Výsledky 1.A třída 21-25. kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
21.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2102 Újezd u Brna Novosedly 1:1 (1:0)    
Branky: Mikojan - Mucala
 
A2A2105 Bosonohy Vev.Bítýška 0:1 (0:1)    
Branky: Valeš Roman
 
A2A2101 1. SC Znojmo B Dobšice 3:1 (0:1)    
Branky: Kováč, Vavřík, Veselý - Fiala
 
A2A2103 Kohoutovice Miroslav 0:1 (0:0)    
Branky: Hort Kamil
 
A2A2104 Jevišovice Rajhrad 0:1 (0:1)    
Branky: Škaroupka Petr
 
A2A2106 Čebín Sn Brno 1:1 (1:1)    
Branky: Chlup - Nevěděl

22.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2207 Novosedly 1. SC Znojmo B 0:0 (0:0)    
 
A2A2202 IE Znojmo Čebín 1:1 (1:0)    
Branky: Tkadlec - Šíp Jiří
 
A2A2203 Sn Brno Bosonohy 4:2 (1:1)    
Branky: Cupák David, Fojtík, Havel Jan, Nevěděl Michal - Bělohlávek Jiří ml. 2
 
A2A2205 Rajhrad Kohoutovice 0:2 (0:0)    
Branky: Kobylka Pavel, Zbořil Jakub; ČK: Fiala Lukáš - 0
 
A2A2201 Dobšice Mor.Sl. Brno 2:1 (2:0)    
Branky: Fiala Richard 2 - Pazucha Jaroslav
 
A2A2204 Vev.Bítýška Jevišovice 1:3 (1:1)    
Branky: Kadeřábek - Fiala Antonín, Jurka Jiří, Votrubec
 
A2A2206 Miroslav Újezd u Brna 3:1 (2:0)    
Branky: Bílek Josef, Dufek Marek, Mařík Miroslav - Chlubný Jiří
23.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2301 Novosedly Dobšice 1:0 (0:0)    
Branky: Křivánek Karel
 
A2A2302 1. SC Znojmo B Miroslav 2:2 (1:1)    
Branky: Jaroš, Kováč - Hort Kamil, vlastní
 
A2A2303 Újezd u Brna Rajhrad 0:2 (0:1)    
Branky: Kouřil Jaroslav, Škaroupka Petr
 
A2A2306 Bosonohy IE Znojmo 4:0 (1:0)    
Branky: Bělohlávek Jiří, Bělohlávek Jiří ml., Cihlář Pavel, Novotný
 
A2A2304 Kohoutovice Vev.Bítýška 0:1 (0:1)    
Branky: Sova Aleš
 
A2A2305 Jevišovice Sn Brno 3:0 (1:0)    
Branky: Hakszer Martin, Makovička Tomáš, Votrubec
 
A2A2307 Čebín Mor.Sl. Brno 1:1 (1:0)    
Branky: Struhařík - Pazucha; ČK: Mašinský Dušan - 0
24.kolo
 
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2402 Mor.Sl. Brno Bosonohy 1:1 (1:1)    
Branky: Fiala Adam - Cihlář Pavel
 
A2A2403 IE Znojmo Jevišovice 2:1 (0:1)    
Branky: Samek Milan, Urválek Michal - Drozd; ČK: 0 - Jurka Jiří
 
A2A2404 Sn Brno Kohoutovice 1:2 (1:0)    
Branky: Fojtík - Kašpárek, Koubek Luděk
 
A2A2406 Rajhrad 1. SC Znojmo B 1:7 (1:2)    
Branky: Sedláček Radek - Kováč 2, Pačinda 2, Podzemský, Uchytil Jan, vlastní
 
A2A2401 Dobšice Čebín 1:1 (1:0)    
Branky: Záruba Jiří - Struhařík
 
A2A2405 Vev.Bítýška Újezd u Brna 5:0 (2:0)    
Branky: Kadeřábek 2, Novotný Radek, Svoboda Petr, Valeš Roman
 
A2A2407 Miroslav Novosedly 2:0 (2:0)    
Branky: Demek Rostislav, Hort Kamil
 
 
NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2501 Miroslav Dobšice 31.05. 16:30 NE  
 
A2A2502 Novosedly Rajhrad 30.05. 16:30 SO  
 
A2A2503 1. SC Znojmo B Vev.Bítýška 30.05. 16:30 SO  
 
A2A2504 Újezd u Brna Sn Brno 30.05. 16:30 SO  
 
A2A2505 Kohoutovice IE Znojmo 31.05. 16:30 NE  
 
A2A2506 Jevišovice Mor.Sl. Brno 31.05. 16:30 NE  
 
A2A2507 Bosonohy Čebín 30.05. 16:30 SO  
 
 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 30 60:24 72
2. FC Vysočina Jihlava 30 50:33 58
3. FC Zbrojovka Brno 30 63:31 57
4. FC Hradec Králové 30 36:18 53
5. FK Ústí nad Labem 30 44:39 49
6. FK Varnsdorf 30 33:26 48
7. FK Pardubice 30 45:34 44
8. MFK Vítkovice 30 32:44 40
9. FK Fotbal Třinec 30 36:42 36
10. 1. SK Prostějov 30 28:37 36
11. FK Baník Sokolov 30 28:40 33
12. FC Vlašim 30 30:38 32
13. MFK Chrudim 30 39:56 29
14. FK Viktoria Žižkov 30 33:59 27
15. FC MAS Táborsko 30 37:53 25
16. 1. SC Znojmo FK 30 40:60 25
 
 
 
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 19   47:29   46
2. Jaroslavice A 19   70:28   42
3. Rakšice A 19   38:30   35
4. Hostim 19   54:34   32
5. Hrádek 19   59:40   31
6. Dobšice B 19   46:36   30
7. Práče A 19   42:43   30
8. Jezeřany 19   29:35   29
9. FK Znojmo B 19   42:47   26
10. Suchohrdly 19   30:43   20
11. Starý Petřín 19   31:54   18
12. Prosiměřice A 19   37:47   16
13. Litobratřice A 19   31:66   14
14. Jevišovice B 19   27:51   9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 84 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo