Výsledky 1.A třída 16-20. kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

16.kolo 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1602 Rajhrad Sn Brno 1:1 (1:0)    
Branky: Škaroupka - Vala Jaroslav
 
A2A1604 Novosedly Mor.Sl. Brno 1:0 (1:0)    
Branky: Křivánek Karel; ŽK: 0 - Bílý Michal
 
A2A1605 1. SC Znojmo B Čebín 0:1 (0:0)    
Branky: Struhařík
 
A2A1606 Újezd u Brna Bosonohy 3:0 (2:0)    
Branky: Máca Zdeněk, Popelák Ivo, Semmler Jan
 
A2A1601 Dobšice Vev.Bítýška 4:1 (2:0)    
Branky: Fiala Richard 2, Beno Petr, Krůza Miroslav - Svoboda Jan
 
A2A1607 Kohoutovice Jevišovice 1:3 (1:0)    
Branky: Kašpar Pavel - Fiala Antonín, Hazucha Pavel, Jurka Jiří

 

TABULKA

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. 1. SC Znojmo B 15 10 3 2 38: 17 33 ( 9)
2. Miroslav 14 10 1 3 41: 16 31 ( 10)
3. Novosedly 15 8 3 4 31: 24 27 ( 3)
4. Čebín 15 8 2 5 18: 17 26 ( 5)
5. Dobšice 15 7 1 7 25: 24 22 ( -2)
6. Sn Brno 15 6 4 5 32: 33 22 ( 1)
7. Bosonohy 15 6 3 6 30: 34 21 ( 0)
8. IE Znojmo 14 5 5 4 25: 20 20 ( -1)
9. Rajhrad 15 5 4 6 32: 31 19 ( -5)
10. Mor.Sl. Brno 15 4 5 6 22: 19 17 ( -4)
11. Újezd u Brna 15 4 4 7 15: 32 16 ( -8)
12. Kohoutovice 15 3 3 9 24: 31 12 (-12)
13. Jevišovice 15 3 3 9 16: 29 12 ( -9)
14. Vev.Bítýška 15 3 3 9 23: 45 12 ( -9)

 17.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1703 Bosonohy 1. SC Znojmo B 3:5 (2:2)    
Branky: Dočekal, Hrabovský Martin, Novotný - Zifčák 3, Pacanda, Procházka Martin
 
A2A1705 Mor.Sl. Brno Miroslav 0:2 (0:1)    
Branky: Chlad Josef, Sulik Martin
 
A2A1706 IE Znojmo Rajhrad 1:2 (1:1)    
Branky: Tkadlec - Sedláček Radek, Škaroupka Petr
 
A2A1707 Sn Brno Vev.Bítýška 1:2 (1:2)    
Branky: Machát Jakub - Valeš Roman 2
 
A2A1701 Kohoutovice Dobšice 0:1 (0:1)    
Branky: Šuba Martin
 
A2A1702 Jevišovice Újezd u Brna 5:0 (2:0)    
Branky: Hazucha Pavel, Makovička Tomáš, Pospíchal Zdeněk, Stuchlík Tomáš, Veselý Petr; ČK: 0 - Popelák Jaroslav
 
A2A1704 Čebín Novosedly 3:1 (1:0)    
Branky: Struhařík 2, Horčica Petr - Gregor

18.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1603 Miroslav IE Znojmo 0:0 (0:0)    
ČK: 0 - Doválel Aleš, Kalina Lukáš
 
A2A1801 Dobšice Sn Brno 5:1 (1:0)    
Branky: Záruba Jiří 2, Fiala Richard, Stehlík, Šuba Martin - Havel Jan
 
A2A1803 Rajhrad Mor.Sl. Brno 2:0 (0:0)    
Branky: Mifek, Škaroupka Petr
 
A2A1805 Novosedly Bosonohy 0:0 (0:0)    
 
A2A1807 Újezd u Brna Kohoutovice 0:1 (0:1)    
Branky: Zbořil
 
A2A1802 Vev.Bítýška IE Znojmo 3:0 (1:0)    
Branky: Kratochvíla, Valeš Roman, Zavřel Tomáš
 
A2A1804 Miroslav Čebín 0:2 (0:0)    
Branky: Chlup, Horčica Petr
 
A2A1806 1. SC Znojmo B Jevišovice 3:0 (0:0)    
Branky: Zifčák Jiří 2, Kučera Karel

 19.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1901 Újezd u Brna Dobšice 0:2 (0:1)    
Branky: Kristek, Šuba Martin; ČK: Popelák Ivo - 0
 
A2A1904 Bosonohy Miroslav 1:1 (1:1)    
Branky: Novotný - Hort Kamil
 
A2A1906 Mor.Sl. Brno Vev.Bítýška 2:1 (1:1)    
Branky: Veselý, Viktora - Šoukal Petr
 
A2A1907 IE Znojmo Sn Brno 3:2 (0:1)    
Branky: Kubále Daniel 2, Samek Milan - Nevole Pavel, Prchlý
 
A2A1902 Kohoutovice 1. SC Znojmo B 1:1 (0:0)    
Branky: Koubek Luděk - Bula
 
A2A1903 Jevišovice Novosedly 1:0 (1:0)    
Branky: Jurka Jiří
 
A2A1905 Čebín Rajhrad 1:1 (0:1)    
Branky: Horčica Petr - Škaroupka Petr

 

20.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2002 Sn Brno Mor.Sl. Brno 4:0 (2:0)    
Branky: Nevěděl Michal 2, Cupák David, Prchlý Miroslav
 
A2A2004 Rajhrad Bosonohy 5:0 (1:0)    
Branky: Škaroupka Petr 2, Janošek Jaroslav, Mifek, Sedláček Radek
 
A2A2006 Novosedly Kohoutovice 2:0 (1:0)    
Branky: Knee Petr, Mucala Ladislav; ČK: 0 - Kobylka Pavel, Stopka
 
A2A2001 Dobšice IE Znojmo 2:0 (0:0)    
Branky: Bitala Michal, Šuba Martin; ČK: 0 - Kubále
 
A2A2003 Vev.Bítýška Čebín 0:2 (0:1)    
Branky: Dvořák, Šíp Jiří
 
A2A2005 Miroslav Jevišovice 1:0 (1:0)    
Branky: Černý Zdeněk
 
A2A2007 1. SC Znojmo B Újezd u Brna 5:0 (2:0)    
Branky: Zifčák Jiří 2, Pavelka, Procházka Martin, Vavřík
  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. 1. SC Znojmo B 19 13 4 2 52: 21 43 ( 13)
2. Miroslav 19 12 3 4 45: 19 39 ( 9)
3. Čebín 19 11 3 5 26: 19 36 ( 9)
4. Dobšice 19 11 1 7 35: 25 34 ( 4)
5. Novosedly 19 9 4 6 34: 28 31 ( 1)
6. Rajhrad 19 8 5 6 42: 33 29 ( -1)
7. Sn Brno 19 7 4 8 40: 43 25 ( -2)
8. IE Znojmo 19 6 6 7 29: 29 24 ( -3)
9. Bosonohy 19 6 5 8 34: 45 23 ( -4)
10. Mor.Sl. Brno 19 5 5 9 24: 28 20 ( -7)
11. Jevišovice 19 5 3 11 22: 33 18 ( -9)
12. Vev.Bítýška 19 5 3 11 29: 50 18 ( -9)
13. Kohoutovice 19 4 4 11 26: 35 16 (-14)
14. Újezd u Brna 19 4 4 11 15: 45 16 (-14)


 

 

 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 30 60:24 72
2. FC Vysočina Jihlava 30 50:33 58
3. FC Zbrojovka Brno 30 63:31 57
4. FC Hradec Králové 30 36:18 53
5. FK Ústí nad Labem 30 44:39 49
6. FK Varnsdorf 30 33:26 48
7. FK Pardubice 30 45:34 44
8. MFK Vítkovice 30 32:44 40
9. FK Fotbal Třinec 30 36:42 36
10. 1. SK Prostějov 30 28:37 36
11. FK Baník Sokolov 30 28:40 33
12. FC Vlašim 30 30:38 32
13. MFK Chrudim 30 39:56 29
14. FK Viktoria Žižkov 30 33:59 27
15. FC MAS Táborsko 30 37:53 25
16. 1. SC Znojmo FK 30 40:60 25
 
 
 
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 19   47:29   46
2. Jaroslavice A 19   70:28   42
3. Rakšice A 19   38:30   35
4. Hostim 19   54:34   32
5. Hrádek 19   59:40   31
6. Dobšice B 19   46:36   30
7. Práče A 19   42:43   30
8. Jezeřany 19   29:35   29
9. FK Znojmo B 19   42:47   26
10. Suchohrdly 19   30:43   20
11. Starý Petřín 19   31:54   18
12. Prosiměřice A 19   37:47   16
13. Litobratřice A 19   31:66   14
14. Jevišovice B 19   27:51   9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 92 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo