Výsledky 1.A třída 6-10 kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
6.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0603 Novosedly Jevišovice 2:0 (1:0)    
Branky: Svoboda František 2
 
A2A0605 Rajhrad Čebín 4:2 (1:1)    
Branky: Horvath Aleš, Kouřil Jaroslav, Šebesta Milan, Škaroupka Petr - Horčica Petr, Mašinský Dušan
 
A2A0607 Sn Brno IE Znojmo 1:1 (1:0)    
Branky: Prchlý Miroslav - Štáb Petr
 
A2A0601 Dobšice Újezd u Brna 4:1 (2:1)    
Branky: Mach Daniel 2, Fiala Richard, Šuba Martin - Zelníček; ČK: 0 - Kubíček Martin
 
A2A0602 1. SC ZnojmoB
Kohoutovice 3:2 (2:1)    
Branky: Malev Boris, Pleš, Uchytil Jan - Kopunec Jiří, Svoboda Petr
 
A2A0604 Miroslav Bosonohy 4:0 (2:0)    
Branky: Rohlík Jiří 4
 
A2A0606 Vev.Bítýška Mor.Sl. Brno 2:2 (1:1)    
Branky: Bedřich Tomáš, Ostrý Pavel - Spišiak Petr, Černý Lukáš

7.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0701 IE Znojmo Dobšice 2:0 (2:0)    
Branky: Kubále Daniel, Urválek Michal
 
A2A0704 Bosonohy Rajhrad 1:1 (1:0)    
Branky: Havlík Roman - Škaroupka Petr
 
A2A0706 Kohoutovice Novosedly 1:1 (0:1)    
Branky: Kobylka Pavel - Svoboda František
 
A2A0703 Čebín Vev.Bítýška 2:1 (1:1)    
Branky: Horčica Petr, Šíp Jiří - Ostrý Pavel; ČK: 0 - Nádeníček René
 
A2A0705 Jevišovice Miroslav 0:4 (0:2)    
Branky: Hort Kamil, Rohlík Jiří, Suchánek Pavel, Černý Zdeněk
 
A2A0707 Újezd u Brna 1. SC Znojmo B 1:1 (1:0)    
Branky: Chalupa Jiří - Uchytil Jan; ČK: Kostelán - 0

8.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0801 Dobšice 1. SC Znojmo B 1:2 (0:1)    
Branky: Bitala Michal - Kučera Karel, Vavřík Martin; ČK: Dočekal Radim - Uchytil Jan
 
A2A0802 Novosedly Újezd u Brna 3:1 (2:1)    
Branky: Křivánek Karel, Svoboda František, Šebesta Petr - Kozdas Antonín
 
A2A0806 Sn Brno Čebín 3:1 (0:0)    
Branky: Bezděk Libor, Cupák David, Nevěděl Michal - Jůrczyga
 
A2A0807 IE Znojmo Mor.Sl. Brno 1:1 (1:0)    
Branky: Ostrý Mirek - Hrázský Radovan
 
A2A0803 Miroslav Kohoutovice 2:1 (0:0)    
Branky: Rohlík Jiří 2 - Svoboda Petr
 
A2A0805 Vev.Bítýška Bosonohy 0:1 (0:1)    
Branky: Bělohlávek Jiří ml.

9.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0901 Mor.Sl. Brno Dobšice 1:2 (1:1)

Branky: Hrázský Radovan - Fiala Richard, Záruba Jiří

A2A0903 Bosonohy Sn Brno 4:4 (2:2)

Branky: Bělohlávek Jiří ml. 2, Šauer 2 - Cupák David 2, Nevěděl Michal, vlastní

A2A0905 Kohoutovice Rajhrad 1:3 (0:3)

Branky: Svoboda Petr - Kouřil Jaroslav, Šebesta Milan, Škaroupka Petr

A2A0907 1. SC Znojmo B Novosedly 3:1 (2:1)

Branky: Hříbek, Jaroš, Malev Boris - Juřena; ČK: Hříbek - 0

A2A0902 Čebín IE Znojmo 0:3 (0:1)

Branky: Samek Milan 2, Štáb Petr

A2A0904 Jevišovice Vev.Bítýška 4:0 (3:0)

Branky: Kozelský Patrik 2, Fiala Antonín, Willmann Zdeněk

A2A0906 Újezd u Brna Miroslav 2:1 (1:0)

Branky: Chalupa Jiří, Votoupal - Hort Kamil; ČK: Rossy - Černý Zdeněk

10.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2A1003 Rajhrad Újezd u Brna 2:4 (0:0)    
Branky: Horvath Aleš, Kouřil Jaroslav - Votoupal Marek 2, Bukáček Jakub, Chalupa Jiří

A2A1005 Sn Brno Jevišovice 3:0 (2:0)    
Branky: Havel Jan 3

A2A1006 IE Znojmo Bosonohy 4:0 (0:0)    
Branky: Kubále Daniel 3, Samek Milan

A2A1007 Mor.Sl. Brno Čebín 0:1 (0:0)    
Branky: Dvořák Radim; ČK: Beránek Roman - 0

A2A1001 Dobšice Novosedly 1:1 (0:0)    
Branky: Stehlík Aleš - Křivánek Karel

A2A1002 Miroslav 1. SC Znojmo B 2:2 (1:2)    
Branky: Demek Rostislav, Hort Kamil - Adam Jan, Pleš; ČK: 0 - Hřibek

A2A1004 Vev.Bítýška Kohoutovice 3:1 (2:0)    
Branky: Ostrý Pavel 2, Šoukal Petr - Nešpor Pavel

Tabulky po 10.kolech
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Miroslav 10 7 1 2 30: 8 22 ( 7)

2. 1. SC Znojmo B 10 6 3 1 26: 15 21 ( 9)

3. Rajhrad 10 5 3 2 28: 19 18 ( 0)

4. Sn Brno 10 5 3 2 24: 18 18 ( 0)

5. Novosedly 10 5 2 3 20: 17 17 ( 5)

6. Bosonohy 10 4 2 4 23: 26 14 ( -1)

7. IE Znojmo 10 3 4 3 17: 14 13 ( -5)

8. Dobšice 10 4 1 5 15: 17 13 ( -2)

9. Čebín 10 4 1 5 10: 16 13 ( -2)

10. Vev.Bítýška 10 3 2 5 18: 33 11 ( -7)

11. Mor.Sl. Brno 10 2 4 4 14: 16 10 ( -8)

12. Újezd u Brna 10 2 4 4 9: 20 10 ( -2)

13. Kohoutovice 10 2 2 6 16: 19 8 ( -4)

14. Jevišovice 10 1 2 7 8: 20 5 ( -7)

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
Finále
Vídeň - Klagenfurt   1 : 1
(3:2,0:1)
 
Semifinále
Vídeň - Salzburg   4 : 3
(4:2,2:1,3:4,3:4,2:1,3:1)
Graz - Klagenfurt     0 : 4
(0:1,2:3,0:3,2:4)

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 24 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 30:27 39
7. FK Pardubice 24 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 24:30 28
10. FC  Vlašim 24 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 23:31 26
12. 1. SC Znojmo FK 24 34:40 24
13. 1. SK Prostějov 24 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 24:50 15
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 18   43:28   43
2. Jaroslavice A 18   62:26   39
3. Rakšice A 18   37:28   35
4. Hostim 18   52:32   31
5. Hrádek 18   57:38   30
6. Dobšice B 18   45:32   30
7. Práče A 18   41:39   30
8. Jezeřany 18   29:35   28
9. FK Znojmo B 18   40:39   26
10. Suchohrdly 18   30:43   19
11. Starý Petřín 18   31:54   17
12. Prosiměřice A 18   37:47   15
13. Litobratřice A 18   29:65   11
14. Jevišovice B 18   23:50   6
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

Finále

M.B. - VÍTKOVICE      0 : 2  Vítěz superligy

M.B. - Chodov                    4 - 0
Sparta - Vítkovice              0 - 4
 
STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    3 : 4 Znojmo sestup do 1.ligy
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo