýška 5 2 1 2 12: 23 7 ( -2)
 
10. Dobšice 5 2 0 3 7: 10 6 ( 0)
 
11. Mor.Sl. Brno 5 1 2 2 5: 8 5 ( -4)
 
12. Újezd u Brna 5 0 3 2 0: 9 3 ( -3)
 
13. IE Znojmo 5 0 2 3 6: 12 2 ( -7)
 
14. Jevišovice 5 0 2 3 2: 8 2 ( -4)
 
 
 
 Tučně zástupci okresu Znojmo
 
 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
 Vítězem EBEL se stal tým Klgenfurtu
Finále
Vídeň - Klagenfurt   2 : 4
(3:2,0:1,3:2,2:3,0:2,3:2)
 
Semifinále
Vídeň - Salzburg   4 : 3
(4:2,2:1,3:4,3:4,2:1,3:1)
Graz - Klagenfurt     0 : 4
(0:1,2:3,0:3,2:4)

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 24 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 30:27 39
7. FK Pardubice 24 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 24:30 28
10. FC  Vlašim 24 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 23:31 26
12. 1. SC Znojmo FK 24 34:40 24
13. 1. SK Prostějov 24 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 24:50 15
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 18   43:28   43
2. Jaroslavice A 18   62:26   39
3. Rakšice A 18   37:28   35
4. Hostim 18   52:32   31
5. Hrádek 18   57:38   30
6. Dobšice B 18   45:32   30
7. Práče A 18   41:39   30
8. Jezeřany 18   29:35   28
9. FK Znojmo B 18   40:39   26
10. Suchohrdly 18   30:43   19
11. Starý Petřín 18   31:54   17
12. Prosiměřice A 18   37:47   15
13. Litobratřice A 18   29:65   11
14. Jevišovice B 18   23:50   6
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

Finále

M.B. - VÍTKOVICE      0 : 2  Vítěz superligy

M.B. - Chodov                    4 - 0
Sparta - Vítkovice              0 - 4
 
STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    3 : 4 Znojmo sestup do 1.ligy
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 78 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo