Rozpis-výsledky I.A třída podzim 2010/2011

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

A2A - I.A třída dospělých - skupina A  2010/2011


VÝSLEDKY 2.kolo 15.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0201 Soběšice Sn Brno 0:1 (0:1)    
Branky: Havel
 
A2A0202 Rajhrad Podivín 2:2 (1:0)    
Branky: Fiala, Kalvoda - Kadrnka, Švestka Karel
 
A2A0203 Hrušovany n.J. Vev.Bítýška 3:0 (1:0)    
Branky: Černý 2, Svoboda; ČK: Věchet - 0
 
A2A0204 Líšeň B Čebín 1:2 (0:1)    
Branky: Daněček - Sadílek, Šebesta
 
A2A0205 Dobšice Vojkovice 2:1 (1:1)    
Branky: Pospíchal, Zajíc - Vacek
 
A2A0206 Jevišovice Miroslav 1:1 (0:0)    
Branky: Svoboda - Svoboda

 

VÝSLEDKY 3.kolo 22.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0207 Mikulov Šlapanice 5:0 (1:0)    
Branky: Hrubina, Kauer, Pokorný, Vaculík, Čech
 
A2A0302 Miroslav Mikulov 0:0 (0:0)    
 
A2A0303 Vojkovice Jevišovice 1:1 (0:0)    
Branky: Vacek - Svoboda
 
A2A0306 Podivín Hrušovany n.J. 3:1 (1:0)    
Branky: Švestka Karel, Švestka Martin, Čapka - Juřica
 
A2A0307 Sn Brno Rajhrad 1:1 (1:0)    
Branky: Nevěděl - Kalouda
 
A2A0301 Šlapanice Soběšice 1:2 (1:0)    
Branky: Kočí - Hudák, Kozel
 
A2A0304 Čebín Dobšice 0:2 (0:2)    
Branky: Ensinger, Záruba
 
A2A0305 Vev.Bítýška Líšeň B 1:3 (1:2)    
Branky: Schottenberger - Daněček, Jeniš, Prokeš
 

 

4.kolo 28.8.2010

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0401 Soběšice Rajhrad 1:3 (1:1)    
Branky: Hudák - Kalvoda 2, Polák
 
A2A0402 Hrušovany n.J. Sn Brno 0:0 (0:0)    
 
A2A0403 Líšeň B Podivín 1:1 (1:0)    
Branky: Jahoda - Švestka Karel; ČK: Matoušek - 0
 
A2A0404 Dobšice Vev.Bítýška 3:0 (1:0)    
Branky: Bitala, Stehlík Aleš, vlastní
 
A2A0405 Jevišovice Čebín 2:1 (0:0)    
Branky: Vaculík, Valenta - Strava
 
A2A0406 Mikulov Vojkovice 2:1 (1:1)    
Branky: Vaculík, Valenta - Strava; ČK: 0 - Aujezdský
 
A2A0407 Šlapanice Miroslav 0:1 (0:0)    
Branky: Hrbek
 


VÝSLEDKY 5.kolo 5.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0501 Miroslav Soběšice 0:0 (0:0)    
 
A2A0502 Vojkovice Šlapanice 6:0 (3:0)    
Branky: Vacek 5, Fiala
 
A2A0505 Podivín Dobšice 1:1 (0:1)    
Branky: Martečík - vlastní; ČK: Švestka Martin - Bártík
 
A2A0506 Sn Brno Líšeň B 1:3 (0:2)    
Branky: Havel - Daněček, Jahoda, Kubaský
 
A2A0507 Rajhrad Hrušovany n.J. 3:1 (0:0)    
Branky: Kalvoda, Kouřil, Polách - Pešek; ČK: Horváth - 0
 
A2A0503 Čebín Mikulov 1:1 (0:1)    
Branky: Šebesta - Holec
 
A2A0504 Vev.Bítýška Jevišovice 3:1 (1:0)    
Branky: Valeš 2, Střecha - Rožnovský
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobšice 4 3 1 0 8: 2 10 ( 4)

2. Mikulov 4 2 2 0 8: 2 8 ( 2)

3. Rajhrad 4 2 2 0 9: 5 8 ( 2)

4. Líšeň B 4 2 1 1 8: 5 7 ( 1)

5. Podivín 4 1 3 0 7: 5 6 ( 0)

6. Miroslav 4 1 3 0 2: 1 6 ( 0)

7. Jevišovice 4 1 2 1 5: 6 5 ( -1)

8. Sn Brno 4 1 2 1 3: 4 5 ( -1)

9. Vojkovice 4 1 1 2 9: 5 4 ( -2)

10. Hrušovany n.J. 4 1 1 2 5: 6 4 ( -2)

11. Čebín 4 1 1 2 4: 6 4 ( -2)

12. Soběšice 4 1 1 2 3: 5 4 ( -2)

13. Vev.Bítýška 4 1 0 3 4: 10 3 ( -3)

14. Šlapanice 4 0 0 4 1: 14 0 ( -6)
 

 

VÝSLEDKY 6.kolo 12.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0601 Soběšice Hrušovany n.J. 0:0 (0:0)    
 
A2A0605 Mikulov Vev.Bítýška 2:0 (1:0)    
Branky: Kauer, Zámečník
 
A2A0607 Miroslav Vojkovice 4:0 (0:0)    
Branky: Dostál, Krula, Lajcman, Rozmahel; ČK: 0 - Strava
 
A2A0602 Líšeň B Rajhrad 0:3 (0:1)    
Branky: Kalvoda, Máša, Polák
 
A2A0603 Dobšice Sn Brno 1:2 (1:1)    
Branky: Pospíchal - Brychta, Havel
 
A2A0604 Jevišovice Podivín 1:2 (1:0)    
Branky: Veselý - Očenášek, Švestka Martin
 
A2A0606 Šlapanice Čebín 1:0 (0:0)    
Branky: Kokeš

 

 

 VÝSLEDKY 7.kolo 19.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0701 Vojkovice Soběšice 3:1 (1:0)    
Branky: Vacek 2, Valnoha - Látal
 
A2A0704 Podivín Mikulov 1:1 (1:0)    
Branky: Švestka Karel - Vaculík
 
A2A0705 Sn Brno Jevišovice 2:1 (0:1)    
Branky: Havel, Jindra - Kahoun
 
A2A0706 Rajhrad Dobšice 0:4 (0:3)    
Branky: Pospíchal 2, Stehlík Aleš 2
 
A2A0702 Čebín Miroslav 1:0 (1:0)    
Branky: Mokošák
 

 

 

VÝSLEDKY 8.kolo 26.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0801 Soběšice Líšeň B 1:1 (1:0)    
Branky: Hudák - Široký
 
A2A0804 Mikulov Sn Brno 0:1 (0:1)    
Branky: Havel
 
A2A0806 Miroslav Vev.Bítýška 4:0 (1:0)    
Branky: Krula, Lajcman, Svoboda, Šťastný
 
A2A0807 Vojkovice Čebín 1:2 (1:1)    
Branky: nehlášeno - nehlášeno 2
 
A2A0802 Dobšice Hrušovany n.J. 2:1 (0:0)    
Branky: Pospíchal, Stehlík Aleš - Černý
 
A2A0803 Jevišovice Rajhrad 3:2 (2:1)    
Branky: Stuchlík 2, Svoboda - Kalvoda, Máša
 
A2A0805 Šlapanice Podivín 1:2 (1:2)    
Branky: Kaláb - Švestka Karel, Švestka Martin
 

 

 

  VÝSLEDKY 9.kolo 3.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0903 Podivín Miroslav 3:0 (1:0)    
Branky: Očenášek 2, Švestka Martin
 
A2A0904 Sn Brno Šlapanice 2:1 (1:0)    
Branky: Havel 2 - Šamšula
 
A2A0905 Rajhrad Mikulov 1:1 (0:0)    
Branky: Polák - Vaculík
 
A2A0901 Čebín Soběšice 1:0 (0:0)    
Branky: Šíp
 
A2A0902 Vev.Bítýška Vojkovice 1:4 (0:1)    
Branky: Novotný - Fajgl 2, Vacek, Valnoha
 
A2A0906 Hrušovany n.J. Jevišovice 2:0 (2:0)    
Branky: Pešek, Šilinger
 
A2A0907 Líšeň B Dobšice 1:0 (1:0)    
Branky: Mičko
 

 

  VÝSLEDKY 10.kolo 10.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1001 Soběšice Dobšice 0:0 (0:0)    
 
A2A1003 Mikulov Hrušovany n.J. 2:1 (2:1)    
Branky: Vaculík 2 - Mašek; ČK: 0 - Spišiak
 
A2A1005 Miroslav Sn Brno 4:1 (4:0)    
Branky: Chlad 2, Krula, Rohlík - Těšík
 
A2A1006 Vojkovice Podivín 0:4 (0:2)    
Branky: Očenášek, Švestka Martin, Švstka Karel, Čapka
 
A2A1002 Jevišovice Líšeň B 1:1 (0:0)    
Branky: Jurka Jiří - Drábek
 
A2A1004 Šlapanice Rajhrad 1:2 (1:1)    
Branky: Kočí - Horváth, Kouřil
 
A2A1007 Čebín Vev.Bítýška 4:2 (3:2)    
Branky: Dulínek, Mokošák, Neudecker, vlastní - Koláčný, Valeš
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Podivín 9 5 4 0 19: 8 19 ( 7)
 
2. Dobšice 9 5 2 2 15: 6 17 ( 5)
 
3. Sn Brno 9 5 2 2 11: 11 17 ( 5)
 
4. Mikulov 9 4 4 1 14: 6 16 ( 1)
 
5. Čebín 9 5 1 3 12: 10 16 ( 1)
 
6. Miroslav 9 4 3 2 14: 6 15 ( 0)
 
7. Rajhrad 9 4 3 2 17: 14 15 ( 3)
 
8. Líšeň B 9 4 3 2 14: 12 15 ( 3)
 
9. Vojkovice 9 3 1 5 17: 17 10 ( -5)
 
10. Jevišovice 9 2 3 4 11: 15 9 ( -6)
 
11. Hrušovany n.J. 9 2 2 5 11: 13 8 ( -4)
 
12. Soběšice 9 1 4 4 5: 10 7 ( -8)
 
13. Šlapanice 9 2 0 7 7: 20 6 ( -9)
 
14. Vev.Bítýška 9 1 0 8 7: 26 3 ( -9)
 

 

 VÝSLEDKY 11.kolo 17.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1102 Podivín Čebín 1:1 (0:1)    
Branky: Švestka Karel - Blahák
 
A2A1103 Sn Brno Vojkovice 3:2 (1:1)    
Branky: Havel 3 - Fajgl, Fiala
 
A2A1104 Rajhrad Miroslav 0:4 (0:1)    
Branky: Chlad, Lajcman, Rohlík, Svoboda
 
A2A1101 Vev.Bítýška Soběšice 1:2 (1:2)    
Branky: Bednář - Kozel, Látal

A2A1105 Hrušovany n.J. Šlapanice 2:0 (1:0)    
Branky: Juřica, Mašek
 
A2A1106 Líšeň B Mikulov 1:2 (0:1)    
Branky: Matoušek - Vaculík, Valenta
 
A2A1107 Dobšice Jevišovice 2:1 (2:0)    
Branky: Šuba 2 - Svoboda
 



  VÝSLEDKY 12.kolo 24.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1201 Soběšice Jevišovice 1:0 (0:0)    
Branky: Hudák
 
A2A1202 Mikulov Dobšice 2:0 (0:0)    
Branky: Goiš, Matheus
 
A2A1204 Miroslav Hrušovany n.J. 2:1 (2:1)    
Branky: Lajcman, Rohlík - Mašek
 
A2A1205 Vojkovice Rajhrad 1:3 (0:2)    
Branky: Houdek - Polák 2, Neuhybel
 
A2A1203 Šlapanice Líšeň B 1:0 (0:0)    
Branky: Kočí
 
A2A1206 Čebín Sn Brno 0:0 (0:0)    
 
A2A1207 Vev.Bítýška Podivín 2:3 (1:1)    
Branky: Koláčný 2 - Martečík, Švestka Martin, Čapka
 

 

 

VÝSLEDKY 13.kolo 31.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1301 Podivín Soběšice 2:1 (1:0)    
Branky: Očenášek, Švestka Karel - Vacula
 
A2A1302 Sn Brno Vev.Bítýška 4:0 (2:0)    
Branky: Havel 2, Nevěděl 2
 
A2A1303 Rajhrad Čebín 3:0 (1:0)    
Branky: Kalvoda 2, Kouřil
 
A2A1304 Hrušovany n.J. Vojkovice 4:0 (1:0)    
Branky: Holík, Mašek, Šilinger, Černý
 
A2A1305 Líšeň B Miroslav 1:1 (0:1)    
Branky: Drábek - Lajcman
 
A2A1306 Dobšice Šlapanice 1:1 (0:0)    
Branky: Záruba - Šimek
 
A2A1307 Jevišovice Mikulov 1:2 (0:0)    
Branky: Stuchlík - Goiš, Pekárek
 

 

 

 VÝSLEDKY 1.kolo 7.11.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0101 Mikulov Soběšice 4:0 (1:0)    
Branky: Pokorný, Vaculík, vlastní, Šuráň
 
A2A0103 Miroslav Dobšice 1:3 (0:2)    
Branky: Dostál - Fiala, Pospíchal, vlastní; ČK: 0 - Záruba
 
A2A0104 Vojkovice Líšeň B 1:1 (0:1)    
Branky: Aujezdský - Aujeský
 
A2A0107 Podivín Sn Brno 1:0 (0:0)    
Branky: Švestka Martin
 
A2A0102 Šlapanice Jevišovice 3:0 (2:0)    
Branky: Kočí 2, Šimek
 
A2A0105 Čebín Hrušovany n.J. 1:3 (0:2)    
Branky: Struhařík - Lapeš, Mašek, Spišiak
 
A2A0106 Vev.Bítýška Rajhrad 2:5 (1:0)    
Branky: Kučera, Schottenberger - Kouřil 3, Kalvoda, Polák
 

 

 VÝSLEDKY 14.kolo 14.11.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1401 Soběšice Mikulov 1:2 (1:1)    
Branky: Kozel - Pokorný, Vaculík
 
A2A1404 Líšeň B Vojkovice 0:2 (0:0)    
Branky: Fajgl, Vacek
 
A2A1405 Hrušovany n.J. Čebín 3:1 (1:0)    
Branky: Mašek 3 - Šebesta
 
A2A1406 Rajhrad Vev.Bítýška 6:3 (3:3)    
Branky: Kouřil 4, Horváth, Polák - Dvořáček, Schottenberger, Trubiroha
 
A2A1407 Sn Brno Podivín 3:1 (2:1)    
Branky: Havel 2, Machát - Očenášek
 
A2A1402 Jevišovice Šlapanice 1:0 (0:0)    
Branky: Drozd
 
A2A1403 Dobšice Miroslav 1:2 (0:1)    
Branky: Zajíc - Krula, Svoboda; ČK: Kredatus - 0
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Mikulov 14 9 4 1 26: 9 31 ( 10)
 
2. Podivín 14 8 5 1 27: 15 29 ( 8)

3. Rajhrad 14 8 3 3 34: 24 27 ( 6)

4. Sn Brno 14 8 3 3 21: 15 27 ( 6)

5. Miroslav 14 7 4 3 24: 12 25 ( 4)

6. Dobšice 14 7 3 4 22: 13 24 ( 3)

7. Hrušovany n.J. 14 6 2 6 24: 17 20 ( -1)

8. Čebín 14 5 3 6 15: 20 18 ( -3)

9. Líšeň B 14 4 5 5 17: 19 17 ( -4)

10. Vojkovice 14 4 2 8 23: 28 14 ( -7)

11. Soběšice 14 3 4 7 10: 19 13 ( -8)

12. Šlapanice 14 4 1 9 12: 24 13 ( -8)

13. Jevišovice 14 3 3 8 14: 23 12 ( -9)
 
14. Vev.Bítýška 14 1 0 13 15: 46 3 (-18)
 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 11 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo