Výsledky 1.A třída 11-14. kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
11.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2A1102 Bosonohy Mor.Sl. Brno 2:1 (1:0)    
Branky: Havlík Roman, Lepka - Krejčí Václav

A2A1104 Kohoutovice Sn Brno 3:1 (2:1)    
Branky: Kopunec Jiří 2, Jankulár Tomáš - Havel Jan

A2A1106 1. SC Znojmo B Rajhrad 4:0 (1:0)    
Branky: Drozd Pavel, Jaroš, Lacko, Pleš

A2A1107 Novosedly Miroslav 1:3 (1:1)    
Branky: Knee Petr - Hort Kamil, Rohlík Jiří, Svoboda Marek

A2A1101 Čebín Dobšice 1:0 (1:0)    
Branky: Horčica Petr; ČK: Neudecker - 0

A2A1103 Jevišovice IE Znojmo 1:2 (1:1)    
Branky: Willmann Zdeněk - Kubošný Rudolf, Samek Milan

A2A1105 Újezd u Brna Vev.Bítýška 2:1 (2:1)    
Branky: Kubíček Martin, Votoupal - Sova Aleš

12.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1202 Rajhrad Novosedly 0:2 (0:1)    
Branky: Juřena Jan, Knee Radek; ČK: Kouřil Jaroslav - 0

A2A1204 Sn Brno Újezd u Brna 3:1 (1:0)    
Branky: Polášek Radek 2, Machát Jakub - Votoupal; ČK: 0 - Popelák Radim

A2A1205 IE Znojmo Kohoutovice 3:3 (2:0)    
Branky: Eliáš Lumír, Kubále Daniel, Štáb Petr - Cupák Martin, Kašpar Pavel, Sova Aleš

A2A1206 Mor.Sl. Brno Jevišovice 0:0 (0:0)    

A2A1201 Dobšice Miroslav 4:2 (1:1)    
Branky: Bitala Michal, Fiala Richard, Stehlík Aleš, Stehlík Petr - 2

A2A1203 Vev.Bítýška 1. SC Znojmo B 0:1 (0:0)    
Branky: Pleš

A2A1207 Čebín Bosonohy 0:0 (0:0)
13.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1301 Bosonohy Dobšice 2:0 (0:0)    
Branky: Bělohlávek Jiří ml., Cihlář Pavel

A2A1302 Jevišovice Čebín 0:3 (0:2)    
Branky: Šíp Jiří 2, Mašinský Dušan; ČK: Kozelský Patrik - 0

A2A1303 Kohoutovice Mor.Sl. Brno 0:2 (0:1)    
Branky: Černý Lukáš 2; ČK: Jelínek Ondřej - 0

A2A1305 1. SC ZnojmoB Sn Brno 5:1 (2:1)    
Branky: Plech 2, Procházka Martin 2, Drozd Pavel - Machát Jakub

A2A1306 Novosedly Vev.Bítýška 2:2 (1:1)    
Branky: Křivánek Karel 2 - Ostrý Pavel, Střecha Tomáš

A2A1304 Újezd u Brna IE Znojmo 0:3 (0:1)    
Branky: Kubále Daniel 2, Samek Milan; ČK: Kubíček Martin, Semmler Jan - 0

A2A1307 Miroslav Rajhrad 3:2 (1:2)    
Branky: Hort Kamil 2, Rohlík Jiří - Škaroupka Petr 2; ČK: 0 - Knébl David

14.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2A1403 Novosedly Sn Brno 5:2 (2:1)    
Branky: Křivánek Karel 2, Knee Petr, Mucala Ladislav, Trpišovský Michal - Havel Jan 2

A2A1404 1. SC Znojmo B IE Znojmo 2:0 (0:0)    
Branky: Pleš, Uchytil Jan

A2A1406 Kohoutovice Čebín 1:3 (1:2)    
Branky: Kopunec Jiří - Blahák Marek, Neudecker Michal, Struhařík Janis; ČK: Kopunec Jiří - 0

A2A1401 Dobšice Rajhrad 2:1 (0:1)    
Branky: Bitala Michal, Stehlík Aleš - Možný Petr; ČK: Vašíček Miroslav - Horvath Aleš

A2A1402 Miroslav Vev.Bítýška 3:1 (0:1)    
Branky: Rohlík Jiří 2, Pešek Vladislav - Novotný Radek

A2A1405 Újezd u Brna Mor.Sl. Brno 0:5 (0:2)    
Branky: Bílý, Křap Lukáš, Poláček Aleš, Tichý Libor, Černý Lukáš; ČK: Votoupal - Bílý

A2A1407 Jevišovice Bosonohy 4:3 (0:2)    
Branky: Willmann Zdeněk 2, Fiala Antonín, Hazucha Pavel - Křivinka, Lepka, Soused Vít; ČK: Stuchlík Tomáš - Brabec Miroslav

 Tabulka podzim 2008/09 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)

1. 1. SC Znojmo B 14 10 3 1 38: 16 33 ( 12)
2. Miroslav 14 10 1 3 41: 16 31 ( 10)
3. Novosedly 14 7 3 4 30: 24 24 ( 3)
4. Čebín 14 7 2 5 17: 17 23 ( 2)
5. Sn Brno 14 6 3 5 31: 32 21 ( 0)
6. Bosonohy 14 6 3 5 30: 31 21 ( 0)
7. IE Znojmo 14 5 5 4 25: 20 20 ( -1)
8. Dobšice 14 6 1 7 21: 23 19 ( -2)
9. Rajhrad 14 5 3 6 31: 30 18 ( -3)
10. Mor.Sl. Brno 14 4 5 5 22: 18 17 ( -4)
11. Újezd u Brna 14 3 4 7 12: 32 13 ( -8)
12. Kohoutovice 14 3 3 8 23: 28 12 ( -9)
13. Vev.Bítýška 14 3 3 8 22: 41 12 ( -9)
14. Jevišovice 14 2 3 9 13: 28 9 (-12)

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
 Vítězem EBEL se stal tým Klgenfurtu
Finále
Vídeň - Klagenfurt   2 : 4
(3:2,0:1,3:2,2:3,0:2,3:2)
 
Semifinále
Vídeň - Salzburg   4 : 3
(4:2,2:1,3:4,3:4,2:1,3:1)
Graz - Klagenfurt     0 : 4
(0:1,2:3,0:3,2:4)

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 24 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 30:27 39
7. FK Pardubice 24 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 24:30 28
10. FC  Vlašim 24 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 23:31 26
12. 1. SC Znojmo FK 24 34:40 24
13. 1. SK Prostějov 24 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 24:50 15
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 18   43:28   43
2. Jaroslavice A 18   62:26   39
3. Rakšice A 18   37:28   35
4. Hostim 18   52:32   31
5. Hrádek 18   57:38   30
6. Dobšice B 18   45:32   30
7. Práče A 18   41:39   30
8. Jezeřany 18   29:35   28
9. FK Znojmo B 18   40:39   26
10. Suchohrdly 18   30:43   19
11. Starý Petřín 18   31:54   17
12. Prosiměřice A 18   37:47   15
13. Litobratřice A 18   29:65   11
14. Jevišovice B 18   23:50   6
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

Finále

M.B. - VÍTKOVICE      0 : 2  Vítěz superligy

M.B. - Chodov                    4 - 0
Sparta - Vítkovice              0 - 4
 
STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    3 : 4 Znojmo sestup do 1.ligy
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 23 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo